» »

Izogibajte se Vege!!!

Izogibajte se Vege!!!

Popeye ::

Situacija je taka, da sm z Vego sklenu pogodbo in s tem dobil mobilni telefon Nokia 3510! Racuni so bli pravocasno placani in use u redu, dokler nisem su na dopust. Takrat me klice fotr(njemu sam dal mobitel) in rece, da je prsla policija domov in ZASEGLA mobitel, ker je UKRADEN!! Pol mi pa se zacne tezit kje sm ga spizdu..... ;(( Ok js pridem prej z dopusta domov in zamorim policajem kako so lahko kr zasegl mobitel in so rekl, da so v Postojni prijavl vec mobitelov. In sele ko sm odnesel pogodbo na postajo, da so vidl da je res mobitel moj so ga vrnil. Da ne omenjam zelo NESRAMEN odnos policajev!!;((
Kaj mi je narediti? Nocem imet ukraden mobitel in me zanima, ce sploh lahko kej naredim.

lp:)

Imagination ::

Jaz sem imel pa te probleme, da nisem dobival računov na dom, tako da jih tudi nisem mogel plačati. Nekega dne pa pride obvestilo, da me bodo izklopili, zaradi neplačanih računov. Bottom line - plačal sem tiste 2 jurja z priključnino, se odjavil od vege, takoj ko je bilo to možno, zdaj smo pa spet pri monopolistu:D
--- Če nekaj stvari, ki bi lahko šle narobe, ni šlo narobe, potem bi bilo zanje veliko bolje, če bi šle narobe!

undefined ::

In zakaj še nihče ni tožil Vege? :\

Popeye ::

Imagination: To se je tud men ze zgodil. Sam takrat sm se nekak spregledu, sam tole je pa ze prevec.....;((

Iceman: Kot prvo bojo oni krivdo prenesl na dobavitelja mobitelov in se naredil nedolzne. Kot drugo je pa treba met financna sredtva :) . Sm se ze pozanimu pr odvetniku, ker ga poznam, pa je reku da bi me dost denarja stal......:\

lp

ABX ::

Meni ni jasno kakšno krivdo ima Vega pri teh težavah.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

Popeye ::

Ja veretn mas tud ti sklenjeno kaksno pogodbo pri enem od operaterjev. In mogoce si zravn dobil tud mobitel..... Zdej si pa predstavli da ti po kaksnem letu pride domov policija (ze to je dost, da sosedje cudn gledajo) in mobitel zaseze in pol si 1 teden brez njega dokler jim ne dokazes da si ga res kupil oz. dobul ob pogodbi. Na policiji te obravnavajo kot kriminalca, na Vegi te pa sploh ne sprejmejo ampak te ze preko telefona odslovijo.;((

lp

ABX ::

Če se jim pustiš je pač tako.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

FastWIND ::

Bodi malo boj podroben in napiši na podlagi česa so ga zasegli. Verjetno so imeli kakšen razlog. Ponavadi je to prijava osebe kateri je bil mobilnik ukraden ( v tem primeru to ni možno ) ali pa obvestilo operaterja ...

Mr.B ::

SIcer standard je tudi, da jim signal prekinja, itd. Ali pa tam ko ni signala pa se preklopiš na na simobil, potem Simobil ne dela itd. Dobro da ga meni služba plača.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Popeye ::

Ja ena oseba iz Postojne je prijavila vec mobitelov kot ukradene. Med njimi je bil tud moj. Bolj podrobna policija ni zelela bit.

FastWIND ::

Potem naj se oglasijo pri tej osebi zaradi lažne prijave ...

Tic ::

Jst mam vego. Nobenih težav. :)
persona civitas ;>

Poldi112 ::

Meni se je vega zamerila, ko sem v sredo kupil sim kartico. rekel sem tisto, ki ima 1 tolar cez vikend. In mi recejo, ja, neki city je to . Gut, placam, pol pa cez vikend ta paket ni vec delal. So ga glih ta teden spremenili na normalnega. Nic mi niso rekli, samo prodali so mi. Barabe.

undefined ::

Malo denarja - malo (ali nič) muske. :)

boom-bar ::

Ok ko smo lih pr tem.

PRODAM kartico od vege 2.500 za 1.500, ponudbe po ZSjih.
Legalizirajte mehke droge!!!

thramos ::

Men je Vegina prodajalka 3x (sm jo ful sprasvov) zagotovila da bo tist city paket mel 1 sit na minuto v vsa omrezja dokler bo vega obstajala v Sloveniji...

Z uzitkom sm zazgal SIM, pa se njo bi ce bi jo najdu.

lp

ali3n ::

...si pogledal v trgovini?>:D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Popeye ::

Greva skupi pa ti bom pomagu.>:D Razn ce ju full huda ......:)
Sam res nocem met nc vec z Vego. To pogodbo se do konca placam pol pa adijo.:P

lp

fRiK0 ::

Jaz sm tud mel Vego pa sm se odjavu, sam se zmer vsak mesec dobim racun za 0 sit :D
Hvala

LP Tadej


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iz mobitela na simobil

Oddelek: Mobilne tehnologije
263681 (2451) gdjv
»

na izi (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
565948 (4429) Jan987
»

Pošiljanje sms-jev

Oddelek: Mobilne tehnologije
424728 (4061) CaqKa
»

(Ne)zadovoljstvo slovenskih mobilnih operaterjev

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
212801 (2801) Tero
»

GSM-i vsaj od Mobitela so en drek, rajt?

Oddelek: Loža
482925 (1948) Tomi

Več podobnih tem