» »

Curve - več kartic v eni

Curve - več kartic v eni

««
5 / 12
»»

MrStein ::

A se lahko kartice (MC) slovenskih bank doda v Curve?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Groot ::

MrStein je izjavil:

A se lahko kartice (MC) slovenskih bank doda v Curve?


Seveda se da. Sam že več kot 1 leto nemoteno uporabljam Curve s povezano Viso in MC slovenske banke.

P.s. če slučajno še kdo rabi kodo za 5 GBP bonusa - EY5M4KZE (bonus prejmeš ko izvršiš prvo transakcijo).

PrihajaNodi ::

andro23 je izjavil:

ja, naenkrat sem brez provizije dvignil 1000EUR na bankomatu...v appu mi piše da je dnevni limit 1000GBP/dan, 20k GBP/30dni in 50k/leto
sicer na strani https://www.curve.com/cards/ piše za modro kartico: "Fee-free foreign ATM withdrawals 200€/month"

samo enkrat sem dvignil na NLB bankomatu in plačal provizijo NLB banki cca 4EUR, Curve ni dodal provizije



Sej sam nase banke dodajajo provizije tud revolut je nima.

leeon ::

zdravo. imam curve blue. je potrebna prijava na furs? hvala in lp

Dober dan ::

Ne

prismo ::

Ker mi Google Pay po ponovni nastavitvi telefona v povezavi z Revolutom ne gre nastavit brezstičnega plačevanja, bi bila Curve rešitev?
Bistveno mi je brezstično plačevanje s telefonom.

Revolut sem prijavil na Furs, iz zgoran napisanega, pa Curve ni potrebno?

delfinus ::

Curve nima IBAN stevilke. Na Curve ne mores nalagat denarja. Ni banka. Curve je samo vmesnik med trgovino in tvojimi ostalimi kreditnimi in debetnimi karticami. Prijava na FURS se NE naredi, ker jo tako nimas s cim prijaviti, ker ni IBANa. Pa smo na zacetku :).

svetidej ::

prismo je izjavil:

Ker mi Google Pay po ponovni nastavitvi telefona v povezavi z Revolutom ne gre nastavit brezstičnega plačevanja, bi bila Curve rešitev?
Bistveno mi je brezstično plačevanje s telefonom.

Revolut sem prijavil na Furs, iz zgoran napisanega, pa Curve ni potrebno?

Malo si prepozen. Za 1 teden. Ravno v tem tednu Curve za Slovenijo več ne izdaja kartic z britansko BIN številko ampak s slovensko. Z novimi karticami ne deluje Google Pay, ampak samo z britanskimi.

Počakati bo treba uradno na Google Pay v Sloveniji.
https://denar.svetidej.com/

modelno1 ::

Curve se drugače hvali, da podpira GPay tudi pri nas, čeprav app ni na voljo.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

MrStein ::

Kje?

Si zamenjal Slovenijo s Slovakio? ;)

Tule recimo piše Hrvaško in Slovaško, ne omenja pa Slovenije: https://www.finextra.com/pressarticle/8...


Na spletni strani Curve tudi ne omenja Slovenije:
https://support.imaginecurve.com/hc/en-...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

modelno1 ::

modelno1 je izjavil:

Pravijo, da od danes uradno podpirajo GPay v Sloveniji, čeprav appa ni v store-u.

Link.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

Ales ::

modelno1 je izjavil:

modelno1 je izjavil:

Pravijo, da od danes uradno podpirajo GPay v Sloveniji, čeprav appa ni v store-u.

Link.

Na tem linku ni nikjer omenjene Slovenije.

prismo ::

delfinus je izjavil:

Curve nima IBAN stevilke. Na Curve ne mores nalagat denarja. Ni banka. Curve je samo vmesnik med trgovino in tvojimi ostalimi kreditnimi in debetnimi karticami. Prijava na FURS se NE naredi, ker jo tako nimas s cim prijaviti, ker ni IBANa. Pa smo na zacetku :).


