» »

Trading212

Trading212

1
2
3 4 5

Slayer69 ::

Berem malo glede varnosti za dolgoročno investiranje na Trading212 in sem naletel na info, da je custodian za nakupe preko njih itak InteractiveBrokers (ki je kolikor razumem ena največjih in s tem verjetno najbolj varnih)? Lahko kdo to potrdi, da je res? Ker v splošnih pogojih tega nisem zasledil, sem pa videl npr tule:

https://community.trading212.com/t/long...
"In reply to your questions, please be informed that:

The custodian we have been using for some years now is Interactive Brokers LLC (a member NYSE - FINRA - SIPC and regulated by the US Securities and Exchange Commission and the Commodity Futures Trading Commission). We hold an agreement with Interactive Brokers, that affirms the separation and segregation of clients' (your) assets. The said agreement, its terms and the whole custodian relationship process is audited yearly by our client assets auditors as part of the regulatory confirmation required by FCA.
"
in tule:
"
AlexK
Trading 212
Feb 6
Your money is at Barclays UK in a segregated bank account.

Your equity is in custody at Interactive Brokers - a $21B public company operating the largest electronic trading platform in the U.S."


Ker, če je to res potem bi se veliko lažje odločil za longterm investment večjih vsot pri njih...
Je še kdo kaj raziskoval na to temo? Ker vidim, da se za tak tip investiranja ljudje raje odločajo za InteractiveBrokers kljub višji proviziji... vendar, če so oni custodiani tudi v primeru nakupa preko T212 a je potem sploh kakšna razlika v smislu varnosti?

ubermensch ::

Slayer69 je izjavil:

Berem malo glede varnosti za dolgoročno investiranje na Trading212 in sem naletel na info, da je custodian za nakupe preko njih itak InteractiveBrokers (ki je kolikor razumem ena največjih in s tem verjetno najbolj varnih)? Lahko kdo to potrdi, da je res? Ker v splošnih pogojih tega nisem zasledil, sem pa videl npr tule:

https://community.trading212.com/t/long...
"In reply to your questions, please be informed that:

The custodian we have been using for some years now is Interactive Brokers LLC (a member NYSE - FINRA - SIPC and regulated by the US Securities and Exchange Commission and the Commodity Futures Trading Commission). We hold an agreement with Interactive Brokers, that affirms the separation and segregation of clients' (your) assets. The said agreement, its terms and the whole custodian relationship process is audited yearly by our client assets auditors as part of the regulatory confirmation required by FCA.
"
in tule:
"
AlexK
Trading 212
Feb 6
Your money is at Barclays UK in a segregated bank account.

Your equity is in custody at Interactive Brokers - a $21B public company operating the largest electronic trading platform in the U.S."


Ker, če je to res potem bi se veliko lažje odločil za longterm investment večjih vsot pri njih...
Je še kdo kaj raziskoval na to temo? Ker vidim, da se za tak tip investiranja ljudje raje odločajo za InteractiveBrokers kljub višji proviziji... vendar, če so oni custodiani tudi v primeru nakupa preko T212 a je potem sploh kakšna razlika v smislu varnosti?


Dobro vprašanje, mene tudi to zanima.

Drugače pa mi pri Trading212 v negativnem smislu izstopajo par stvari, ki me zadržujejo od dolgoročne investicije pri njih.
- to, da je tvoj kapital pri njih zavarovan samo do 20.000€ kar je krepko premalo za miren spanec
- to, da se ne da prenesti delnic na drug broker; lahko jih samo prodaš in denar prepošljejo drugam, kar ti pa resetira "hold" v očeh FURSa

Ima kdo kaj več izkušenj z uporabo Trade Station Global? Kakšni so feeji pri nakupu ETFov, kakšni so feeji pri prenosu na drug račun (npr. IB). Kot razumem mesečnih feejev za vzdrževanja nimajo (npr. pri IB to imajo)? Kakšen je interface, se da znajti (ponavadi kritizirajo platformo IB-ja, zato sprašujem)?

