» »

Kateri avto za 7000€

Kateri avto za 7000€

1 2
3
4

solatko ::

facepalm - Lenovo je dobil malo odgovorov, drugi, ki pa tega niso spraševali na tak način pa veliko v tej smeri. Lenovo je verjetno že odločen, kaj bo kupil, tukaj hoče samo potrditev, da gre po avto na financiranje, saj pride za gotovino dražji.

Sicer pa je po moje, za kratke vožnje in občasno malo daljše, bedarija dajat več kot 5k€ za štiri kolesa, tako, da jaz sem za solidno rabljeno zadevo, denar do 9k+ pa vložiti v kaj pametnejšega. Če so vožnje daljše pa nekaj rabljenega do 20k€.
Delo krepa človeka

facepalm ::

Sploh mi ni jasno zakaj se ti je bilo potrebno javiti s takim offtopicom in derailat se eno temo.
Smo ze razumeli da je tvoje mnenje sveto ter edino pravilno. Pusti nas ostale, da zivimo v realnem svetu, ter pocnemo (po tvojem standardu) neumne reci.

solatko ::

facepalm - Kaj te motijo moji posti, potrudi se, da sam napišeš kak dober predlog, ki bo ontopic.
Prvi moj post pa je bil na splošno za vse, ki sodelujejo v temah.
Delo krepa človeka

facepalm ::

Ti si prisel sem razlit neko gnojnico, ki se ti je ocitno nabrala cez teden.
Trenutna debata je tekla o rabljeno za 7k vs novo za malo vec. Jaz sem podal svoje mnenje, tebe je to triggalo in si se razpistolil "solatko style" totalno offtopic. Sedaj se pa vleces iz dreka, kot ponavadi. GTFO

Benny123 ::

Hyundai i30

solatko ::

facepalm - Debato s teboj sem začel šele, ko si se oglasil, kot mačka, ki ji stopiš na rep. Jaz teme po navadi berem od začetka in se potem oglasim, videl sem veliko vprašanj in potem za vsakim vprašanjem nekaj v zvezi z novimi avtomobili, tako, da moderator tale najin sprehod, alhko čsito mirno zbriše, kot off topic.
Sem dal samo splošno mnenje, tako kot OP-ju, da se za malo voženj na kratkih razdaljah in kakšno daljšo vmes ne splača kupovat novega avta in ga po nekaj letih z malo km, z izgubo prodat. Dal sem tudi link z ceno mojega predloga in najvišjo željo OP-ja, gnojnico pa zlivaš ti. Sedaj se pa potrudi, pa na danem linku poišči nekaj, kar se ti zdi, da bi bilo za OP najbolj ekonomično.

Meni boš odgovarjal, ko bom postavil kakšno vprašanje, na moje poste pa naj odgovarja OP, če mu ni všeč, kar napišem.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

facepalm ::

Bi ti razclenil tvoj post pa se mi ne da.
Prebral si celo temo in odgovoril OPu? Za OPa ta tema ni aktualna ze vec kot leto dni.
V trenutku tvojega posta je bilo aktualno vprasanje o rabljenim za 7k ali novi alternativi.
Ti si pa kritiziral nas, ki predlagamo nove Renaulte/Dacie/Fiate, da ti gremo na organ, naj bomo tiho, ce ne znamo pomagat ter, da se vtikamo v tako temo le zato, da hranimo svoj ego (ironicno, da ravno ti o egu).
Kako naj bom tiho?
In sedaj mi dajes navodila kaj naj naredim in kdaj naj ti odgovarjam? Nisem pasel krav zate.
Pa da smo ontopic: tvoj link je ze offtopic.

solatko ::

V redu, boš nehal ali bova nadaljevala naslednjih pet strani. V vsem imaš prav, zadovoljen?
Delo krepa človeka

BCSman ::

Najcenejša dacia je po novem 13k (1.0 65 konjski motor s katerim oviraš promet v klancih). Panda je po novem 12k (neka hibridna neumnost).
Tako da med rabljenim za 7k in poceni novim je že skoraj 2x razlika v ceni.
In pri novem je še dodaten stres, ker je zaradi garancije treba metat denar za uradne servise, in pa skrbi te vsaka nova praskica. Pa še kasko, pri 7k je že najbolj cheap osnovno zavarovanje sprejemljivo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BCSman ()

Mike_Rotch ::

Dacia za 9790 eur - https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...
Panda za 10599 eur - https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

Za stres si si sam kriv. Ni razloga, da bi se pri novem bolj sekiral.

