» »

Goljufanje in prevara slovenske policije

Goljufanje in prevara slovenske policije

«
1
2 3

Anonim099 ::

Hojla.

Od konca osnovne šole pa do zadnjega letnika SŠ smo kadili travo. Veliko trave. Policaji in kriminalisti so nas pregledali 150krat, našli pa točno dvakrat.

Pred parimi meseci sem se delal norca in sem zdrobil rupurut in ga zavil v folijo. Z namenom, da ko nas bodo pregledali policaji, da bodo to našli.

Kaj se je zgodilo? Pred Slabimi dvemi meseci so nas spet pregledali policaji in mi zaplenili "paket". Kul, sem si mislil.

Zdaj sem pa dobil domov položnico za 400 EUR in obrazložitvijo, da so mi našli kokain!!!!!

Kako je to možno? Kako jim dokazati, da sem imel s seboj rupurut?

Gledal sem glede brezplačne pravne pomoči, ampak je smo še 6 dni, da se pritožim.

Moji stari so vedli, da nosim "paket" rupuruta, ker tudi vejo, da kadimo travo. Sedaj so pa tudi oni zmedeni.

Ne vem kaj naj naredim, jaooo, zdroblen rupurut = kokain po ta novem. Tudi če se jaz delam norca iz njih, se oni vseeno ne morejo tako delati noraca iz mene. Vsaj tako mislim jaz, moja družina, prijatelji in cela vas.

Kam nej se obrnem, da rešimo to zadevo?

mlamat ::

Lekcija: ne zafrkavaj policajev.

Ti nisi noben O. J. Simpson, da boš policajem zdaj dokazal prirejanje dokaznega materiala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mlamat ()

raid0 ::

Ti si pa iz obale (koper) kaj ne ? :)

Lepo poslikaj ali poskeniraj kaj ti je milicija poslala po pošti.

myriad ::

Če ti uspe zrihtat eno brezplačno pravno pomoč, potem super. Sam boš moral imho požreti in plačati.

Kaj ti sploh očitajo točno v obrazložitvi? Kokain ali še kaj drugega?

BorutO ::

Pravilno ... ne vem kaj je z vami ljudje narobe, da se zafrkavate s policisti. Saj čisto prav, neka lekcija more biti za drugič. Drugič si pa posušeno krmo zamotaj ali pa moko zamotaj v folijo ali kam že pač, pa se nastavi policistom.

Zakaj pa mene nikoli ne kaznujejo zaradi nekega kokaina ali pa trave ipd? Mogoče zato, ker se s tem ne ukvarjam, ne zajebavam policistov itd ... v ameriki zaradi takih, kot si ti, padajo ljudje, pol pa sranje delajo črnci, češ, da so vse policisti krivi.

Očitno te imajo na muhi, če so te tolikokrat že "ustavili" pa preiskali ... če še meni niso nikoli ... pokvarjena mladina. V službo se rajši spravite, pa ne zabijajte vašega dolgočasnega življenja z druženjem ob ganđi pa z alkoholom v roki po parkih itd ...

korenje3 ::

greš na sodišče, in policija mora prinesti to vrečko "kokaina" kot dokaz.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

connel ::

Ampak da padete na čisto vsakega trola,...

fikus_ ::

Točno, trolanje. Za takšne stvari policije ne pošilja položnic! Gre na sodišče!

Unknown_001 ::

It's a prank, bro...

(čim se pojavi grožnja da jih akter dobi po Pi***)

Dejansko je tako: Ne diraj lava dok spava. Definitivno so ti to poslali bolj kot ne "vzgojno". In ni važno kaj si ti misliš, kaj si misli tvoja familija in kaj si misli cela vas. Igral si se z ognjem in zdaj maš.

