» »

Kako bo po novem pri skb in nkbm ebančništvo??

Kako bo po novem pri skb in nkbm ebančništvo??

Patrik0 ::

Zdravo kaj mislote kaj se bo zgodilo v naslednjem letu? Ko se bosta skb in nkbm zdruzili? Boko meli bolso mobilno in spletno banko? Bo nekaj novega nastalo ali bodo prevzeli sisteme otp banke ali bomo komitenti sob presli na bankanet od nkbm ali obrstno nkbm komitenti na skb-jev sistem in ebanko?? Pa zdaj za vieknd bodo nekaj posodablal r prav zanima kaj, tega ze pol leta niso nic posodablal.

mailer ::

Upam, da obdržijo skb aplikacijo.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

c3p0 ::

Ko je Abanka bila pripojena, so njeni appi izginili in so zdaj vsi na NKBM Bankanetu, če se prav spomnim.

Lahko, da OTP želi poenotit zadeve in bo sčasoma Bankanet izginil. Fun times ahead.

Patrik0 ::

Bodo morda se zdruzili pa bo ime banke otp banka ali akj podobnega in bodo nas vse premaknili na nekaj takega kot majo madzari??
- https://www.otpbank.hu/portal/en/New_IB...
-https://play.google.com/store/apps/deta...
-https://apps.apple.com/app/id1403268557

Nevem bi blo kaj takega mogoce tonje bilo v primeru banke koper. Bankain je zginila in so sli v intessino mrezo kjer so prevzeli ISPS aplikacijo in je prevedli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Patrik0 ()

Horas ::

nkbm ima najbolšo aplikacijo mbanka net dela u nulo. škoda če bojo spremimjali ampak se bomo navadli kot smo se že vsega do zdaj. ja namerno govorim v množini.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

mancini ::

Meni je bila Abankina precej boljša

Patrik0 ::

Bomo videli kaj se bo zgodilo naslednje poletje oz v jeseni 2024

BorutO ::

Horas je izjavil:

nkbm ima najbolšo aplikacijo mbanka net dela u nulo. škoda če bojo spremimjali ampak se bomo navadli kot smo se že vsega do zdaj. ja namerno govorim v množini.

Se strinjam s tem. Dobro zaščitena in odlična za uporabo. Žena je imela NLB in zdaj je na Delavski hranilnici, pa obe banki imata slabo vse .. od zaščite do preglednosti.

WizzardOfOZ ::

Men je pa mobilna banka nkbm totalno patetičen produkt.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

delavec44 ::

Meni je boljša od Sparkasse in Unicredit. Ostalih pa ne poznam. Še najbolj NKBM zamerim, da rabiš 2 aplikaciji.

So pa seveda fintech appi razred zase.

Patrik0 ::

Kaj se tice implementacije recimo sta sparkasse pa skb pa recimo intesa kar dobre, mas mobilno banko, eracune, enotno placilno bazo, flik, potruevanje nakupov itd vse na enem mestu. Recimo nkbm pa nlb ga serjeta z locenimi aplikacijami. Skb sicer nima neposredno flika intergrirana v moj@skb, mas flik aplikacijo posebej ampak ne vem, pjudje tega flika tudi nekaj dosta ne uporablajo.

WizzardOfOZ ::

Realnost je taka, da večina ne loči med mobilno aplikacijo banke in mobilno denarnico. FLIK je denarnica in ne mobilna banka. In še to od Bankarta, ne od bank. Od tod ločena aplikacija za mobino banko in ločena za wallet (FLIK plačila/kartice,...).
Flik se uporablja na veliko. Greš na malco s sodelavci, en plača s kartico, ostali mu nakažejo preko flika,...
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

delavec44 ::

V naših krogih je flik pase. Sem ga hotel že dostikrat uporabiti pa nikoli nisem imel priložnosti.

Za stroške imajo vsi Revolut ali mbills. Oba imata še to prednost, da lahko tudi neimetniku brezplačno nakažeš na njegov TRR.

Cupakabra123 ::

Karkoli delajo, naj ne tikajo NKBM aplikacije, ker je dalec najboljsa bancna aplikacija pri nas. 10 poloznic placas v manj kot minuti.

