» »

Nesreča poljskega letala

Nesreča poljskega letala

1
2
»

PacificBlue ::

Hudimana, saj sem prebral to na Rtvslo in sem temu zaupal. In zakaj bi se moral it to gledat na wikipedio?

Nisem kot Cvikl,ki vse prepise od tam.

Edit:popravil priimek

Zgodovina sprememb…

PaX_MaN ::

Hudimana, saj sem prebral to na Rtvslo in sem temu zaupal.

Zaupal si novici, ki ima cel kup vprašanj - še naslov je vprašalen! - in en sam celcat vir (povezava na life.ru)?

In zakaj bi se moral it to gledat na wikipedio?
Nisem kot Cvikel,ki vse prepise od tam.

Vsaj ne prepisuje s prisonplaneta ali česa podobnega...

PacificBlue ::

Sori ampak wikipedia ni in tudi nikoli ne bo verodostojen vir. Pa če se tako jebes ježa.

Prisonplanet?

Haha, to ti počneš ne jaz..a veš mam dobr spomin;)

Blinder ::

11 sprile 2010, Russia - La commissione d'inchiesta presieduta da Vladimir Putin ha gi? individuato il responsabile dell'incidente aereo che ha causato la morte Kaczyński. ? lo stesso che ha ucciso Anna Politkovskaya.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

XsenO ::

Nikjer nisem jaz osebno trdil v tej temi, da gre za kakrsno koli zaroto


Sem kje jaz trdil, da ti govoriš o zaroti?

Poglejmo še enkrat moj post
Sej nevem kaj drugega je za pričakovati, saj vedno ko nenadno umre kakšna znana ali vplivna oseba se takoj pojavijo bedaki, ki kričijo po zaroti. Poglejte samo vse kolobocije okoli M. Jacksona


Kje ti tukaj vidiš, da sem tebe in prav sam tebe označil za bedaka? Moj post se je nanašal na same osebe v tvojih citatih in NE na tebe. Tako, da še enkrat če se sam vidiš v temu je to tvoj problem.
1 + 1 = 1

Blinder ::

Raziskovalna komisija pod vodstvom Vladimira Putina je že našla krivca za letalsko nesrečo, ki je povzročila smrt Kacyznskija: ista oseba, ki je ubila Anno Politkovskayo.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

PacificBlue ::

Čuden video...

!

Balandeque ::

Pacific. Nehaj se čuditi, da te sumimo nagnjenosti k zarotništvu. In abstinenci od zdravega razsojanja. V razbitinah so našli in že izročili Poljski sedem kosov orožja. Predsednik pač ima varnostnike. Zna biti, da je zraven potovala tudi pripadajoča kvota municije, ki ne trpi, eeeee, visokih temperatur?

Ne, video ni čuden, razen rus-eng prevodov.

Edit: vejce
Involvement and commitment is like an eggs-and-ham:
the chicken was involved - the pig was committed.

Zgodovina sprememb…

Mipe ::

Saj, zdrava pamet je sirota.

PacificBlue ::

balandeque

Pa to pise v enemu izmed komentarjev na youtube. Saj to vem. kko hecni ste...:))

Rupa ::

PaX_MaN je izjavil:

Enega pilota je postavil že pred vojasko sodisce, ker ni uposteval njegovih želja o pristanku v Gruziji med gruzijsko-ruskim konfliktom...

Zakaj spet lažeš?
A few weeks after this incident Pietruczuk was decorated by the defense minister for following correct procedures in this case and keeping the safety of his passengers utmost in his mind. Pietruczuk continued to fly the president's plane after the incident, even after Kaczyński expressed unhappiness with his performance during the flight to Tbilisi.

Zakaj takoj obtožuješ druge laganja?
Če je pristojni tožilec zavrnil njegovo zahtevo po tem, da se mu sodi na vojaškem sodišču in je na koncu bil za svoje dejanje celo odlikovan, to še ne pomeni, da ga ni predsednik hotel spraviti na vojaško sodišče in da ga ni označil za strahopetca.
V tej situaciji taki vedenjski vzorci precej povedo o možnem dogajanju v letalu pred nesrečo.
Sicer pa so poljski mediji že ob takratnem dogodku obširno poročali o tem, tako da se lahko bolj podrobno pozanimaš preden druge obtožuješ laganja in lepiš svoje "visoko strokovne" linke.