Ne jebi sistema v glavo, pa ne bo nobenih problemov. Policija je uradna avtoriteta, ki skrbi za red in varnost vseh, tudi tebe. So samo ljudje ki v končni fazi opravljajo svoj posel, ti jih pa izdatno zajebavaš. Boš za drugič vedel da to niso heci.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

#000000 ::

vem da je trololo tema, ampak nekje 15 let nazaj ali več. je neka grupa LJ slaščicarjev prodajala par kil cukra namesto heroina, i fsi odoše u prdekanu :) ker so ponujali v promet heroin, čeprav ga policija ni našla, kako je sodmik obrazložil sodbo ne vem, ampak se verjetno da najt v kakem arhivu :)

M-XXXX ::

It's a prank, bro...

(čim se pojavi grožnja da jih akter dobi po Pi***)

Dejansko je tako: Ne diraj lava dok spava. Definitivno so ti to poslali bolj kot ne "vzgojno". In ni važno kaj si ti misliš, kaj si misli tvoja familija in kaj si misli cela vas. Igral si se z ognjem in zdaj maš.

Ne jebi sistema v glavo, pa ne bo nobenih problemov. Policija je uradna avtoriteta, ki skrbi za red in varnost vseh, tudi tebe. So samo ljudje ki v končni fazi opravljajo svoj posel, ti jih pa izdatno zajebavaš. Boš za drugič vedel da to niso heci.

Saj ne zagovarjam trolov, ampak tako neumnih nasvetov:
Ja, ker so policaji bog in batina in (recimo da v tem primeru verjamemo (verjetnim) trolom) boš svetoval, da karkoli ti država reče, da si zgodil požri in plačaj?? Ti pošlejo jutri 12415485x položnic za prehitro vožnjo: bodi tiho, lepo plačaj. Tudi če nimaš izpita in nisi teh prekrškov storil? Ker policaji so na tem svetu zgolj zato, da pišejo položnice ali to utemeljene ali pa ne??

Še enkrat rečem: point ni v tem, ali je bil prekršen strojen ali ne, ciljam zgolj na tvoj nasvet.

Scorpia ::

Če je res to kar avtor pravi, najboljše da plača in je mir. Prvič vsebino niso poslali v labaratorij, ker je treba varčevati in so šli kar tako na blef. Sicer so tudi hitri testi, ki potrdijo prisotnost droge, ampak kolikor vem to ni dovolj za dokaz? Lahko se pritožiš in greš na sodišče, ampak ti noben ne garantira, da bo tapravi paketek prispel na sodišče oziroma v labaratorij.
Pač naučil si se, da se s policaji ni za zafrkavati. Tudi njim se ne da ukvarjati z malenkosti, pa bojo malo po svoje delali, odvisno na kako osebo naletiš.
////

Okapi ::

Anonim099 je izjavil:

prijatelji in cela vas.
:)) Cela vas se ti smeji. Boš vedel za drugič.

[D]emon ::

Moze seljak iz sela al' selo iz seljaka - nikada...
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Glugy ::

In zdej bo kdo ki je prebral samo obrazložitev OP dobil dodaten zagon za mišljeje kak so slovenski policisti pokvarjeni.

"premaknil iz Problemi človeštva: Mavrik (včeraj ob 23:07:37)"
V Ložo. Zakaj ne bi premaknil rajš na: Trollanje sekcijo. Se mi zdi da ne bi škodl da bi mel troll sekcijo :)

Boone ::

To so ti našli sledi, ker nisi uporabil sveže vrečke ampak si recikliral tisto, kjer si prej imel koko.

ziga1990 ::

Anonim099 je izjavil:

Hojla.

Od konca osnovne šole pa do zadnjega letnika SŠ smo kadili travo. Veliko trave. Policaji in kriminalisti so nas pregledali 150krat, našli pa točno dvakrat.

Pred parimi meseci sem se delal norca in sem zdrobil rupurut in ga zavil v folijo. Z namenom, da ko nas bodo pregledali policaji, da bodo to našli.

Kaj se je zgodilo? Pred Slabimi dvemi meseci so nas spet pregledali policaji in mi zaplenili "paket". Kul, sem si mislil.