Tidule ::

V bistvu ima OTP dobre appe, če pa pripeljejo še SimplePay pol je pa tako ali tako zadnja stvar na katero boš pomislil pri mobilni banki, plačilo položnic.

delavec44 ::

Če bi imeli cilj zamenjati z otp appi, ne bi to že storili pri skb?

c3p0 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Men je pa mobilna banka nkbm totalno patetičen produkt.


Na NKBM so bolani z timeouti. Switchneš tab za par minut in že spet cela procedura logina. Ne mislijo tega spremenit, so precej odločni. Na DH ni tako hudo.

Saj za vsako nakazilo moraš še dodatno avtenticirat, kje je problem? Da mi bo kdo gledal promet? Če bo že prišel do mojega PCja, pa naj, si zasluži. Kaj več pa ne more.

Patrik0 ::

Kakorkoli je. V naslednjem letu in pol se bo 100% nekaj zgodilo zdaj sta se banki loceni, ko bosta se stdruzili pa nebodo tile appi vsi ostali. Ali bodo vsi presaltali na skb appe ali vsi na nkbm appe ali bo pa se vse ukinlo in nebo vec ne skb banke in ne nove kbm ampak nova banka: otp banka slovenije, in bomo dobili kokitenti obeh bank nove appe (od otpja). Nekaj od tega bo kaj pa bo pa vprasanje....

Master_Yoda ::

NKBM ima drugace varnost v kurcu. Na spletno banko mora bit password 6 cifer. 6 CIFER ! Ne gre alfanumericnega passworda nastavit ampak 6 jebenih stevilk. Pol pa se insecure SMS 2 FA.
Dovie'andi se tovya sagain.

c3p0 ::

Ja, to jih očitno ne skrbi. Timeout pa mora bit po par minutah in spet login. "Strokovnjaki" za varnost.

Trupl0 ::

skb mobilna bi lahko imela, ko plačaš račun tudi možnost izvoza kot pdf. Tako pa ne moreš screenshotat, ker app ne pusti, v namizni aplikaciji pa ne moreš računa kliknit in izvozit podatkov.
Osebni seznam je že sinhroniziran med namizno in mobilno?

pa občasno tudi QR bralnik ne bere ravno dobro kode
If you are going through Hell, keep going !

Patrik0 ::

Ne vem točno glede baze, še zmeraj ni poenotena, trnsakije v mobilni banki so vidne le v mobilni banki, transakcije v spletni pa samo tam. Da bi v spletni videl transakcije iz mobilne anke ali obratno to pa ne pokaže nič-to je recimo v arhivu plačil tako. Če pa greš gledat promet, tam pa ti pokaže vse-je poenotena baza. Vidiš vse transakcije-kartice, mobilna in spletna banka, dvigi vse vidiš-amapak to vidiš v zavihku "Račun-Promet". Kakorkoli mene najbolj jezi pri SKB da še zmeraaaaaaj nimajo e-računov v mobilni banki.
Smo pa komitenti dobili danes s strani skb-ja preko digitlanih kanalov obvestilo da se čez vikend izvajajo posodobitve in bo na voljo nova aplikacija, kjer bodo popravili/izboljšali skeniranje qr kod za plačila in mogoč bo uvoz qr kod iz dokumentov in slik. Pa izboljšali/pohitrili bodo način prijave ter prijavo z biometrijo.
Tukaj več piše o tem: https://www.skb.si/sl/aktualno/novice/o...

lp.

delavec44 ::

Pri Sparkasse še shranjenih predlog plačil ne morejo poenotiti med spletno in mobilno banko in jo vidiš le tam kjer si jo ustvaril.

BorutO ::

Ampak kakor koli je, glede na to, kaj vse je že NKBM pokupila, sem prepričan, da je to daleč največja in najbolj uspešna banka v Sloveniji .. NLB je samo greznica, ki krade denar državi in navadnim smrtnikom, katera daje milijonska posojila in kredite, ki jih razni Jankovići in podobni primerki niso nikoli v življenju sposobni nazaj povrniti .. in banka to ve, ampak vseeno jim da. Ko bo NLB crknila, se bo proračun v državi takoj dvignil.

