» »

Neupravičeno zasežena legalna snov_ legalna kraja policije?

Neupravičeno zasežena legalna snov_ legalna kraja policije?

«
1
2 3

cfews ::

Policist mi je zasegel popolnoma legalno snov (snov ni na listi prepovedanih drog), za nemen te debate recimo da gre z kofein v prahu. Po skoraj enem letu čakanja na odgovor sem prejel odgovor da snov res ni na listi prepovedanih drog, vendar pa da bodo snov poslali v uničenje ker naj bi bila nevaren predmet 54. člena zNppol, ker so po njihovo "so znani številni primeri akutnih zastrupitev s smrtnim izidom". Slednje je seveda popolna laž. Grem gledat ta slavni 54.člen zNppol kjer piše:

"54. člen
(zaseg predmetov)
(1) Policisti smejo pri opravljanju policijskih nalog zaseči predmete, primerne za napad ali samopoškodbo, ter tudi predmete, s katerimi se lahko huje ogrozi javni red ali splošna varnost ljudi ali premoženja."

https://zakonodaja.com/zakon/znppol/54-...

Snov ne spada pod nič od tega, je popolnoma legalna in v običajnih dozah neškodljiva (podobno kot kofein). Torej po njihovo ti oni lahko zasežejo kofein ki si ga ravno kupil v trgovini z športno prehrano, ali flašo vodke in nato napišejo da "gre za nevaren predmet, saj so znani številni primeri akutnih zastrupitev s smrtnim izidom, izdelek sami porabijo, za denarno škodo ki so ti jo povzročili ker moraš izdelek še enkrat kupiti pa se lahko obrišeš pod nosom ali kako?! S kakšno pravico ti lahko vzamejo legalno snov ki si jo legalno kupil v trgovini in jo uničijo? Po neuradnih imformacijah prijatelja ki dela na policiji se včasih zgodi da določene snovi sami porabijo, nato pa odpišejo nekaj takšega za izgovor. Kako postopati da zadevo dobim nazaj, ali pa če so jo res sami porabili da mi vsaj povrnejo strošek nakupa in jo kupim še enkrat.
  • spremenilo: cfews ()

Aston_11 ::

Probaj preveč kofeina, pa boš videl, kako neškodljiv je.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: FTad ()

cfews ::

Aston_11 je izjavil:

Probaj preveč kofeina, pa boš videl, kako neškodljiv je.


Probaj preveč vode in boš videl kako neškodljiva je. Ljudje so ko so spili po 8 litrov vode hkati tudi umirali (google it). Probaj strest eno kilo kuhinjske soli v juho in boš videl kako neškodljiva je. Upam da se zavedaš kako nesmiselen je tvoj stavek v kontekstu celotne debate. Kofein v odmerku 0,1 grama je neškodljiv in je ekvivalenten eni turški kavi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cfews ()

AmokRun ::

Zakaj pa potem skrivaš kaj so ti vzeli, če pa je povsem legalno?

cfews ::

Ničesar ne skrivam, samo ne zdi se mi smiselno da se shifta fokus debate na nepomembne stvari.

vnetidebater ::

Mora biti pa kar precej draga roba, da se sekiraš za 1 gram. Če bi 1 gram barcaffeja mi zasegli se ne bi kaj dost sekiral.... :)

Zakaj pa so ti jo zasegli? Si sumljiv policji? Če da, potem imaš tu odgovor zakaj so se odločili to uničiti.

Zgodovina sprememb…

vnetidebater ::

cfews je izjavil:

Ničesar ne skrivam, samo ne zdi se mi smiselno da se shifta fokus debate na nepomembne stvari.


Ravno s tem si fokus obrnil ravno na to. Če ne poveš točno veš zakaj skrivaš. :)

PacificBlue ::

I’m out.
:3

cfews ::

vnetidebater je izjavil:

Mora biti pa kar precej draga roba, da se sekiraš za 1 gram. Če bi 1 gram barcaffeja mi zasegli se ne bi kaj dost sekiral.... :)

Zakaj pa so ti jo zasegli? Si sumljiv policji? Če da, potem imaš tu odgovor zakaj so se odločili to uničiti.