To je to, hvala!


ampak to pomeni da to spet ni rešitev:
Malo si prepozen. Za 1 teden. Ravno v tem tednu Curve za Slovenijo več ne izdaja kartic z britansko BIN številko ampak s slovensko. Z novimi karticami ne deluje Google Pay, ampak samo z britanskimi.


Prvo sem imel NEM naslov na Google Play in Revolutu, potem pa sem Revolut spremenil na SLO. Možno da ni v tem problem.
Po resetu telefona mi na GP play pri vnosu CVV javi, da ta kartica ne omogoča brezstično plačevanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: prismo ()

modelno1 ::

Očitno so popravili post. Avgusta je bila omenjena tudi Slovenija. Ko sem jim zamoril, da app ni na voljo v store-u, so mi to potrdili.
As my colleague previously said, we can confirm that your Curve card is currently supported by Google Pay in Slovenia.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

svetidej ::

Po treh dneh so umaknili podporo za Slovenijo, ker so šli mimo Googla.

Vse Curve kartice, ki so bile izdane prejšnji teden ter nazaj (imajo britanski BIN) jim deluje Google Pay.
https://denar.svetidej.com/

Badwolff ::

Danes sem povezal kartico Samsung pay na uri. Sprobam v naslednjih dneh kaj plačat.

Badwolff ::

Dela, dela.
Edin v Bauhausu se mi zdi, da mi je usekalo 3% provizije. Možno? Je kriv curve ali Samsung pay?

Mare2 ::

Badwolff je izjavil:

Dela, dela.
Edin v Bauhausu se mi zdi, da mi je usekalo 3% provizije. Možno? Je kriv curve ali Samsung pay?


Provizijo? Za kaj?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

prismo ::

Kaj pa če nimam Samsunga ?:(

Badwolff ::

Mare2 je izjavil:

Badwolff je izjavil:

Dela, dela.
Edin v Bauhausu se mi zdi, da mi je usekalo 3% provizije. Možno? Je kriv curve ali Samsung pay?


Provizijo? Za kaj?


Ne vem. Sem se zmedu in neki pritisnil. Gledam od takrat dalje, pa ni bilo provizije še nikjer. Bom že spet zašel kej v Bauhaus pa preverim.

Ales ::

Na seznamu transakcij v Curve klikni na doticno transakcijo in poglej, ali ti poleg vsote, ki si jo plačal za nakup, navajajo še kak "fee" in kaj piše zraven.

Razen če si na blagajni imel opcijo konverzije iz EUR v GBP po njihovem tečaju, in so te olupili... V tem primeru bi moral imeti v Curve vidno transakcijo v GBP in ne v EUR.

buneech ::

Badwolff je izjavil:

Mare2 je izjavil:

Badwolff je izjavil:

Dela, dela.
Edin v Bauhausu se mi zdi, da mi je usekalo 3% provizije. Možno? Je kriv curve ali Samsung pay?


Provizijo? Za kaj?


Ne vem. Sem se zmedu in neki pritisnil. Gledam od takrat dalje, pa ni bilo provizije še nikjer. Bom že spet zašel kej v Bauhaus pa preverim.

V Bauhausu te vpraša v kateri valuti hočeš plačati, verjetno je GBP bila prva izbira, EUR pa druga. Prepozna kartico iz UK in zato vpraša. Če nisi pozoren, stisneš napačno valuto, potem se ti pa nekje v toku še konverzija opravi. Nista kriva niti Curve niti Samsung pay, ampak si sam, ker nisi bil pozoren.

Badwolff ::

Možno, nič posebnega ne piše pri transakciji v appu. Se pravi zbereš eur?

buneech ::

Jap. Enako se dogaja z Revolut karticami.