Slayer69 ::

@ubermensch: kje si pa tole info zasledil? "- to, da je tvoj kapital pri njih zavarovan samo do 20.000€ kar je krepko premalo za miren spanec"
Kolikor je meni znano je ta znesek 85.000GBP (torej cca 95k EUR)... kar je meni v smislu denarja dovolj (saj nikoli ne bi puščal gor večjih zneskov v denarju)... kar mene bolj zanima kaj je z drugim delom torej delnice/ETF, ker to sem tudi jaz razumel, da ne moreš prenesti na drugega brokerja (torej mi je vprašljivo tudi kaj se zgodi, če platforma propade), zato me toliko bolj zanima, če je custodian res IB (ampak potem mi je čudna ta info da ne moreš prenašati med brokerji, ker kolikor vem se pri IB to da).

ubermensch ::

Slayer69 je izjavil:

@ubermensch: kje si pa tole info zasledil? "- to, da je tvoj kapital pri njih zavarovan samo do 20.000€ kar je krepko premalo za miren spanec"
Kolikor je meni znano je ta znesek 85.000GBP (torej cca 95k EUR)... kar je meni v smislu denarja dovolj (saj nikoli ne bi puščal gor večjih zneskov v denarju)... kar mene bolj zanima kaj je z drugim delom torej delnice/ETF, ker to sem tudi jaz razumel, da ne moreš prenesti na drugega brokerja (torej mi je vprašljivo tudi kaj se zgodi, če platforma propade), zato me toliko bolj zanima, če je custodian res IB (ampak potem mi je čudna ta info da ne moreš prenašati med brokerji, ker kolikor vem se pri IB to da).




Koliko jaz razumem za nas, Slovence/EU ne velja FSCS kompenzacija, ampak tista ICF kompenzacija (20.000€), ker investiramo preko Bolgarije.

Krenforum ::

Meni to da je kontroliran preko Bolgarije ne daje obcutka tezke varnosti ?

ubermensch ::

Krenforum je izjavil:

Meni to da je kontroliran preko Bolgarije ne daje obcutka tezke varnosti ?


Se strinjam, ampak firma se nadzira hkrati tudi po regulacijah Združenega Kraljestva, tako da glede tega pomoje ni za skrbeti. Tudi delujejo že kar dolgo časa brez nekih posebnih kontroverznih situacijah.

Kot sem rekel, mene edino moti to, da:
- je povračilo kapitala le do 20.000€
- se ne da delnic prenesti na drug broker

buttcrack ::

Sem na isti ladji, ampak zaenkrat me degiro še ni v rit sunil. Vsak mesec malo ETFjov kupim in stiskam pesti da me ne bannajo :)

PreviousUser ::

ubermensch je izjavil:

Slayer69 je izjavil:

@ubermensch: kje si pa tole info zasledil? "- to, da je tvoj kapital pri njih zavarovan samo do 20.000€ kar je krepko premalo za miren spanec"
Kolikor je meni znano je ta znesek 85.000GBP (torej cca 95k EUR)... kar je meni v smislu denarja dovolj (saj nikoli ne bi puščal gor večjih zneskov v denarju)... kar mene bolj zanima kaj je z drugim delom torej delnice/ETF, ker to sem tudi jaz razumel, da ne moreš prenesti na drugega brokerja (torej mi je vprašljivo tudi kaj se zgodi, če platforma propade), zato me toliko bolj zanima, če je custodian res IB (ampak potem mi je čudna ta info da ne moreš prenašati med brokerji, ker kolikor vem se pri IB to da).




Koliko jaz razumem za nas, Slovence/EU ne velja FSCS kompenzacija, ampak tista ICF kompenzacija (20.000€), ker investiramo preko Bolgarije.


Jaz sem vprašal na podpori, preko katere firme imam odprt račun in je rekel, da preko tiste v UK. Verjetno potem velja FSCS regulacija, ne vem.

bmahnic ::

Pozdravljeni!

Kot vidim ste do sedaj vsi samo nakazovali denar na platformo Trading212. Je morda kdo med vami, ki je z omenjene platforme že dvignil denar skupaj s pozitivnimi donosi (UK enota). Z drugimi besedami, 100 enot si nakazal, zaslužil 10% in nato dvignil celotnih 110 enot. Je to šlo?

