» »

Curve - več kartic v eni

Curve - več kartic v eni

««
8 / 12
»»

buneech ::

itsme je izjavil:

Curve pay še vedno ne deluje vsem, ki imamo kartico s slovenskim binom. Nihče ne ve kdaj bo.

Jaz imam še angleški bin, in mi dela. Na drugem telefonu doma se je včeraj aktiviral Curve pay za kartico s slovenskim binom, prej se ni hotel. Ni pa še sprobano ali dejansko dela plačevanje v trgovini.

Mare2 ::

buneech je izjavil:

itsme je izjavil:

Curve pay še vedno ne deluje vsem, ki imamo kartico s slovenskim binom. Nihče ne ve kdaj bo.

Jaz imam še angleški bin, in mi dela. Na drugem telefonu doma se je včeraj aktiviral Curve pay za kartico s slovenskim binom, prej se ni hotel. Ni pa še sprobano ali dejansko dela plačevanje v trgovini.

Preveri, če imaš najnovejšo verzijo aplikacije, plačaj in sporoči. Ta INFO bo zelo dobrodošla.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Badwolff ::

ok, aktiviral sem curve pay v appu.
Zdej pa kaj, sam odpreš in primakneš? nič ni treba posebej klikat
Ko odprem app in odtipkam kodo me vrže na Wallet, PAyments, Mastercard Debit.. to dam na pos terminal?

buneech ::

Samo odkleneš telefon in prisloniš, pa seveda NFC vklopljen. Meni gre na živce to, da nič ne pokaže ob plačilu, kot je recimo pri GPay urejeno.

amacar ::

Pin moreš verjetno vseeno vpisovat za višje zneske?

Greg91 ::

S tem, ko odkleneš telefon in prisloniš terminalu, si že avtomatsko avtoriziral plačilo. V primeru, da telefon ni odklenjen pa zahteva zgolj odklep telefona in to je vse. Ne glede na znesek. Vsaj tako je iOS.

Lonsarg ::

Mare2 je izjavil:

Lonsarg je izjavil:

Kolobocije okoli Google Pay, Curve Pay in podobnih koncno ne bodo vec potrebne.

Sedaj Flik ponuja placevanja z telefonom, na zacetku je bilo omejeno, zdaj naj bi za vecino bank ze delalo. Jaz sem nedavno dobil SMS od SKB, da so to omogocili, in res deluje.


Na original strani Flika piše.
Plačila so za vse uporabnike Flika zaenkrat mogoča na prodajnih mestih Spar in Interspar.


A kupuješ samo v Šparu?
To je najbrz misljeno za tiste banke, ki ne podpirajo se generalno NFC placevanja. Jaz sem od SKB dobil SMS da po imam po novem NFC placevanje preko Flika omogoceno in mi preverjeno deluje povsod (sem probal ze 5 razlicnih random trgovin/restavracij)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

J.McLane ::

A se ti pojavi v menuju NFC plačila na telefonu? Jaz pri Sparkasse + Flik nimam te opcije.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

Groot ::

J.McLane je izjavil:

A se ti pojavi v menuju NFC plačila na telefonu? Jaz pri Sparkasse + Flik nimam te opcije.


Jaz pri NKBM vsaj že pol leta (možno da tudi več) plačujem kjerkoli z NFC.

Poglej če imaš pravo aplikacijo banke nameščeno. Praviloma je aplikacija za plačevanje ločena od mobilne banke, vsaj pri NKBM in NLB je tako.

J.McLane ::

Kot kaže nimajo, tudi link iz Flik Pay je na tisto eno in edino aplikacijo od Sparkasse.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

Badwolff ::

Sem s probal, dela. Tx

barakus ::

Jaz imam Pixel 4 in ko skusam vklopit Curve Pay se loader vrti in vrti in potem napise, da je prislo do napake :/

Mare2 ::

Badwolff je izjavil:

Sem s probal, dela. Tx

Lepo da dela. Imaš SLO ali angleški BIN?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Badwolff ::

Mare2 je izjavil:

Badwolff je izjavil:

Sem s probal, dela. Tx

Lepo da dela. Imaš SLO ali angleški BIN?


UK

pumaxx ::

Kaj se zgodi ko prislonim telefon k pos-u če imam registriran gpay in curve. Mi ponudi izbiro plačila. Ali ima že kdo oboje na telefonu?

Lonsarg ::

Samo ena aplikacija je registrirana kot glavna za NFC v Androidu, se nastavi v nastavitvah. Tista deluje brez da aplikacijo odpreš, vse ostale aplikacije pa delujejo zgolj tako, da specifično aplikacijo odpreš in potem prisloniš.

pumaxx ::

OK, hvala.

buneech ::

Mare2 je izjavil:

buneech je izjavil:

itsme je izjavil:

Curve pay še vedno ne deluje vsem, ki imamo kartico s slovenskim binom. Nihče ne ve kdaj bo.