Jaki-1 ::

Curve kartico imam vezano na Apple Pay. V trgovini sem poskusil plačati s telefonom, kartico je bila lepo prebrana vendar je bila transakcija nato zavrnjena. Pred tem sem že normalno plačeval s fizično Curve kartico.
Ima kdo kakšno idejo zakaj je bila transakcija preko Apple Pay zavrnjena? Sem kaj spregledal?
Če sem z odgovori kakorkoli pomagal, lahko uporabite linke. Hvala.
https://www.binance.com/?ref=16525783

hojnikb ::

A torej se da slovenski mastercard povezat z curve, da bi potem delal Apple Pay?
#brezpodpisa

Badwolff ::

Sam imam slovensko viso, ki je povezana v curve in potem v Samsung pay. Košta te nič, da probas. kolikor vem, ne sicer iz prve roke, deluje apple pay z revoultom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Badwolff ()

hojnikb ::

sam mam sicer dbs banko, ampak ocitno njihova debetna MC ne prime niti v curve... Hmm.
#brezpodpisa

Daniel ::

Zanimivo, jaz redno plačujem s kreditnim Mastercardom DBS vezanim v Curve preko GPay. Ravno danes bom dodal še en nov Mastercard, da vidim, če še dela.

knesz ::

hojnikb je izjavil:

A torej se da slovenski mastercard povezat z curve, da bi potem delal Apple Pay?

Ja. Iz prve roke.

Jaki-1 ::

Na Curve kartico imam vezano slo. Visa debitno kartico, pa mi ne dela na Apple Pay. Ali je pomembno katero vrsto kartice imaš vezano na Curve, Visa ali Mastercard itd, da potem lahko plačuješ z Apple Pay. Ali je pomembno tudi od katere naše banke imaš V/M katrico? Hvala da delite vaše izkušnje.
Če sem z odgovori kakorkoli pomagal, lahko uporabite linke. Hvala.
https://www.binance.com/?ref=16525783

hojnikb ::

Daniel je izjavil:

Zanimivo, jaz redno plačujem s kreditnim Mastercardom DBS vezanim v Curve preko GPay. Ravno danes bom dodal še en nov Mastercard, da vidim, če še dela.

Js mam predplačniškega..
#brezpodpisa

Ales ::

Zdelo bi se mi logično, da je pomembna je le sama Curve kartica oz. njen BIN ter naslov lastnika Curve kartice. Kaj pa je potem vezano nanjo pa ne.

Jaki-1 ::

Rešil težavo z Apple Pay in Curve kartico. V Apple Pay sem odstranil Curve kartico in jo ponovno naložil. Lahko da je bil problem v tem, ker sem kartico prvič naložil še preden sem dobil fizično kartico in preden sem jo aktiviral. Pomembno je torej zaporedje, najprej aktiviranje kartice in nato povezava v Apple Pay. Sedaj mi deluje plačevanje s telefonom.
Če sem z odgovori kakorkoli pomagal, lahko uporabite linke. Hvala.
https://www.binance.com/?ref=16525783

Dober dan ::

Meni se je zgodila sledeča situacija. Jaz sem celo leto lepo uporabljal Apple pay z curve in revolutom. Vedno prez težav. Enkrat poleti, pa sem hotel plačati parking v centru Ljubljane z Apple Pay in sem kljub večim poskusom dobil zavrnitev, kot da sploh ne zazna telefona. Nato sem probal plačati s fizično kartico od NKBM. Isto dobim zavrnitev. Seveda sem nato notri porinil kovance in konec komedije. Naslednji dan grem na petrol po kavo in cigarete, poskusim plačati z Apple Pay.. glej ga zlomka, ne gre skozi, saj sploh ne zazna naprave. Dobro, verjetno se je pokvaril NFC ali kaj. Odločil sem se, da nesem telefon na Telekom, da uveljavljam garancijo. Na poti mi nekaj ni dalo miru, in sem kartici od revoluta in Curva izbrisal in ponovno dodal v wallet. Spotoma se ustavim na petrolu, kupim cigarete, poskusim plačati... bingo, plačilo uspelo. Od takrat dalje nimam težav. Sumim, da je na parkomatu zjeban tisti čitalec, ali kaj bi lahko povzročilo napako? Od takrat do danes še nisem naletel, da mi Apple pay ne bi deloval. V fizični denarnici nosim samo kartico od NKBM, saj so te kartice od neobank itak neuporabne. Nikoli jih ne bi uporabljal za kaj drugega, kot za plačevanje kave in podobnega.