WizzardOfOZ ::

BorutO je izjavil:

Ampak kakor koli je, glede na to, kaj vse je že NKBM pokupila, sem prepričan, da je to daleč največja in najbolj uspešna banka v Sloveniji .. NLB je samo greznica, ki krade denar državi in navadnim smrtnikom, katera daje milijonska posojila in kredite, ki jih razni Jankovići in podobni primerki niso nikoli v življenju sposobni nazaj povrniti .. in banka to ve, ampak vseeno jim da. Ko bo NLB crknila, se bo proračun v državi takoj dvignil.


V bistvu si se konkretno zmotil glede vsega.
Največ kreditov na NKBM, ki niso bili vrnjeni, je podpisala šivilja. Lahko preveriš (aja, ne moreš, DUTB so že ukinili, papirje skurili,... - skratka pustili smo krajo davkoplačevalskega denarja, ker večina niti vedela ni, kakšen nateg je bil DUTB).
NKBM je banka, ki kupuje, ker ji dovolijo. Urad za varstvo konkurence dovoli, ker še ni dovolj velika. Ko bo prevelika, ji ne bodo dovolili več. Z nakupom SKB bo večja od NLB. Tukaj se sedaj nakupi ustavijo.
Zanmimivo je pa to, da v krizi smo jo dokapitalizirali skoraj 2 milijardi, prodali za 250 milijonov (kje je preostala milijarda in 600 milijonov?) Kupili preko skladov, so jo slovenci za drobiž in noben ne ve točno kdo vse je bil lastnik (okoli 60 njih). Ker pa se ni dalo več kaj pokrast so jo prodal Madžarom. In spet pobasal denar.

NLB je dajala kredite. Seveda. Država je bila lastnik. In ko je lastnik rekel, daj kredit, se ga je dalo. Ne moreš reči ne lastniku. Danes NLB, ker je prodana za 600 milijonov (kje je razlika ob dokapitalizaciji 2.3 milijarde?), ne da več kredita nekomu, za katerega se ve, da ga vrnil ne bo.

Tako da, ne banke, greznica je bila in je še vedno država, ki je zahtevala te kredite od bank. Verjemi da vsaj 10% teh "odobrenih" kreditov je šlo na račune politikov, ki so klicali direktorje bank in od njih zahtevali te kredite.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

T440 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

BorutO je izjavil:

Ampak kakor koli je, glede na to, kaj vse je že NKBM pokupila, sem prepričan, da je to daleč največja in najbolj uspešna banka v Sloveniji .. NLB je samo greznica, ki krade denar državi in navadnim smrtnikom, katera daje milijonska posojila in kredite, ki jih razni Jankovići in podobni primerki niso nikoli v življenju sposobni nazaj povrniti .. in banka to ve, ampak vseeno jim da. Ko bo NLB crknila, se bo proračun v državi takoj dvignil.


V bistvu si se konkretno zmotil glede vsega.
Največ kreditov na NKBM, ki niso bili vrnjeni, je podpisala šivilja. Lahko preveriš (aja, ne moreš, DUTB so že ukinili, papirje skurili,... - skratka pustili smo krajo davkoplačevalskega denarja, ker večina niti vedela ni, kakšen nateg je bil DUTB).
NKBM je banka, ki kupuje, ker ji dovolijo. Urad za varstvo konkurence dovoli, ker še ni dovolj velika. Ko bo prevelika, ji ne bodo dovolili več. Z nakupom SKB bo večja od NLB. Tukaj se sedaj nakupi ustavijo.
Zanmimivo je pa to, da v krizi smo jo dokapitalizirali skoraj 2 milijardi, prodali za 250 milijonov (kje je preostala milijarda in 600 milijonov?) Kupili preko skladov, so jo slovenci za drobiž in noben ne ve točno kdo vse je bil lastnik (okoli 60 njih). Ker pa se ni dalo več kaj pokrast so jo prodal Madžarom. In spet pobasal denar.

NLB je dajala kredite. Seveda. Država je bila lastnik. In ko je lastnik rekel, daj kredit, se ga je dalo. Ne moreš reči ne lastniku. Danes NLB, ker je prodana za 600 milijonov (kje je razlika ob dokapitalizaciji 2.3 milijarde?), ne da več kredita nekomu, za katerega se ve, da ga vrnil ne bo.

