» »

Rynair let maja - odpoved?

Rynair let maja - odpoved?

1
2
»

rabelj5 ::

Steinkauz je izjavil:

In kaj potem?
https://www.moneysavingexpert.com/shopp...

Sam sem pisal ryanairu na paypal email, če ne dajo keša, dam paypal dispute, če še vedno ne, imam še chargeback prek kreditne.

daj čim prej, pol ko bojo to vsi naredil zna bit da ne boš dobil

BCSman ::

Prisel je mail se za let nazaj, ob izpolnitvi obrazca pa:
"Apologies an error has occurred, click here to view contact details for Ryanair"

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BCSman ()

Ajnstajn` ::

Jaz pa imam 2 vprašanji. Imam rezeviran let budimpešta -lizbona 7 julij z rynair.
načeloma sedaj nebi šel ampak kot zgleda let ni odpovedan in na rynair kaže da leti normalno letijo vsak torek in četrtek. V primeru da ne želim iti sedaj, ali je možno da mi let prestavijo?
Zanima me tudi, ali lahko sploh grem v portugalsko, če portugalska ni na tem seznamu?
https://www.nijz.si/sl/seznam-drzav-za-...
//

puginho ::

Če let ni odpovedan in ne greš zaradi osebnih razlogov si si sam kriv, torej adijo denar. Če bo pa let odpovedan pa pričakuj vavčer.

pedalo ::

puginho je izjavil:

Če let ni odpovedan in ne greš zaradi osebnih razlogov si si sam kriv, torej adijo denar. Če bo pa let odpovedan pa pričakuj vavčer.

Ce let odpovejo, imas pravico do denarnega nadomestila. Osebno so mi odpovedali let v juliju in mi ponudili obe moznosti. Kasneje so mi poslali se 2 maila s katerimi pozivajo, da se odlocim za voucher. V primeru, da ne vzames voucher oz. drug let povrnejo denar, ampak kot sami pravijo zna trajati zaradi gnece.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pedalo ()

Ajnstajn` ::

aha. kaj pa glede potovanja na portugalsko lahko gremo ali ne?
//

pedalo ::

Kakor gledam je zracni promet za Portugalsko iz EU odprt od 15. junija, izjema je Spanija, za katero velja datum 1.7.

pwn3rrr ::

Sam sem imel let za prvomajske praznike, seveda odpovedan, zahteval denar nazaj, potem se je začelo neko mutenje s strani Ryanaira s temi voucherji in da zna trajat glede refundov. Po nasvetih nekaterih uporabnikov sem sprožil postopek finančne reklamacije na banki in sem dobil denar povrnjen nazaj v 5ih dneh.
Je že kdo od vas sploh dobil refund za odpovedan let zaradi korone, verjetno še kar mutijo in se zgovarjajo na gnečo?

Egidij88 ::

Jaz sem imel v začetku maja, zahteval refund, dobil še nič.

Apple ::

Pr men je banka zahtevala kopijo avionskih kart... ko sem ji rekel, da nisem naredil checkina, so zahtevali screenshot izpolnjenega Ryanair obrazca za vlogo za refundacijo... jaz tudi se cakam...
Banki sem pa napisal, da sem dal vlogo na Ryanair vec kot 1 mesec nazaj, dobil sem samo dva emaila za voucher, denarja od njih pa se ne.

Zdaj cakam, kaj se bo zgodilo naprej :)
LP, Apple

pwn3rrr ::

Banka seveda zahteva dokazila... Sam sem priložil ss maila, ki mi ga je poslal Ryanair pri rezervaciji leta (so napisani vsi ključni podatki o letu, osebah in ceni), potem sem priložil še mail od odpovedi leta, ti dve stvari ima vsak. Verjetno se pa zatakne pri obrazcu za vlogo za refundacijo... ko sem jaz to izpolnil, mi je potem čudežno vse izginilo na Ryanair strani, tudi na mail nisem ničesar dobil. Na srečo sem takrat preventivno natisnil tisto potrdilo z datumom in ga potem skeniral, ne vem pa kako bi lahko drugače dokazal, da sem res zahteval refund in kdaj.

BCSman ::

Kdo bo sploh še jemal resno ryanair? Že par mailov poslali, kjer so ponujali voucher, vsakič zahteval cash in včeraj pošljejo mail, da so mi zrihtali voucher. Spodaj pa, da če še vedno želim cash naj že v tretje izpolnim formo. In ko izpolniš formo in daš submit, rata samo siv gumbek (itak namerno), da sploh ne veš ali jo je uspešno submitalo ali ne.

Apple ::

Dej vlogo za charge back. Jst cakam na odgovor banke.
LP, Apple

BCSman ::

Jutri se oglasim na banki, in jim nesem vso šaro, ki so jo pošiljali iz ryanaira + nekaj mesecev star zahtevek za refundacijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BCSman ()

Apple ::

Sprintat moras se izpolnjen spletni obrazec (screenshot), tako da vidijo, da si res oddal zahtevo za povracilo denarja.
LP, Apple

Sheteentz ::

BCSman je izjavil:

Kdo bo sploh še jemal resno ryanair? Že par mailov poslali, kjer so ponujali voucher, vsakič zahteval cash in včeraj pošljejo mail, da so mi zrihtali voucher. Spodaj pa, da če še vedno želim cash naj že v tretje izpolnim formo. In ko izpolniš formo in daš submit, rata samo siv gumbek (itak namerno), da sploh ne veš ali jo je uspešno submitalo ali ne.

Ne sekiraj se. Če vaučerja v enem letu ne koristiš, ti bodo vrnili denar.

tikitoki ::

Sheteentz je izjavil:

BCSman je izjavil:

Kdo bo sploh še jemal resno ryanair? Že par mailov poslali, kjer so ponujali voucher, vsakič zahteval cash in včeraj pošljejo mail, da so mi zrihtali voucher. Spodaj pa, da če še vedno želim cash naj že v tretje izpolnim formo. In ko izpolniš formo in daš submit, rata samo siv gumbek (itak namerno), da sploh ne veš ali jo je uspešno submitalo ali ne.

Ne sekiraj se. Če vaučerja v enem letu ne koristiš, ti bodo vrnili denar.


Ce vmes ne bankrotirajo.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse o Ebay-ju (strani: 1 2 3 4106 107 108 109 )

Oddelek: Kaj kupiti
5435933990 (3342) lolipop2
»

Mindfactory garancija -problem (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9812437 (6650) Mitja358
»

Geekbuying garancija

Oddelek: Loža
455350 (3702) N0t0ri0us
»

eBay - vračilo denarja (PayPal)

Oddelek: Pomoč in nasveti
329210 (7061) refosk

Ebay - vračilo

Oddelek: Omrežja in internet
252736 (2088) Tilen

Več podobnih tem