Zdaj sem pa dobil domov položnico za 400 EUR in obrazložitvijo, da so mi našli kokain!!!!!

Kako je to možno? Kako jim dokazati, da sem imel s seboj rupurut?

Gledal sem glede brezplačne pravne pomoči, ampak je smo še 6 dni, da se pritožim.

Moji stari so vedli, da nosim "paket" rupuruta, ker tudi vejo, da kadimo travo. Sedaj so pa tudi oni zmedeni.

Ne vem kaj naj naredim, jaooo, zdroblen rupurut = kokain po ta novem. Tudi če se jaz delam norca iz njih, se oni vseeno ne morejo tako delati noraca iz mene. Vsaj tako mislim jaz, moja družina, prijatelji in cela vas.

Kam nej se obrnem, da rešimo to zadevo?


Kaj daje tebi pravico, da se ti iz njih norca delaš in če se ti lahko iz njih norca delaš se lahko tudi oni iz tebe norca delajo?

Glej plačaj 400EUR in naj bo šola za naslednjič.
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ziga1990 ()

Netrunner ::

Sicer je res nepravično, vendar prav ti je.

Srečno pri dokazovanju nasprotnega.

Unknown_001 ::

M-XXXX je izjavil:

It's a prank, bro...

(čim se pojavi grožnja da jih akter dobi po Pi***)

Dejansko je tako: Ne diraj lava dok spava. Definitivno so ti to poslali bolj kot ne "vzgojno". In ni važno kaj si ti misliš, kaj si misli tvoja familija in kaj si misli cela vas. Igral si se z ognjem in zdaj maš.

Ne jebi sistema v glavo, pa ne bo nobenih problemov. Policija je uradna avtoriteta, ki skrbi za red in varnost vseh, tudi tebe. So samo ljudje ki v končni fazi opravljajo svoj posel, ti jih pa izdatno zajebavaš. Boš za drugič vedel da to niso heci.

Saj ne zagovarjam trolov, ampak tako neumnih nasvetov:
Ja, ker so policaji bog in batina in (recimo da v tem primeru verjamemo (verjetnim) trolom) boš svetoval, da karkoli ti država reče, da si zgodil požri in plačaj?? Ti pošlejo jutri 12415485x položnic za prehitro vožnjo: bodi tiho, lepo plačaj. Tudi če nimaš izpita in nisi teh prekrškov storil? Ker policaji so na tem svetu zgolj zato, da pišejo položnice ali to utemeljene ali pa ne??

Še enkrat rečem: point ni v tem, ali je bil prekršen strojen ali ne, ciljam zgolj na tvoj nasvet.


Lej o tem se sploh ne bova debatirala ker sedaj kot argument navajaš absurdne fiktivne primere ki se z veliko verjetnostjo ne bi zgodili. Če nimaš izpita si verjetno ne lastiš vozila, in položnica vedno pride na lastnika.

Štekam kaj hočeš povedat ampak v tem primeru je vsako sočustvovanje bolj kot ne potuha za bedarijo s katero je sam iskal probleme. Tist rupurut verjetno ni šel na drogentest ker je verjetno z pakiranjem in obliko izgledal kot koka. Po reglcih bi mogu ampak kermu se da zajebavat. OP naj če ga res tako žre poskusi s pritožbo, ampak naj temeljito pojasni okoliščine, take kot so bile, če hoče da mu bo kdo verjel. Direkt naj pove da je bila to provokacija in mogoč obstajs upanje da bodo zadevo stestiral. Vkolikor bo pa izvlekel eno laž za obrazložitev HA HA, rad bi te videl kako bi še drugače pojasnil zakaj je bil rupurut zdrobljen in zavit v alu folijo.


Fakt no. 1
Poba je iskal probleme in teh ni težko najt. Te zadeve s podtikanjem dodatne robe pri racijah so se dogajale že 30 let nazaj, da so fixarje lažje zašili. Danes itak vsak misli, eh kaj mi pa morejo, sem intouchable. Well kurac, tu je še vedno dovolj stvari po šerif stajl rešeno.