I meann 25 EUR.. pa saj ni samo denar, čeprav tudi 25 EUR ni malo. Bolj kot za denar gre za princip: kako je možno da policija uničuje tvojo lastnino? Ali da policija krade in sama porabi? Če ti jst vzamem viski iz vozička ko si ga ravno kupil v Leclercu tudi ne boš ravno vesel. Pošteni državljani ne smemo krast, a policija pa lahko?
Ne, nisem sumljiv, bila je običajna kontrola prometa, stvar sem imel na sedežu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cfews ()

ajdov2 ::

Daj napiši kaj so ti zasegli

Aston_11 ::

cfews je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Probaj preveč kofeina, pa boš videl, kako neškodljiv je.


Probaj preveč vode in boš videl kako neškodljiva je. Ljudje so ko so spili po 8 litrov vode hkati tudi umirali (google it). Probaj strest eno kilo kuhinjske soli v juho in boš videl kako neškodljiva je. Upam da se zavedaš kako nesmiselen je tvoj stavek v kontekstu celotne debate. Kofein v odmerku 0,1 grama je neškodljiv in je ekvivalenten eni turški kavi.

No vidiš, kako nesmiselna je tvoja trditev, da je snov neškodljiva.

cfews ::

Aston_11 je izjavil:

cfews je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Probaj preveč kofeina, pa boš videl, kako neškodljiv je.


Probaj preveč vode in boš videl kako neškodljiva je. Ljudje so ko so spili po 8 litrov vode hkati tudi umirali (google it). Probaj strest eno kilo kuhinjske soli v juho in boš videl kako neškodljiva je. Upam da se zavedaš kako nesmiselen je tvoj stavek v kontekstu celotne debate. Kofein v odmerku 0,1 grama je neškodljiv in je ekvivalenten eni turški kavi.

No vidiš, kako nesmiselna je tvoja trditev, da je snov neškodljiva.


Jaoo še vedno ne dojameš pointa..Snov je neškodljiva pri normalni uporabi tako kot kuhinjska sol ali kofein. Ni nobenega razloga da ljudem iz nakupovalnih vozičkov krademo vrečko kuhinjske soli.

IL_DIAVOLO ::

Poštenjak nima kaj skrivat.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: nejcek74 ()

Aston_11 ::

cfews je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

cfews je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Probaj preveč kofeina, pa boš videl, kako neškodljiv je.


Probaj preveč vode in boš videl kako neškodljiva je. Ljudje so ko so spili po 8 litrov vode hkati tudi umirali (google it). Probaj strest eno kilo kuhinjske soli v juho in boš videl kako neškodljiva je. Upam da se zavedaš kako nesmiselen je tvoj stavek v kontekstu celotne debate. Kofein v odmerku 0,1 grama je neškodljiv in je ekvivalenten eni turški kavi.

No vidiš, kako nesmiselna je tvoja trditev, da je snov neškodljiva.


Jaoo še vedno ne dojameš pointa..Snov je neškodljiva pri normalni uporabi tako kot kuhinjska sol ali kofein. Ni nobenega razloga da ljudem iz nakupovalnih vozičkov krademo vrečko kuhinjske soli.

Ne skrbi ti zame. Nisem jaz tisti, ki ima probleme s policaji. Skratka, rekreativno se drogiraš in imel si travo za lastno uporabo. Big deal.

feryz ::

Ti bom jaz odgovoril. Ja, policija lahko dela kar hoče.
Lahko jih seveda tožiš, ampak v bistvu tožiš samega sebe. Osebno ne bo nihče odgovarjal, če dobiš odškodnino, jo dobiš od samega sebe. In ostalih državljanov.

cfews ::

Aston_11 je izjavil:

cfews je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

cfews je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Probaj preveč kofeina, pa boš videl, kako neškodljiv je.


Probaj preveč vode in boš videl kako neškodljiva je. Ljudje so ko so spili po 8 litrov vode hkati tudi umirali (google it). Probaj strest eno kilo kuhinjske soli v juho in boš videl kako neškodljiva je. Upam da se zavedaš kako nesmiselen je tvoj stavek v kontekstu celotne debate. Kofein v odmerku 0,1 grama je neškodljiv in je ekvivalenten eni turški kavi.