Edit: dodal navednice

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rupa ()

PaX_MaN ::

Sori ampak wikipedia ni in tudi nikoli ne bo verodostojen vir. Pa če se tako jebes ježa.

Bahahahahahaha. Hvala za mesečno dozo smeha.

Zakaj takoj obtožuješ druge laganja?

Prejšnje izkušnje.

Če je pristojni tožilec zavrnil njegovo zahtevo po tem, da se mu sodi na vojaškem sodišču in je na koncu bil za svoje dejanje celo odlikovan, to še ne pomeni, da ga ni predsednik hotel spraviti na vojaško sodišče in da ga ni označil za strahopetca.

Zahtevati sojenje != "postavil pred vojaško sodišče".
(Če je sploh bilo kako sojenje, ker niti virov ni(si) podal.)

Sicer pa so poljski mediji že ob takratnem dogodku obširno poročali o tem, tako da se lahko bolj podrobno pozanimaš preden druge obtožuješ laganja in lepiš svoje "visoko strokovne" linke.

Hej, TI trdiš, da ga je hotel odstaviti, zato TI podaj link.

PacificBlue ::

Sori ampak wikipedia ni in tudi nikoli ne bo verodostojen vir. Pa če se tako jebes ježa.

Bahahahahahaha. Hvala za mesečno dozo smeha.


Se ne bi čudil če si si fdvjevc.

Zakaj takoj obtožuješ druge laganja?

Prejšnje izkušnje.


Katere izkusnje.?OMG!!!!LINK PLEASE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rupa ::

PaX_MaN je izjavil:


Zakaj takoj obtožuješ druge laganja?

Prejšnje izkušnje.

Če je pristojni tožilec zavrnil njegovo zahtevo po tem, da se mu sodi na vojaškem sodišču in je na koncu bil za svoje dejanje celo odlikovan, to še ne pomeni, da ga ni predsednik hotel spraviti na vojaško sodišče in da ga ni označil za strahopetca.

Zahtevati sojenje != "postavil pred vojaško sodišče".
(Če je sploh bilo kako sojenje, ker niti virov ni(si) podal.)

Sicer pa so poljski mediji že ob takratnem dogodku obširno poročali o tem, tako da se lahko bolj podrobno pozanimaš preden druge obtožuješ laganja in lepiš svoje "visoko strokovne" linke.

Hej, TI trdiš, da ga je hotel odstaviti, zato TI podaj link.

Glede obtožb za laganje nimam komentarja. Upam, da si ponosen na tako obnašanje.

Glede sojenja. Seveda je jasno, da tu ni ekvivalence, a z vidika morebitne vršitve pritiska na pilota je velik pokazatelj odnosa že to, da ga je hotel postaviti pred vojaško sodišče. Iz tega lahko sklepamo (kot bi ti rekel, na podlagi preteklih izkušenj), da je znal vršiti pritisk v tovrstnih situacijah.
In ne, do sojenja za to ni prišlo, ker je bila zahteva zavrnjena (kot sem tudi zapisal; opomba za funkcionalno nepismene)

TI trdiš, da nekdo laže. TI preveri svoje trditve, preden tako vzvišeno blatiš druge.

PaX_MaN ::

Glede obtožb za laganje nimam komentarja. Upam, da si ponosen na tako obnašanje.

Proti (že večkrat dokazanim) lažnivcem? Sem.

Glede sojenja. Seveda je jasno, da tu ni ekvivalence, a z vidika morebitne vršitve pritiska na pilota je velik pokazatelj odnosa že to, da ga je hotel postaviti pred vojaško sodišče. Iz tega lahko sklepamo (kot bi ti rekel, na podlagi preteklih izkušenj), da je znal vršiti pritisk v tovrstnih situacijah.
In ne, do sojenja za to ni prišlo, ker je bila zahteva zavrnjena (kot sem tudi zapisal; opomba za funkcionalno nepismene)

Ker ne štekaš, bom tokrat odebelil:KJE JE LINK V KATEREM PIŠE, DA JE KACYZINSKI KAKORKOLI ZAHTEVAL KAKRŠNEKOLI REPRESALIJE PROTI PILOTU??!!

