» »

T2 ja ali ne?

T2 ja ali ne?

«
1
2

brett ::

Konec tedna mi poteče vezava na T2. Pri njih sem zadnja štiri leta in bil vedno zadovoljen. So pa ratali skopi s popusti za že obstoječe naročnike. Vzel bi njihovega najmočnejšega (oranžni hbo) za naslednji dve leti, pa dajo samo 10% skonto in drugi tv vmesnik gratis. To pomeni 60,3€ mesečno. Sedaj plačujem T3 Tera po 58,98€.
Najbolj me mika menjava operaterja in sicer Telemach Eon full za 29,99€ + še en dodatni vmesnik za drugi tv. Skupaj 35€.
Glede Telemach sem vseeno malo skeptičen, ker sem slišal in prebral veliko več slabega kot dobrega.... Kaj menite? Se splača reskirat in si potem puliti lase.

Kaj pa če bi jaz pri T2 odjavil naročnino in bi čez dan, dva vzela žena nase? Je upravičena do popusta kot nov naročnik??

Lp

Gajec ::

Popust je vezan na naslov, ne naročnika.

Mare2 ::

brett je izjavil:



Kaj pa če bi jaz pri T2 odjavil naročnino in bi čez dan, dva vzela žena nase? Je upravičena do popusta kot nov naročnik??

Lp


Tam na linku najdi, na priključek se šteje, torej z ženo ne smeta biti pri T-2 vsaj nekaj mesecev.

https://www.google.com/search?client=fi......2028.4345..5294...0.0..0.68.264.4......0....1..gws-wiz.s9EJDxMvGSs

starfotr ::

Najceneje je, da rotiraš med operaterji na 2 leti. In si vedno in povsod nov uporabnik.

Dokler bodo operaterji butasti in hoteli spulit naročnika od drugega, bo tako. Ko bodo pa začeli cenit zvestobo, bodo pa tudi storitve cenejše.

Mare2 ::

starfotr je izjavil:

Najceneje je, da rotiraš med operaterji na 2 leti. In si vedno in povsod nov uporabnik.


Sicer oni zaračunavajo izstop, torej ko greš stran, ampak če je slab, seveda ga je treba zamenjat. :)

Maximus ::

Kolega je šel za 1 teden iz T-2 na Telekom Slovenije, se zdilal za popust in šel nazaj na T-2.

Jakup ::

Ne vem od kod ideja o neki zvestobi itd. Kaj kdo od vas dobiva tudi popuste kot "nova stranka" za elektriko? Torej če ti na elektro energiji ne dajo 50% popusta samo zato, ker si pri njih že 10 let boš šel na genii in boš tam dobil 50% popust? Figo boš dobil. Enako stanje je v večini naročnin... Omenil si EON. Osebno se mi zdi to nategancija, saj stranke silijo v to, da morajo vzeti točno določene pakete, da lahko dobiš EON. Po testiranju pa je tudi bolj "lep kot uporaben". T-2 ima tudi app za smart TVje in je na voljo v vseh paketih in ne le v najdražjih.

Preveri kaj se zgodi pri Telemachu, ko se izteče popust...

Sam si povedal, da si slišal več slabega kot dobrega o Telemachu. Zavedati se moramo, da se kakovost storitev plača.

Master_Yoda ::

Mare2 je izjavil:

starfotr je izjavil:

Najceneje je, da rotiraš med operaterji na 2 leti. In si vedno in povsod nov uporabnik.


Sicer oni zaračunavajo izstop, torej ko greš stran, ampak če je slab, seveda ga je treba zamenjat. :)


Ta izstop ce tempiras tako da menjavas recimo v zacetku leta v veliki vecini ni treba placati, ker v tem casu vecinoma drazijo stvari in potem lahko reces da si spremenil zaradi spremembe pogojev in da se ne strinjas.
Pa tudi ce placas teh, 10/20 eur si na boljsem, ker je narocnina vsaj 10-20 eur cenejsa s kaksno akcijo za nove narocnike mesecno, obstojeci uporabniki pa se lahko obrisejo pod nosom (vsaj pri telekomu ko sem vprasal ali mi dajo podoben popust ali pa grem drugam so imeli raje da grem drugam).