Fakt no. 2
Kdor ne išče problemov, jih ne bo imel.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

dexterboy ::

Lepo prosim admine za zaklep teme.
Futranje troll scene je zadnje, kar potrebujemo...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

mailer ::

Tudi furanje scene, da je podtikanje dokazov legalno je zadnje kar potrebujemo.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

MadMicka ::

Ampak to je lep primer, kako je folk bolan. Človek pravi, da se je delal norca iz policije in potem nekateri mislijo, da je v redu, če bi policija v takšnem primeru podtikala dokaze. Ne razumejo delovanja sodobne demokratične in pravne države. V kakšnem drugem okolju, recimo v Turčiji bi ti isti ljudje podpirali Erdogana ne glede na vse.

KraitPay ::

Temu strokovnjaki rečejo slovenec, z malo. Ko nategujemo druge, je vse OK, ko oni nas, je pa vse narobe?

ziga1990 ::

MadMicka je izjavil:

Ampak to je lep primer, kako je folk bolan. Človek pravi, da se je delal norca iz policije in potem nekateri mislijo, da je v redu, če bi policija v takšnem primeru podtikala dokaze. Ne razumejo delovanja sodobne demokratične in pravne države. V kakšnem drugem okolju, recimo v Turčiji bi ti isti ljudje podpirali Erdogana ne glede na vse.


jaz pa mislim, da avtor kaj prekriva sicer nisem rekel, da je vredu da policaji podtikajo dokaze samo vsen pa se nemoreš norca delat iz njih
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Machete ::

Če si debil in greš dejansko rupurut nadrobit v folijo, si vseen zalužiš en šamar, četudi v vrednosti 400€. Sicer je tole trolanje dokaj dolgočasno, pa vseeno.
Pojdi se v USA hecat s plastično pištolo nad policaje. Metek v čelo ti ne uide, četudi je bil samo hec. Z določenimi stvarmi se pač ne šali.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Golaz ::

Kaj če bi si pa rupurut nadrobil z kakšnim drugim namenom (sej policaji verjetno niso vedeli zakaj ima nadrobljen rupurut) in bi mu policaji poslali položnico za 400€. A potem bi pa krivili policaje? Eni ste res neumni no...

Bam-Bam ::

Namen ti morajo dokazat, al ne? Pa sem že mislil, da je erdogan radikalen, potem pa preberem to temo.

Furbo ::

Anonim099 je izjavil:

Tudi če se jaz delam norca iz njih, se oni vseeno ne morejo tako delati noraca iz mene. Vsaj tako mislim jaz, moja družina, prijatelji in cela vas.

Torej si poenotil celo romsko vas al kako?

Ti se lahko delaš norca, oni pa ne?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Machete ::

Jaz mu ne verjamem nič. Naj skenira in posta zapisnik in kazen, ki jo je dobil po pošti. Plus niti potem ne vemo, da je imel rupurut. Tole je zgodbica za jezne starše ali pa za trolanje foruma.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Bam-Bam ::

Jaz pa verjamem, da polisti velikokrat delajo mimo zakononov. Marsikateri primer je padel na račun nezakonitega dela policije.

Machete je izjavil:

Če si debil in greš dejansko rupurut nadrobit v folijo, si vseen zalužiš en šamar, četudi v vrednosti 400€. Sicer je tole trolanje dokaj dolgočasno, pa vseeno.
Pojdi se v USA hecat s plastično pištolo nad policaje. Metek v čelo ti ne uide, četudi je bil samo hec. Z določenimi stvarmi se pač ne šali.


