» »

barve na Slo-Techu

barve na Slo-Techu

Simko ::

Ne vem a samo mene malo moti siva pisava na črni podlagi v forumu ali mogoče koga drugega tudi. Zdi se mi namreč težko berljiva in vse skupaj malo pretemno....
LP

ABX ::

Samo tebe.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

whatson ::

jup.. samo tebe:D

Huey P ::

...hm,... ...samo tebe!
..::DOOM III: The Legacy::..

Simko ::

pa ne more samo mene no :D
ZIher še koga...vsaj malo :D

asPeteR ::

Hkm,... tele tvoje provokacije pa malce smrdijo po revoluciji, a?

Dej si malce oglej to stran, ja slo-tech, nato pa pojdi malce na tuje strani od Tom's hardware naprej, pa boš videl kako kvalitetno stran imamo pod Triglavom!

Sicer pa je črna skoraj zasčitni znak slo-tech-a.

Ti si tak, da bi mercedezu sevetoval naj zamenjajo njihovo trikrako zvezdo za slona!!:))

TheHijacker ::

ne... samo tebe:D

Koci ::

mene nč ne motjo

Tomi ::

Simko, da se te bo koncno nekdo usmilil.. Mene sicer barva ne moti, nasprotno, prav vsec mi je, ampak informatorko v NUK-u pa, ker je po njenem tekst neberljiv..
Ampak ona ni Slo-techer:D
metrodusa.blogspot.com

Paramedic ::

Me čist nč ne moti. Ampak čist čist mal bolj svetel bi pa lahk bil:D
End transmission.

ChiefThunder ::

Ma sej je ql. ;)

OZZY ::

Men je stvar čist uredu. Posebno zvečer, ko mam utrujene oči in bi me preveč svetlobe iz monitorja motilo. Posledica 8 urnega buljenja v monitor.

Huey P ::

To je res zaščitni znak Slo-Techa!
V redu je to, da so vsa besedila na strani malo temnejša8-)8-)8-)8-)
..::DOOM III: The Legacy::..

Rott-von-weiler ::

simko

kwa maš ti pirpodne kak bi pa zgledlo če bi vsak s svojo barvo piso malo šekasto ne:O
-------------------------------
piši kao što govoriš

Simko ::

??
Saj nisem rekel, da bi vsak s svojo barvo moral pisati....

Pa proti črni tudi nimam nič....gre le za kombinacijo siva-črna. No, saj če vas dosti to ne moti, potem ni blema. 0:)

asPeteR ::

Poglej , če ti ta stran ni več všeč, prav. Toda namesto, da sami pišeš, oh in splo; daj konkreten predlog, tak, ki je konstruktiven, mislim, da vsak potem tudi upošteva, dobre, izvirne preloge.
Torej na dan,....

SkIDiver ::

Ne se prtožvat nad barvam. Raj nove špegle kup pa bo. SIcr ba tele barve dajo strani tisto pravo vzdušje.

whatson ::

barve so odlične... sam navadit se moraš... pa čiste špegle moraš met:D

OZZY ::

Kaj pa veste. Mogoče je pa Simko farben blind in se ne upa priznat. :D
Simko pa brez zamere.

Huey P ::

Tele barve dajejo strani taki resen videz...

Če menjajo barve bom nekoga zaklal...

..::DOOM III: The Legacy::..

jRk0 ::

Mene tudi ne moti. Je super tako kot je.
You fuck up once, you loose two teeth.

MadMax ::

Zdej je v redu, ampak dokler se nisem navadil, je bla pa res kriza.

Simko ::

Huey....hmmmm..zaklal.....malo premisli, kaj si rekel no.

Predlog: naj bo rajsi bela na črni podlagi. Bo lažje berljiva. Da ne bom samo jamral. Sicer bi jaz tudi ozadje spremenil, samo če pravite, da je to zaščitni znak te strani, potem OK....ne bom jamral. Samo predlagal sem. OK? OK.
Aja, pa vidim vse barve v redu 8-)
LP

DOLF ::

No pa če bi text bil čisto malo bolj svetel..... ampak samo malo bolj:D

... pa ne me zdej na grmadi sežgat ...

Johnzy ::

Črna podlaga je obupna! Zaščitni znak slo-techa gor ali dol, forum je težko berljiv in preprosto, no ja ..... grd. Predlogi: temne črke (barva ni tako pomembna) na povsem beli ali tonirani svetli podlagi - tole, kar je sedaj, je res utrudljivo za oči in primerno za obisk 1x tedensko at most . . .

Huey P ::

Moje osebno mnenje;

-Črna podlaga naj ostane in prav tako tudi barva besedil. Kombinacija črne podlage in sivih črk me spominja na profesionalno narejeno stran (kar tudi Slo-Tech je)!-
..::DOOM III: The Legacy::..

Thomas ::

Komur barva ne dopade ... ma moznost caption v en bmp ... potem pa z enim makrom v fotoshopu zdevo prefarbat in potem prefarbano brat.

Pa seveda imeti to avtomatizirano ... pa u druge editorje sibat na (laserski) printer dat ... pa kar se zmisli.

Zakaj pa ne?
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Yohan del Sud ::

He, he Thomas vedno praktičen ko žepne gnojne vile.

Moj predlog. Poskusiš lahko s kakšin enostavnim in predpotopnim tekstovnim brkljalnikom...

Thomas ::

Yohan,

Tvoj predlog je v mojem ze vsebovan - ce dobro pogledas.

Ce pa kdo hoce se vec ... naj pa uposteva moj nasvet in zacne saflat.

