» »

Zaseg trave :I

Zaseg trave :I

«
1
2

Jost2 ::

Policist (krimič) mi je zasegel kovinsko posodico z delci neznane zelene rastline.(pomojem okoli 1g)-dobil sem potrdilo o zasegu.
Rekel je, da bom ker sem še mladoleten in so me prvič dobili, dobil le ukor (rekel je da grem na sodišče, kjer mi bodo povedali ''trava je ne'' in to bo to..)
Po pošti naj bi dobil neko pismo za starše, kjer naj bi jih o tem obvestili...?
Kakor jaz vem, ponavadi dobis tudi neko denarno kazen...

Zanima me, kaj lahko dejansko pričakujem...
Hvala za odgovore.

Pa prosim- odgovorite le tisti ki bi radi pomagali, ne tisti, ki bi se prepirali. hvala:)
  • poskusilo klonirati: shintaro ()

shadeX ::

Mamo takih tem že dost. Ena izmed njih recimo..

zasežba marihuane

Jost2 ::

shadeX je izjavil:

Mamo takih tem že dost. Ena izmed njih recimo..

zasežba marihuane


ok, hvala.

shadeX ::

Kje pa so te dobili če smem vprašat? Kako je zadeva potekala? Kadil nisi? Kako je vedel kje oz. kaj iskati?

Jost2 ::

shadeX je izjavil:

Kje pa so te dobili če smem vprašat? Kako je zadeva potekala? Kadil nisi? Kako je vedel kje oz. kaj iskati?


S prijateljem sva prisla iz travnika, kjer sva 1ga skadila.. ( dvomim, da so naju policaji videli, ker sva bila pb. 500m od njih (bil je običajen avto, ne policijski), nato sva sla na bus postajo, kjer so se pripeljali do naju, pokazala sta policijske kartice, pol so naju vprasali, ce sva kej pohca. (midva se itak rekla da ne), nato sta rekla dejta osebne (sva dala), sta sla v avto neki naredit, se vrnla do naju pa pregledala torbe pa nasla pr men in pr njemu vsakemu okoli gram, ki sta ga zasegla, nato sta nama dala potrdilo o zasegu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Jost2 ()

FrRoSt ::

Revček bogi. :(

Kaj doma pa ne bi povedal, da si enga spohcal!?? :))
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

reeves ::

In kako točno naj bi ti mi tukaj pomagali???

Mislim, da noben tukaj ne bo šel tvoje starše prosit, da naj se te usmilijo.

Doma povej, da si enga zduval in to je to. Pa povej preden zvedo od drugih. Policije se nimaš kaj bati, ti samo sodnici jokaj koliko ti je žal, da se ne bo ponovilo, da te bodo že starši kaznovali,.....

Če boš pa še zmeraj ves živčen pa še kakega skadi ;):))

</head> ::

Tipa sam zanima, če lahko pričakuje kakšno kazen in v kaki višini....

Jost2 ::

reeves je izjavil:

In kako točno naj bi ti mi tukaj pomagali???
Mislim, da noben tukaj ne bo šel tvoje starše prosit, da naj se te usmilijo.
Doma povej, da si enga zduval in to je to. Pa povej preden zvedo od drugih. Policije se nimaš kaj bati, ti samo sodnici jokaj koliko ti je žal, da se ne bo ponovilo, da te bodo že starši kaznovali,.....
Če boš pa še zmeraj ves živčen pa še kakega skadi ;):))


Sej starši že vse vejo, smo se o vsem pogovorili.
Skrbi me le za policijo, bom pa uporabil tvoj nasvet. :)

dolenc ::

Realno gledano, boš šel do sodnika, kjer se bosta pogovorila, sledilo bo predavanje. Potem ti sledi arest za nekje 7-14 dni. Cimru v celici bo ime Veliki Bobo . Del imena je njegovo pravo ime, del pa nickname, ker ima precej veliko batino. Zdej kako bosta preživljala večere si lahko predstavljaš (namig, večno ne bosta mogla kartat).