S tem komentarjem si zaslužiš mesto poveljnika v IS

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bam-Bam ()

MasterTade ::

Policaji so kot kaže pri nas bogovi ki lahko z navadnimi ljudmi počnejo kar hočejo..Pol pa v drugih temah vekate kako ste plačali položnico ker ste na regionalki vozili 95 in kako so policaji zaslužkarji-ne se upirat sistemu, oni hočejo le dobro za vas
Mors omnia aequat

Machete ::

Ma daj no, kakšen bumbar moraš bit, da pričakuješ, da se bo iz tega spletlo nekaj dobrega. Da se bodo vsi smejali tej šali in te trepljali po rami?
Sem pa večkrat že bral, da so najdli to pa to in da testi niso potrdili, da gre za prepovedane snovi. Tako, da dvomim, da se grejo policaji neke miami bad copse, kar tako.. Iz dolgčasa.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Leprechaun ::

Mislim, da v kolikor bi našli kokain najbrž ne bi dobil samo položnice za 400EUR? Sem mnenja, da je vse skupaj nastalo v OP-jevi domišljiji.
*************************************************************

Zgodovina sprememb…

Machete ::

Že če so našli sledi (mogoče samo marjane), mora plačat testiranje. Kar kar ustreza znesku.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Bam-Bam ::

A ni zakonsko določeno, da lahko poseduješ omejeno količino?

Unknown_001 ::

MadMicka je izjavil:

Ampak to je lep primer, kako je folk bolan. Človek pravi, da se je delal norca iz policije in potem nekateri mislijo, da je v redu, če bi policija v takšnem primeru podtikala dokaze. Ne razumejo delovanja sodobne demokratične in pravne države. V kakšnem drugem okolju, recimo v Turčiji bi ti isti ljudje podpirali Erdogana ne glede na vse.


Ljudje ki obračajo besede mi pa zmer živc dvignejo. Zaradi tega zmer nastane še dodatne 5 strani praznega prepucavanja kjer se ne reš nič.

Nihče tudi ne podpira tega kar je policija naredila kot ti predstavljaš. Pravtako mi pa ti navedi en sam konkreten primer zakaj bi imel rupurut zdrobljen v alu foliji in zavit kot koko. Imaš lepo embalažo ki tablet ščiti v lastni atmosferi iz katere ga vzameš ko je treba.

Machete je izjavil:

Ma daj no, kakšen bumbar moraš bit, da pričakuješ, da se bo iz tega spletlo nekaj dobrega. Da se bodo vsi smejali tej šali in te trepljali po rami?
Sem pa večkrat že bral, da so najdli to pa to in da testi niso potrdili, da gre za prepovedane snovi. Tako, da dvomim, da se grejo policaji neke miami bad copse, kar tako.. Iz dolgčasa.


Al se jim pa ni dalo testirat.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Golaz ::

Bam-Bam je izjavil:

A ni zakonsko določeno, da lahko poseduješ omejeno količino?


Ne, v vsakem primeru te doleti kazen, ki pa je odvisna od količine, ki jo poseduješ. Mislim, da je do 1g zgolj manjša denarna kazen (ker jo poseduješ zoglj z namenom uporabe), pri večjih količinah pa višja denarna kazen in sodišče (ker jo poseduješ z namenom prodaje).

Rampage ::

Ne glede na vse skupaj morajo policisti delati po pravilnikih in zakonodaji, državljani Slovenije pa tudi, v nasprotnem primeru jih čaka kazen - če jih dobijo. Če ni vse skupaj iz trte zvito, potem dvomim, da obstaja zakonodaja in pravilnik za izrekanje takšnih kazni kot bi naj bila tale, po drugi strani pa če se greš takšne stvari moraš imeti jajca zadevo spraviti na sodišče, evropsko sodišče če je potreba.

Bam-Bam ::

Denar je pomembnejši od jajc. Brez tega ne gre

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bam-Bam ()

dripac ::

Avtor teme je pač nezrel mladič, ki se mu zdi zabavno zajebavat policiste.

Škoda da ni dobil še kakšne kazenske ovadbe. Glede na to kako je vse skupaj opisal, verjetno ne bi imeli težav z dokazovanjem česarkoli, če si že vse izmišljajo.