Pa sem imel letos 100/20 + Max TV + Stacionarca za 20 eur mesecno sedaj 1 leto, sedaj bo pa 57 EUR mesecno eno leto. Potem pa menjam spet. Prej pa sem imel cca 55 eur za 20/20 + srednji TV program + stacionarca s placljivimi klici.

(Ce bi bil sam bi pa tako ali tako samo internet imel)
Dovie'andi se tovya sagain.

Zgodovina sprememb…

starfotr ::

Marketing in pridobivanje novih strank stane. Če imaš ti neko staro stranko, ki redno plačuje, te kot operaterja ne stane kaj dosti. Očitno je stranka zadovoljna.

1. dolgoletnim strankam gre v nos, ker nove dobijo ugodnosti, oni ne.
2. dolgoletne stranke po desetletju ali dlje prekinejo naročnino zaradi bedarij. To so stalno dvigovanje cen, poleg točke št. 1 ali pa podpiranje medijev, ko spodbujajo k nestrpnosti, čudna lastništva v ozadju ipd.

Storitev ni vse. Je tudi odnos.

Če to preslikamo. Žena ti doma ne da, medtem, ko vsem okoli tebe brez težav. Potem se pa vprašaš, kakšna je to zvestoba, če zvesti dobi manj, kot nek novi.

Jakup ::

Ne moreš enačiti pogodbe z operaterjem in ženo. Ne bom se spuščal v druge analogije, ker potem lahko s tem nadaljujemo v neskončnost. Vendar če ti storitve ne delajo pri operaterju je logično, da boš imel večjo željo po menjavi operaterja. Če ti storitve delajo in si zadovoljen pa se vsekakor da marsikaj dogovoriti. Zvestobo pa lahko stranke na različne načine koristijo. Lahko stranka unovči točke v klubu in si tako uredi marsikateri popust (brezplačne programske sheme, nakup TVja na obroke...), česar pa nove stranke ne morejo tako preprosto koristiti, saj nimajo dovolj točk za višje popuste.

Če ima OP doma optiko pa je definitivno menjava operaterja slaba odločitev, ker pri konkurenci nikoli ne bo imel enako kakovostnih storitev, ampak le slabše. Noben coax se ne more primerjati z optiko.

Master_Yoda ::

O cem ti sanjas ? Seveda ni slaba odlocitev menjava operaterja zaradi popustov ce imas optiko: Telekom,A1,T2. In vse dela na isti optiki.
Noben pa ni rekel da moras iz optike na coax, to bi pa bilo res bizarno.
Dovie'andi se tovya sagain.

harvey ::

starfotr je izjavil:


Če to preslikamo. Žena ti doma ne da, medtem, ko vsem okoli tebe brez težav. Potem se pa vprašaš, kakšna je to zvestoba, če zvesti dobi manj, kot nek novi.

Čista ekonomija odnosov. :D

Podobno logiko kot pri bonusu pri avto zavarovanjih bi lahko uvedli tudi tule, leta lojalnosti uravnoteženo z naročenim paketom rezultira v popust ali drugo ugodnost iz kluba.

Master_Yoda je izjavil:

O cem ti sanjas ? Seveda ni slaba odlocitev menjava operaterja zaradi popustov ce imas optiko: Telekom,A1,T2. In vse dela na isti optiki.
Noben pa ni rekel da moras iz optike na coax, to bi pa bilo res bizarno.

Ni ravno tako na GPON Telekomu je pipca samo 100/20 na T-2 pa 500/300 pri istem paketu.:|
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: harvey ()

buttcrack ::

od kdaj pa imaš lahko telemach ali T1 na T2 optiki?

