» »

Žar

Žar

Twixz ::

Pozdrav,

počasi se bo (ali se je že, za nekatere) začel čas ki ga ima prav vsak rad, eni bolj očitno eni manj. :D

Mene pa zanima če ima kdo kakšno priporočilo za žar? Sam imam namreč enega starega, rad bi se posodobil kar se tega tiče. V OBI-ju je en ki izgleda kvalitetno za 100€. Ima kdo kakšno mnenje o tem? :D

p0ki ::

Kvalitetni žari so dražji. Seveda pa moraš pri sebi razmisliti koliko ga boš uporabljal. Enkrat na dva meseca ali bolj pogosto. Sam gledam webrove plinske Q serijo, uporabljam pa zar vsaj 2x na teden.

Pardon gledam webrovo genesis II serijo

Pardon gledam webrovo genesis II serijo

Pardon gledam webrovo genesis II serijo
"As far back as I can remember, I always wanted to be a gangster"

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: p0ki ()

mihec87 ::

Žar na oglje, plin ali elektriko?

noob96 ::

Sam prisegam na žare na oglje s pokrovom, tako da lahko nadzoruješ temperaturo in pečeš indirektno. Zdej če misliš obračat čevape in polivat s pirom bo dober tut najcenejši iz obija. Če pa bi rad spekel še kaj več od prepečene pleskavice pa se splača pogledati po kakšnem webru, sam imam master touch mislim da 57cm.

Naslednja stopnja pa so potem kamado žari, kot so big green egg, kamado joe..ampak tam so tudi cene 1000+eur

Twixz ::

Preferably oglje, uporaba čez vikend. Oglje mi je najjače, plin in elektriko že imam v bajti :D

Grillam na eni stari rešetki že 5 let. Obračam od čevapov do zelenjave. Samo je čas, da se posodobim glede tega. Obožujem tako hrano, gledal sem tudi webra ampak se mi zdi 57 (pre)malo? :D

p0ki ::

57 je cisto zadosti za par ljudi, razen ce bos pekel za 10,15,20 ljudi
"As far back as I can remember, I always wanted to be a gangster"


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšen žar? (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
674189948 (29) Mehndidesign
»

Priklop žara Weber q1200 na plin

Oddelek: Loža
166567 (3762) z3ro
»

Kdo uporablja Weber žar in kaka je razlika med kettle in ostalimi imeni?

Oddelek: Loža
439258 (7608) nekikr
»

Kakšna je razlika med električnim žarom in žarom na oglje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
11620177 (17239) Riff
»

Kje kupiti dober žar na oglje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7446807 (28492) bauci

Več podobnih tem