Na uradne servise ti ni treba voziti, garancija velja v vsakem primeru, če je avto servisiran po predpisih proizvajalca.

Kasko pri novem ni obvezen.

Raptor F16 ::

Če imaš 7 jurjev rabiš pa zanesljiv prevoz ne pa nek kao "project car" ala 15 let staro bosansko motorno vozilo...

Kupiš Dacio Sandero 90 konj in se vsaj voziš kot civilizirana oseba v avtomobilu primernem za leta 202x
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

BCSman ::

Ta cena je v primeru financiranja, poleg tega spodaj piše da je veljala do konca januarja, z julijem pa so se Dacie še dodatno podražile (za 300eur, sem govoril z avto hišo). Dobil sem predračun za 1.0 90 konjsko s turbotom pol meseca nazaj, 13.5k eur, sedaj je verjetno blizu 14k.
Tudi pri tisti pandi piše da je cena v primeru financiranja, tu moraš dodat še stroške raznih obresti in podobnih finančnih in zavarovalnih mahinacij.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BCSman ()

Mike_Rotch ::

CENA VOZILA NA ZALOGI : 10.715,00€


Tudi v drugih oglasih so pod 10 jurjev. Za podoben denar imaš še nekaj drugih avtomobilov. Twingo, Hyundai i10, Kia Picanto.

Jaz bi osebno sicer raje vzel 2-3 leta starega. Samo tvoji izračuni in cene so malo pretirani v vse smeri.

Če imaš 7 jurjev rabiš pa zanesljiv prevoz ne pa nek kao "project car" ala 15 let staro bosansko motorno vozilo...


Imaš tudi vmesne varjante :) Za 7 jurjev dobiš en kup solidnih avtomobilov z relativno malo kilometri, ki so lahko še v tovarniški garanciji.

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

BCSman je izjavil:

Najcenejša dacia je po novem 13k (1.0 65 konjski motor s katerim oviraš promet v klancih). Panda je po novem 12k (neka hibridna neumnost).
Tako da med rabljenim za 7k in poceni novim je že skoraj 2x razlika v ceni.
In pri novem je še dodaten stres, ker je zaradi garancije treba metat denar za uradne servise, in pa skrbi te vsaka nova praskica. Pa še kasko, pri 7k je že najbolj cheap osnovno zavarovanje sprejemljivo.

kje si ti našel dacio za 13k? Najbolj osnovn sandero je 9k, tisti ki bi ga recimo hotu (comfort 1.0) pa 10k. Za 13k je ze nekaj opreme in plinski turbo motor.
#brezpodpisa

BCSman ::

Odbij 200 popusta, ker je bil zgolj "slučajno", in dodaj še 300eur ker so se s 1.7. podražile za 300eur. In to je za motor, ki je zaradi švohosti uporaben samo za vožnjo v ravnini.
 predracun

predracun

Raptor F16 ::

Mike_Rotch je izjavil:



Imaš tudi vmesne varjante :) Za 7 jurjev dobiš en kup solidnih avtomobilov z relativno malo kilometri, ki so lahko še v tovarniški garanciji.


Torej zate je soliden avtomobil 15 let star BMW, Audi, Mercedes ?
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Wrop ::

Ta "najcenejša" dacia je srednji model model z nekaj dodantne opreme. Razumem, da si vzameš klimo, rezervno kolo in park senzorje. Če pa gledaš budget varianto vzameš osnovno barvo.