Master_Yoda ::

Ja samo vecina teh ugodnosti je piskavih. Ko sem klical na Telekom za popust pri narocnini, drugace grem drugam so nekaj mutli da ker sem dolgo tu imam popuste pri nakupu TVjev, mobilnih telefonov ipd. Cena s popustom pa podobna kot v prosti prodaji - edina razlika edino v tem da imasobrocno placevanje. In ce ne rabis novih naprav ti te "ugodnosti" bore malo pomagajo.

P.S. To glede na optiko sem mislil drug operater (A1, T2) na Telekomovi optiki. V nasem bloku sta pa potegnjeni Telekomova in T2(ne vem pa ali je T2 dejansko priklopljena). Je pa malo bizarno da sem pri A1 imel 1 leto ogromen popust (19 eur namesto 57 mesecno), drugo leto pa bom placeval isto kot pri Telekomu (57 - pri Telekomu pa je bil racun okoli 55 eur mesecno), na Telekomovi optiki za visjo hitrost (pri telekomu imel 20/20, sedaj pa imam 100/20). Ko dve leti preteceta pa spet menjava na najugodnejsi popust ...
Dovie'andi se tovya sagain.

Zgodovina sprememb…

harvey ::

Master_Yoda je izjavil:

Ja samo vecina teh ugodnosti je piskavih. Ko sem klical na Telekom za popust pri narocnini, drugace grem drugam so nekaj mutli da ker sem dolgo tu imam popuste pri nakupu TVjev, mobilnih telefonov ipd. Cena s popustom pa podobna kot v prosti prodaji - edina razlika edino v tem da imasobrocno placevanje. In ce ne rabis novih naprav ti te "ugodnosti" bore malo pomagajo.

Telekom je pred kratkim še prenovil svoje točke in tako je izplen še slabši za naročnika. Enako je tudi s to robo iz klubov, ko se ozreš malo po štacnah vidiš, da so isti izdelki recimo TVji lahko še precej cenejši. Pa nakup iz kluba, vsaj za t2 je možen edino na obroke, seveda ob vezavi.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

broken/link ::

Gajec je izjavil:

Popust je vezan na naslov, ne naročnika.

tega pa skorajda ne verjamem. kaj pa bloki? večstanovanjske hiše? hiše, v katerih živita 2 familiji? hiše/stanovanja, ki so se prodala?

harvey ::

broken/link je izjavil:

Gajec je izjavil:

Popust je vezan na naslov, ne naročnika.

tega pa skorajda ne verjamem. kaj pa bloki? večstanovanjske hiše? hiše, v katerih živita 2 familiji? hiše/stanovanja, ki so se prodala?

Tu se upari še šifra naročnika.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

T743 ::

Če vse špila in je po možnosti optika, ne vem zakaj bi menjal...plačaš odklop, plačaš priklop, menjava modema, STB-jev en kup sitnosti, po možnosti te še najprej odklopijo, nato pa čakaš na priklop, ker dvomim da je instant. Če pa še ni optike in si na bakru pa res ni dileme tu ima T2 še vedno najboljše storitve. 10% na leto konec koncev niti ni malo. 1,2 meseca imaš v dobrem, je bilo tudi že bolje, a je gotovo, da bo šlo le na slabše za uporabnika, ne samo pri T2 ampak pri vseh.
Osebno bi konja, ki zmaguje menjal samo v primeru poškodbe...

Invictus ::

če imaš optiko, si pri tistem operaterju, ki ti jo ponuja.

Če si na Telekomovi parici, je zaradi hitrosti odprave napak biti najbolje kar pri telekomu.