No vidiš, kako nesmiselna je tvoja trditev, da je snov neškodljiva.


Jaoo še vedno ne dojameš pointa..Snov je neškodljiva pri normalni uporabi tako kot kuhinjska sol ali kofein. Ni nobenega razloga da ljudem iz nakupovalnih vozičkov krademo vrečko kuhinjske soli.

Ne skrbi ti zame. Nisem jaz tisti, ki ima probleme s policaji. Skratka, rekreativno se drogiraš in imel si travo za lastno uporabo. Big deal.


Nimam problemov s policaji razn običajnih kontrol prometa, imaš pa ti probleme z razumevanjem. Se ne drogiram, tvoja magična kugla narobe kaže.

Če je na forumu kdo ki se bolj podrobno spozna na zakone/pritožbe se priporočam za nasvet. Tle sem našel eno diplomsko nalogo na to temo:
https://dk.um.si/Dokument.php?id=29411

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cfews ()

Zimonem ::

Zakaj je pa potem snov v prosti prodaji?
https://oziway.si/products/kfd-cisti-ko...

To je podobno kot bi zasegli flašo solne kisline ker je škodljiva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zimonem ()

cfews ::

Zimonem je izjavil:

Zakaj je pa potem snov v prosti prodaji?
https://oziway.si/products/kfd-cisti-ko...


Ja točno to ane, kako lahko vzamejo legalno snov ki sem jo kupil v trgovini z računom in vse?

A ti veš kam se obrnit po imformacije v zvezi z pritožbami al karkol tazga?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cfews ()

Zimonem ::

Vprašaj na policiji.

cfews ::

Zimonem je izjavil:

Vprašaj na policiji.


Sem že klical pa pravi da ne ve. Rekel je mogoče kakšen odvetnik, sam ni fore odvetnika plačevat za te zadeve ker se ne splača finančno.

Ve kdo za kakšne številke kam se obrniti?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cfews ()

sbawe64 ::

2020 is new 1984
Corona World order

destroyer2k ::

Zimonem je izjavil:

Zakaj je pa potem snov v prosti prodaji?
https://oziway.si/products/kfd-cisti-ko...

To je podobno kot bi zasegli flašo solne kisline ker je škodljiva.


Kofein je za primer podal, kaj so v resnici zasegli ne želi razkriti.

Drugače to snov si kupil v sloveniji z računom?

cfews ::

V tujini z računom. Še kakšna telefonska številka kam se obrniti za pritožbo/imformacije?

destroyer2k ::

A sploh kdo prodaja to v sloveniji?

PacificBlue ::

113
I’m out.
:3

cfews ::

PacificBlue je izjavil:

113


Klical sem na lokalno policijsko postajo pa je gospod na telefonu rekel da ne ve kam se obrniti po imformacije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cfews ()

Utk ::

Ne kliči. Klic je kurac palac. Uradno prijavi krajo, oz. opiši kot želiš, na policijsko upravo pod katero je postaja. Ali pa na generalno.

Zimonem ::

cfews je izjavil:

V tujini z računom. Še kakšna telefonska številka kam se obrniti za pritožbo/imformacije?

Tukaj je pač druga pesem. Če snov iz vhatever ni registrirana pri nas imaš lahko probleme.

Utk ::

Če ni prepovedano, je dovoljeno. Kje si še slišal za register dovoljenih snovi?

Gejspodar ::

Phenibut?

Zimonem ::

Utk je izjavil:

Če ni prepovedano, je dovoljeno. Kje si še slišal za register dovoljenih snovi?

http://www.fito-info.si/index.asp?ID=FF...
En primer.

;-) ::

Na isti nacin so meni pdvzeli Megalitko ki mi jo je mati dala za rd. Jaz sem "kampiral v mb na zadnjih sedezih z najstnico in se pripelje policija, sledil je pregled avtomobila in megalitka v kuferamu, ki so jo zasegli.

Dvigniti je nisem mogel ker mi niso dali nekega pildeka o zasegu.

