» »

Ne lazem, majkemi

Ne lazem, majkemi

ftzj ::

Ne lazem, majkemi. :)
Ste kdaj slisali za taksno izrazanje? Takoj vem, da oseba, ki izgovori (ne lazem majkemi) gre po mojih izkusnjah za osebe, ki dostkrat lazejo. Ce zelijo, da bi jim kdo verjel morajo nujno izgovorit, besedo majkemi, ce ne jim ne bo noben verjel. Saj ga znanci poznajo, da rad laze. Kaksne so vase izkusnje z laznivci?

Barakuda1 ::

ftzj je izjavil:

Ne lazem, majkemi. :)
Ste kdaj slisali za taksno izrazanje? Takoj vem, da oseba, ki izgovori (ne lazem majkemi) gre po mojih izkusnjah za osebe, ki dostkrat lazejo. Ce zelijo, da bi jim kdo verjel morajo nujno izgovorit, besedo majkemi, ce ne jim ne bo noben verjel. Saj ga znanci poznajo, da rad laze. Kaksne so vase izkusnje z laznivci?


8-O

Da lažejo>:D
Preden se razburiš pomisli, če ne gre morda za sarkazem

ftzj ::

Ce se vam veckrat zlazejo ali jim se kdaj verjamete? Namrec dost znancev mi pove, da pa njemu nic vec ne verjamejo cetudi vcasih zagotovo pove tudi resnico ampak mu pac ne morejo verjeti zarad slabih izkusenj. Ali vi taksnim prijateljem, ki radi lazejo sploh se verjamete ali pa samo preslisite in prikimate iz vljudnosti?

IL_DIAVOLO ::

Ne glih lažnivci, ampak bolj nakladači ki veliko govorijo in malo povejo. Takim se večina samo smeji in misli svoje. Sicer pa ni nujno, da je slab človek, pač bluzič :)

UganiKdo ::

Barakuda1 je izjavil:

ftzj je izjavil:

Ne lazem, majkemi. :)
Ste kdaj slisali za taksno izrazanje? Takoj vem, da oseba, ki izgovori (ne lazem majkemi) gre po mojih izkusnjah za osebe, ki dostkrat lazejo. Ce zelijo, da bi jim kdo verjel morajo nujno izgovorit, besedo majkemi, ce ne jim ne bo noben verjel. Saj ga znanci poznajo, da rad laze. Kaksne so vase izkusnje z laznivci?


8-O

Da lažejo>:D


Zakaj jih je treba zalit?

Cccc. Kaj pa ce gre samo za razlicno mnenje?

Rofl, to pa je bil dober timing za to temo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

ftzj ::

Ne gre za mnenje. Pac pove, da je bil nekje , kjer ni bil, da ima avto dolocene znamke pa v bistvu nima, da je bil v dolocenih drzavah pa ni bil. Da ima dolgega vec kot toliko cm pa potem zves, da nima. Sej v bistvu se hval pred puncami.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ftzj ()

perci ::

Se ena taka vrhunska izjava je "ne da se hvalim" po tem, ko se je vrhunsko pohvalil.

UganiKdo ::

ftzj je izjavil:

Ne gre za mnenje. Pac pove, da je bil nekje , kjer ni bil, da ima avto dolocene znamke pa v bistvu nima, da je bil v dolocenih drzavah pa ni bil. Da ima dolgega vec kot toliko cm pa potem zves, da nima. Sej v bistvu se hval pred puncami.

Ni vazno, to so pac razlike v staliscih. On pravi da je bil, ti ves da ni bil. Tega nikakor ne smes oznacit za laz, ker ni lepo da zalis ljudi.

sunshine403 ::

UganiKdo je izjavil:

Ni vazno, to so pac razlike v staliscih. On pravi da je bil, ti ves da ni bil. Tega nikakor ne smes oznacit za laz, ker ni lepo da zalis ljudi.

No le zgleduj se po tem kar si napisal tudi sam ;)

GRT ::

UganiKdo je izjavil:

ftzj je izjavil:

Ne gre za mnenje. Pac pove, da je bil nekje , kjer ni bil, da ima avto dolocene znamke pa v bistvu nima, da je bil v dolocenih drzavah pa ni bil. Da ima dolgega vec kot toliko cm pa potem zves, da nima. Sej v bistvu se hval pred puncami.

Ni vazno, to so pac razlike v staliscih. On pravi da je bil, ti ves da ni bil. Tega nikakor ne smes oznacit za laz, ker ni lepo da zalis ljudi.