Z menjavo paketov lahko blefiraš, ampak prav prišparal pa ne boš nikjer.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

T743 ::

Hja v mojem primeru to o telekomovi parici žal ne drži. Šele tehnik od T2ja jim je "neuradno"poštimal nadzemne omarice, iz njih mi je prinesel pokazat drate, ki so bili v slabšem stanju kot minerske žice po 20 ali več letih ležanja v zemlji.
Tisto od optike pa sigurno drži, prav tako, da je vse skupaj navaden blef, 2x 3x boš to naredil pa te bodo oboji siti....

starfotr ::

Če naletiš na do rega tehnika, pa da ima jajca psoegat v telekom omrežje, potem se da marsiakj urediti.

Uradno bi moral to urediti telekom/gvo. Vendar se jim jebe, če nisi telekomov naročnik. Tudi, če si, jim je bolj težko kaj naredit.

Če želite prihranit, potem se povežite 2,3,4 sosedje in se priklopite na 1 naročnino. Na optiki je to brez težav mogoče narediti. Tudi na dibro parici/coaxu.

brett ::

So mi pri T2 ponudili v končni verziji ponudbe za oranžni diamant z HBO 10% popusta za 1 leto, gratis drugi tv vmesnik in 10gb dodatno horizont. Pod črto: namesto 72€ bo prvo leto 60,3€, drugo leto pa 67€.
In sem sprejel. Ker sem z njimi zadovoljen, optika je super odkar jo imamo. Kot ste nekateri rekli: dobrega konja ne menjaš, razen če je res kriza. Bom pač moral "požreti" 250€ na letni ravni napram Telemachu. 8-)

tony1 ::

Cena gor ali dol Telesmeha se na daleč izogni. Prav si se odločil...

Tilen ::

Poglej uporabnika, ki je zvest 10 let in plačuje 50 EUR na mesec. 10 * 50 * 12 = 6000 EUR
Reciva, da so 4000 EUR stroški operaterja. Dobiček je torej 2000 EUR.
Nekdo, ki je vedno v akcijskem obdobju plačuje 35 EUR na mesec. 10 * 35 * 12 = 4200 EUR
Dobiček je torej 200 EUR.

1 zvesti uporabnik pokrije 10 uporabnikov, ki koristijo akcijo. Razmerje je več kot očitno v prid zvestim uporabnikom, saj bi sicer bile akcije tudi za slednje.

Po nekaterih podatkih migrira med operaterji največ 20% vseh uporabnikov. Se pravi od 10 uporabnikov je 8 zvestih in 2, ki migirirata.

Po desetih letih je torej pri 10 uporabnikih izplen 16.000 EUR od zvestih in 400 EUR od akcijskih. Da bi se akcijski izravnali, bi torej od konkurence morali pridobiti še 78 akcijskih uporabnikov za 10 let.

Dokler to razmerje samo ne upade, ne bo spremembe.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

starfotr ::

Iz tega izračuna, pa čeprav so številke lahko izmišljene (ali pa realne, nima veze), se da videti, da so storitve za stare uporabnike predrage, za nove pa kao prepoceni.

In ko to dvoje skupaj seštejemo, pridemo do tega, da operaterji za nalašč delajo to, kar delajo.

Običajen dolgoletni potrošnik nima nobenega vzvoda, razen menjavo, če se mu ta pohlep gravža.

Pridemo do točke, kjer lahko mirno rečemo, da so storitve predrage zaradi prevelikih marž.

Vazelin ::

Vav, zelo zadovoljen si s storitvami in sedaj se boš za nekaj eur jajcal naokoli?;)

Tilen ::

Sem popravil izračun, ker je bil hudo napačen in v škodo zvestim uporabnikom. Sedaj je bolje. :)

Ob razmerju 80:20 je pri 10 uporabnikih je izplen 16.000 EUR od (8) zvestih in 400 EUR od (2) akcijskih. Da bi se akcijski izravnali, bi torej od konkurence morali pridobiti še 78 akcijskih uporabnikov za 10 let.