Nekje po 14dneh imaš prvi zagovor za izpust, kjer bodo prisotni tvoji starši, takrat ti bo čist vseeno za njih, ker boš imel večje težave z sedenjem.

Uglavnem nič hujšega, srečno.

FrRoSt ::

</head> je izjavil:

Tipa sam zanima, če lahko pričakuje kakšno kazen in v kaki višini....


Saj tipa so seznanili z zadevo.

Dobil bo ukor, ali opomin, in ker je še NEpolnoletna oseba to dobijo starši ali skrbniki.
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

konspirator ::

Drugič skadi do konca, vsaj dokler imamo tako fašistično policijo, ki najraje lovi mularijo z eno jolo.
--

Zgodovina sprememb…

[D]emon ::

Hudega ti ne bo, dobil bos ukor od sodnika. Ko dopolnis 18 let se ti pa itak kartoteka spuca.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

reeves ::

Jost2 je izjavil:

reeves je izjavil:

In kako točno naj bi ti mi tukaj pomagali???
Mislim, da noben tukaj ne bo šel tvoje starše prosit, da naj se te usmilijo.
Doma povej, da si enga zduval in to je to. Pa povej preden zvedo od drugih. Policije se nimaš kaj bati, ti samo sodnici jokaj koliko ti je žal, da se ne bo ponovilo, da te bodo že starši kaznovali,.....
Če boš pa še zmeraj ves živčen pa še kakega skadi ;):))


Sej starši že vse vejo, smo se o vsem pogovorili.
Skrbi me le za policijo, bom pa uporabil tvoj nasvet. :)


Ah, pol se pa sploh ne sekiraj. Poslušal boš, da si že skoraj na igli, da boš dobil 5 vrst raka in umrl čez 10 let.
Ti pa bodi ves prestrašen, malo se tresi, kakšna solzica na oko in pozabi na vse skupaj ;)

konspirator ::

Pri thc je odločitev odvisna od tega, na kakšnega sodnika za prekrške naletiš (koliko je za oz proti).Imajo diskrecijsko pravico, da se odločijo po svoje - ni enotne prakse.

Kot mladoletnemu ti itak ne morejo kaj veliko, za veliko hujše primere obstaja prevzgojni dom Radeče/Postojna in podobni.
--

Zgodovina sprememb…

kingsix ::

Ti si celo dobil potrdilo o zasegu...
Meni sta policista pred leti zasegla in kar odšla z robo. Nikomu ništa :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

111111111111 ::

Sta skadila nekje za vogalom. Pa ste bili vsi srečni. Danes pa je mularija pametna, da bo vse prijavila, tako policist opravi svoje delo, mulc gre pa k sodniku za prekrške.

koyotee ::

Placal bos nekih 207€ toj to.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

FrRoSt ::

kingsix je izjavil:

Ti si celo dobil potrdilo o zasegu...
Meni sta policista pred leti zasegla in kar odšla z robo. Nikomu ništa :D


Če to ni napredek v delu Slo policije, .... potem pa tudi ne vem, kaj je!? :))
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FrRoSt ()

shintaro ::

spet vas je peljal en krog naokoli en Troll ...

Osebni podatki
Uporabniško imeJost2Čas prve prijave22.08.2017 11:41:18

koyotee je izjavil:

Placal bos nekih 207€ toj to.

čak za tko malo 207€ , kok pa morejo plačat tisti k majo nasad in jih dobijo, ve kdo?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: amacar ()

GupeM ::

Manj. Saj je v Sloveniji znano da večjo kazen dobiš za majhen prekršek.

Adi Smolar na koncu komada lepo reče: "Ne šraufe, je tovarne treba krast!"

koyotee ::

shintaro je izjavil:

spet vas je peljal en krog naokoli en Troll ...

Osebni podatki
Uporabniško imeJost2Čas prve prijave22.08.2017 11:41:18

koyotee je izjavil:

Placal bos nekih 207€ toj to.

čak za tko malo 207€ , kok pa morejo plačat tisti k majo nasad in jih dobijo, ve kdo?