Utk ::

Zimonem je izjavil:

Utk je izjavil:

Če ni prepovedano, je dovoljeno. Kje si še slišal za register dovoljenih snovi?

http://www.fito-info.si/index.asp?ID=FF...
En primer.

Če ni prepovedano, je dovoljeno. Tudi za ta seznam velja. Ne smeš prodajat, ne pa imet, razen če je posebej prepovedano. Če je prepovedano, bi mu to razložili. Pa ni prepovedano.

Zimonem ::

Utk je izjavil:

Zimonem je izjavil:

Utk je izjavil:

Če ni prepovedano, je dovoljeno. Kje si še slišal za register dovoljenih snovi?

http://www.fito-info.si/index.asp?ID=FF...
En primer.

Če ni prepovedano, je dovoljeno. Tudi za ta seznam velja. Ne smeš prodajat, ne pa imet, razen če je posebej prepovedano. Če je prepovedano, bi mu to razložili. Pa ni prepovedano.

Potem pa takoj v postopek.

cfews ::

Mislim da gre tukaj za zamero policijsta ker sem ga prijavil zaradi neprimernega obnašanja, pomoje je mislil da me je dobil z čim prepovedanim in se je pri postopku kontrole prometa obnašal izredno vzvišeno, poniževalno in prostaško. Sedaj ko vidi da stvar ni prepovedana se poskuša na tak način "maščevati" zaradi prijave zoper njegovo "delo". Sramota kaj si nekateri privoščijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cfews ()

AndrejS ::

Verjetno je bila neka stvar na meje legalnega - glede na to da nočeš povedati za katero snov gre !

cfews ::

AndrejS je izjavil:

Verjetno je bila neka stvar na meje legalnega - glede na to da nočeš povedati za katero snov gre !


Legalna snov ki jo lahko kupiš v trgovinah z športno prehrano. No pa saj to ni point! Point je zakaj nekateri policaji kradejo in zlorabljajo svoja pooblastila!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cfews ()

Kumbaja ::

Pa saj zadeva je enostavna. Policist je pri svojem delu naletel na snov za katero je ocenil, da je sumljiva in jo je posledično poslal na testiranje. Ker gre za majhno količino je pri izvedbi testa le ta bila uničena/porabljena. Skladno z obligacijskim zakonikom si upravičen do povrnitve škode, ki ti je nastala. Zahtevo za povrnitev škode lahko oddaš v postopku pritožbe nad delom policista ali pa nasloviš zahtevek z odšškodnino direktno na generalno policijsko upravo. Če bo zahtevek zavrnjen ali če ne bo odziva imaš pravico do civilne tožbe.

Point je zakaj nekateri policaji kradejo in zlorabljajo svoja pooblastila!

Point je da je policist pri delu naletel na snov za katero je ocenil, da je sumljiva. Vse od tukaj naprej so tvoje domneve in natolcevanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kumbaja ()

111111111111 ::

cfews je izjavil:



Ja točno to ane, kako lahko vzamejo legalno snov ki sem jo kupil v trgovini z računom in vse?

A ti veš kam se obrnit po imformacije v zvezi z pritožbami al karkol tazga?

Če imaš račun to ne bi smel biti problem. Kaj si kupil?

cfews je izjavil:

Mislim da gre tukaj za zamero policijsta ker sem ga prijavil zaradi neprimernega obnašanja, pomoje je mislil da me je dobil z čim prepovedanim in se je pri postopku kontrole prometa obnašal izredno vzvišeno, poniževalno in prostaško. Sedaj ko vidi da stvar ni prepovedana se poskuša na tak način "maščevati" zaradi prijave zoper njegovo "delo". Sramota kaj si nekateri privoščijo.

Emmmm... Velikokrat so me že usatavili policisti, bil sem brez izpita, sprednja luč ponoči ni delala. Opravičil sem se in nikoli ni bilo problemov. Nikoli.