V primeru, da operater torej izgubi enega zvestega in želi še vedno imeti isti izplen, bo moral pridobiti še 40 akcijskih.

Zato je lažje zvestemu dati HBO zraven zastonj ali višjo hitrost za enako ceno, kot mu ponuditi akcijo, ker potem se bistveno oteži situacija.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

starfotr ::

Tilen, iz stališča ponudnika je stvar enostavna. Želite čim več denarja za čim manj naprezanja, tako finančnega, kot tudi pri nudenju storitev. Iz stališča potrošnika je tudi jasno - želimo čim nižje cene in delujoče storitve.

Ponudnik je pač slep in misli, da bo s pridobivanjem novih naročnikov zapolnil malho, ne vidi pa, da mu stare kure nosijo jajca, mladi piščeti pač ne in morajo odrasti, da bo kaj iz njih.

Potrošniki pa, ob kartelnem dogovoru praktično nimamo izbire. En podraži, v roku nekaj tednov ali mesecev drugi, tretji, četrti operater. In zgodba se ponovi. Nato silna akcija za nove naročnike (to promocijo financiramo stari naročniki - kaj točno imamo od tega stari, kot samo višje cene?).

Dokler bo taka miselnost vladala med operaterji, bodo tudi potrošniki mislili enako in se bodo požvižgali na zvestobo.


Torej, kaj operaterja košta, če bi vsi imeli polno shemo, namesto različnih paketov? Nič kaj dosti. Je pa pohlep, ker lahko prodaš meglo za več denarja, kot bi jo sicer.

In zakaj so 3 paketi na voljo? Najcenejši, okleščen, katerega se ne splača vzeti, potem nekaj vmes in nato najdražji, ki nudi največ, ki pa je s stališča potrošnika predrag. Operaterji ciljate, da bi vsi vzeli srednji paket, ker tako tudi vi zaslužite največ.

Master_Yoda ::

Vazelin je izjavil:

Vav, zelo zadovoljen si s storitvami in sedaj se boš za nekaj eur jajcal naokoli?;)


V mojem primeru je bilo to okoli 450. Zame ni to par eur ...

In nisem se rabil jajcati naokoli:
1) Sel v poslovalnico konkurence z akcijo in podpisal pogodbo
2) Dobil SMS z datumom kdaj bo menjava
3) Tisti dan je prisel tehnik odklopil stari modem, priklopil nov modem (manj kot 10 minut dela).

Je pa res ja da sem si tisti dan vzel dopust. Ampak za 450 eur prihranka se je splacalo.
Dovie'andi se tovya sagain.

T743 ::

Pa imaš sedaj enak oziroma primerljiv paket?

Master_Yoda ::

Boljsi. Prej sem imel 20/20, srednjo TV shemo, in stacionarni telefon, ki se placuje po impulzih. Sedaj imam 100/20, najvecjo TV shemo (brez dodatnih paketov kot so HBO, etc), ter stacionarca kjer so klici ze vsteti v narocnino.
Dovie'andi se tovya sagain.

mailer ::

Imate vsi ločljivost slike preko t2 to go le 720p? Glede na to, da gledam na računalniku bi lahko bila ločljivost FHD. Prav tako ne morem gledat določenih programov HBO, 4K medtem ko jih na tv predvaja brez težav.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

THXMASTER ::

ja

mzakelj ::

Imam dva priključka na t-2 in na enem na bakru so 4 tv-ji in 40/20 net. Deluje brezhibno že več let. Drugi priključek je na BRO TS optiki in deluje brez problemov že več kot leto dni. Letos sem dvignil hitrost na 1000/100 in zaenkrat 4 tv-ji. Deluje b.p. Ok mogoče je kak € več kot bi bilo drugod, samo ne menjam dokler imajo take tehnike. Jaz gledam na priključek kot na celoto. Ne samo na ceno. In celota je odlična. Tako da za T-2 en velik DA !!