Očitno si ti eden takih lažnivcev, ki sami sebi verjamejo.
Sedaj se pa malo zamisli;)

UganiKdo ::

sunshine403 je izjavil:

UganiKdo je izjavil:

Ni vazno, to so pac razlike v staliscih. On pravi da je bil, ti ves da ni bil. Tega nikakor ne smes oznacit za laz, ker ni lepo da zalis ljudi.

No le zgleduj se po tem kar si napisal tudi sam ;)

Ja, sem bil poucen, da je oznacevat ljudi ki lazejo z laznjivci nekaj najbolj nesramnega kar lahko naredis. Vsak dan se kaj novega clovek neuci.

Sevwda so razne persone non grate ( upam da tudi to ni zaljivke) izvzete iz take obravnave.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

2dark ::

Mene zmoti tudi to, da je "majke mi" Južnjaško.

ftzj je izjavil:

Ne lazem, majkemi. :)
Ste kdaj slisali za taksno izrazanje? Takoj vem, da oseba, ki izgovori (ne lazem majkemi) gre po mojih izkusnjah za osebe, ki dostkrat lazejo.



To so osebki, ki lažejo in to na polno.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

Karen ::

Kad se kunem u majku, ajd' možda i lažem, ali kad se kunem u oca, ne lažem, majke mi ;((

c3p0 ::

Na štajerskem še v življenju nisem slišal, da bi kdo to izustil.

perci ::

A lažeš? Pol moras dodat še "majkemi".

hipertija ::

Osebno na štajerskem enako, nikoli slišal... sem pa slišal ogromno nakladačev, da bi pa obstajala posebna besedna zveza pa ne vem.

perci ::

Verjamem. Hec je bil.

FireSnake ::

Če se človek zgleduje po južnih sosedih, že po govorici, potem je že v štartu nekaj sumljivega.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

DePalmo ::

Jaz imam tako čudno navado da ko mi nekdo nekaj reče, si ponavadi mislim ravno obratno. Sploh pa če človeka ne poznam ali pa ga poznam bežno.

"Ne lažem" = "Kot pes teče"
"Se mi je to naredil" = "V sanjah, mogoče"
"Ful sem pazu na X" = "Torej je zjahano do konca"
"Res nisem bil jaz" = "Kdo pa drug"
itd ...

Se mi pa s takimi osebami ne da ukvarjat. Naj nakladajo, jaz si mislim svoje in grem dalje. Zakaj bi zapravljal svoj čas za njih in jih poizkušal prepričati v karkoli?

FireSnake ::

Pozabil si še: "Nič nisem naredil" (ne, samo se je).

Jaz sem drugačen: jaz izhajam iz tega, da so ljudje dobri (in me zato večkrat napizdijo).

Ko pa vidim, da nekdo ni iskren, pa ni več poti nazaj.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

atubbuta ::

Tudi meni nekaj pri tem izrazu zazvoni, da gre za kako cako. Po navadi je izraz povezan z rahlo nasilnim prepričevanjem v nekaj, česar drugi iz previdnosti ne želi. In pri meni sproži efekt še večje negotovosti. Ponavadi taki mojstri navržejo še kak za lase privlečen dokaz in na koncu sledi še "pa eeeeeee", kar naj bi pomenilo "zdaj vidiš, kako prav sem imel!"
:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: atubbuta ()

Horas ::

Kad se kunem u majku lažem, a kad se kunem u oca govorim istinu, majke mi

aja je že zgoraj nekdo napisal :D
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Horas ()

hipertija ::

Men so boljše te (ponavadi se tičejo žensk nakidačic):
- slučajno sem slišala
- slučajno sem šla mimo
- slučajno sem ga srečala
- čist po butastem sem...

HomeEdition ::

Na faksu sem mel sošolca Sinišo iz Fužin, takozvani Sine, človek na mestu!...sam sebe je vedno naslavljal s čefurjem in on meni enkrat tkole;
"Posluš HomeEdition ti mi zgledaš resen/pošten/naiven človek tko da ti bom jest povedal zdej eno življensko, če ti čefur reče naredu bom to in to, al pa to je resnica in na koncu prbije "majkemi" laže 100%!" :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Obvestilo kršitelju, da se izjavi o dejstvih in okoliščinah (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
619865 (6398) louser

"Ja pomeni ja", redefinicija rimskega prava? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Problemi človeštva
33841048 (34865) zee
»

Macron trdi: hekerji so ukradli mojo elektronsko pošto. So bili Rusi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
7115618 (13505) GrX
»

ICREACH: NSA-jev Google search po prometnih podatkih (tudi) za policijske organe

Oddelek: Novice / NWO
2810602 (8911) Manu
»

Nesreča poljskega letala (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
719496 (7105) Ziga Dolhar

Več podobnih tem