Se pa verjetno bolj splača vzeti 100 hp LPG comfort model za 13.400 €. Lahko vzameš eko kredit, plin je bistveno cenejši in tako pokriješ razliko v ceni. Dobiš še 2000 L plina po 15 % znižani ceni na Petrolu. Je še vedno Dacia, ampak ene pet let nimaš nekih nepredidenih stroškov in voziš se precej ceneje in vsaj 1.0 LPG motor ni povsem nepremičnina v primerjavi s 65 hp.

BCSman ::

Pred vhodom v podzemno garažo piše "prepovedano za vozila na plin". Mi ne zveni ravno spodbudno za nakup vozila na plin?

feryz ::

Od kdaj pa upoštevamo znake? Poteraš noter. Če bo bomba, bo pač bomba. Bad luck.

Wrop ::

Če imaš Dacio potem ne plačuješ dragih parkirnin v podzemnih garažah ampak parkiraš na prostem.

WizzardOfOZ ::

BCSman je izjavil:

Najcenejša dacia je po novem 13k (1.0 65 konjski motor s katerim oviraš promet v klancih).


Govori človek, ki mu je 200 konjev le in samo podaljšek premajhnega oneta, vozi se pa v kolonah, kot vsi ostali in bi mu v tistih kolonah bilo vseeno, če bi avto imel samo 20 konjev, ker jih več kot tok niti uporabiti ne more. :))
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Mike_Rotch ::

Raptor F16 je izjavil:

Mike_Rotch je izjavil:



Imaš tudi vmesne varjante :) Za 7 jurjev dobiš en kup solidnih avtomobilov z relativno malo kilometri, ki so lahko še v tovarniški garanciji.


Torej zate je soliden avtomobil 15 let star BMW, Audi, Mercedes ?


Ne vem kje si to prebral. Verjetno komu tudi 15 let star BMW ustreza, ampak nisem pisal o tem.

Napisal sem, da ne obstajata samo nova Dacia in 15 let star BMW. Imaš tudi 3 leta staro Opel Astro naprimer, pa 4 leta starega Megana pa 2 leto staro škodo rapid...

Raptor F16 ::

Mike_Rotch je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

Mike_Rotch je izjavil:



Imaš tudi vmesne varjante :) Za 7 jurjev dobiš en kup solidnih avtomobilov z relativno malo kilometri, ki so lahko še v tovarniški garanciji.


Torej zate je soliden avtomobil 15 let star BMW, Audi, Mercedes ?


Ne vem kje si to prebral. Verjetno komu tudi 15 let star BMW ustreza, ampak nisem pisal o tem.

Napisal sem, da ne obstajata samo nova Dacia in 15 let star BMW. Imaš tudi 3 leta staro Opel Astro naprimer, pa 4 leta starega Megana pa 2 leto staro škodo rapid...


Pa ti potem prodaj tak avto naprej.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Mike_Rotch ::

V čem je problem? Mislim, da ne boš prvi, ki bo prodajal 10 let staro Opel Astro. Pa še cene držijo precej spodobno v primerjavi z novimi.

blaz5 ::

Mike_Rotch je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

Mike_Rotch je izjavil:



Imaš tudi vmesne varjante :) Za 7 jurjev dobiš en kup solidnih avtomobilov z relativno malo kilometri, ki so lahko še v tovarniški garanciji.


Torej zate je soliden avtomobil 15 let star BMW, Audi, Mercedes ?


Ne vem kje si to prebral. Verjetno komu tudi 15 let star BMW ustreza, ampak nisem pisal o tem.

Napisal sem, da ne obstajata samo nova Dacia in 15 let star BMW. Imaš tudi 3 leta staro Opel Astro naprimer, pa 4 leta starega Megana pa 2 leto staro škodo rapid...


Kje najdeš 3 leta staro Astro za 7k? Cene se gibljejo normalno od 9k-13k

GR2 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

BCSman je izjavil:

Najcenejša dacia je po novem 13k (1.0 65 konjski motor s katerim oviraš promet v klancih).