Argonavt ::

Razmišljam o menjavi operaterja. S paketa Modri, katerega cena gre v nebo na Oranžni Optimum. Na voljo je optika.

Zunaj Oranžni Optimum ostane še ena mobitel mobilna številka in en predplačniški mobi.

So kakšna presenečenja pri menjavi? Plačilo prekinitve? Oranžni optimum nima omejitve števila naprav na WiFI?

Predvsem pa ima kdo predlog optimalne naročnine za še eno mobilno številko plus en mobi?

mzakelj ::

Jaz bi rekel samo veliki JA za T-2. Mam naročnino na dveh lokacijah, ena na parici, druga BRO optika in deluje na obeh super. So v štartu mogoče kaki heci, samo kje jih pa ni ko je omrežje zraven ....

Izaso ::

Jaz bi ti bolj priporočala Telemach. Kot celotna storitev so bolj kakovostni, boljša programska shema (npr Sport Klub HD, ...), boljši box, cenovno tam/tam. Če že zbiraš, da je optika, si vzami EON box, ki ga imaš lahko na ponudniku drugega internet providerja.

tony1 ::

Glede boxa in IP TVja ne vem, ker nobenega od teh ne uporabljam, glede interneta pa je T2 stokrat boljši ponudnik od Telesmeha.

Invictus ::

Izaso je izjavil:

Jaz bi ti bolj priporočala Telemach. Kot celotna storitev so bolj kakovostni, boljša programska shema (npr Sport Klub HD, ...), boljši box, cenovno tam/tam. Če že zbiraš, da je optika, si vzami EON box, ki ga imaš lahko na ponudniku drugega internet providerja.

Vsi imajo Sport Klub HD, ni pa to nek kvaliteten kanal ;).

In vsi lahko gostujejo na omrežju drugega ponudnika, razen Telekoma, čeprav je to za reševanje napak muka...

Vzameš operaterja, ki ti napelje optiko...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Bakunin ::

tony1 je izjavil:

glede interneta pa je T2 stokrat boljši ponudnik od Telesmeha.


+1

Vanadium ::

Men ni jasno a ta sport klub res folku tok pomeni? Zanimivo da noben ne reče na t-2 imaš pa 12 dokumentarnih kanalov8-O

profii ::

Človeka, ki ti predlaga Telesmeh za operaterja jaz nebi jemal resno :)
(isto, da ti navede Sprotklub kot konkurenčno prednost)

Izaso ::

profii je izjavil:

Človeka, ki ti predlaga Telesmeh za operaterja jaz nebi jemal resno :)
(isto, da ti navede Sprotklub kot konkurenčno prednost)


Evo da naštejem prednosti Telemacha napram T-2:
- bluetooth daljinec + glasovno iskanje; T2 le IR daljinec in nima glasovnega iskanja.
- Telemach omogoča igranje igric (Google Play Games) ; T2 nima iger.
- Telemach omogoča YouTube; T2 ne.
- Telemach box dela tudi na tujem omrežju; T2-jev ne.
- v Telemachovi videoteki vidnih več podatkov o vsebini; T2 samo osnovne informacije.
- Telemach ima več VOD katalogov; T2 nima Cinestar Premiere Plus kataloa, NG+ kataloga, AXN kataloga, AMC kataloga.
- Telemach ima vse Sport Klube v HD; T2 nima niti enega Sport Kluba v HD.
- Telemach ima brezplačen preizkus; T2 ga ne ponuja,
- T-2 Personalizacija ne dela ok, recommendation je zgrešen / priporočila ne delujejo ok,
- T-2 ima težave pri posodobitvi komunikatorja – slika zmrzuje, zvok blokira,
- T-2 - 15 sekundi zamik pri prižigu začetnega zaslona

Internet - če je optika, vzameš optiko, glede ostalih storitev pa je T-2 realno še zadaj.