Tako da, ne banke, greznica je bila in je še vedno država, ki je zahtevala te kredite od bank. Verjemi da vsaj 10% teh "odobrenih" kreditov je šlo na račune politikov, ki so klicali direktorje bank in od njih zahtevali te kredite.

Neverjetno.
Drži, da so bili politiki največji problem obeh bank (NLB in NKBM) v obdobju 15+ let nazaj. Vse ostalo kar si napisal, je pa bolj ali manj konkretno mimo :))

Prjatu ::

WizzardOfOZ je izjavil:


NKBM je banka, ki kupuje, ker ji dovolijo. Urad za varstvo konkurence dovoli, ker še ni dovolj velika. Ko bo prevelika, ji ne bodo dovolili več. Z nakupom SKB bo večja od NLB. Tukaj se sedaj nakupi ustavijo.


Tule si se grdo zmotil, NKBM seveda ni kupila SKB.
Something else is controlling me!

Trupl0 ::

Patrik0 je izjavil:

Ne vem točno glede baze, še zmeraj ni poenotena, trnsakije v mobilni banki so vidne le v mobilni banki, transakcije v spletni pa samo tam. Da bi v spletni videl transakcije iz mobilne anke ali obratno to pa ne pokaže nič-to je recimo v arhivu plačil tako. Če pa greš gledat promet, tam pa ti pokaže vse-je poenotena baza. Vidiš vse transakcije-kartice, mobilna in spletna banka, dvigi vse vidiš-amapak to vidiš v zavihku "Račun-Promet". Kakorkoli mene najbolj jezi pri SKB da še zmeraaaaaaj nimajo e-računov v mobilni banki.
Smo pa komitenti dobili danes s strani skb-ja preko digitlanih kanalov obvestilo da se čez vikend izvajajo posodobitve in bo na voljo nova aplikacija, kjer bodo popravili/izboljšali skeniranje qr kod za plačila in mogoč bo uvoz qr kod iz dokumentov in slik. Pa izboljšali/pohitrili bodo način prijave ter prijavo z biometrijo.
Tukaj več piše o tem: https://www.skb.si/sl/aktualno/novice/o...

lp.


branje QR in črtnih kod iz slik sem videl kako dobro funkcionira v aplikaciji George od erste bank.
Zadeva šiba.

aja saj res ja. tudi eračuni niso vidni v mobilni. No mogoče bo sedaj kaj z novim appom.
If you are going through Hell, keep going !

Kripto mesi ::

T440 je izjavil:

...
Neverjetno.
Drži, da so bili politiki največji problem obeh bank (NLB in NKBM) v obdobju 15+ let nazaj. Vse ostalo kar si napisal, je pa bolj ali manj konkretno mimo :))

Nebivedu oziroma WizzardOfOZ dela pri NLB, zato pa klobasa takšne bedarije.

Boobiz ::

BorutO je izjavil:

Horas je izjavil:

nkbm ima najbolšo aplikacijo mbanka net dela u nulo. škoda če bojo spremimjali ampak se bomo navadli kot smo se že vsega do zdaj. ja namerno govorim v množini.

Se strinjam s tem. Dobro zaščitena in odlična za uporabo. Žena je imela NLB in zdaj je na Delavski hranilnici, pa obe banki imata slabo vse .. od zaščite do preglednosti.


pa smo ziher v dobro zaščito? najslabšo od vseh imajo, če vprašaš mene. ali si prisiljen v uporabo uporabniškega imena in 6 mestnega številčnega pina za tem pa še SMS pin ali pa si nastaviš poljubno geslo in nimaš več opcije 2FA.

1. številčni pin je pičkin dim od dobre zaščite, se najbrž vsi strinjamo
2. SMS za 2FA je neumnost in nevarnost od katere je še paypal končno odstopil
3. zato ker se odločim za uporabo super zarukanega svojega gesla, nimam več niti opcije slabega SMSa?

app je že pregleden in uporaben, se strinjam. sicer ne vem kaj so kadili kot so število transakcij na homescreenu zmanjšali iz 5 na 3 (zavoljo reklam al kaj že tam servirajo), ampak v splošnem je app OK. sekret je zgolj njihov pristop do varnosti.

njihova mdenarnica pa je še večji sekret, ki ne deluje niti po zadnjem updejtu prejšni teden. predzadnji update pa je bil novembra lansko leto. nikamor se jim ne mudi s popravki. rajši spreminjajo način aktivacije aplikacije, kartic za plačevanje pa še vedno ne gre dodajat.
I'm drunk, what's your excuse?

