» »

Curve - več kartic v eni

Curve - več kartic v eni

««
6 / 12
»»

svetidej ::

Po novem dobiš pri Curve virtualno kartico. Imaš pa možnost naročiti tudi fizično.
https://denar.svetidej.com/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svetidej ()

fallen24 ::

Če sem prav razumel, sedaj Curve za Slovenijo izdaja Mastercard z slovenskim bin? Sepravi če sedaj naredim curve in naročim kartico, je nebom mogel dodat v Google pay?

svetidej ::

Da.
https://denar.svetidej.com/

Sanches000 ::

Potem se ne splača več naročit kurve

stara mama ::

Men se splača, ker lahko za en (skupni) račun dobim drugo kartico oz. vsak uporabnik enega računa ima lahko svojo kartico.

barakus ::

Lahko malo več poveš kako to zgleda?

stara mama ::

Nič posebnega, n26 ti da samo eno kartico, če hočeš še eno (isti račun uporabljava dva) je pač obvoz curve.
Če bi še tretja oseba imela curve, si lahko doda n26 kartico, pa bi imela dostop do istih sredstev.

fallen24 ::

Mogoče ni ravno za to temo ampak a kdo ve a obstaja potem še kakšna rešitev da bi spravu Revolut Mastercard na Google Pay oz. nek način, da bi lahko preko telefona plačevov brez da si spreminjam naslov pa naročujem drugo kartico pa brez da si lepm kartico na telefon??

Kripto mesi ::

Alternativa, ki še deluje je Vivid Money (že odprta tema: Vivid Money ) ali npr Binance Card.

Zgodovina sprememb…

svetidej ::

Trenutno ne.

Bulgarija, Romunija, Grčija, Portugalska, Nizozemska, Avstrija, Litva, Latvija, Estonija letos zagotovo dobijo Google Pay. Na eni od romunskih bank res da še ni možno dodati Google Pay-a, a se jim ob poskusu dodajanja kartice pokažejo splošni pogoji.

Upaj samo, da je Slovenija med njimi.
https://denar.svetidej.com/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svetidej ()

modelno1 ::

Opcija je tudi Monese.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

boolsheat ::

Za Google Pay je ok tudi Plutus:
https://plutus.it/

Zlikovec ::

+1 za Vivid, dela z Google Pay
Ducati Monster, Ducati 750 SS FF, Yamaha XJ6,
Honda Hornet 600, Yamaha Fazer 800, R NineT

knesz ::

fallen24 je izjavil:

Mogoče ni ravno za to temo ampak a kdo ve a obstaja potem še kakšna rešitev da bi spravu Revolut Mastercard na Google Pay oz. nek način, da bi lahko preko telefona plačevov brez da si spreminjam naslov pa naročujem drugo kartico pa brez da si lepm kartico na telefon??

Ja, iPhone :)

J.McLane ::

Ali se mi splača zajebavat s Curve če želim samo plačevanje na Fitbit/Garmin uri? Imam pa MasterCard pri Sparkasse. Kakšne omejitve ali stroški v praksi? Če gledam cenik je itak vse videti zastonj, kaj skrivajo? :))
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

andro23 ::

jaz dnevno uporabljam curve in še nisem imel nič stroškov...v bistvu sem dobil začetnih 5 funtov

Dober dan ::

Meni se občasno dogaja, da transakcija traja predolgo in je posledično zavrnjeno plačilo v trgovini. Takrat moram poseči po kartici NKBM. Ni ravno zanesljiva kartica. Vedno imej rezervo. Jaz jo uporabljam za Apple Pay, fizične kartice pa ne nosim seboj, nepotrebna navlaka v denarnici. Stroškov v enem letu uporabe pa nisem imel nič, tudi dvige na bankomatih sem imel zastonj. Mogoče sem ravno naletel na bankomate brez provizij.
Ps. Tudi, ko sem uporabljal fizično Curve kartico, sem imel občasno enak problem. Je pa low, ko na petrolu ne gre skozi plačilo za 4€.

amacar ::

Meni (in ostalim, ki jih poznam) je še vedno delala v gpayu, brez kakšnega zavračanja plačil.

