» »

težave s podnapisi

težave s podnapisi

kretze ::

dober dan imam eno vprašanje zanima me če ima/ali je imel kdo podoben problem.....in sicer film skopiran na usb ključek nakar ga priključim na TV zaženem film in mi pri podnapisih manjka polovica črk

Han ::

Podnapisi pa so v kakšnem formatu? Si sploh preveril vsebino datoteke z npr. Beležnico?

kretze ::

txt format....drugače pa sem si film potegnil dol že z slo subi

Han ::

Boš moral najti boljše podnapise v npr. SRT formatu.

kretze ::

sem tudi to probal(SRT format) pa je enako...problem je samo pri šumnikih ki mi jih na tv ne kaže

pitar ::

Poglej v kateri kodni tabeli je shranjen podnapis, takšno tabelo nastavi tudi na TV-ju ko boš predvajal film.

kretze ::

pitar...kako pa se kodna tabela nastavi na TV??

pitar ::

Običajno ko predvajaš film pogledaš pod nastavitve. To boš moral pa sam ugotoviti za svoj TV.

kretze ::

dober večer mene še samo nekaj zanima...amm situacija je taka prvo zdownloadom film(brez vkomponiranih podnapisov) nato naknadno zdownloadam še podnapise jim dam enako ime kot je film z končnico .srt ampak mi jih na tw-ju ne najde...zanima me se da kako ta podpnapis vkomponirat v film da bi delovalo ali moram počakat na film z slosubi že vkomponiranimi če hočem gledat prek tw?? hvala za odgovore

Han ::

Film in podnapise uvoziš v program MKVToolNix in 'zmuxaš' nov MKV...

huek111 ::

Pri samsungu nastaviš v tools/nastavitve podnapisov/kodiranje/ zahodno evropsko spremeniš v srednje evropsko.
Ostali imajo približno enako


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LG 3D SMART TV in nedelujoči podnapisi (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
529321 (8115) ttommy
»

[DivXviD] Philips predvajalniki (strani: 1 2 3 457 58 59 60 )

Oddelek: Zvok in slika
2954393001 (49497) NejcSSD
»

[divXvid] Yamaha predvajalniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16027053 (6585) monaco
»

TV Star T1000 - DVB-T in media predvajalnik

Oddelek: Zvok in slika
309241 (7605) asterix2000
»

Kater win player predvaja vse šumnike

Oddelek: Programska oprema
61401 (1318) markko

Več podobnih tem