TI trdiš, da nekdo laže. TI preveri svoje trditve, preden tako vzvišeno blatiš druge.

Podal sem link, ki ima naveden vir. Več njih. Ti pa samo nekaj nakladaš.
Zato ne teži.

Okapi ::

KJE JE LINK V
Namesto da tuliš, bi si ga lahko zguglal sam.

Kaczynski grozil nawet wyciagnieciem konsekwencji. "Jesli ktos decyduje sie być oficerem, to nie powinien byc lekliwy. Po powrocie do kraju wprowadzimy porzadek w tej sprawie" - mowil prezydent.

http://dziennik.pl/polityka/article2421...

O.

PaX_MaN ::

Namesto da tuliš, bi si ga lahko zguglal sam.

http://dziennik.pl/polityka/article2421...

In tle so katere zahteve točno?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

Rupa ::

http://wyborcza.pl/1,76842,5705983,Meda...

In dejansko... namesto da se takole neolikano s capsi in bold fonti dereš name, ob tem pa se tako razburjaš, da niti priimka pokojnika ne znaš pravilno napisat, se pomiri, stopi korak nazaj in razmisli o čem pravzaprav debatiramo.
Govora je o potencialnem vplivu predsednika na dejanja pilota, kar bi lahko zakrivilo nesrečo. In glede na to, da gre za človeka, ki je že v preteklosti dokumentirano vršil pritiske, žalil in celo grozil z ukrepanjem proti "boječim" pilotom, ker so se držali protokolov, potem takega vpliva po mojem skromnem mnenju ne moremo zanemariti. Na podlagi, kot bi ti rekel, preteklih izkušenj.

Edit: odstranil podvojen link. Hvala Okapi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rupa ()

PacificBlue ::

Glede obtožb za laganje nimam komentarja. Upam, da si ponosen na tako obnašanje.

Proti (že večkrat dokazanim) lažnivcem? Sem.


Mudel, kaj je s tabo?

a ti nisem razložil, da sem verjel RTVslo.si novici. Se link sem ti dal, kar dokazuje da nisem lagal.

Ti mene obtožuješ laganja?

A si trčen?

Zmote se dogajajo, samo laganja pa pri meni ne boš našel.


Zahtevam opravičilo!!!

Okapi ::

In tle so katere zahteve točno
Prevedi si z gugl translate.

O.

Rupa ::

Ob gomili teorij jih bo vsaj polovica neumnih. Mediji po vsem svetu so pisali vse možne teorije in ugibanja. Dokler ni nekih jasnih raziskav narejenih, ostajajo zgolj to, ugibanja.
Ampak ob teh ugibanjih imajo ena bolj, druga manj tehtne argumente. Če je rtvslo povzemala eno od ugibanj, ga pač je, če se je nekaj izgubilo med prevajanjem, se pač je. Da se zato nekoga, ki tak vir povzame, obtožuje laganja, je nesramno.
Kot že rečeno pa se po mojem mnenju med vsemi ugibanji in teorijami te o pritisku predsednika ne da kar tako ovreči, na podlagi dokumentirane preteklosti. Zgolj to. Drugače nisem nagnjen k teoretiziranju o zarotah, več ali manj sem se oglasil zgolj zaradi obtožbe o laganju, ker je nekdo pač zaupal nekemu viru, ki pa je po neki nevidni lestvici manj kredibilen od tistega, ki ga je navajal drugi.

Ziga Dolhar ::

PacificBlue: zahtevana je ARGUMENTIRANA debata. Opozorilo.
https://dolhar.si/
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lahko letalo izgine brez vsakršne sledi? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30677629 (17617) Machete
»

Rusi v indonezijskem gorovju Salak izgubili potniško letalo Sukhoi Superjet 100

Oddelek: Novice / Ostalo
248648 (6593) Bistri007

Več podobnih tem