» »

Spisek trgovin katerih robo je mogoče dobiti, le preko posrednikov

Spisek trgovin katerih robo je mogoče dobiti, le preko posrednikov

acookook ::

Temo odpiram z namenom, da glede trgovin, ki ne pošiljajo v Slovenijo, ustvarimo in posodabljamo seznam z opcijami, ki so v danem trenutku na voljo za pošijanjem robe preko posrednikov.
S tem se ne bi spamalo tem, s offtopic stvarmi....
Na voljo naj bojo informacije kje (država in trgovina) in kdaj je roba bila kupljena, kdo je posrednik, ali je bila pošiljka poslana ali stornirana in druge zadeve kere so smiselne. Prosil bi tudi admine, da se posti v temah oz. vsaj OG post da(jo) posodabljati. Zanima me tudi kaj uporabljate za druge države, kot so npr. Nizozemska, Španija,.... Ajde da začnem...

naročeno: Mediamarkt DE 31.12.2020 / prejel 'sosed' na Cheaper and More 7.1.2021 / trenutno na poti

bosslipxx ::

Saturn.de > cheaper&more > slo
slo-fishing.si

Reaper ::

Napišemo tudi kombinacije, ki ne grejo?

Neuspešno 23.11.2020 MediaMarkt DE - MailboxDE.

acookook ::

Reaper je izjavil:

Napišemo tudi kombinacije, ki ne grejo?

Neuspešno 23.11.2020 MediaMarkt DE - MailboxDE.

Ja, sem zgoraj napisal, da stornirano je tud lahko. Mogoče kakšne primere za Nizozemsko, Španijo...

acookook ::

naročeno: Mediamarkt DE 31.12.2020 / prejel 'sosed' na Cheaper and More 7.1.2021 / trenutno na poti / plačano 01.12.2021 ob 14:00 prek TRRja, pride najverjetneje v četrtek

A110 ::

Meni je pa ravno iz mediamarkta lani marca šlo preko mailboxa naročiti.

Pat_MaGroin ::

Kateri od posrednikov pošlje monitor 27? Mailbox recimo nad 22" noče pošiljati.

acookook ::

dominuspro je izjavil:

Mogoče komu koristi info, da sem včeraj dobil pixel 5. Naročil in plačal pri Mediamarkt.de 9.1. in preko cheaper&more dobil v roke 20.1.. Poleg sem naročil en poceni prozorni gumijasti ovitek za 6€, kar mi je podražalo poštnino za cca 5€ na 16,49€. Mediamarkt je namreč na C&M poslal ovitek posebej. Je pa res vse potekalo gladko.

Prvi vtisi o telefonu so super.

styrian ::

Jaz sem prek Mailboxa od Amazon.de dobil kavni aparat, ki je bil 5.6 kg, čeprav naj ne bi pošiljali kuhinjskih pripomočkov nad 5 kg.

bosslipxx ::

Za mediamarkt.de zgleda, da je odvisno kdo je v službi v tistem času ko naročaš. Da nekomu zavrnejo pošiljanje na mailbox ali na c&m imajo verjetno navodilo glavnih, da se pošiljanje na take naslove onemogoča.

Če pa je v službi nekdo, ko mu je vseeno kaj piše na nalepki naslovnika, ki jo napopa na paket, pa zgleda gre skozi.
slo-fishing.si

Badwolff ::

styrian je izjavil:

Jaz sem prek Mailboxa od Amazon.de dobil kavni aparat, ki je bil 5.6 kg, čeprav naj ne bi pošiljali kuhinjskih pripomočkov nad 5 kg.


Zakaj preko mailboxa? Je bilo ceneje? Samo sličajno ni Amazon dostavljal tega izdelka?

hojnikb ::

Je kdo kej naročal z mediamarkta te dni? Kira kombinacija posrednikov leti?
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Parkelj ::

hojnikb je izjavil:

Je kdo kej naročal z mediamarkta te dni? Kira kombinacija posrednikov leti?

Jaz sem prejsnji teden narocil Amazon Echo Dot 4., v Panda pametne instalacije iz Novega mesta kosta okoli 70 EUR, tukaj je bil v akciji za 30 EUR, pri registraciji sem vnesel svoj naslov, nato placal preko paypala in sele nato sem videl, da ciljna drzava ni Slovenija, temvec Avstrija (moja napaka, ker nisem vedel, da naj ne bi posiljali v Slo), vendar po spremljanju posiljke vidim, da je roba ze v Sloveniji. Kako je to mogoce, mi ni jasno, ce mi kdo ne verjame, naj si pogleda priponki. Ce paket pride, bom se poslikal embalazo in vse ostalo ter skatlo samo ...

Screenshota:
https://ibb.co/R90hZzW
https://ibb.co/0sWGbH3

Lp
M.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Parkelj ()

Parkelj ::

In celo je prispela Alexa .... :D

Screenshot:
https://ibb.co/HqV5SZL

Lp,
M.

c3p0 ::

Zdaj bo pa Bezos vse vedel.

Parkelj ::

c3p0 je izjavil:

Zdaj bo pa Bezos vse vedel.