Govori človek, ki mu je 200 konjev le in samo podaljšek premajhnega oneta, vozi se pa v kolonah, kot vsi ostali in bi mu v tistih kolonah bilo vseeno, če bi avto imel samo 20 konjev, ker jih več kot tok niti uporabiti ne more. :))

200KM se na naših cestah da izkoristiti po tamalem tudi v rush hour-ju. Seveda izven LJ, Vodic, Šenčurja ipd. Pa če imaš samo enega pred sabo daš samo gasa do 120, zadaj se pa nabira kolona s 60, ni lepšega. Prideš na AC te pa po desni prehitevajo kombiji še pri 160. Moči ni nikoli dovolj, kaj šele preveč.

facepalm ::

Damn ti bi lahko nastopil na SLO Top Gearu:))
GR2 namesto Hammonda, Solatko namesto Clarksona in UganiKdo namesto Maya :))
Se en dober sponzor, da to financira in dobimo vrhunsko oddajo;)

GR2 ::

Sam to res ni lepšega kot voziti avto, ki potegne vsakič ko rabiš. Klanec na AC med Ljubnim in Podbrezjami, prvi avto 1.0 50KM ga je komaj speljal in si prišel do max 120 in so me prehitevali še Clioti, jaz pa vedno gas v podnu v 3./4. prestavi. Danes začne pred klancem prehitevati eden s 120, ko se je končno spravil mimo, to sredi klanca takoj dobiš noter 160, pa šlo bi tudi proti 200 če ne bi bilo teh kapsov, ki me imajo vedno na očesu.
Potem spet vozimo 120 direktorjev Cayenne, kombi in 320d zaradi enega počasneta. Ko se je končno spravil mimo smo ga seveda imeli vsi dosti in vsi naenkrat (sem bil kar malo presenečen kako jih ne dohitevam) pospešili na vsaj 80% do 160. Tukaj ni take razlike, če imaš vsaj 2.0 dizla 150 je pomoje to že kar to za na AC. Kombiji imajo očitno tudi okol 150KM, ker ga kar dobro šopajo, teža se jim pa očitno ne pozna tolk.
Z 200KM profitiraš malenkost samo med kakšnim prehitevanjem na regionalki, čeprav se verjetno da tudi z 2.0 dizlom vse enako prehitet. Edino speljevanja iz semaforja, to pa lahko slediš motorju, 2.0 dizel sicer lahko sledi, ampak enako hitro pa seveda ne pospeši.

Mike_Rotch ::

Kje najdeš 3 leta staro Astro za 7k? Cene se gibljejo normalno od 9k-13k


Za 7 ne, za 9 jih najdeš. Pisal sem nasplošno o izjavi, da lahko izbiraš le med novo Dacio in 15 let starim BMWjem.

Sam to res ni lepšega kot voziti avto, ki potegne vsakič ko rabiš.


Ogromno stvari je lepših. Npr. vklopiti radarski tempomat in se lepo varno pripeljati na cilj.

;-) ::

Wrop je izjavil:

Če imaš Dacio potem ne plačuješ dragih parkirnin v podzemnih garažah ampak parkiraš na prostem.

Pa tudi kazni ne plačuješ dragih.

solatko ::

Problem je, da Dacia ni avto.
Delo krepa človeka

Aston_11 ::

;-) je izjavil:

Wrop je izjavil:

Če imaš Dacio potem ne plačuješ dragih parkirnin v podzemnih garažah ampak parkiraš na prostem.

Pa tudi kazni ne plačuješ dragih.

Kazen si plačal, ko si jo kupil. Radar kazen je v takem primeru nepotrebna.

facepalm ::

solatko je izjavil:

Problem je, da Dacia ni avto.

V bistvu je Dacia ravno to. Avto in pika.
Brez masaznega salona, brez podaljska uda, brez playstationa itd..

matobeli ::

Dacia je cenovno najugodnejše novo osebno vozilo.

Če se pa pogovarjamo o avtih, torej avtih za ljubiteljsko vozit, je Dacia nek krepko zadaj.
Torej nekje pri avtomatskih traktorji z radarskim tempomatom, masažnim salonom in podobnimi pomagali ki ti preprečujejo vozit.