Kdor neupravičeno proizvaja, predeluje, prodaja ali ponuja naprodaj ali zaradi prodaje ali dajanja v promet kupuje, hrani ali prenaša ali posreduje pri prodaji ali nakupu ali kako drugače neupravičeno daje v promet rastline ali substance, ki so razvrščene kot prepovedane droge ali nedovoljene snovi v športu, ali predhodne sestavine, ki se uporabljajo za izdelavo prepovedanih drog, se kaznuje z zaporom od enega do desetih let.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

next3steps ::

Ah, šment. Ko boš pa polnoleten, jim pa več ne kaži torbe, če ti ni po volji in nimajo nobenega razloga za pregled.

Zgodovina sprememb…

dice7 ::

Jost2 je izjavil:

sta sla v avto neki naredit, se vrnla do naju pa pregledala torbe pa nasla pr men in pr njemu vsakemu okoli gram, ki sta ga zasegla, nato sta nama dala potrdilo o zasegu.

Saj ne smeta kar tako snofiriti po torbah, ali pac?

shadeX ::

koyotee je izjavil:

shintaro je izjavil:

spet vas je peljal en krog naokoli en Troll ...

Osebni podatki
Uporabniško imeJost2Čas prve prijave22.08.2017 11:41:18

koyotee je izjavil:

Placal bos nekih 207€ toj to.

čak za tko malo 207€ , kok pa morejo plačat tisti k majo nasad in jih dobijo, ve kdo?


Kdor neupravičeno proizvaja, predeluje, prodaja ali ponuja naprodaj ali zaradi prodaje ali dajanja v promet kupuje, hrani ali prenaša ali posreduje pri prodaji ali nakupu ali kako drugače neupravičeno daje v promet rastline ali substance, ki so razvrščene kot prepovedane droge ali nedovoljene snovi v športu, ali predhodne sestavine, ki se uporabljajo za izdelavo prepovedanih drog, se kaznuje z zaporom od enega do desetih let.


Zakon je res da tak ampak zapori bi bili nabito polni oz bilo bi jih premalo če bi zaprli vsakega, ki krši vsaj eno izmed naštetih točk.

Pod črto, zarad trave ( če res ne preprodajaš na veliko ) neboš šel v zapor.

[D]emon ::

dice7 je izjavil:

Jost2 je izjavil:

sta sla v avto neki naredit, se vrnla do naju pa pregledala torbe pa nasla pr men in pr njemu vsakemu okoli gram, ki sta ga zasegla, nato sta nama dala potrdilo o zasegu.

Saj ne smeta kar tako snofiriti po torbah, ali pac?


Since when ?

52. člen
(pregled osebe)

(1) Policisti smejo zaradi zasega predmetov opraviti pregled osebe, če na podlagi njihove neposredne zaznave obstaja velika verjetnost, da ima oseba pri sebi predmete, ki jih je skladno z zakonom treba zaseči.

(2) Pred začetkom pregleda policisti ukažejo osebi, naj sama izroči predmete, razen če bi to lahko ogrozilo varnost ljudi ali premoženja.

(3) Pregled osebe mora opraviti oseba istega spola, razen če s pregledom ni mogoče odlašati.

(4) Pregled osebe ne obsega telesnega pregleda ali osebne preiskave. Pri pregledu policisti z rokami pretipajo oblačila osebe in pregledajo vsebino stvari, ki jih ima oseba pri sebi oziroma s sabo. Policisti pri pregledu stvari ne smejo s silo odpirati zaprtih predmetov.

卌 Če se oseba iz prvega odstavka tega člena nahaja v ali ob vozilu in so policisti neposredno zaznali, da so bili predmeti skriti ali odvrženi v vozilo ali se nahajajo v vozilu, smejo pregledati tudi notranjost vozila, razen njegovih skritih delov.

(6) Če policisti med pregledom najdejo predmet, ki mora biti zasežen na podlagi zakona, ki ureja kazenski postopek, zakona, ki ureja postopek o prekršku, ali na podlagi drugega zakona, policisti nadaljujejo postopek po teh predpisih.