Jaz imam še angleški bin, in mi dela. Na drugem telefonu doma se je včeraj aktiviral Curve pay za kartico s slovenskim binom, prej se ni hotel. Ni pa še sprobano ali dejansko dela plačevanje v trgovini.

Preveri, če imaš najnovejšo verzijo aplikacije, plačaj in sporoči. Ta INFO bo zelo dobrodošla.

2.94.1 verzija, 2 plačili s telefonom brez težav. Očitno dela s slovenskim BIN. Je pa ob aktivaciji v prvo samo v prazno vrtelo krogec, v drugo je pa takoj napisalo, da je aktiviran curve pay.

Mare2 ::

buneech je izjavil:


2.94.1 verzija, 2 plačili s telefonom brez težav. Očitno dela s slovenskim BIN. Je pa ob aktivaciji v prvo samo v prazno vrtelo krogec, v drugo je pa takoj napisalo, da je aktiviran curve pay.


Hvala. Odlična informacija.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

dussan ::

Lahko potrdim, da plačevanje s telefonom lepo deluje.

Daniel ::

Pri meni še zmeraj nič.

Mare2 ::

Daniel je izjavil:

Pri meni še zmeraj nič.

Pa si pustil, da se nekaj časa krogec kaže?

Bi bilo zanimivo, v čem je fora, enim Curve pay dela, enim ne, govorimo s slovenskim binom. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Daniel ::

Ja, že večkrat. Imam pa drugačen BIN kot drugi, 5574 2783, zato najbrž ne dela.

barakus ::

Meni se krogec vrti in vrti in vrti... in nikoli ne zlovda :)

AnotherMe ::

Meni se je prejšnji teden uspešno aktiviral curve pay - ampak v trgovini, pa se je pojavil nov problem: curve mi je javil napako, da imam presežen limit!

To se mi ni še nikoli zgodilo, tudi na vseh karticah sem imel več kot zadostnbo stanje (ima vklopljen tudi "anti embaresment mode").

Curve piše takole:

Reached Spending Limits
Sometimes a transaction can be declined even though you have enough money in your bank account and you're within Curve spending limits. Exceeding your payment card's spending limit is a common reason for a decline too.

Za EURO cono imajo napisano:
Daily limit: 500 (zagotovo vem, da nisem presegel)
Daily limit ATM: 500 (zagotovo vem, da nisem presegel - sploh ne dvigujem dotovine)
Annual limits (rolling 365 days): 500 - kaj pa to pomeni?

Daniel ::

500 eur na leto. Nekam čudno nizek limit. Tekočih 365 dni.

dussan ::

Ali si se že avtenticiral z dokumentom in sliko? Nekaj časa dela tudi brez tega. Preveri v aplikaciji.

Groot ::

To se je pred časom pojavilo tudi meni, vendar sem potem po 2 dneh dobil obvestilo od Curve da je prišlo do napake. Kontaktiraj support za vsak primer. Se pa moraš ustrezno verificirati seveda.

AnotherMe ::

dussan je izjavil:

Ali si se že avtenticiral z dokumentom in sliko?


Sanja se mi ne - imam curve že "od nekdaj" :)

barakus ::

Meni je uspelo enejblat curve pay vendar mi vsakic ko poskusim placat curve javi nek payment error medtem ko s kartico dela normalno

Mare2 ::

AnotherMe je izjavil:

dussan je izjavil:

Ali si se že avtenticiral z dokumentom in sliko?


Sanja se mi ne - imam curve že "od nekdaj" :)


Na e-mail in v aplikaciji si / boš dobil obvestilo o nujni identifikacij. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

AnotherMe ::

Sem našel email, da sem bil "verificiran" ;)

Grem sedaj spet malo probat :D

miko22 ::

Torej brez veritifikacije ne deluje plačevanje s telefonom?

Mare2 ::

miko22 je izjavil:

Torej brez veritifikacije ne deluje plačevanje s telefonom?

Jaz sem moral kar 2x verificirat. Šele takrat je aplokacija nehala težit.

Sicer pa še 1¸x naloži aplikacijo, prej izbriši. Če ne dela, verificiraj. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

miko22 ::

Sliši se šalabajzersko, da moram jaz davat gor/dol da dela

Mare2 ::

miko22 je izjavil:

Sliši se šalabajzersko, da moram jaz davat gor/dol da dela

Zaradi mene ti ni treba. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

miko22 ::

Če kupim novi telefon, pa namestim app, mi ostanejo kartice not ali moram ponovno vnašat?

Dober dan ::

Vse ostane enako.

miko22 ::

Super.

llc ::

Meh. Dobil novo Curve kartico (s SVN bin, stara z UK bin mi bo potekla konec meseca). In Curve Pay z novo ne dela več. Če hočem plačat s telefonom mi javi Declined. Z novo fizično kartico plačam BP.
Poleg tega sem takoj potem, ko sem aktiviral novo kartico dobil od Curve-a mail, da mi bojo poslali (še eno) novo kartico, ker Brexit. WTF?
Za češnjo na tortici mi je ob aktivaciji nove kartice to avtomatično posodobilo tudi v Google Pay (ki sem ga ne-vem-več-kako uspel aktivirati že pred časom).