Če bi se jaz fural vsak dan CE-LJ, bi imel vsaj ene tri različne avte, skor zih tud motor.

oemdzi ::

Torej 16 let stara astra H 1.7 CDI dizel, počasi izdihuje oz. postaja prehud strošek (crkujejo malenkosti in vse po 200 eur za popravilo, ala ventilator, alternator, motorčki brisalcev itd) in se razmišlja o menjavi do max 10k, raje manj. Kaj od naslednjega je najbolj racionalna izbira?

- nov Dacia Sandero
- nova Škoda Fabia
- max 3 leta stara Fabia z boljšo opremo/mašino
- max 3 leta star Renault Megane

Prvenstveno mi je pomembna zanesljivost in, če kupim novo, imam 3 leta novejši avto. Namen ga je itak izvoziti do konca kot sedaj Astro.
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

;-) ::

Od teh avtov bo voznja v meganu se najbolj kulturna.

kixs ::

oemdzi:
Ne me strasit! ;) Moja l.2005 1.7 CDTI dela kot ura in naj tako tudi ostane :) Res je v zadnjih 10-ih letih kaksna malenkost bila za zamenjat. Ampak generalno sem vec kot zadovoljen. Ce bo tako tudi naprej, potem ne vem kaj narest... :lol:

mikhaair ::

oemdzi je izjavil:

Torej 16 let stara astra H 1.7 CDI dizel, počasi izdihuje oz. postaja prehud strošek (crkujejo malenkosti in vse po 200 eur za popravilo, ala ventilator, alternator, motorčki brisalcev itd) in se razmišlja o menjavi do max 10k, raje manj. Kaj od naslednjega je najbolj racionalna izbira?

- nov Dacia Sandero
- nova Škoda Fabia
- max 3 leta stara Fabia z boljšo opremo/mašino
- max 3 leta star Renault Megane

Prvenstveno mi je pomembna zanesljivost in, če kupim novo, imam 3 leta novejši avto. Namen ga je itak izvoziti do konca kot sedaj Astro.

Zakaj pa ne 3 leta stara Astra?

hojnikb ::

oemdzi je izjavil:

Torej 16 let stara astra H 1.7 CDI dizel, počasi izdihuje oz. postaja prehud strošek (crkujejo malenkosti in vse po 200 eur za popravilo, ala ventilator, alternator, motorčki brisalcev itd) in se razmišlja o menjavi do max 10k, raje manj. Kaj od naslednjega je najbolj racionalna izbira?

- nov Dacia Sandero
- nova Škoda Fabia
- max 3 leta stara Fabia z boljšo opremo/mašino
- max 3 leta star Renault Megane

Prvenstveno mi je pomembna zanesljivost in, če kupim novo, imam 3 leta novejši avto. Namen ga je itak izvoziti do konca kot sedaj Astro.

smart play je vzet sandero lpg in izkoristit prakticno zastonj (v smislu obresti) ekokredit. Mas dizlski strosek goriva z nekaj manj dizlskimi tezavami pa avto na moderni platformi. Bo pa treba se kakega jurja ali dva dat zram.
#brezpodpisa

WizzardOfOZ ::

Sj dacia je v redu avto. Samo ko vstopaš al pa izstopaš, te je pa malo sram.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

IL_DIAVOLO ::

Tako da malo več spoštovanja do lastnikov dacie :D
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

WizzardOfOZ ::

Žena kupuje avto za ceno dacie. Pa bo raje kupila 7 let star avto, kot novo dacio. Le zakaj?

Že če ji samo dacio omenim (recimo da duster sploh ni slab avto), bo ogenj v strehi.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

mikhaair ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Žena kupuje avto za ceno dacie. Pa bo raje kupila 7 let star avto, kot novo dacio. Le zakaj?

Že če ji samo dacio omenim (recimo da duster sploh ni slab avto), bo ogenj v strehi.

Povej kaj, povemo zakaj.

karafeka ::

Tako je bilo včasih s Škodo, zdaj pa v vrsti čakajo po pol leta, da jo dobijo.
Ko bojo dacie po min 20k€ se bojo tut tepli za njo, pa čeprav bo isti avto kot sedaj.