Rupurut ja... Seronja.

Bam-Bam ::

Zakaj pa kazensko ovadbo? Na podlagi česa?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bam-Bam ()

oemdzi ::

1. Troll tema, ubogi tisti, ki ste mu nasedli
2. Tisti, ki ste mu nasedli in se podpirate izmisljeno dejanje policistov, pa nimate kaj dosti v glavi tako in drugace. Vsakdo ima pravico s seboj nositi zdrobljen rupurut...
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

dripac ::

Bam-Bam je izjavil:

Zakaj pa kazensko ovadbo? Na podlagi česa?


Oh, bi si že kaj izmislili. Po avtorjevem mnenju so mojstri v tem.

oemdzi je izjavil:

1. Troll tema, ubogi tisti, ki ste mu nasedli
2. Tisti, ki ste mu nasedli in se podpirate izmisljeno dejanje policistov, pa nimate kaj dosti v glavi tako in drugace. Vsakdo ima pravico s seboj nositi zdrobljen rupurut...


Pa saj se tudi sam oglašaš :D Že čutiš potrebo po tem a ne? Še en seronja?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dripac ()

Furbo ::

Berem, da je tudi v ZDA kup primerov, kjer ljudi po krivem ovadijo za posedovanje.

Hitri testi drog so nezanesljivi, reagirajo še na kup drugih kemikalij, ker se večina ne pritoži, zadeva nikoli ne pride v laboratorij.

Če je temu tako v tem primeru, je rešitev pritožba. Razen če niso naši policaji to že poslali v laboratorij, kjer naj bi naredili kak zanesljiv test.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Unknown_001 ::

oemdzi je izjavil:

1 Vsakdo ima pravico s seboj nositi zdrobljen rupurut...


Innuendo ?

S to zadevo je v zadnjem času šlo predaleč.


An innuendo is an insinuation or intimation about a person or thing, especially of a denigrating or a derogatory nature. It can also be a remark or question, typically disparaging (also called insinuation), that works obliquely by allusion. In the latter sense the intention is often to insult or accuse someone in such a way that one's words, taken literally, are innocent.


V tem primeru gre za "nedolžno" provokacijo s sumljivim objektom ki je v bistvu nedolžen rupurut.

Folk v glavo zajebavat pa ni glih pravica, ampak zelo grda nekulturna navada za kaetro si jo včasih brez pardona dobil okol ušes.

Ah potem pa izgovori da je folk občutljiv. What? Ljudje se sploh ne znajo obnašat. Marsikater otrok (ne vsi) bi lahko kakega starega scat peljal kar se osnovne kulture tiče. Kar naenkrat je zajebavanje drugih postalo normalno. Vse gre očitno v kurac.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

oemdzi ::

150 namišljenih preiskav, ki naj bi se kao res zgodile in potem je problem z njegove strani en zdrobljen rupurut, enim je sistem že res dobro opral možgane in iz njih naredil pohlevne ovčice(rupurut je res jaka provokacija, dobro, da ga niso ustrelili). Me pa resno preseneča, da ta tema že ni zaklenjena, ker je več kot očiten troll, razen, če kdo resnično verjame, da so ga pregledali že kar 150x, da ne omenjam ostalih čudes.
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

Unknown_001 ::

Lej,... ti si itak anarhist in ne boš razumel pa če ti stokrat razložim da zajebavanje z "drogo" ni nedolžna stvar.

Prav, je fiktiven primer pa naj bo, mogoče je pa nekaj res v opisu pa je pretiraval. Mimogrede tudi drugi tole berejo, in če si tiho glede teh stvari daješ okolici vedet da ti je vseeno in na koncu se bo res kdo naśel ki bo šel to probat.