Sprašujem zato, ker sem slišal, da nekatere UK platforme za igre na srečo ne omogočajo nakazila dobička iz UK v EU. Vem, da to ni platforma za igre na srečo, a vseeno. Morda je podvržena podobnim zakonom.

jakanov ::

Sem, in je šlo brez težav. 1-2 dni in dobil nakazano.

mesqueunclub ::

Odgovor na to, ko sem vprašal ali smo pri trading212 zavorovani do 20k ali 85k:


Greetings,

I hope this email finds you well.

We are headquartered in the UK. All our clients are onboarded in our FCA-regulated entity. We don't have any operational entities outside the UK and the EU. Balances of cash and equity, capital adequacy and transactions are reported to the regulator on a daily basis.

When you invest with Trading 212, your equity is held in custody at Interactive Brokers. They are the biggest broker in the world by the number of daily trades. They hold $160B in client assets.

We fully comply with all relevant regulatory standards, including holding your money and assets in segregated accounts, and as an FCA authorised firm, clients' assets are protected up to GBP85,000 by the FSCS.

Trading 212 UK Ltd. is registered in England and Wales, authorised and regulated by the Financial Conduct Authority, FCA (Register number 609146).

Should you have any further questions, please do not hesitate to contact us.

Kind regards
Yasen M. | Customer Care Hero

ubermensch ::

mesqueunclub je izjavil:

Odgovor na to, ko sem vprašal ali smo pri trading212 zavorovani do 20k ali 85k:


Greetings,

I hope this email finds you well.

We are headquartered in the UK. All our clients are onboarded in our FCA-regulated entity. We don't have any operational entities outside the UK and the EU. Balances of cash and equity, capital adequacy and transactions are reported to the regulator on a daily basis.

When you invest with Trading 212, your equity is held in custody at Interactive Brokers. They are the biggest broker in the world by the number of daily trades. They hold $160B in client assets.

We fully comply with all relevant regulatory standards, including holding your money and assets in segregated accounts, and as an FCA authorised firm, clients' assets are protected up to GBP85,000 by the FSCS.

Trading 212 UK Ltd. is registered in England and Wales, authorised and regulated by the Financial Conduct Authority, FCA (Register number 609146).

Should you have any further questions, please do not hesitate to contact us.

Kind regards
Yasen M. | Customer Care Hero


No, to je pa vzpodbudna informacija. Še posebej, ker je holding preko IB.

bmahnic ::

jakanov je izjavil:

Sem, in je šlo brez težav. 1-2 dni in dobil nakazano.

@jakanov: najlepša hvala za odgovor!

Imam še eno vprašanje. Kaj ste jim poslali za "Proof of Address"? Jaz jim pošiljam PDF račun od upravnika, ki mi ga pošlje vsak mesec po e-pošti, ampak mi ga pri Trading212 vedno zavrnejo. Probal sem tudi z računom od A1, ki ga dobim po e-pošti, a je odgovor prav tako negativen. Kaj ste jim vi poslali, da je šlo čez?
 Proof of address

Proof of address

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bmahnic ()

jakanov ::

Sicer se ne spomnim več točno, ampak če se ne motim sem uporabil izpis od banke.

bmahnic ::

Hvala. Bom poizkusil z izpiskom iz banke. :) Ki je pa spet elektronski...

jakanov ::

Lahko dobiš iz elektronske banke enak izpis, kot smo ga včasih dobivali na dom. Edino malo moreš vrtat.

Lonsarg ::

Proof of address je najbolj zihr elektrika, ampak ja ne vem zakaj kimplicirajo.

Boris12 ::

Jaz uporabljam platformo trading 212. Meni osebno je zelo vsec in do zdaj nisem imel problemov z vplacili in izplacili. Trenutno ni na izbiro veliko evropskih podjetij, ampak delajo na tem. Za začetnike se mi zdi zelo dobra izbira. Mislim da je trenutno najboljsa ponudba online brokerja v Europi. Verifikacija računa je trajala 5 dni.

bmahnic ::

Hvala za odgovore. Mi je uspelo verificirati račun z bančnim izpiskom.

Imam še eno vprašanje. Na njihovi spletni strani je zapisano, da zaračunavajo "0% currency conversion fee". Ali to pomeni, da če položim na njihov račun EUR in nato kupim ETF na londonski borzi v GBP, da za spremembo valute niso ničesar zaračunali? Velja enako, če ta isti ETF v GBP prodam in si nakažem sredstva na račun v EUR?

pingme ::

bmahnic je izjavil:

Hvala za odgovore. Mi je uspelo verificirati račun z bančnim izpiskom.