Groot ::

Dober dan je izjavil:

Meni se občasno dogaja, da transakcija traja predolgo in je posledično zavrnjeno plačilo v trgovini. Takrat moram poseči po kartici NKBM. Ni ravno zanesljiva kartica. Vedno imej rezervo. Jaz jo uporabljam za Apple Pay, fizične kartice pa ne nosim seboj, nepotrebna navlaka v denarnici. Stroškov v enem letu uporabe pa nisem imel nič, tudi dvige na bankomatih sem imel zastonj. Mogoče sem ravno naletel na bankomate brez provizij.
Ps. Tudi, ko sem uporabljal fizično Curve kartico, sem imel občasno enak problem. Je pa low, ko na petrolu ne gre skozi plačilo za 4€.


Uporabljam redno že več kot 1 leto in nisem imel še niti enkrat podobnih problemov.

Daniel ::

Tudi pri meni nikoli problemov, dela čisto vsakič preko Gpay. Edino kar sem enkrat dosegel letni limit in mi nikakor ni bilo jasno zakaj mi zavrača plačilo, če je sredstev dovolj.

andro23 ::

tudi pri meni brez vsakršnih problemov v več kot 3 letih uporabe...uporabljam z GPayom...letni limit si dosegel? Meni pri brezplačni verziji piše, da imam 100k GBP limita/leto

Daniel ::

Jaz sem imel očitno nastavljeno na 10.000, isto brezplačna verzija.

buneech ::

Men je enkrat zavrnil plačilo preko GPay, drugače dela brez težav in stroškov.

gego ::

Pozdravljeni, me zanima ali je potrebno imeti fizično kartico, da se jo lahko doda v garmin pay, ali je dovolj virtualna? Poskusil sem namreč revolut virtualno, pa ni jo noče dodati.

janezvalva ::

tale curve nekaj šteka.
ne morem niti appa si zdownloadat. wtf?
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

gego ::

Sem se probal registrirat, pa mi je na koncu napisalo: "Sorry we can't offer you Curve at the moment." Je imel še kdo take težave?

satfinder ::

Curve - ko nanj 'vezem', npr. N26 (Revolut, ...) kartico
in ko kupim neko zadevo, kaj pokaze, npr. v N26 aplikaciji:
ali pokaze: npr. Curve -28 EUR ali pokaze, npr. Metronit
-28 EUR v N26 aplikaciji. Thanks
Korak do konca in Naprej :).

modelno1 ::

Doda prepono CRV*.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: modelno1 ()

Badwolff ::

Resetiral se mi je samsung pay, kao initialization na telefonu,pa mi je zbrisalo kartice in mi sedaj noče več aktivirat Curve, connection failed napišena koncu. kaka ideja?

satfinder ::

modelno1 je izjavil:

Doda prepono CRV*.

Se pravi nekaj temu podobnega: CRV -28 EUR
Korak do konca in Naprej :).

modelno1 ::

Ne, CRV*Hofer naprimer.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

satfinder ::

Hvala za info.
Korak do konca in Naprej :).

karl_o ::

Če bo kdo delal račun, moja koda za 5€ https://www.curve.com/join#EAKX3V2D

Dober dan ::

Jaz sem jim pisal, da mi naj zaprejo račun, pa cel mesec ni odgovora. Dober support majo..

HudPes ::

Mel Revolut z DE virtualno kartico za gpay..zdej je potekla in ne morem dodati druge..a s Curve še deluje gpay v Sloveniji?

amacar ::

Ne, Curve ne deluje več. Načeloma bi še naj deloval Vivid - DE Bin (če niso v zadnjem času kaj spreminjali).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

OrkAA ::

Malo offtopic ampak mogoce komu pomaga. En tak relativno poceni trik za pridobit NFC placevanje je nakup fitbit ali garmin ure oz. fitnes trackerja. Tisto imas potem vedno na roki in je placevanje enostavno. Meni na fitbitu normalno deluje slovenska revolut kartica.

