» »

tobak vs. telefon med vožnjo

tobak vs. telefon med vožnjo

hogorq ::

kot kadilcu se mi je večkrat zgodilo, da sem skoraj povzročil nesrečo, ko sem otresal ali ugašal čik v avtu. pa ne kadim pogosto, mogoče trikrat na mesec. telefoniram pa med vožnjo večkrat in se mi to ni zgodilo. moje osebno mnenje je, da bi morali prej in bolj kaznovati kadilce, kot tiste s telefoni. če se že gremo neko varnost v cp.

mnenja?

Machete ::

Malo razlike je, da s telefonom odtavaš z mislimi in ne spremljaš situacij, čik pa je čista avtomatika in ne izgubiš pozornosti. Lahko pa je enako nevaren zaradi ubadanja z njim.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

koyotee ::

Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

val46 ::

hogorq je izjavil:

kot kadilcu se mi je večkrat zgodilo, da sem skoraj povzročil nesrečo, ko sem otresal ali ugašal čik v avtu. pa ne kadim pogosto, mogoče trikrat na mesec. telefoniram pa med vožnjo večkrat in se mi to ni zgodilo. moje osebno mnenje je, da bi morali prej in bolj kaznovati kadilce, kot tiste s telefoni. če se že gremo neko varnost v cp.

mnenja?


In ob le treh cigaretih na mesec, jih moraš ravno med vožnjo pokaditi? Ne zastopim takih ljudi. Ok, če si verižni kadilec, in pokadiš recimo med LJ in KP 5 cigaretov, se najbrž ne boš za vsakega ustavljal na počivališču. Ampak, če pokadiš 3 cigarete na mesec, in če to počneš ravno med vožnjo, se bi pa tiste 3x lahko ustavil nekje in jih v miru pokadil. Če se res počutiš "nevarnega" v tistem času. Jaz sem kadilec že precej let in če sem v avtu sam (brez otrok), z veseljem kakega skadim med vožnjo, pa nisem zaradi cigareta še nikdar bil ogrožen ali skoraj povzročil nesrečo. Tako da...če se sam čutiš da kajenje in vožnja skupaj ti ravno ne gre, pol se nekje ustavi, enega pokadi, pa gas naprej. Aja, pa brez telefona takrat, ko boš speljal...

HappyPills ::

Oboje prepovedat

donvito ::

val46 je izjavil:

hogorq je izjavil:

kot kadilcu se mi je večkrat zgodilo, da sem skoraj povzročil nesrečo, ko sem otresal ali ugašal čik v avtu. pa ne kadim pogosto, mogoče trikrat na mesec. telefoniram pa med vožnjo večkrat in se mi to ni zgodilo. moje osebno mnenje je, da bi morali prej in bolj kaznovati kadilce, kot tiste s telefoni. če se že gremo neko varnost v cp.

mnenja?


In ob le treh cigaretih na mesec, jih moraš ravno med vožnjo pokaditi? Ne zastopim takih ljudi. Ok, če si verižni kadilec, in pokadiš recimo med LJ in KP 5 cigaretov, se najbrž ne boš za vsakega ustavljal na počivališču. Ampak, če pokadiš 3 cigarete na mesec, in če to počneš ravno med vožnjo, se bi pa tiste 3x lahko ustavil nekje in jih v miru pokadil. Če se res počutiš "nevarnega" v tistem času. Jaz sem kadilec že precej let in če sem v avtu sam (brez otrok), z veseljem kakega skadim med vožnjo, pa nisem zaradi cigareta še nikdar bil ogrožen ali skoraj povzročil nesrečo. Tako da...če se sam čutiš da kajenje in vožnja skupaj ti ravno ne gre, pol se nekje ustavi, enega pokadi, pa gas naprej. Aja, pa brez telefona takrat, ko boš speljal...

Najbrž je mislil, da v avtu ne kadi več kot trikrat mesečno, ne na splošno. :)

SeMiNeSanja ::

Vožnjo z avtom prepovedat, pa sta oba problema hkrati rešena.
Pa še kakšen zraven....

(pametno vprašanje, pameten odgovor :( )
Pričujoče sporočilo je (lahko) oglasno sporočilo
- četudi na prvi pogled ni prepoznavno kot tako.
(Zdaj me pa obtožite prikritega oglaševanja, če morete!)

winterriver ::

SeMiNeSanja je izjavil:

Vožnjo z avtom prepovedat, pa sta oba problema hkrati rešena.
Pa še kakšen zraven....

(pametno vprašanje, pameten odgovor :( )


Dejansko pameten odgovor. Prepovedati prodajo / uvoz avtomobilov. Vmes bi si pa potniski promet promet opomogel.

Kvinta ::

kot kadilcu se mi je večkrat zgodilo, da sem skoraj povzročil nesrečo, ko sem otresal ali ugašal čik v avtu


....meni ga je enkrat ena vlekla med vožnjo pa se mi je skor isto zgodlo :))
A.C.A.B

dexterboy ::

Troll tema, zdravo za zaklep.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Horas ::

ja kaj pol če je troll tema če teb ne paše ne tule bit.

in ja tudi kajenje v avtu bi morali prepovedati!!

Kvinta been there done that. meni ni to nič preusmerjalo pozornost, lepo normalno sem vozil.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Horas ()

val46 ::

Pol ti ga že ni dovolj dobro vlekla :))

krho ::

Kaj ko bi raje touch screene prepovedali v avtih... Ker klimo drkat po zaslonu je cela je_a
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Horas ::

val46 je izjavil:

Pol ti ga že ni dovolj dobro vlekla :))


hehe ja saj vem kaj misliš. samo vseeno pač bil skoncentriran na vožnjo filing sem pa vseeno užival

ne resno. ravno govoril z očetom, omenil tole temo. je povedal da se je sredi 90 njegov sodelavec zaletel v semafor ker si je prižigal čik :))
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Horas ()

IL_DIAVOLO ::

Cik tezko kar na sedez vrzes, telefon lahko. Tako da ja, se strinjam, ceprav je oboje nevarno in nima kaj iskat v avtu oz. se telefonira prostorocno, kot ima urejeno vecina novejših avtov. Večina seveda sploh ne ve, kaksno tehnologijo imajo v avtu in cemu je namenjena.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Nov kadilski zakon !!!! (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Loža
191871211 (40366) BigWhale
»

Kajenje..... ZAKAJ?!!! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
19814987 (11159) mali tapravi
»

Prepoved kajenja v SLO ?? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
21513054 (10152) BigWhale
»

Ali kadite za volanom? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
905319 (3991) perci

Več podobnih tem