Bakunin ::

Vsaj kar se Interneta tiče lahko sami pogledate povezljivost:

https://bgp.he.net/AS34779#_ix vs https://bgp.he.net/AS3212#_ix

mzakelj ::

Izaso je izjavil:

profii je izjavil:

Človeka, ki ti predlaga Telesmeh za operaterja jaz nebi jemal resno :)
(isto, da ti navede Sprotklub kot konkurenčno prednost)


Evo da naštejem prednosti Telemacha napram T-2:
- bluetooth daljinec + glasovno iskanje; T2 le IR daljinec in nima glasovnega iskanja.
Enkrat bo, za kar ne vidim do sedaj kot minus.
- Telemach omogoča igranje igric (Google Play Games) ; T2 nima iger.
TV je za gledat, drugače daš pa android box pa aplikacijo gor pa lahko delaš še kaj drugega kot samo igraš igre.
- Telemach omogoča YouTube; T2 ne.
Glej odgovor zgoraj pri igranju iger
- Telemach box dela tudi na tujem omrežju; T2-jev ne.
Dela dela samo malo se moraš pomatrati. Pa ne vem zakaj bi moral delati povsod ?
- v Telemachovi videoteki vidnih več podatkov o vsebini; T2 samo osnovne informacije.
Ni res. Očitno nisi nikoli testiral. Se vidi kdaj je bil film narejen ( leto ) , igralce... , pa opis filma. Ne vem kaj bi še rad ?
- Telemach ima več VOD katalogov; T2 nima Cinestar Premiere Plus kataloa, NG+ kataloga, AXN kataloga, AMC kataloga.
Če misliš kot videoteko se da vklopit.
- Telemach ima vse Sport Klube v HD; T2 nima niti enega Sport Kluba v HD.
Zaradi sport kluba pa res ni pametno menjavati operaterja, razen če samo to gledaš.
- Telemach ima brezplačen preizkus; T2 ga ne ponuja,
Ne rabi ker so dovolj kvalitetni ...
- T-2 Personalizacija ne dela ok, recommendation je zgrešen / priporočila ne delujejo ok,
Se bo poštimalo s časom. Kdo pa sploh rabi to ?
- T-2 ima težave pri posodobitvi komunikatorja – slika zmrzuje, zvok blokira,
Imam 4 tv-je pa dela b.p. po vsaki nadgradnji. Kdaj si nazadnje uporabljal t-2 pa na kakšni liniji ?
- T-2 - 15 sekundi zamik pri prižigu začetnega zaslona
Kaj pa je 15 sekund proti večnosti ?

Internet - če je optika, vzameš optiko, glede ostalih storitev pa je T-2 realno še zadaj.

glede na Siol mislim da so kar naprej. Samo NEO poglej, čist faler. Ne dela skoraj nobenemu ok.

MrStein ::

Invictus je izjavil:


Vzameš operaterja, ki ti napelje optiko...

Se ne strinjam. Če imaš optiko, narediš pregled ponudb in izbereš (zate) najboljšo.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Matej_K ::

Če ti optiko napelje T2 nimaš opcije drugje vzet.
... .. .

tony1 ::

To ne drži že leta (morda je kak GPON izjema?). Že v dveh fletih sem imel TSjevo optiko (eno vlakno), in povsod sem lahko naročil T2.

Vanadium ::

Govori o tem da ima T-2 opriko ki jo je izgradil gratel. T-2 ni dolžan ponudit svojega omrežja drugim kakor Telekom...

tony1 ::

I stand corrected.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Katerega internetnega ponudnika izbrati? (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1876557065 (5171) starfotr
»

A1 Kombo M (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Omrežja in internet
24677467 (19872) Tilen
»

Telekom proti Telemach (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11945741 (15981) solatko
»

Siol brez SPORTKLUBA (SK) (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8713541 (4987) firbec
»

T2 ali Telekom (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
6918489 (10491) PunkDude

Več podobnih tem