» »

Zaseg trave :I

Zaseg trave :I

1
2
»

kokos25 ::

Če si pameten, ne rabiš razlage in utemeljevanja...
Ne mi ponujat celeronu 366mhz za 70€....hvala...

OrkAA ::

kokos25 je izjavil:

Če si pameten, ne rabiš razlage in utemeljevanja...


FrRoSt ::

jype je izjavil:


Mislim, trava je v splošnem manj nevarna kot badminton. Čemu bi torej morala biti prepovedana?


Tako.

Priporočaš jo še posebno pred vožnjo. :D Z avtom ali kolesom. 8-)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

kokos25 ::

Resno sem retardiran, a le za določen krog prebivalstva...
Ne mi ponujat celeronu 366mhz za 70€....hvala...

shadeX ::

Ne hodim volit, ampak očitno bo potrebno levico volit na naslednjih volitvah, da se vsaj ta zadeva enkrat legalizira. Jaz ne vem kaj vam dajejo, da mate tako oprane možgane. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

jype ::

FrRoSt je izjavil:

Priporočaš jo še posebno pred vožnjo. :D Z avtom ali kolesom. 8-)
Odsvetujem vožnjo z zvitim gležnjem. Tudi pod vplivom katerekoli psihoaktivne substance z izjemo tiste v kavi ali kokakoli oziroma pod vplivom pravilno doziranih amfetaminov.

kokos25 je izjavil:

Resno sem retardiran, a le za določen krog prebivalstva...
Drži, zgolj za vse tiste, ki so svoja mnenja osnovali na preverljivih dejstvih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

reeves ::

Ne vem kako je sedaj, ampak pred kakimi 15 leti si policaje, ki kadijo z lahkoto našel pred tekmami v Tivoliju.
Dragonsi so se takrat zbirali na parkirišču za pumpo na Tivolski in policaji so vedno prišli malo pogledat.
Verjemite, noben (skoraj) se ni branil kakega dima.
Besede policaja: "če bi vsi navijači bili zadeti namesto pijani, bi bilo čuvanje tekem prava zabava"

Mene so do sedaj dvakrat dobili. Obakrat (in še zdaj občasno) sem kadil med potjo domov. Okoli 3 zjutraj, ko sem šel s šihta. Enkrat na Gregorčičevi in enkrat na Celovški. Nikoli nisem zanikal (saj tudi nisem mogel) in lepo povedal, da vem, da je kaznivo in sem pripravljen nositi vse posledice, da kupujem izključno zase, da grem iz službe, sem vzoren delavec in družinski človek brez najmanjšega prekrška. Potem sta me preverila in me vprašala, če imam še kaj pri sebi in sem po pravici povedal, da imam in izročil cca. 1g. Enkrat sta mi vzela vse, rekla, da naj pazim, da me ne dobita še enkrat in odšla. Drugič sta mi vzela pol, pa še rizlo in filter sem jima moral dati (ja, jaz sem bil še bolj šokiran). Nato sta se odpeljala.
Je pa to bilo v obdobju 20 let rednega kajenja.

FrRoSt ::

Verjetno sta tudi sama enega spohala. :))
Da nimaš slučajno preveč stresne službe!? ;)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

reeves ::

Itak :))
V bistvu ne. Pekarna, pizzerija. Skoz nekaj s testom. Takrat sem delal v Maxiju. Služba ok.
Začel sem po nasvetu osebne zdravnice. Ker sem epileptik, sem prebral tudi, da nekje travo predpisujejo epileptikom. Pa sem vprašal svojo zdravnico, kako je s tem. Rekla je, da mi uradno seveda tega ne more priporočati, lahko pa probam pa vidim, če bo pomagalo. No, kar se bolezni tiče, ni bilo sprememb, sem pa nadaljeval s kajenjem. Ker sem v srednji šoli bil praktično alkoholik in ker imamo to v družini mi je pač enkrat kapnilo, da to pa ni dobro. In sem čez noč nehal z alkoholom. Kasneje sem v travi videl nekakšen nadomestek, ki pa je veliko boljši. Brez problema sem kuhal kosilo za družino in medtem kadil na balkonu, nobene agresije, še vedno točno veš kaj delaš in kar je najboljše...tudi če recimo ni bilo denarja, pač nisem kadil par mesecev. Nobene živčnosti ali želje po đoli. Če mi je bilo res dolgčas, sem pomislil "zdajle bi pa pasal eden", ampak takoj ko sem se samo malo zamotil sem takoj pozabil na travo.
In to prakticiram še danes.
Bo pa najbrž jeba za pljuča. Tolk enga dima, skozi nikakve filtre ni dobro. Bo treba investirat v vaporizator enkrat.

Pa brez zamere za malo off topic. Če sem zaduvan, bi z lahkoto knjigo napisal :)):))

[D]emon ::

kokos25 je izjavil:

da je trava nekaj, kar je OK. Morda nekoč, danes ni.


Trava dandanes je neprimerno mocnejsa kot pa tista iz hipijevskih 1960s. Sklepam, da je kolega ciljal na to.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

shadeX ::

Bo pa najbrž jeba za pljuča. Tolk enga dima, skozi nikakve filtre ni dobro.


