» »

Kako na delo

Kako na delo

A110 ::

Torej, sem študent ki (med tedom) živi v študentskem domu. Tam sicer nekatere izjeme kljub zaprtju lahko ostanejo ampak ne če /ko si pozitiven. Doma sem se okužil, počakal da mine (in še kak dan zraven) zdaj pa je treba nazaj v Ljubljano na delo. Javnega prevoza ni, lastnega avta tudi ne, peljati me (verjetno) ne sme nihče od domačih ("tujcev" iz drugega gospodinjstva tako ali tako ne) ker oni nimajo dovolj dobrega razloga (za vlado) da prehajajo med občinami. Torej kako do Ljubljane?
  • zaklenil: bluefish ()

Uizi ::

S konjem? Peš? Kolo? Skirca? Rolerji? Jet-pack? Zdaj ko bo sneg lahko kupiš 4 huskye in jih vprežeš na sani, lahko tudi jelene. Veliko možnosti. Nisi povedal kakšna je razdalja?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

A110 ::

okoli 100km avtoceste. vrjamem pa da nisem edini ki ima tak problem (tisti redno zaposleni ki so vsakodnvno odvisni od javnega prevoza)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A110 ()

A110 ::

ne, v lj imam sobo. problem je kako priti do tja. hja lahko bi ostal doma, ampak še boljše je imeti evre na računu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A110 ()

fikus_ ::

Verjetno imaš od delodajalca papir, da si tam zaposlen + napišeš še papir za prehod med občinami (dobiš na internetni strani MNZ) za sebe (pod do mesta prebivanja-začasni naslov) in šoferja (vožnja v obe smeri).

lebang1 ::

prevozi org pa dve maski gor :)

Vajenc ::

Glede na odlok greš lahko le s taksijem ali sodelavcem, če je v isti občini.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vajenc ()

sunshine403 ::

Taxi lahko vozi, torej...

A110 ::

prevoz.org je ukinjeni dokler ni javnega prevzoa. za sebe imam papir, problem je kdo bo mene peljal. taxi ne pride v poštev. ocitno bo treba poskusiti srečo zjutraj da nebo kontrole za domače ki me peljejo.

zmaugy ::

A110 je izjavil:

Torej, sem študent ki (med tedom) živi v študentskem domu. Tam sicer nekatere izjeme kljub zaprtju lahko ostanejo ampak ne če /ko si pozitiven. Doma sem se okužil, počakal da mine (in še kak dan zraven) zdaj pa je treba nazaj v Ljubljano na delo. Javnega prevoza ni, lastnega avta tudi ne, peljati me (verjetno) ne sme nihče od domačih ("tujcev" iz drugega gospodinjstva tako ali tako ne) ker oni nimajo dovolj dobrega razloga (za vlado) da prehajajo med občinami. Torej kako do Ljubljane?


Ne mi zameriti vprašanja: a so zdaj predavanja na fakultetah? Predvidevam da ne. A so preko telekonfrenc? Če ja, potem jim lahko slediš od doma, ane? In če si doma, potem morda potrebuješ manj denarja in ti ni treba delat za študij?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

lebang1 ::

Ne mi zameriti vprašanja: a so zdaj predavanja na fakultetah? Predvidevam da ne. A so preko telekonfrenc? Če ja, potem jim lahko slediš od doma, ane? In če si doma, potem morda potrebuješ manj denarja in ti ni treba delat za študij?


Govora je o študentskem delu...

zmaugy ::

lebang1 je izjavil:

Ne mi zameriti vprašanja: a so zdaj predavanja na fakultetah? Predvidevam da ne. A so preko telekonfrenc? Če ja, potem jim lahko slediš od doma, ane? In če si doma, potem morda potrebuješ manj denarja in ti ni treba delat za študij?


Govora je o študentskem delu...

Natančno tako.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

RockyS ::

A110 je izjavil:

Torej, sem študent ki (med tedom) živi v študentskem domu. Tam sicer nekatere izjeme kljub zaprtju lahko ostanejo ampak ne če /ko si pozitiven. Doma sem se okužil, počakal da mine (in še kak dan zraven) zdaj pa je treba nazaj v Ljubljano na delo. Javnega prevoza ni, lastnega avta tudi ne, peljati me (verjetno) ne sme nihče od domačih ("tujcev" iz drugega gospodinjstva tako ali tako ne) ker oni nimajo dovolj dobrega razloga (za vlado) da prehajajo med občinami. Torej kako do Ljubljane?


Seveda te lahko, z ustreznimi potrdili. Zakaj kompliciraš? Pokličeš tisto brezplačno cifro in vprašaj kaj napisati na papir oz. na obrazec, da bo veljal tudi za domače ko se bodo vračali nazaj.

A110 ::

Ja, sem ugotovil da me lahko peljejo domači. Zmaugy eni med studijem delamo tudi zato (poleg denarja seveda) da se zraven naučimo še česa v svoji stroki. Ni bolje da je na slo techu tema kako na delo kot pa cez par let še ena izmed "Kako najti zaposlitev"?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Povrnitev stroškov poti samo v primeru nakupa vozovnice (1.1.2020) (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
802113673 (86878) Pika na i
»

Rešitev za slovenski javni prevoz (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
35572210 (61619) starfotr
»

Vožnja v službo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10815184 (10597) Alien123
»

Zastonj javni prevoz (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
5211588 (10185) noraguta

Več podobnih tem