:D :D :D :D :D :D Mislis, da samo on? :D :D :D :D :D :D

Likalnik ::

Lidl DE..poslal preko Mailbox-a DE v SLO na moj naslov...orodje

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Likalnik ()

turborudonja ::

Naredil sem account na Cheaper&more in dobil nemški naslov, pa tega naslova ne morem uporabiti na Saturn.de. Očitno imajo neko blokado.

A je kdo poskusil kupiti kaj od Saturna na eBayju, kjer imajo tudi svojo e-trgovino?

tikitoki ::

https://blog.epages.com/en/2018/11/12/g...

Nehajte se pritozevati in zacnite prijavljati te krsitve. Kazni so visoke in trgovci bodo zelo hitro nehali krsiti vase pravice, ce jih boste dosledno prijavljali.

Miha 333 ::

Zakaj pa jim ne pišete in opišete problema, namesto da posiljujete obrazce, ki nimajo ustreznih možnosti? Mislim, da se da vse zmeniti.

darkolord ::

tikitoki je izjavil:

https://blog.epages.com/en/2018/11/12/g...

Nehajte se pritozevati in zacnite prijavljati te krsitve. Kazni so visoke in trgovci bodo zelo hitro nehali krsiti vase pravice, ce jih boste dosledno prijavljali.
Si prebral?

The fact that customers from other EU countries can buy from you does not mean that you have to ship to these countries. Instead, you can offer, for example, the option that customers can pick up the products at your office or shop – or that you ship them to a delivery address in your country. An example: You do not offer shipping of your products to the Czech Republic. It is still possible for customers from this country to place an order. However, customers cannot have the goods sent to their homes, but must either pick them up from your premises or have them sent to a delivery address in your country.

tikitoki ::

darkolord je izjavil:

tikitoki je izjavil:

https://blog.epages.com/en/2018/11/12/g...

Nehajte se pritozevati in zacnite prijavljati te krsitve. Kazni so visoke in trgovci bodo zelo hitro nehali krsiti vase pravice, ce jih boste dosledno prijavljali.
Si prebral?

The fact that customers from other EU countries can buy from you does not mean that you have to ship to these countries. Instead, you can offer, for example, the option that customers can pick up the products at your office or shop – or that you ship them to a delivery address in your country. An example: You do not offer shipping of your products to the Czech Republic. It is still possible for customers from this country to place an order. However, customers cannot have the goods sent to their homes, but must either pick them up from your premises or have them sent to a delivery address in your country.


Sem. Si ti? Mogoce zgolj ne razumeš prebranega.

Da ti oljašam. Trgovina ne sme diskriminirati in je dolžna poslati tudi na naslov firme, ki ti bo nato preposlala izdelke. Seveda biti ta firma na območju, kamor tudi sicer dostavljajo izdelke.

Preklic naročila, ker si državljan druge članice EU in onemogočanje, da si sam urediš dostavo na tvoj naslove je diskriminacija, ki jo ta uredba prepoveduje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

darkolord ::

Imaš prav, ja. My bad.

Miha 333 ::

Zato pa jim prijazno pišite, da v skladu s to uredbo uveljavljate svoje pravice in ne bi smelo biti problema.

mihajlo19885 ::

Pozdrav, ali kdo pozna kakšno podjetje, ki posreduje za izdelke iz ZDA ? Kupil bi nekaj na ameriški spletni trgovini, ki ne pošilja v Slovenijo. Pošilja pa naprimer v Nemčijo, Avstrijo itd...

Kolikor sem prebral Mailbox in Cheaper and more ne pošiljata izdelkov iz ZDA ?

Opazil sem eno storitev ki se imenuje Parcl, ki je namenjena bolj kupcem,ki so fizične osebe, torej za manjša naročila.

Ali kdo pozna še kakšno tako podjetje ali možnost takega nakupa ?

Hvala za odgovore.

Reaper ::

Jaz sem nekoč uporabil Borderlinx za pošiljanje iz ZDA. Imajo pa še neke dodatne stroške poleg tistega kar je na ceniku, recimo "Gas fee" ipd. Je pa prišlo vse BP takrat.

hojnikb ::

Glih kar probal naročit z mediamarkt na mygermany (njihov naslov je celo zagrabu) so mi kenclal naročilo po 2 urah... Očitno še kar diskriminirajo.
#brezpodpisa

gr33k ::

Ravnokar prispela roba iz MediaMarkt-a, poslano preko C&M, plačano s Paypalom, naročeno konec aprila.

pe3c ::

gomibo.de preko mailboxde.com stornirano takoj po nakupu in vracilom denarja
gomibo.de ima sedez na NL

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pe3c ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google Pixel (strani: 1 2 3 466 67 68 69 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
3420667062 (7) NejcSSD
»

MindFactory mnenje (strani: 1 2 3 452 53 54 55 )

Oddelek: Kaj kupiti
2733466113 (2755) darkolord
»

mailboxde.com (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30473050 (1792) issak
»

Sportdirect.com - nakup v UK

Oddelek: Loža
263320 (2657) Samael
»

Samsung Galaxy A31, A41 ali A51

Oddelek: Pomoč in nasveti
182787 (2382) m0LN4r

Več podobnih tem