Jp. Tudi če bi kadil kamilico ali drugo posušeno rastlino, bi bil izpostavljen škodljivemu dimu (ki vsebuje rakotvorne snovi), ki nastane ob izgorevanju rastline, rizle..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

PlayGamesi ::

Se kdo res ornk spozna glede cbdja?

Rok Woot ::

Jaz se kar. Imam pa kolege, ki obvladajo. Če ne veš kaj imaš ti lahko povemo. Imaš doma starejšo osebo ali bolnika, ki jemlje cbd?

MostWanted ::

alkoholiki mamilopapeki, narkiči... vsi ste isti in ste izrodek človeštva. šibki in bogi!

korenje3 ::

te đankije bi moral spucat iz javnih mestnih površin. tolk smrdijo po tem sranju da glava boli.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Rok Woot ::

MostWanted je izjavil:

alkoholiki mamilopapeki, narkiči... vsi ste isti in ste izrodek človeštva. šibki in bogi!


Ti si izrodek človeštva, ko doma igrice nabijaš, lahko pa bi se z ljudmi družil. CBD pa minimalno čutiš, se vidi, da si še neizobražen povrhu. Veliko ljudi, ki ima raka, multiplo sklerozo jemlje CBD. Prav tako otroci z astmatični napadi. Mal si preberi kakšen članek čez vikend, namesto da na tv-ju nogomet spremljaš.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/?te...

konspirator ::

[D]emon je izjavil:

kokos25 je izjavil:

da je trava nekaj, kar je OK. Morda nekoč, danes ni.


Trava dandanes je neprimerno mocnejsa kot pa tista iz hipijevskih 1960s. Sklepam, da je kolega ciljal na to.

Vir ?
V 60-tih je bil lsd namesto bronhi bombonov 8-).

Par let je bil trend nekoliko močnejše robe, vendar je uporabniki niso sprejeli in gre sedaj moč spet na prejšnji nivo.
Vsaj tako pravi poznavalec v .
--

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

Saj nimam nič proti.

Ampak folk dandanes je tako obseden z marihuano. Poglabljajo se v neke detajle itd.
Men je smešno.

Predstavljajte si, da bi isto počel z recimo mlekom ali lešniki...
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

shadeX ::

Ampak folk dandanes je tako obseden z marihuano.


In zakaj bi bil to tvoj problem? Sej ne da ti kdo kaj hoče ali s tem kakorkoli škodi.

Živi in pusti živeti.

matobeli ::

vostok_1 je izjavil:


Predstavljajte si, da bi isto počel z recimo mlekom ali lešniki...


Res je, če bi vse skup legaliziral bi se z travo na 1001 način ukvarjali strokovnjaki in trgovci ne pa, dostikrat pomanjklivo izobraženo, ljudstvo.

Tako kot to počnemo z mlekom.

MostWanted ::

rok woot kot prvo me sploh ne poznaš!

kot drugo, prav zanimivo je kako se "uživalci" te travce branite, kurčite itd... isto kot alkoholik ali narkič.

s tem je vse povedano!

Cervantes ::

Res ne vem, kaj je narobe s travco.
Ali s pivom, če smo že pri tem.
Kdor dolgo kadi, dolgo živi.
Čistuni politično korektni pa hitro pocrkajo, od foušije!

Zgodovina sprememb…

blackbfm ::

Res ne vem, kaj je narobe s travco.

s konopljo nič, v bistvu je absurdno da je neka naravna rastlina prepovedana za gojenje,uzivanje,whatever

je pa po drugi strani marskej narobe z njenimi uporabniki, sploh tistimi ta najbolj glasnimi:))

Trava dandanes je neprimerno mocnejsa kot pa tista iz hipijevskih 1960s


ampak kako da jim ne uspe naredit močnejšga paradižnika, to iz trgovine je čist brez okusa..ziher bi bil to večji biznis kt trava

branc ::

MostWanted je izjavil:

rok woot kot prvo me sploh ne poznaš!

kot drugo, prav zanimivo je kako se "uživalci" te travce branite, kurčite itd... isto kot alkoholik ali narkič.

s tem je vse povedano!


Ne, ni vse povedano, si pa povedal marsikaj o sebi, ko komentiraš kot kakšen cerebralni bankrotiranec.
Dej se ti rajš še naprej igric drži, bo bolje. Debate, katerim pa nisi dorasel, pa prepusti odraslim.
Ne uživam, da ne boš spet prebrihten.

Rok Woot ::

MostWanted je izjavil:

rok woot kot prvo me sploh ne poznaš!

kot drugo, prav zanimivo je kako se "uživalci" te travce branite, kurčite itd... isto kot alkoholik ali narkič.

s tem je vse povedano!


S tem si povedal samo, da si idiot. Ti praviš, da te jaz ne poznam. Praviš, da ne igraš redno igric? Medtem, ko ti trdiš, da jaz kadim travo iz odgovora o CBD-ju. Ki primarno ni povezan z zadetostjo, ki jo večina želi. Pa ukvarjaj se s svojimi problemi.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kdo v Sloveniji te lahko preišče? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5212194 (7053) jype

posedovanje trave (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6213995 (10615) dzinks63
»

zasežba marihuane

Oddelek: Loža
459621 (6639) MrGTO
»

posedovanje marihuane (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13545585 (41119) Phantomeye
»

problem s policijo in travo... (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30760313 (37221) donfilipo

Več podobnih tem