Vse kar je hotu ... so ble dobre vile. :D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

ABX ::

Mater komplicirate: Pritisni CTRL+A pa je.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Elemen_T ::

hehe ABX sekunda mi je manjkala da bi kombinacijo tipknil...pa mi je v zadnjem momentu prišlo 8-)
Meni barve zelo zelo ustrezajo. Niso sveže in nevem kako dobro berljive...so pa pomirjujoče...nekako ne obremenjujejo oči. That's cool :))

lp

Simko ::

hmmmmmm, da ne omenim, da v netscapeu stvar sploh ni berljiva....oz. vidna..

Pa sej kakšen topic se že da prebrati, samo da pa človek bere nekaj časa novice, kar poživčka, sploh se mu(mi :) ) ne da več....

LP

Sergio ::

Kdor pravi, da v NS Slo-Tech ne dela, je owca neveda, ki je na duhu uboga. Netscape je izdal verzijo 6.0. UPORABLJAJTE JO! Mozilla - tut ni za odmet ane... UPORABLJAJTE JO! Opera - dela. UPORABLJAJTE JO. Seveda, samo v primeru da se vam iexplore gabi ;)

(v primeru, da vam v zgoraj naštetih brkljalnikih kaj ne dela, pošljite mail semlele
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Lunik ::

kako se v NS ju ne da brat? meni v mozilli dela (branje!) čisto lepo..

blue96 ::

ej ce si pa se kdo drzne kaj tacga rect ga pa samo se na grmado prpopamo in prepustimo vroci usodi...

slo tech rulz:\:\
.

Simko ::

to že, samo na faksu jaz ne morem novega netscapa gor inštalirat, a ne da ne? 8-O
bimbom....ovce nevedne!

Tjulenj ::

simko: torej zatezi fax-adminu naj to izvede :D
drugace pa... bela pisava na crni podlagi... to je pa PREVEC kontrasta. to prevec bode v oci. tako kot je je odlicno in bi tezko bilo bolje :D

Simko ::

hah, saj zato bi pa jaz vse spremenil, tudi ozadje...ozadje svetlo, temna pisava....
Če pa že more bit temno ozadje, pol pa pisava ne rabi bit čisto bela, ampak definitivno bol svetla kot zdaj...vednar imate prav, če bi samo pisavo psremenili, ne bi kaj dosti pomagalo verjento....mah

Morpheus ::

Svetlejse ozadje odpade. Crna barva je tanar'tabulsa tko da nej kr taka ostane. Kar se pa pisave tice, jst sicer lohk use normalno vidm, sam mogoce bi pa lohk bla mal, ampak res mal svetlejsa. Uni k pa nc n vidte, NABAVTE SI OCALA!!!:D
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Sergio ::

Simko: najbrž hodiš na računalniški faks... Hint: pohekej mašino, dobi si root in instaliraj Mozillo

Če ne rata: xwindows client, pa telnet na mašino k ma Mozillo, pa gledaš pa dela :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Simko ::

OK fantje .... peace 0:)
Očitno bomo še kar nekaj časa v temen Slo-Tech bulili. Čeprav se mi zdi, da je kar nekaj ljudi, ki jih temna pisava moti...
Bom pač manj obiskoval stran :p :\
LP

Tjulenj ::

belo ozadje pa bilo-kaksna pisava je smrt za vsake utrujene oci, ki vecere ali/in noci prezivljajo v brskanju po forumu

Simko ::

Tjulenj : svetlo ni vedno belo, a ne da ni? :)

Primoz ::

Simko... izklopi uporabo CSSa... skoraj povsod (nekaj stvar moram še popravit) boš videl svetlo stran (temen tekst na svetlem ozadju)

There can be no real freedom without the freedom to fail.

element ::

Stran je ql taka kot je. Sploh se mi pa zdi bolš bult u temne barve, sploh, če si tok na slo-techu k jest. Žive barve? Ne hvala. Sploh pa so te barve ql in so zaščitni znak slo-techa. Ne spreminjat! :D

Tomi ::

Dajte no, jaz sem pa Slo-tech dlje časa vedno ponoči ( poglejte malo ure med vikendi ), in svetla barva bi bila smrt za moje oči.
Sploh pa res zgleda tako hm, elegantno, ker je barvna kombinacija ravno prava. Samo navaditi se moraš, ker jaz sme najprej tudi imel nekaj težav, sedaj pa je vse ok..
metrodusa.blogspot.com

Sergio ::

Kombinacija kot taka je zelo posrečena... Nam pa ni v interesu (čeprav v bistvu JE izvedljivo), da bi uvedli alternativni CSS file, pol bi pa v nastavitvah to spreminjali. Ampak to je GRMO dela. Za premal efekta, k bi samo ene 5 folka to uporabljal.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

blue96 ::

dejte no, crna in siva barva rulz... se vsaj smeski dobro vidijo, ce ne drucga, sicer pa ni pomembna tako zelo barva, ampak namen in vsebina...;((;((;(( a vidte, kako se smeski fajn vidijo, clovki
.

Simko ::

Primoz hvala ti lepa!
LP

Morpheus ::

No uredu, pol ni treba zamenjat barv ampak uni k vas te barve motjo, isklopte uporabo CSS-ja pa bo. Stran, kot sama, pa nej ostana taka kt je.
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stari Slo-Tech se ukinja (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Slo-Tech
29016836 (11115) Tody
»

Nov Slo-Tech (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Nova vsebina
12815091 (9568) Jst
»

Novi Slo-Tech: meni zelo všeč! (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Slo-Tech
68744032 (25898) Ziga Dolhar
»

Slo-Tech je zelen

Oddelek: Slo-Tech
241714 (1101) Arkadij
»

crn tekst na beli podlagi

Oddelek: Slo-Tech
201375 (930) BustA

Več podobnih tem