Verjamem pa da če ti policisti v lokalni skupnosti jebe... v glavo, da te malo jebe... nazaj, kar sicer ni prav, jih pa popolnoma razumem.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

cfews ::

Imam račun, pa vendar:

Po skoraj enem letu čakanja na odgovor sem prejel odgovor da snov res ni na listi prepovedanih drog, vendar pa da bodo snov poslali v uničenje ker naj bi bila nevaren predmet 54. člena zNppol, ker so po njihovo "so znani številni primeri akutnih zastrupitev s smrtnim izidom". Slednje je seveda popolna laž. Grem gledat ta slavni 54.člen zNppol kjer piše:

"54. člen
(zaseg predmetov)
(1) Policisti smejo pri opravljanju policijskih nalog zaseči predmete, primerne za napad ali samopoškodbo, ter tudi predmete, s katerimi se lahko huje ogrozi javni red ali splošna varnost ljudi ali premoženja.


_____________________________________________________________________________

Emmmm... Velikokrat so me že usatavili policisti, bil sem brez izpita, sprednja luč ponoči ni delala. Opravičil sem se in nikoli ni bilo problemov. Nikoli.


Niso vsi policijsti dobri, ti si pač naletel na normalne. Saj večina jih je v redu, vendar se najde določen delež ki ugledu policijstov dela sramoto.

Verjamem pa da če ti policisti v lokalni skupnosti jebe... v glavo, da te malo jebe... nazaj, kar sicer ni prav, jih pa popolnoma razumem.


Jaz sem bil vedno korekten in to pričakujem tudi od druge strani.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cfews ()

LukiYo ::

Nelegalna kraja, za katero se ti ne splača reagirat. Si pa spoznal kako delujejo, čeprav jih tu na forumu pretežno zagovarjajo in si po defaultu ti kriv, plus nevaren, skratka nekaj že mora bit zadaj, ti ti ti bi reku Hojs.

m0LN4r ::

Nalozi skeniran racun, pa ti bomo lazje pomagali.

Kak fitnes dodatek za spikat je to?
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

d0rK ::

Tema praktično uničena zaradi radovednih tačkov. Pa sem že upal, da bom kaksen pameten odgovor prebral.

m0LN4r ::

Pa sej to je nas inzenir iz elektroavto foruma, je pocakal 2-3 tedne preden uporabi nov racun.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

LukiYo ::

Mentaliteta nekaterih je tako nizka, da se čutijo naslovljene zaslišat te, ker si pač sumljiv, zaradi legalne kemične stvari, ki je itak ne bi razumeli. Kako naj bodo potem javni uslužbenci drugačni, tako je žal pač povprečje ljudi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: LukiYo ()

dxx ::

Dobro povedano. Mentaliteta nekaterih je bolj za medover ali podoben forum. OP poda vprašanje, tričetrt odgovorov pa so podvprašanja, kaj to zaena snov je. Pa ne zato da bi odgovorili, ampak ga obsodili. Takim se reče PRAVIČNIKI. Hvala vam pravičnikom, za neuporabnost foruma.

cfews ::

m0LN4r je izjavil:

Nalozi skeniran racun, pa ti bomo lazje pomagali.

Kak fitnes dodatek za spikat je to?


Ni za špikat, tega ne delam, ne sklepaj po sebi.

d0rK je izjavil:

Tema praktično uničena zaradi radovednih tačkov. Pa sem že upal, da bom kaksen pameten odgovor prebral.


Točno to! Jaz sem tudi to mislil.. predvsem se da bo oglasil kakšen pravnik ali kaj podobnega, pa nič od tega..

LukiYo je izjavil:

Mentaliteta nekaterih je tako nizka, da se čutijo naslovljene zaslišat te, ker si pač sumljiv, zaradi legalne kemične stvari, ki je itak ne bi razumeli. Kako naj bodo potem javni uslužbenci drugačni, tako je žal pač povprečje ljudi.