Imam še eno vprašanje. Na njihovi spletni strani je zapisano, da zaračunavajo "0% currency conversion fee". Ali to pomeni, da če položim na njihov račun EUR in nato kupim ETF na londonski borzi v GBP, da za spremembo valute niso ničesar zaračunali? Velja enako, če ta isti ETF v GBP prodam in si nakažem sredstva na račun v EUR?


"Provizija" je, ker gre dejansko za prodajo / nakup čez forex, torej toliko kot je spread (uradno to ni provizija, zato pišejo da je ni). Če boš kupil delnice za 1000GBP in prodal, ko bodo prav tako vredne 1000GBP, boš seveda dobil manj EUR kot si vplačal (tudi če se eur/gbp tečaj ne bi spremenil), ampak ni to neka strašna cifra.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pingme ()

bmahnic ::

pingme je izjavil:

bmahnic je izjavil:

Hvala za odgovore. Mi je uspelo verificirati račun z bančnim izpiskom.

Imam še eno vprašanje. Na njihovi spletni strani je zapisano, da zaračunavajo "0% currency conversion fee". Ali to pomeni, da če položim na njihov račun EUR in nato kupim ETF na londonski borzi v GBP, da za spremembo valute niso ničesar zaračunali? Velja enako, če ta isti ETF v GBP prodam in si nakažem sredstva na račun v EUR?


"Provizija" je, ker gre dejansko za prodajo / nakup čez forex, torej toliko kot je spread (uradno to ni provizija, zato pišejo da je ni). Če boš kupil delnice za 1000GBP in prodal, ko bodo prav tako vredne 1000GBP, boš seveda dobil manj EUR kot si vplačal (tudi če se eur/gbp tečaj ne bi spremenil), ampak ni to neka strašna cifra.


Hvala za odlično opazko!

Slayer69 ::

Ali kdo ve na kakšen način na T212 dodajajo nove "tickerje"? Ima kdo kaj izkušenj, če bi rad kupil neko delnico/ETF, ki ga oni ne ponujajo, če je možnost da ga dodajo, če jim to omeniš?

libreus ::

Slayer69 je izjavil:

Ali kdo ve na kakšen način na T212 dodajajo nove "tickerje"? Ima kdo kaj izkušenj, če bi rad kupil neko delnico/ETF, ki ga oni ne ponujajo, če je možnost da ga dodajo, če jim to omeniš?

Ravo na to vprašanje, sem od njihovega customer service-a prejel spodnji odgovor:

Thank you for reaching out to us.

Basically, we try to offer the most traded and popular financial instruments globally and are constantly adding new ones in the offered Trading Instruments list. We endeavour to offer every popular instrument and expand our portfolio constantly, so if there is interest in a certain instrument, we will try to offer it.

You can also join the Trading 212 Community to find out about new instruments –and ideas– to be added on our platform, as well as suggesting your own.

We hope that you will keep on sharing insightful ideas with us!

Kind Regards,

Hruška92 ::

Živjo. Sem nova v tem svetu in me zanima par stvari. Začela sem uporabljati app Trading 212. Zanima me, kako ste vi začeli? Ste za dolgi rok vložili ali na dnevni, tedenski bazi in kupovali in prodajali delnice? Kako je pa s davki in dohodnino? Če tradaš na dnevni bazi, plačaš višji davek? Berem tudi, da je treba vsako odsvojeno delnico prikazati pri dohodnini. Kako se vi znajtede?
Hvala in lp :)

Steinkauz ::

Mesečno.
https://www.investopedia.com/terms/d/do...
Ko prodaš morš sporočit FURSu.
Sam ne mislm kej dost prodajat še kr nekaj let.

libreus ::

Steinkauz ::

Ravnokar prejel email:



A niso oni oglaševali, da si krit tudi z Bolgarske (torej EU) strani

gazer ::

Damn, jaz tudi. Torej je zdaj sploh kaj pokrito z njihove strani ali ne? Sploh ne vem, ce bi zamenjal brokerja :|

enemon ::

Zanimivo, Trading212 bo v nasprotju z IB še vedno posloval v UK in ne bo prestavljal računov v EU po Brexitu. Treba bo samo potrditi, da se strinjaš, da velja UK zakonodaja in zaščita in ne več EU.