Uradni list RS, št. 15/2013 z dne 18. 2. 2013: 52. člen ZNPPol
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

shintaro ::

ja tle delajo kar hočejo (sej tko je prav) v ameriki pa baje te vprašajo ' do you consent the search of the car' in take

tikitoki ::

shintaro je izjavil:

ja tle delajo kar hočejo (sej tko je prav) v ameriki pa baje te vprašajo ' do you consent the search of the car' in take


A da res? A zato ti lahko tam miro zaplenijo vecje kolicine denarja? Kr tko, ker normalna oseba tko nima potrebe okoli vlact denarja.

Pa se bi se naslo lukenj v tvoji izjavi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

MaliJanez ::

dolenc je izjavil:

Realno gledano, boš šel do sodnika, kjer se bosta pogovorila, sledilo bo predavanje. Potem ti sledi arest za nekje 7-14 dni. Cimru v celici bo ime Veliki Bobo . Del imena je njegovo pravo ime, del pa nickname, ker ima precej veliko batino. Zdej kako bosta preživljala večere si lahko predstavljaš (namig, večno ne bosta mogla kartat).

Nekje po 14dneh imaš prvi zagovor za izpust, kjer bodo prisotni tvoji starši, takrat ti bo čist vseeno za njih, ker boš imel večje težave z sedenjem.

Uglavnem nič hujšega, srečno.


HAHAHHAHA:))8-)

FTad ::

shintaro je izjavil:

ja tle delajo kar hočejo (sej tko je prav) v ameriki pa baje te vprašajo ' do you consent the search of the car' in take


ja in ce reces "ne"?

branc ::

shintaro je izjavil:

spet vas je peljal en krog naokoli en Troll ...

Osebni podatki
Uporabniško imeJost2Čas prve prijave22.08.2017 11:41:18

koyotee je izjavil:

Placal bos nekih 207€ toj to.

čak za tko malo 207€ , kok pa morejo plačat tisti k majo nasad in jih dobijo, ve kdo?


A lhk TI, drama queen, nehaš trollat in pametvat? Fanta so dobil, je prsran, naredil account in vprašal za nasvet, kaj potem?
Ko da je kej tacga, če en špinel skadi.

jype ::

branc je izjavil:

Ko da je kej tacga, če en špinel skadi.
To ni, je pa kar grozno, da plačujemo policiste, da težijo mulariji, namesto da bi lovili kriminalce.

korenje3 ::

đankiji...
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

shadeX ::

korenje3 je izjavil:

đankiji...


No ne pretiravat.



- Junkie
a drug addict.
a person with a compulsive habit or obsessive dependency on something.


Trava nič od tega. Prej velja za tobačne kadilce :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

next3steps ::

FTad je izjavil:

shintaro je izjavil:

ja tle delajo kar hočejo (sej tko je prav) v ameriki pa baje te vprašajo ' do you consent the search of the car' in take


ja in ce reces "ne"?

Pa lahko delajo, kar želijo. Oni bodo tisti, ki bodo plačali tvojega odvetnika.

LeQuack ::

jype je izjavil:

branc je izjavil:

Ko da je kej tacga, če en špinel skadi.
To ni, je pa kar grozno, da plačujemo policiste, da težijo mulariji, namesto da bi lovili kriminalce.


Se strinjam, neracionalna poraba časa kriminalistov.
Quack !

N0t0ri0us ::

dice7 je izjavil:

Jost2 je izjavil:

sta sla v avto neki naredit, se vrnla do naju pa pregledala torbe pa nasla pr men in pr njemu vsakemu okoli gram, ki sta ga zasegla, nato sta nama dala potrdilo o zasegu.

Saj ne smeta kar tako snofiriti po torbah, ali pac?


To je zelo dober način kako pristati na policijski postaji. Smrdiš po travi, policista te vprašata če lahko pregledata torbo in jima odvrneš ne. Po možnosti si še aroganten in zraven đole pojedel še porcijo brihtola :))

Rok Woot ::

Pa toliko policajev kadi travo. Zgleda jih nič kaj dosti ne testirajo. Pri nas je policija itaq polom. Bi rad videl koliko kazni so policaji napisali policajem v zadnjem letu ...

shadeX ::

Pa toliko policajev kadi travo.