Točno to! A ma kaj veze kaj je, saj lahko tud povem da je to ekstrakt rožnega korena, pa kaj pol a to kej spremeni zadeve? Čisto nič. Vse relevantne imformacije sem podal že v uvodnem postu. Prav imaš, daleč je še dan ko se bo spošna mentaliteta ljudstva dvignila ven iz greznice.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cfews ()

Glugy ::

Normalno je bit sumičev pri takih zadevah ko nekdo ne pove točno za kaj se je šlo hoče pa naše mnenje. Ne gre za snov samo gre za pristop. Pri takem pristopu kjer op omenja zadevo ampak ne pove pa za kaj gre je normalno se spraševat kaj ta snov je. A je kej podobnega prepovedani snovi ali ni. Da bi sami lahko to presodil. Ker to je smisel da je zadeva pristala na forumu; da povemo svoje mnenje. Ampak OP hoče to kontrolirat mal ker hoče obenem še svoj prov. Če te res zanima naše mnenje nam pusti da si sami ustvarimo svojo sliko o situaciji. Ja mogoče ti ne bo všeč ampak če kontroliraš zadeve pol je vseen če sam sebe pred ogledalom sprašuješ pa si govoriš kar hočeš slišat.

Drgač pa je zadeva sledeča. Substanca ni avtomatsko dovoljena če ni prepovedana. Čist konkreten primer je pri hrani. Ne morš kr dat na polico trgovin bilokaj od hrane / pijače brez da bi prej zadevo ustresno spravil skoz postopke skoz. Ni to kr avtomatsko predhodno odobreno. Morajo regulatorji najprej preverit preden odobrijo da gre prehranski izdelek lahko na trg. Če si sam narediš je druga zgodba ampak prodajat to pa verjetno ne smeš. Če si zadevo kupil pa je bila npr ponaredek lahko to kamot uničijo. Če ni bila to zadeva ki je regulirano prodajana in gre za hrano al pa kakšne druge občutljive zadeve isto. Tud če ima npr izdelek napačne trditve. Da ni registriran pa da ima na embalaži napisan da zdravi raka. tu je jasno da gre za snov ki je potencialno nevarna ker ni predhodno registrirana.

stara mama ::

To se tud pri nas prodaja, ne vidim neke nevarnosti. Bolj mi deluje kot nek placebo oz še ena od miljon generičnih "prehranskih dodatkov" ki so bolj namenjeni služenju denarja, kot pa da bi uporabnik dejansko občutil neke razlike.
Je res, da je bolj draga zadeva :)

Vrjetno je bolj zamera policaja, zgoraj ti je nekdo prilepil link kjer lahko vložiš pritožbo če se imaš voljo s tem ukvarjat, če ne pa pozabi tistih 30EUR

Zgodovina sprememb…

gruntfürmich ::

Kumbaja je izjavil:

Pa saj zadeva je enostavna. Policist je pri svojem delu naletel na snov za katero je ocenil, da je sumljiva in jo je posledično poslal na testiranje. Ker gre za majhno količino je pri izvedbi testa le ta bila uničena/porabljena. Skladno z obligacijskim zakonikom si upravičen do povrnitve škode, ki ti je nastala. Zahtevo za povrnitev škode lahko oddaš v postopku pritožbe nad delom policista ali pa nasloviš zahtevek z odšškodnino direktno na generalno policijsko upravo. Če bo zahtevek zavrnjen ali če ne bo odziva imaš pravico do civilne tožbe.

Point je zakaj nekateri policaji kradejo in zlorabljajo svoja pooblastila!

Point je da je policist pri delu naletel na snov za katero je ocenil, da je sumljiva. Vse od tukaj naprej so tvoje domneve in natolcevanje.

najbolje da postopaš to tem postopku kot ti je predlagal kumbaja in zahtevaš odškodnino; če se ti bo le izplačalo.

v žlahti je bil primer, ko je 'policija' ocenila, da en stari avto (normalno registriran) ni več primeren za 'uporabo' in so ga zasedli z namenom uničenja.
človek bi pričakoval da imamo za takšne primere tehnično službo, ki preverja ustreznost motornih vozil za vključitev v promet, ne pa da nek policajček ocenjuje to od oka...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Monsanto mora bolniku z rakom plačati 289 milijonov dolarjev odškodnine zaradi glifos (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
12326886 (21197) Markoff
»

Zaseg trave :I (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7413397 (10586) Rok Woot
»

Goljufanje in prevara slovenske policije (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12815179 (10551) Furbo
»

posedovanje marihuane (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13547331 (42865) Phantomeye
»

problem s policijo in travo... (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30761935 (38843) donfilipo

Več podobnih tem