J.McLane ::

Ali je tole zavarovanje o Curve kaj vredno, sem malo razmišljal, letos imajo sicer zavarovalnice dobre akcijske cene na družinska turistična družinska zavarovanja, ampak sicer sem pa plačeval 90 €/leto. Če imaš Curve black naročnino pa te pride 120 €/leto, velja pa tudi za celo familijo (dokler potujejo skupaj). Samo vseeno razen tistega cashbacka ni nekega drugega benefita, ne vem no, da bi lovil tist 1% pri vsakem nakupu mi pa tudi ni.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

CyberPunk ::

A kdo ve, kako je sedaj z uporabo Curve na bankomatih? Nekaj navajajo, da posredujejo izdajatelju originalne kartice pri vsaki transakciji MCC kodo, torej da lahko tudi vidijo, v kateri kategoriji je bila transakcija.
Torej lahko fašeš na originalni kartici s tem povezano provizijo (pred ca. 5 leti ni bilo tako)?

Ales ::

To že ves čas piše, ampak dejansko mi pri originalni kartici še nikoli niso zaračunali še njhove provizije za gotovinski dvig na bankomatu.

Ne rečem, da bo tako pri vsaki kartici, a pri moji nima vpliva. Morda originalni izdajatelj teh podatkov enostavno ne upošteva, ne vem.

CyberPunk ::

Ali pa nimajo informacijsko podprte zadeve, ker se jim ne splaca za take "robne" primere delat. :D Razen ce bi sli na roke popravljat. Kot vem, originalni dobi pri tem niz "CRV*originalni tekst...", lokacija je zdaj vedno Vilnius (prej London), kategorije so pa pac kategorije.

CyberPunk ::

Aja, če ima kdo referral kodo za Curve, naj mi jo pošlje na ZS - menda jim jo lahko naknadno dostavim. ;)

Daniel ::

Evo, če je to to, kar iščeš: http://www.curve.app/join#IM8Q0

amacar ::

Poslal na ZS. Še glede dviga. Ko dvignem z Revoluta preko Curve mi na Revolutu še vedno ostane tistih 200€ free dvigov na mesec, tako da sklepam, da ne upošteva te kode.

CyberPunk ::

Bom poskusil se z N26 (preko Apple Pay se na N26 uposteva kot bankomat, samo tam imajo res direktno vse podatke). Sicer pa bi bilo se za Diners zanimivo...

stara mama ::

amacar je izjavil:

Še glede dviga. Ko dvignem z Revoluta preko Curve mi na Revolutu še vedno ostane tistih 200€ free dvigov na mesec, tako da sklepam, da ne upošteva te kode.

Curve je vedno funkcioniral na povezan bančni račun kot spletna transakcija.
Poskusi izklopit online plačevanje na povezanem računu (v tvojem primeru Revolutu) pa boš videl, če bo sploh deloval curve :)

barakus ::

Koliko pa curve računa dvig na bankomatu v Sloveniji in v tuji valuti na hrvaškem?

stara mama ::

Do 200 funtov in nekaj takega v evrih ni nič, na hrvaškem pa dobiš kune, odtegne ti v evrih brez provizij.
Nekaj takega kot že dela sam revolut, v podrobnosti curve menjalnih tečajev nikol nisem šel.

Bolj je treba bit previden na provizije samih bankomatov pri vrednostih do 200€

Ales ::

Ko si enkrat čez mejo teh zastonjskih 200 EUR mesečno, je Revolut bolj priročen. Provizija je 2% od zneska, s tem, da minumuma ni, vzamejo si 2% tudi če je to 20 centov. Pri Curve pa je minimalna provizija za dvig 2 EUR ali 2 GBP ali koliko že.

barakus ::

Aha potem je po porabljenem 200EUR limitu pri obeh najbolj ugoden Bunq, če dvignem 250EUR v enkratnem znesku zaračunajo 1 eur.
««
6 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google pay/Samsung pay (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
19532841 (204) V-i-p
»

Vivid Money (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
51890497 (5609) buttcrack
»

Plutus (Visa kartica + cashback) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
18616784 (3336) Pahuljone
»

Placevanje s telefonom (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14943508 (16080) Excavator

Več podobnih tem