Čudna so pota mastercardova...

barakus ::

Ja, identicna izkusnja tukaj... zal...

Mare2 ::

llc je izjavil:

Meh. Dobil novo Curve kartico (s SVN bin, stara z UK bin mi bo potekla konec meseca). In Curve Pay z novo ne dela več. Če hočem plačat s telefonom mi javi Declined. Z novo fizično kartico plačam BP.
Poleg tega sem takoj potem, ko sem aktiviral novo kartico dobil od Curve-a mail, da mi bojo poslali (še eno) novo kartico, ker Brexit. WTF?
Za češnjo na tortici mi je ob aktivaciji nove kartice to avtomatično posodobilo tudi v Google Pay (ki sem ga ne-vem-več-kako uspel aktivirati že pred časom).

Čudna so pota mastercardova...

A si po zamenjavi kartice ponovno naložil aplikacijo? Če prav berem, nekaterim userjem dela s SLO BINom. :)
Jaz sem tudi dobil novo kartico, bom počakal, da stara preneha veljati.

Hvala za namig. :)
Uživajmo, dokler lahko.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

miko22 ::

Kaj to sploh pomeni? Jaz sem se pred časom registrial, dodal kartico in mi gre normalno plačevat s telefonom. Na kartico še čakam. Kaj pomeni, ko pride?

Aja, pa ta cashback ni ni najbolj jasen. Kdaj ga lahko koristim?

buneech ::

llc je izjavil:

Meh. Dobil novo Curve kartico (s SVN bin, stara z UK bin mi bo potekla konec meseca). In Curve Pay z novo ne dela več. Če hočem plačat s telefonom mi javi Declined. Z novo fizično kartico plačam BP.

Identično blo pri meni. Support pravi, da sem med nekaj nesrečneži, k se jim je to zgodil, sam očitno se to kr vsem dogaja. GPay ne dela, ker je samodejno posodobilo podatke. Curve Pay ne dela, verjetno, ker sta še obe kartici aktivni. Kasneje začne delat.

Mare2 ::

miko22 je izjavil:

Kaj to sploh pomeni? Jaz sem se pred časom registrial, dodal kartico in mi gre normalno plačevat s telefonom. Na kartico še čakam. Kaj pomeni, ko pride?

Aja, pa ta cashback ni ni najbolj jasen. Kdaj ga lahko koristim?


A to imaš Android? Počakaj, da stara kartica neha delovat.

Cashback se ti nalaga na Curve cash kartico čisto na levi. Samo tapneš jo s prstom in naslednje plačilo bo šlo iz tega fonda (iz te kartice. :) Je pa ta Cashback predviden samo še do konca meseca. Torej novi uporabnik mora do konca meseca že tudi plačat nekaj s to kartico in tudi on dobi Cashback 1%. Še link https://www.curve.com/join#DZA785PE
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

IgorCardanof ::

Po koncu meseca ne bo več cashbacka? Ali od takrat naprej novi uporabniki ne bodo več imeli cashbacka, stari pa še?
Ravno gledam, da bi si naredil tole, pa bom uporabil zgornji link, če se odločim da ja :D
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

Mare2 ::

IgorCardanof je izjavil:

Po koncu meseca ne bo več cashbacka? Ali od takrat naprej novi uporabniki ne bodo več imeli cashbacka, stari pa še?
Ravno gledam, da bi si naredil tole, pa bom uporabil zgornji link, če se odločim da ja :D


Do konec meseca moraš speljat postopek. Torej prijava in vsaj eno plačilo s kartico. In boš imel normalno lahko Cashback.

Potem pa lahko tačas še enega vključiš in se ti podaljša za en mesec. Vključiš jih lahko več in za vsakega dobiš en mesec. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

IgorCardanof ::

Če do konca meseca speljem postopek, potem imam cashback za koliko časa? AHa se zdi da za en mesec vidim.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

toshiba008 ::

Še moj link, če kdo potrebuje: https://www.curve.com/join#DZ7XGLPN

Zgodovina sprememb…

miko22 ::

Mare2 je izjavil:

miko22 je izjavil:

Kaj to sploh pomeni? Jaz sem se pred časom registrial, dodal kartico in mi gre normalno plačevat s telefonom. Na kartico še čakam. Kaj pomeni, ko pride?

Aja, pa ta cashback ni ni najbolj jasen. Kdaj ga lahko koristim?


A to imaš Android? Počakaj, da stara kartica neha delovat.


Nimam stare kartice, sem novi uporabnik. Pa zaenkrat mi dela vse.
««
8 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google pay/Samsung pay (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
19532821 (184) V-i-p
»

Vivid Money (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
51890493 (5605) buttcrack
»

Plutus (Visa kartica + cashback) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
18616782 (3334) Pahuljone
»

Placevanje s telefonom (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14943501 (16073) Excavator

Več podobnih tem