markolino ::

Pozdravljeni.
Ustvaril sem si curve račun..
Imam Pa Debetno viso tisto prepaid pri banki intesa Sanpaolo (Banka koper )
Vendar ko vnesem tole kartico notri mi napiše da kartica ni pravila.

Ima še kdo takšno težavo ? al pač ne podpirajo tele kartice ?

Jaki-1 ::

Ali si že dobil kartico? Potrebno je dobiti kartico, jo nato aktivirati in šele potem vnesi Visa debetno kartico.
Če sem z odgovori kakorkoli pomagal, lahko uporabite linke. Hvala.
https://www.binance.com/?ref=16525783

markolino ::

Jaki-1 je izjavil:

Ali si že dobil kartico? Potrebno je dobiti kartico, jo nato aktivirati in šele potem vnesi Visa debetno kartico.


Ma moja visa prepaid od moje intese sampaolo lokalne banke.. jo imam ze leta in leta. Vsepovsod deluje.. na curve pa noče in noče da ga jeb....

markolino ::

Oz sej če ne vnesem moje vize not ne mores nikako naročit curva kartice.

Zgodovina sprememb…

Mare2 ::

markolino je izjavil:

Jaki-1 je izjavil:

Ali si že dobil kartico? Potrebno je dobiti kartico, jo nato aktivirati in šele potem vnesi Visa debetno kartico.


Ma moja visa prepaid od moje intese sampaolo lokalne banke.. jo imam ze leta in leta. Vsepovsod deluje.. na curve pa noče in noče da ga jeb....

Imaš kaj stanja gor?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

markolino ::

Ja imam gor 10e
Nekak problem pri njih je..
Imam revolut mastercard tudi in tudi negre.
Skratka nič ne gre gor.

Badwolff ::

N26 deluje

Greg91 ::

Mare2 je izjavil:

markolino je izjavil:

Jaki-1 je izjavil:

Ali si že dobil kartico? Potrebno je dobiti kartico, jo nato aktivirati in šele potem vnesi Visa debetno kartico.


Ma moja visa prepaid od moje intese sampaolo lokalne banke.. jo imam ze leta in leta. Vsepovsod deluje.. na curve pa noče in noče da ga jeb....

Imaš kaj stanja gor?

Nisem prepričan če si funkcionalno pismen. Lahko pa še enkrat poizkusimo. Si že prejel curve kartico? Si jo aktiviral?

markolino ::

Greg91 je izjavil:

Mare2 je izjavil:

markolino je izjavil:

Jaki-1 je izjavil:

Ali si že dobil kartico? Potrebno je dobiti kartico, jo nato aktivirati in šele potem vnesi Visa debetno kartico.


Ma moja visa prepaid od moje intese sampaolo lokalne banke.. jo imam ze leta in leta. Vsepovsod deluje.. na curve pa noče in noče da ga jeb....

Imaš kaj stanja gor?

Nisem prepričan če si funkcionalno pismen. Lahko pa še enkrat poizkusimo. Si že prejel curve kartico? Si jo aktiviral?


Ne kartico curve nisem prej. Saj nisem niti dobil ne na mail ne nikjer da mi jo bojo poslali.
Na za zacetku izbral plavo kartico tisto brezplačno.. nadaljeval do koraka add a cardy vpisal mojo viso not.. in pol se je vseskupaj zalomilo. Potem kasneje probal dat not še revolut mastercard in enak šmoren.