Isto kot takrat ko ljudje vidijo nekoga v težavah, da ga je nekdo napadel na primer, pa si mislijo eh, ni moja stvar. Kako da ni, danes on jutri boš že ti na vrsti. Gre se za odziv okolice. Čeprav se komu zdi morda zabavno prebirati odzive je to še vedno bolje kot pa da ne dobi feedbacka kaj se sprejema in kaj ne. In ne bere samo ON. Tudi mladinadebudneži ki jih mikajo te zadeve pa guglajo preden probajo slej ko prej naletijo na tako temo. Zakaj misliš? Mnogi še vedno so tok pri sebi da raje preverijo če se splača tvegat pa zajebavat s tem.

Dokler nihče ne reče stop, se vsakemu zdi kul bit frajer, ker očitno ga okolica takega sprejema če mu nihče nič ne reče.

A zastopiš?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

49106 ::

Kje pa maš drogo? Tema je zelo podobna z https://slo-tech.com/forum/t569014/0

Zanimivo, da ima Raptor tam čisto drugačno mnenje.

Dokler nihče ne reče stop, se vsakemu zdi kul bit frajer, ker očitno ga okolica takega sprejema če mu nihče nič ne reče.


To bi moralo veljati tudi za tvojega brata, ne pa da je mulc frajar z pivsko steklenico. Še eno okrog kepe bi si zaslužu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Machete ::

Najmanj kar je bi moral dobit je račun kompletnega časa vseh v postopku. A zdej bomo pa iz proračuna potegavščine plačevali (postopek, zapisnik, testiranje, zapisnik2 itd..)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

oemdzi ::

Unknown_001 je izjavil:

Lej,... ti si itak anarhist in ne boš razumel pa če ti stokrat razložim da zajebavanje z "drogo" ni nedolžna stvar.

Prav, je fiktiven primer pa naj bo, mogoče je pa nekaj res v opisu pa je pretiraval. Mimogrede tudi drugi tole berejo, in če si tiho glede teh stvari daješ okolici vedet da ti je vseeno in na koncu se bo res kdo naśel ki bo šel to probat.

Isto kot takrat ko ljudje vidijo nekoga v težavah, da ga je nekdo napadel na primer, pa si mislijo eh, ni moja stvar. Kako da ni, danes on jutri boš že ti na vrsti. Gre se za odziv okolice. Čeprav se komu zdi morda zabavno prebirati odzive je to še vedno bolje kot pa da ne dobi feedbacka kaj se sprejema in kaj ne. In ne bere samo ON. Tudi mladinadebudneži ki jih mikajo te zadeve pa guglajo preden probajo slej ko prej naletijo na tako temo. Zakaj misliš? Mnogi še vedno so tok pri sebi da raje preverijo če se splača tvegat pa zajebavat s tem.

Dokler nihče ne reče stop, se vsakemu zdi kul bit frajer, ker očitno ga okolica takega sprejema če mu nihče nič ne reče.

A zastopiš?


Okej, kaj ima napad na nekoga veze z uživanjem droge, meni se zdi absurd, da te sistem omejuje pri početnju kjer nikomur ne škodiš, morda zgolj sebi. Pa nisem pristranski,ker nisem v življenju niti čika skadil itd... Zakoni so narejeni iz strani ljudi in ne boga, kot bi nekateri radi to predstavili, ne gre za neke naravne stvari, ampak za omejevanje ljudi, včasih z dobrim razlogom in včasih iz trte izvitih razlogov. Pa pustimo drogo in vse skupaj, še vedno gre za zdrobljen rupurut, saj ga ni všmrkaval pred policajem, ampak imel nekje v žepu.... Seveda, če se delamo, da se je to res zgodilo, pa sem 99,99%, da se ni.
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

THC in vožnja (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8529615 (16744) CoolBits
»

Ilegalne droge, uporaba in mladostniki (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Problemi človeštva
477120052 (110147) innerspace
»

posedovanje marihuane (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13545607 (41141) Phantomeye
»

Dekriminalizacija marihuane za rekreativno uporabo v USA(col, was) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13425420 (22129) jype
»

problem s policijo in travo... (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30760330 (37238) donfilipo

Več podobnih tem