Patrik0 ::

Glede varnosti pri nkbm so res zadaj-pač je najbolj enostavno za uporabnika- tudi to da se sms šifra samodejno vnese not v polje in je ni treba pretipkat, je pač enostavno. Na iphonih je mogoče malo bolje p tudi na androidih, ker podpirajo biometrijo. Na računalniku je pa pač kakor je, vneseš not svoje up. ime, tisto 6 mestno pinkodo, ki jo 3/4 komitentov "posimlira", saj jih večina uporablja neke datume (recimo rd, obletnica, poroka itd....)- in to se pač da kar hitro ugotovit tako geslo (sploh ko je prakticno samo 6 mestni pin-samo stevilke). Pol pa ko se dobis sms otp geslo no ja :), ti nesce hekne telefon ali pa prestreze komunikacio in hitro pride do vsebino sporocila lahko.
Druge banke majo pac to 2fa varnost bolje dodelano-je vsekkakor varneje v roke priemt telefon in it v otp generator in zgenerirat otp sifro--> tukaj mas pac 3/4 postopke: odpres spletno banko not vneses uporabnisko ime, odkelnes telefon, dopres alikacijo, kjer s eje potrebno ponovno verificirat in sele takrat lahko generiras otp sifro, katero vneses v racunalnik ins e v ebanko prijavis, nekateri (recimo nlb), se polek te sifre zahetvajo "osebno geslo". In je potem pac varnost tako boljsa.

Aja pa nekdo je napisu da je nkbm kupila skb-ravno obratno je skb oz lasntik skb je kupil nkbm (to je druzba otp iz madzarske-pomeni madzari oz otp group je lastnik skb banke in nove kbm-in tale otp druzba bo banki zdruzilo v eno). Katero vprasanje mene tukaj najbol muci in zanima pa je kaj se bo zgodilo?? Ko se banki zdruzita bomo vsi komitenti sli pod ime skb ali nkbm, ali pa ko se bosta banki zdruzila se bo ime spremenilo v "otp banka slovenije". Pa se bolj zanimivo...bomo vsi sli pod digitalno strukturo skb banke ali nove kbm ali se bo oboje ukinilo in bodo madzari svoje digitalne kanale prenesli k nam in jih poslovenili. Me prav zanima kaj bo.

No je pa nasa danes dobila tudi obvestilo od nlb banke. Do konca leta se bodo zdruzili z nbanko oz. nekdanjo sberbank in pa letos med poletjem pridetaa ven novi klik in novi klikin, in uporabnike bodo postopoma zaceli selit no novo platformo in mene prav zanima kak bo zgledo tale novi klik in mobilni klik.

Bomo videli kako bo kaj s tem vsem.

c3p0 ::

Jaz samo čakam, da bo njihov auth app za Poslovni Bankanet napisal: samo še 3 reklame in videli boste svojo auth kodo.

Patrik0 ::

Mja res je. So vceraj izvedli posodobitve pa ni nickaj bas. Moj@SKB posodobljena aplikacija pa se sploh ni na voljo ko so rekli da bo. Pa je ni. Vprasanje kaj je tukaj s tem.
Pa zadnje case tudi nekam pocasno dela ali pa se meni samo tako zdi.

Patrik0 ::

Kje ste vi pri banki? Kake maste izkusnjenz svojo banko kdo kaj priporoca?

Patrik0 ::

Tako nedolgo nazaj je bilo s strani skb banke in sta potrjeno, da bodo madzari ukinjali blagovne znamke skb in nkbm ter uveljavili ij ustanovili novo zdruzeno banko pod imejom otp banka, in s tem bomo dobili tudi njihove oz nove appe.

starfotr ::

Prehod Abanka - NKBM je bila katastrofa.

Prehod NKBM - OTP je trenutno tak, da je vse zeleno, v otp barvah. Vse ostalo je isto, kot pri NKBM.

Upam, da na slabše ne bo šlo. Vendar imam upanje, kajti novi NLB klik je katastrofa. Kako lahko tako zajebejo mi ni jasno.

delavec44 ::

Upam da ne bodo tudi produktov ukinjali.