Ne bi rekel. Policaji imajo glede tega sprane možgane in ne popuščajo.. vsaj kar se starejše generacije policajev tiče (fotrov kolega).

shintaro ::

poznam enga k kadi shadex... drgač je to zelo redko in imaš prav.

men so pr 13ih (1997 al neki takega) našli kos plastike (smo mislili da je hašiš) pa sm dubu po pički od njih na postaji v portorožu. hell yea kapsi hudi tepejo 13 letnika. bil sem čisto ponižen in nič težil. zmerjali so me z vsem možnim
aja našli so na meji z italijo in sm dubu klofuto od italjanskega GDF .. ker sm se zlagal da nimam nič in je pol najdu pod kapo lol. batinebatine hell yea
pol pa so me prišli iskat domov slo krimiči in na postajo v portorož

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

shadeX ::

Legendarno, kaj tukaj ne prebereš. :))

shintaro ::

pol sm na sodišču reku da so me tepli ha ha

OrkAA ::

Joj shintaro, ce ze lazes bodi vsaj prepricljiv, ker sicer zgubljas se tisto malo kredibilnosti, ki jo imas.

Nekako v tem stilu ...

shintaro ::

NE LAŽEM. 100% RESNICA. ne teži! zakaj bi se kaj takega lagal. To je blo res.

BALIST4 ::

Ja malora a resno izdajo denarno kazen za posedovanje? Pričakuj pridigo to bo pa to. Pa starši ti bodo težil :D

shintaro je izjavil:

ja tle delajo kar hočejo (sej tko je prav) v ameriki pa baje te vprašajo ' do you consent the search of the car' in take


Ja en kurac vprašajo, roke na streho avta nato sledi pregled. Lahko se ti nato izmisle da voha marihuano in ti začne okopavat po avtu. Nato dobiš zadevo lepo v kartoteko, če si pa med postopkom še kaj pameten jih pa lahko še fašeš in dobiš še upiranje postopku

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BALIST4 ()

shintaro ::

pustmo stat, ne da se mi razlagat

Rok Woot ::

shadeX je izjavil:

Pa toliko policajev kadi travo.


Ne bi rekel. Policaji imajo glede tega sprane možgane in ne popuščajo.. vsaj kar se starejše generacije policajev tiče (fotrov kolega).


Mogoče, da starejši res ne. Jaz poznam 6 policajev, od njih jih je 5 travo že poizkusilo. Trije pa jo neredno kadijo.

kokos25 ::

Jaz pa mislim, da ste vsi že z opranimi možgani, da je trava nekaj, kar je OK. Morda nekoč, danes ni. Pa da ne bo kak policaj slučajno tole bral, ker bo pizdarija, za nekatere, ker boste do 48 ur brez možnosti pisanja na slotech...
Ne mi ponujat celeronu 366mhz za 70€....hvala...

jype ::

kokos25 je izjavil:

Jaz pa mislim, da ste vsi že z opranimi možgani, da je trava nekaj, kar je OK. Morda nekoč, danes ni.
A lahko to utemeljiš?

Mislim, trava je v splošnem manj nevarna kot badminton. Čemu bi torej morala biti prepovedana?

shadeX ::

Jaz pa mislim, da ste vsi že z opranimi možgani, da je trava nekaj, kar je OK.


Lahko prosim to podrobneje razložiš?

Morda nekoč, danes ni.


Kaj je danes drugače kot nekoč?

ker bo pizdarija, za nekatere, ker boste do 48 ur brez možnosti pisanja na slotech...


Dobra :)
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kdo v Sloveniji te lahko preišče? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5212196 (7055) jype

posedovanje trave (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6214013 (10633) dzinks63
»

zasežba marihuane

Oddelek: Loža
459625 (6643) MrGTO
»

posedovanje marihuane (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13545609 (41143) Phantomeye
»

problem s policijo in travo... (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30760333 (37241) donfilipo

Več podobnih tem