Sedaj pa ko zaženem aplikacijo curve mi pride samo tole okence.
(Glej sliko)



Vpisem ccv od zadnje kartice ki sem jo dodal in pol pride tole opozorilo.



Opcijo imam samo add new card in to je to.
Nazaj negre. Tiste kartice ki pa so pri njih. Sistemu za moj profil pa se jih neda pobrisat na noben način..

Zgodovina sprememb…

Sanches000 ::

Zanima me ali se še splača zdaj vzet curve?...ali deluje povsod?(tu mislim če lahko plačujem tudi v ameriki in mi jo ne zavrne...na paypalu imam slo kartico in nekaterih stvari ne morem plačati)

markolino ::

Curve ti ne bo delala na prepaid slovenski VISI
Vsaj od intese sampaolo ne..

Ales ::

Sanches000 je izjavil:

Zanima me ali se še splača zdaj vzet curve?...ali deluje povsod?(tu mislim če lahko plačujem tudi v ameriki in mi jo ne zavrne...na paypalu imam slo kartico in nekaterih stvari ne morem plačati)

Za cel kontinent sprašuješ, ali ti bo delala Curve kartica in pričakuješ da/ne odgovor?? :))

Kar se PayPala tiče mi pa ni jasno, kako vezo bi imela kartica v ozadju. Trgovec vidi samo, da uporabljaš PayPal, ne pa katero kartico si povezal z njim. Morda je problem tvoj naslov?

Greg91 ::

markolino je izjavil:

Greg91 je izjavil:

Mare2 je izjavil:

markolino je izjavil:

Jaki-1 je izjavil:

Ali si že dobil kartico? Potrebno je dobiti kartico, jo nato aktivirati in šele potem vnesi Visa debetno kartico.


Ma moja visa prepaid od moje intese sampaolo lokalne banke.. jo imam ze leta in leta. Vsepovsod deluje.. na curve pa noče in noče da ga jeb....

Imaš kaj stanja gor?

Nisem prepričan če si funkcionalno pismen. Lahko pa še enkrat poizkusimo. Si že prejel curve kartico? Si jo aktiviral?


Ne kartico curve nisem prej. Saj nisem niti dobil ne na mail ne nikjer da mi jo bojo poslali.
Na za zacetku izbral plavo kartico tisto brezplačno.. nadaljeval do koraka add a cardy vpisal mojo viso not.. in pol se je vseskupaj zalomilo. Potem kasneje probal dat not še revolut mastercard in enak šmoren.

Sedaj pa ko zaženem aplikacijo curve mi pride samo tole okence.
(Glej sliko)



Vpisem ccv od zadnje kartice ki sem jo dodal in pol pride tole opozorilo.



Opcijo imam samo add new card in to je to.
Nazaj negre. Tiste kartice ki pa so pri njih. Sistemu za moj profil pa se jih neda pobrisat na noben način..



markolino je izjavil:

Curve ti ne bo delala na prepaid slovenski VISI
Vsaj od intese sampaolo ne..


Ne zavajaj. Več kot očitno je problem v tebi. Še enkrat, si aktiviral Curve kartico? Očitno je nisi.

markolino ::

Greg91.
Ti nimaš pojma očitno.
Visa prepaid od intese ne dela na curve računu

Preberi si njihov forum pol jamraj.

Jaz pa mam drug problem, cakam na njihov help center.

Greg91 ::

" Potem kasneje probal dat not še revolut mastercard in enak šmoren." Več kot očitno je problem v tebi. Revolut dela brez problema. Za goske ni seno.
««
5 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google pay/Samsung pay (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
19833621 (57) Nikonja
»

Vivid Money (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
51891030 (6142) buttcrack
»

Plutus (Visa kartica + cashback) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
18616981 (3533) Pahuljone
»

Placevanje s telefonom (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14943775 (16347) Excavator

Več podobnih tem