» »

Poceni DAB+ radijski sprejemnik

Poceni DAB+ radijski sprejemnik

ahonen ::

Pozdravljeni,

opazil sem, da je na temo DAB+ signala in sprejemnikov kar nekaj odprtih debat, nisem pa zasledil naslednje (lahko sem tudi spregledal).
Iščem namreč poceni namizni radio (takšen kot je na sliki) z USB, microSD vhodom in pa seveda DAB+ sprejemom.
Uporabljal bi ga v službi in pa doma v delavnici, tako da se mi zdi škoda dajati neke velike denarje zanj.
Pri nas so vsi dragi kot žafran, sem jih pa kar nekaj našel na ebay.de, ebay.it, aliexpress.com in pa amazon.de. Problem pri vseh teh je, da njihova vrednost za malenkost presega tisto, za katero pri nas plačaš DDV (22€).
Zanima me, če ko ve, kje bi lahko še iskal oz. če ima kdo direkten link do radia.

Najlepša hvala za odgovor in lep pozdrav.

Apple ::

Ce je posiljatelj iz EU, ne rabis gledat teh 22 eur.
LP, Apple

ahonen ::

Apple je izjavil:

Ce je posiljatelj iz EU, ne rabis gledat teh 22 eur.


Veš kaj je problem, pošiljatelj je že lahko iz EU.
Vendar to ne pomaga kaj dosti, če je artikel (v tem primeru radio) Made in China.
Se pravi da kljub temu da je prodajalec iz EU jaz plačam carino, ker artikel ni evropski izdelek.

oiwedfhjweif ::

Lol ne. Lahko se zgodi, da ima kitajec v EU skladišče in še roba ni ocarinjena.

Leto nazaj naročil en del za avto, 1,5k€ iz UK, plačal paypal, dobil čez 4 dni domov. Produkt made in Malaysia (OEM). Nobene carine.

starfotr ::

Narobe veš. Večina robe pri nas iz Kitajske.

oiwedfhjweif ::

Tega lahko komot naročiš, npr. Ali pa tega.

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

če kupiš v eu trgovini, ne plačaš dajatev, ker jih more prodajalec, ko uvozi iz kitajske. Nima veze to nič z izvorom.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

starfotr ::

ahonen ::

oiwedfhjweif je izjavil:

Tega lahko komot naročiš, npr. Ali pa tega.



Uuu hvala ti. Tisti na ta prvem linku je bomba. Edino nekaj me bega, in sicer USB vhod. Pod specifikacijami je navedeno:
Support USB connection computer upgrade
Supports USB connection charger charging

Se potemtakem da predvajati mp3 vsebine iz usb ključka ali ne?

errhec ::

"Se potemtakem da predvajati mp3 vsebine iz usb ključka ali ne?"

Ne podpira predvajanja glasbe iz USB ključka. (SPEC)
Tisti iz drugega linka je neuporaben, pri nas mora podpirati DAB+.
dd

Daniel ::

Hvala za link, tudi sam iščem nekaj podobnega, ker na FM pri teh novodobnih hišnih radijih kar naprej nekaj šumi, če nima digitalnega kanalnika.

ahonen ::

Sem naročil radio iz prvega linka, ki ga je #macidumo objavil. Dan po opravljenem naročilu mi je prodajalec poslal sporočilo kjer je pisalo, da teh radijskih sprejemnikov nima več na zalogi (kljub temu da je pisalo, da jih je več kot 10 na voljo; mimogrede, to piše še danes, kljub temu da je prodajalec dejal da bo izbrisal to številko). Denar mi je vrnil na paypal račun, kar je ok.
Ali bi lahko kdo od vas še pogledal za kakšen podoben (ali večji) radio, ki se nahaja v državah EU? Sam sem iskal in kaj solidnega za podobno ceno nisem našel.
Hvala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahonen ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse o Ebay-ju (strani: 1 2 3 4106 107 108 109 )

Oddelek: Kaj kupiti
5436942370 (1716) mtosev
»

USB tv/radio tuner in razširitev radijskih frekvenc (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
5110688 (7540) radmannsdorf
»

carina in paket

Oddelek: Loža
415557 (4744) St235

CARINA ebay (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Omrežja in internet
27094290 (71155) Tilen

Več podobnih tem