» »

Firestick, Roku ali kaj drugega

Firestick, Roku ali kaj drugega

gexi45 ::

Zdravo, jaz bi potreboval nek stick ki se da preko HDMI priključit direkt na monitor. Uporabljat mislim za gledanje D3GO zato more met ta stick naložen ali pa da je možno naložit Internet explorer, EDGE ali pa Firefox. Chrome mi ne pomaga ker D3GO ne podpira chroma. Ali pa je mogoče kak stick ki deluje kot android naprava da bi mogoč gor naložo iz playstora D3GO app.

Edit: očitno tudi firefox ne dela
  • spremenilo: gexi45 ()

borisk ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: borisk ()

gexi45 ::

Se opravičujem saem po dolgem času tu gor pa sem čist pozabo, da bi poiskal thread. Hvala za linke

cryptozaver ::

Malo stara tema a se vedno aktualna.

Po tem ko mi je sodelovanje odpovedal eden od no-name TV box donglov sem se odlocil, da kupim nekaj kar preverjeno deluje.

Kaj se splaca vzet trenutno? Roku, Amazon fire stick, kaj drugega?

Cena ni najbolj pomembna, vazno je, da dobro dela. Rabim pa dober Wi-Fi, 4K video izhod, stremanje filmov z mreznega diska, Netflix, Kodi, BT tipkovnica ipd....

Saul Goodman ::

najbolj se ti splača pogledat temo "kateri tv android box".

the best of the best na trgu je Nvidia Shield TV. stane cca. 200e (+/-20e, odvisno kdaj in kje nabaviš). Potem dolgo ni ničesar, nato pridejo na vrsto najboljši kitajci, firestick in ostalo.

cryptozaver ::

Kot vidim je Nvidia Shield TV bolj igricarski.

Testi pravijo, da so Chromecast, Roku in Fire stick do 100eur trenutno vodilni. Roku in Amazon sta v rahli prednosti, razlike so male.

Me pa zanima, ce ima kdo izkusnje s stremanjem videa iz mreznega diska na te palcke ?

nejcek74 ::

Če imaš kot mrežni disk v mislih NAS potem preveri ali lahko na njemu teče PLEX.

cryptozaver ::

Samo zunanji HDD prikljucen prek USB na ruter.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NVIDIA Shield (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Konzole
828145305 (9634) ruski76
»

Telemach- D3GO (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5124753 (2935) zuz3k
»

Kater mrežni multimedijski 4K HDR predvajalnik?

Oddelek: Zvok in slika
183303 (1636) rs1975
»

Kateri android TV box za D3GO

Oddelek: Zvok in slika
73674 (2124) yani2000

Več podobnih tem