WizzardOfOZ ::

mikhaair je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Žena kupuje avto za ceno dacie. Pa bo raje kupila 7 let star avto, kot novo dacio. Le zakaj?

Že če ji samo dacio omenim (recimo da duster sploh ni slab avto), bo ogenj v strehi.

Povej kaj, povemo zakaj.


Hoče velikega karavana z veliko mašino, z majhno porabo, nepokvarljivega, pa da se ga da doma šraufat. Pa mora imet plinsko napeljavo tovarniško.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Blinder ::

karafeka je izjavil:

Tako je bilo včasih s Škodo, zdaj pa v vrsti čakajo po pol leta, da jo dobijo.
Ko bojo dacie po min 20k€ se bojo tut tepli za njo, pa čeprav bo isti avto kot sedaj.


Skode pred VW so bile dosti slabe.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

WizzardOfOZ ::

Škode so bile nekoč pred VW, pod železno zaveso pa so postale konkretno slabe.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

walden ::

WizzardOfOZ je izjavil:

mikhaair je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Žena kupuje avto za ceno dacie. Pa bo raje kupila 7 let star avto, kot novo dacio. Le zakaj?

Že če ji samo dacio omenim (recimo da duster sploh ni slab avto), bo ogenj v strehi.

Povej kaj, povemo zakaj.


Hoče velikega karavana z veliko mašino, z majhno porabo, nepokvarljivega, pa da se ga da doma šraufat. Pa mora imet plinsko napeljavo tovarniško.


Ne provociram, resno me zanima. Kolikor spremljam, s-t, pri vas doma vozite Subaruje, ki naj bi bili sinonim vzdržljivosti. Pa se mi zdi, da kar pogosto menjate avte. Forester, Outback, XV ... je to zaradi osebnih preferenc in želje po spremembi, ali pa tudi moderni Subaruji niso več avti za 20+ let?

hojnikb ::

WizzardOfOZ je izjavil:

mikhaair je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Žena kupuje avto za ceno dacie. Pa bo raje kupila 7 let star avto, kot novo dacio. Le zakaj?

Že če ji samo dacio omenim (recimo da duster sploh ni slab avto), bo ogenj v strehi.

Povej kaj, povemo zakaj.


Hoče velikega karavana z veliko mašino, z majhno porabo, nepokvarljivega, pa da se ga da doma šraufat. Pa mora imet plinsko napeljavo tovarniško.

hoces recit, to hoces ti, ona pa kima :)
#brezpodpisa

WizzardOfOZ ::

walden, Ja res je, kr dost sva jih menjala. V bistvu pa nobenega nisva prodala ker bi bilo kaj narobe z njim, bolj ker sva se jih naveličala. Pač voziš nekaj časa (ponavadi manj kot 2 leti) in se ga naveličaš pa prodaš. Sedanjega se pa še nisem naveličal. Še vedno se zabavam ob vožnji tega avta, pa je že skoraj 3 leta v moji lasti.
Jaz sem tudi z novejšim subarujem zelo zadovoljen. V skoraj treh letih sem naredil 3 redne servise in en vpoklic nekega stikala, pa menjal sem cele roke, ker sta obe novi samo ene 30 evrov dražje kot če bi sam menjal puše v teh rokah, in enaka cena, kot da bi jih dal obnovit (off road se pač pozna na gumijastih komponentah, ker v originalu niso heavy duty, ampak navadne za na ceste).

Hojnik, zelo se motiš. To so čisto njene želje in jaz samo kimam. Sem jo probal sicer prepričat za en drug model (ki je meni všeč), pa se ne pusti. Hoče tanajvečjega od subarujev.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Clio iv tce75 generation (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
18119327 (10909) d_DJ
»

Avto za daily commute 140km (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Na cesti
36645493 (35292) louser
»

Kateri avto? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6110957 (9365) zez
»

avto za avtocesto (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
13828115 (23970) D3m

Več podobnih tem