Witboy ::

Kaj pa davki? Plačaš UK al samo naše?

Machete ::

A si UK davčni rezident?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Lonsarg ::

Obstaja končna obdavčitev ki je v državi kjer si davčni rezident. So pa v igri tudi fiksne obdavčitve, ki jih UK recimo zaenkrat nima (kaka druga država pa celo ja). Tudi po brexitu UK ni nora da bi šla kake ekstra davke uvajat.

demogill ::

Zdravo. Brexit, trading 212, ostajate ali ne? Ali kdo ve kaj drastično se spreminja? Hvala

Še eno vprašanje mogoče neumno, kaj se bolj splača naložit Evre ali dolarje če trejdaš v dolarjih? Hvala lepe praznike!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: demogill ()

Machete ::

Nakažeš eure, menjaš na sami platformi v dolarje.
Kakšne so detajlne razlike ne vem, finta je v zaščiti klinetov ob primeru insolventnosti brokerja.

IBK je 2 dni nazaj odprl poslovalnico Irska in še malo prej Madžarska, verjetno zaradi 9% koprorativnega davka . TSG pa seli poslvanje po Brexitu v Bolgarijo se mi zdi. Zgooglaj kakšni so pogoji under UK in EU prosim, pa postaj tukaj.

Je pa UK zabluzis s tem brexitom, da (jih bo) glava peče. To je sranje, ki ga naredijo populisti, če nafopajo preveč ljudi.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

demogill ::

Tranding212 ostajate ali ne?

libreus ::

demogill je izjavil:

Tranding212 ostajate ali ne?

Ostajam na Trading212.

Steinkauz ::

Ostajam s tem kar imam. Za nadaljne nakupe bom šel drugam. Mogoče captrader

Dtrader ::

Kateri so še alternativa Tradingu212? Pa da so v EU...
Bolje da nimaš, ko gre gor, kot da imaš, pa gre dol :)

demogill ::

Nima kaj za bat ostajam na Trading212 preveč ene panike za nič.

Route66 ::

Torej ostali ostajate na Trading212 brokerju? Tudi sam sem dobil sporočilo in sem povprašal v tisti temi "kdo kaj služi z delnicami" in me je uporabnik poslal v to temo. Pa me zanima kakšno je vaše mnenje? Sicer sem na redditu nekaj bral in je očitno tako, da ima vsaka država nek svoj dogovor z UKjem? Kako je s Slovenijo? Kaj ste storili ostali? Jaz bi rad ostal vendar ker ne vem vseh podrobnosti me zanima če jih lahko kdo deli? Oziroma če kdo pozna kako bo od zdaj naprej?

svetidej ::

Vem kako je na Revolutu. Revolut za Trading še čaka izdajo irske (EU) licence za Trading, zato uporabniki za Trading sedaj ostajajo v UK. Po 1.1.2021 bodo uporabniki normalno uporabljali storitev, kar ne velja za vse nove uporabnike po 1.1.2021. Nemčija in Italija ne dovoljujeta novih registracij po 1.1.2021 v VB. Tako, da bodo morali ti uporabniki počakati na izdajo EU licence.

Tako predvidevam, da bo moral Trading212 vsaj nove uporabnike iz Nemčije in Italije registrirati na bulgarsko podružnico.
https://denar.svetidej.com/

Route66 ::

svetidej je izjavil:

Vem kako je na Revolutu. Revolut za Trading še čaka izdajo irske (EU) licence za Trading, zato uporabniki za Trading sedaj ostajajo v UK. Po 1.1.2021 bodo uporabniki normalno uporabljali storitev, kar ne velja za vse nove uporabnike po 1.1.2021. Nemčija in Italija ne dovoljujeta novih registracij po 1.1.2021 v VB. Tako, da bodo morali ti uporabniki počakati na izdajo EU licence.

Tako predvidevam, da bo moral Trading212 vsaj nove uporabnike iz Nemčije in Italije registrirati na bulgarsko podružnico.


Hvala, očitno bom nadaljeval na Trading212 (sem se že strinjal s pogoji). Upam da ne bodo kaj preveč komplicirali.

