» »

Nakup E-MTB

Nakup E-MTB

1
2
»

Janez33 ::

Ce ti je 25kmh premalo dokupis cip in gre no limit, kolikor pac zmoreta motor in kolesar skupaj moci, jest mam to zmontirank na haibike-u in dela top. Lepo kruzas 45-50kmh po ravnem, ampak gonit je se vedno treba...

Naceloma ne tezijo s tem policisti. Se pa z gumbom izklopi in je spet omejen na 25kmh ce bi hotel kdo preverjat. Celado je pa treba met zarad sebe ne zaradi policajev. Ker ko bos vzgal po tleh 45kmh je konc...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janez33 ()

jahtba ::

Tudi sam razmišljam o nabavi E kolesa (leta so tu in moči zmanjkuje predvsem v klancih) ki pa so vsaj po mojem kar precenjena, sploh če gledam finančno situacijo danes, ko imamo težavo z maskami. Tako gledam tudi ponudbo rabljenih E koles, kjer poleg precejšnega števila novih koles (neznanih proizvajalcev) z pomanjkljivimi podatki in dokaj visokimi cenami nudijo v prodajo. Vem da je pri nabavi rabljenega E kolesa bistvena baterija, ki je lahko na zadnjih urah delovanja, pa me zanima, ali je sploh mogoče ugotoviti približno stanje le te. Zanimivo bi bilo vedeti življenjsko dobo baterije, tako bi lahko predvidel v kolikšnem času bo treba zamenjat ali mogoče samo obnovit baterijo.

itak37 ::

Meni je 300Wh Bosch baterija(2.generacija Bosch motorjev) zdržala 4 leta oz. okoli 15.000km, potem sem za 250EUR kupil novo neoriginal 370Wh, ki deluje v redu. Obnova je zelo komplicirana, je zelo zahtevno spajkanje.
Skupni prevoženi kilometri bi morali biti vidni na števcu, mogoče bi se dobilo še kaj podatkov če priklopiš kolo na računalnik na servisu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero kolo (strani: 1 2 3 494 95 96 97 )

Oddelek: Šport
4840719419 (1124) stratosD
»

Kit za električno kolo (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Šport
690102771 (1332) igoris1
»

E-kolo uporabniške izkušnje

Oddelek: Šport
2814957 (8854) Vesolje
»

S-BIKES električna kolesa

Oddelek: Na cesti
94917 (3731) Pac-Man

Več podobnih tem