Matevz96 ::

starfotr je izjavil:

Prehod Abanka - NKBM je bila katastrofa.

Prehod NKBM - OTP je trenutno tak, da je vse zeleno, v otp barvah. Vse ostalo je isto, kot pri NKBM.

Upam, da na slabše ne bo šlo. Vendar imam upanje, kajti novi NLB klik je katastrofa. Kako lahko tako zajebejo mi ni jasno.


Enako so naredili ko so prevzeli SKB, prebarvali v zeleno. Večja sprememba bo drugo leto ko obe banki združijo pod znamko OTP
#hooldthedoor

Patrik0 ::

Jap in takrat bomo imeli nove appikacije (verjetno madzarske).

HoneySchnaps ::

https://www.finance.si/9014537/10-vpras...

... Stranka SKB bo imela denimo na voljo okoli štirikrat več bankomatov, dvakrat več poslovalnic, bančno poslovanje bo lahko opravljala tudi na vseh poštah v državi, ob tem pa bo imela na voljo še dostop do spletne in mobilne bančne platforme, ki je bila že tri leta izbrana za najboljšo v Sloveniji (op.a.: raziskava podjetja E-laborat).


Torej SKB komitenti bodo dobili mBank@Net.

Patrik0 ::

Aha kolikor zgleda bo bankanet obstal. Spremenilo bo se le ime skupne banke na otp banka, in pa skbjevci bomo sli na infrastrukturo nkbm in njihovega bankaneta.

Malajlo ::

starfotr je izjavil:

Prehod Abanka - NKBM je bila katastrofa.

Prehod NKBM - OTP je trenutno tak, da je vse zeleno, v otp barvah. Vse ostalo je isto, kot pri NKBM.

Upam, da na slabše ne bo šlo. Vendar imam upanje, kajti novi NLB klik je katastrofa. Kako lahko tako zajebejo mi ni jasno.

ABanka je imela zelo prijazno aplikacijo. Grafki pa to. Cukrček ekstra, da sem lahko padec sredstev vizualno prikazal familiji, ker fotr itak denar serje. NKBM sem se navadil. In da, OTP je v zeleno pobarval. CSS je zakon.

Patrik0 ::

Saj aplikacija od nkbm je kar dobra, uporabna in uporabniku prijazna, majo dober interface na obeh, na spletni in mobilni banki. Bomo skb komitenti pridobili dosti bolso opcijo kot mam p zdaj tale skbnet in moj@skb.

starfotr ::

Abanka je imela mnogo bolj pregledno vse skupaj, kot pa ima to NKBM.

Patrik0 ::

Bankanet je dosti boljsi kot tecimo trenutno kaki skbnet?

Tiger ::

Skupščini obeh vpletenih bank sta odločili, da se manjša SKB banka pripoji večji NKBM, kar naj bi se zgodilo do konca leta 2024.
Vir: članek na Forbes.si

To zelo verjetno pomeni, da bodo spletne in mobilne aplikacije SKB ukinjene, komitenti pa bodo primorani uporabljati aplikacije NKBM.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tiger ()

Gambino ::

Tiger je izjavil:

Skupščini obeh vpletenih bank sta odločili, da se manjša SKB banka pripoji večji NKBM, kar naj bi se zgodilo do konca leta 2024.
Vir: članek na Forbes.si

To zelo verjetno pomeni, da bodo spletne in mobilne aplikacije SKB ukinjene, komitenti pa bodo primorani uporabljati aplikacije NKBM.


Če jim bo Banka slovenije pripojitev odobrila, ker zaenkrat SKB še rešuje probleme na področju preprečevanju pranja denarja, kjer v SKBju mrzlično rešujejo nepravilnosti, ki jih je ugotovila banka slovenije!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gambino ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Primerjava spletnih bank (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11517401 (2058) Patrik0
»

katera Banka (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19053171 (2694) cortez
»

Nova KBM in menjava banke? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
567313 (1907) Horas
»

1. Poročilo o primerjavi spletnih in mobilnih bank

Oddelek: Loža
61012 (867) Patrik0
»

MOJ@SKB

Oddelek: Loža
445053 (1581) Redman

Več podobnih tem