Comandante ::

A je kdo nasel podatek do kaksne vsote jamci VB v primeru propada brokerja? Kako je s tem?

Kar se samega poslovanja tice bo vse vec ali manj ostalo enako, edino nakazil s kreditnimi karticami vec ne bodo dovolili rezidentom EU (ne vem ali zacasno ali stalno). SEPA ostaja.

jakanov ::

Comandante je izjavil:

A je kdo nasel podatek do kaksne vsote jamci VB v primeru propada brokerja? Kako je s tem?


Ne pozabi, da to jamstvo velja samo za denarna sredstva na računu, ne za vrednost delnic v tem znesku.

Machete ::

Delnice so lastniško itak na tvoje ime registrirane pri npr. SEC za usa delnice (razen pri kakih e-torotih in podobnih new age multipraktik platformah).
UK ima za tvoja DENARNA sredstva, mislim da 50 ali 55k funtov zavarovanja.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Lonsarg ::

Ja denar varuje jamstvo, delnice pa varuje dobra zakonodaja in finančna inšpekcija ki skrbi za to, da se brokerji ne igrajo s tvojimi delnicami. Do so res zgolj skrbniki tvojega računa, kjer so delnice ločeno, da torej v primeru stečaja zgolj preneseš na drugega brokerja.

enemon ::

Machete je izjavil:

Delnice so lastniško itak na tvoje ime registrirane pri npr. SEC za usa delnice (razen pri kakih e-torotih in podobnih new age multipraktik platformah).
UK ima za tvoja DENARNA sredstva, mislim da 50 ali 55k funtov zavarovanja.


A ni ravno pri Trading 212 tako. da imajo odprt samo en račun na IBKR, preko katerega potem trgujejo vsi uporabniki? In skrbnik za delnice strank T212 je IBKR, samo mislim, da je tam vse skupaj na enem računu, tako da bi bilo v primeru stečaja T212 težavno ugotavljati, koliko ima kdo katerih delnic. Naj me kdo popravi, če nimam prav.

euronet1 ::

enemon je izjavil:

Machete je izjavil:

Delnice so lastniško itak na tvoje ime registrirane pri npr. SEC za usa delnice (razen pri kakih e-torotih in podobnih new age multipraktik platformah).
UK ima za tvoja DENARNA sredstva, mislim da 50 ali 55k funtov zavarovanja.


A ni ravno pri Trading 212 tako. da imajo odprt samo en račun na IBKR, preko katerega potem trgujejo vsi uporabniki? In skrbnik za delnice strank T212 je IBKR, samo mislim, da je tam vse skupaj na enem računu, tako da bi bilo v primeru stečaja T212 težavno ugotavljati, koliko ima kdo katerih delnic. Naj me kdo popravi, če nimam prav.


Ne vem natancno ampak ne vidim razlog zakaj ne bi ta infomacija kdo je kaj kupil bila na voljo?
Mislim da sploh ni tezavno ker zraven vsake transakcije se tocno ve kdo in kdaj je narejena. (tehnicno gledano)

Bertishe1 ::

Pozdravljeni

Mene zanima, kako se denar naloži na trading 212. Probal sem z navadno Visa kartico:(Intesa Sanpaolo Bank) pa mi tega aplikacija ni odobrila. Odprl sem Skrill account kjer se mi je za vse skupaj zdelo preveč komplikacij ter sem zadevo opustil.

Novo uprašanje: Ali je limit res 20.000€? Za ISA Trading 212 je limit 20.000 kjer za INVEST semizdi da tega limita ni. Nevem, ker sem nov na aplikaciji čeprav sem uporabljal aplikacijo na Test site z 50.000 virtualnimi evri od Avgusta 2020 naprej.

Hvala za odgovore. LP.

Lonsarg ::

Visa nakazila bodo nekaj omejevali/skenslali, so dali obvestilo. Najlažje in zastonj bo tako na Trading 212 nakazati kar preko navadnega SEPA nakazila (kar je navada tudi na drugih brokerjih).
1
2
3 4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izbira on-line brokerja (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
752179227 (2446) onka
»

Etoro in Edavki (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23784078 (1861) wajdouc
»

Degiro online broker (in alternative) - ima kdo izkušnje? (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
547143409 (8112) Thomxy

Več podobnih tem