» »

Vožnja v službo

Vožnja v službo

1 2
3
»

nsa_ag3nt ::

Se ne bi preselil gor ?
Od življenja nimaš ravno veliko, bolj "kuča poso" situacija.
https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nsa_ag3nt ()

Samson ::

Ne. Tukaj je druzina. Tukaj je dom. Kuca poso trenutno znese :)
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

nsa_ag3nt ::

Sedaj si na istem/slabšem kot voznik c+e v mednarodnem prometu, ki vidi dom/družino 2x na mesec.Super, vsako soboto v tednu si lahko 24 ur doma.
Kako je to ok situacija ?

Pri tebi ni kuca poso, temveč poso-postelja-avto.


Kako že pravijo: čas je snov, iz katere je življenje.
https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nsa_ag3nt ()

Samson ::

Racunica ti ni najbolja. Petek, sobota, nedelja. Drugic sobota nedelja. Otroci niso majhni vec. Zena tudi cele dneve v sluzbi. Ni prevelike casovne izgube, verjemi. Vprasanje pa kam me vrzejo po tem terenu :)
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

Matejjjjj ::

8km v eno smer, 13 do 25 min, odvisno od zastojev. Razmišljam o hibridu.. Trenutni dizel ročni menjalnik je nočna mora za take vožnje.

Grizzly ::

Jaz pa imam cca 100 km v eno smer. Kadar res ne gre drugače, skočim na vlak in porabim 2 uri za prevoz od doma do šihta. Večinoma pa se vozim... v skupini smo 4 in vsak teden en vozi. Vožnja z avtom pa traja 1 uro in 20 minut.

Ko sem se izselil iz Ljubljane, so me spraševali češ "a si ti normalen?", zdaj pa opažam, da se ljudje vozijo tudi iz najbolj oddaljenih koncev: Obala, Štajerska, Posavje, Bela krajina. Sicer pa ne vem, kaj je tukaj čudnega - če greš z LPP iz Črnuč na Dolgi most boš prav tako ob 1 uro. Očitno se v večjih mestih niso navajeni toliko vozit, ker je praviloma vse bližje.

Alien123 ::

Imam opcijo relacija štajerska- Ljubljana vožnja do šihta za 2.4k na mesec.. ni ga denarja, da se 2 uri v eno smer vozim za vecji prihodek. Trenutno mam lepo 5 min pešaka do sihta in mi je cist ql :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Alien123 ()

FTad ::

Alien123 je izjavil:

Imam opcijo relacija štajerska- Ljubljana vožnja do šihta za 2.4k na mesec.. ni ga denarja, da se 2 uri v eno smer vozim za vecji prihodek. Trenutno mam lepo 5 min pešaka do sihta in mi je cist ql :D


jah, koliko pa zasluzis sedaj?

Alien123 ::

Polovico manj
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

vožnja na delovno mesto

Oddelek: Loža
313937 (2142) phys
»

Razdalja med domom in službo

Oddelek: Na cesti
153646 (2953) Arctander
»

Prevoz v službo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5914504 (12192) krneki0001
»

Kako daleč se vozite v službo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7511240 (8503) gzibret
»

Oddaljenost do delovnega mesta

Oddelek: Loža
392776 (1703) koyotee

Več podobnih tem