» »

Fallout 76

Fallout 76

oo7 ::

Steam dobi 30% in razvijalec 70% ?

Furbo ::

Izi je izjavil:

Valve je ena najbolj grabežljivih in odiralskih firm na svetu in preko Steama zase krade kar tretjino dobička igričarskih firm.

A misliš da če neseš škatlo v trgovino, da vzame kaj manj? Še dražje pride.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Izi ::

oo7 je izjavil:

Steam dobi 30% in razvijalec 70% ?
Točno.
Ravno zaradi Valvovega oderuštva imajo že skoraj vsi večji igričarski založniki svoj programček za svoje igre.
Uplay, Origin, GOG Galaxy, Battle.net in sedaj še Bethesda.net

Na primer, Ubisoft na svojem Uplayu na vse igre nudi 20% popust za samo 100 U točk (v vsaki igri jih dobiš okoli 400), pa imajo še vedno več dobička kot da bi dali 30% firmi Valve.

oo7 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Steam dobi 30% in razvijalec 70% ?
Točno.
Ravno zaradi Valvovega oderuštva imajo že skoraj vsi večji igričarski založniki svoj programček za svoje igre.
Uplay, Origin, GOG Galaxy, Battle.net in sedaj še Bethesda.net

Na primer, Ubisoft na svojem Uplayu na vse igre nudi 20% popust za samo 100 U točk (v vsaki igri jih dobiš okoli 400), pa imajo še vedno več dobička kot da bi dali 30% firmi Valve.


Ja samo vse uplayeve igre so tudi na Steamu.
Drugače pa vse igre od Bethesde so bile takoj na Steamu razen Fallout shelter in Elder Scorlls online sta bili na začetku predvsem beta verziji na Bethesda.net potem sta prišli pa še na steam.
Jaz upam,d a se Bethesda ne umika z Steama.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

BigWhale ::

Izi je izjavil:

Tukaj bomo z radiacijo dobivali mutacije, tako pozitivne kot negativne in se lahko odločili, da bomo nekatere mutacije obdržali.


Vecje neumnosti bi se tezko spomnili. :>

BigWhale ::

Izi je izjavil:

Valve je ena najbolj grabežljivih in odiralskih firm na svetu in preko Steama zase krade kar tretjino dobička igričarskih firm.


Koliko pa mislis, da poberejo drugi zalozniki? EA? Ubisoft? Tudi Bethesda Softworks je bil najprej zaloznik. Valve mogoce pobere 30%, ce igro izdas ti ali pa jaz. Ce pa igro kot je Fallout ponudi Bethesda Softworks, sem pa preprican, da se o teh stevilkah kar malenkost pogajajo.

Furbo ::

Saj lahko kakšen slotechovec naredi infrastrukturo, kot jo ima steam, ki prenese na stotisoče hkratnih DLjev, ki gosti kup iger in popravkov zanje, to avtomatično namešča itd.. za 10% cene ali manj. Najbolje za 0%, ker dobiček je itak grda beseda.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

oo7 ::

Fallout 76 - Welcome to West Virginia Gameplay Video

BigWhale ::

To smo ze vidl ene trikrat. :>

oo7 ::

Fallout 76 - The Power of the Atom! Intro to Nukes Gameplay Video

oo7 ::

Fallout 76 "Country Roads" Briefly Reached #1 in the US iTunes Charts

https://www.vgr.com/fallout-76-country-...



Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Beta za Fallout 76 oktobra 2018

https://www.gamespot.com/articles/fallo...

Izi ::

PCGamer - Fallout 76 won't launch on Steam

Kot smo nekateri predvidevali, Fallout 76 ne bo na Steamu. Ne samo beta testiranje, ampak tudi kasnejši končni izid.
PC verzijo igre Fallout 76 bo torej možno igrati izključno samo preko Bethesda.net. Poleg PC bo na voljo še verzija za Xbox One in PlayStation 4.

Ali se po igričarskih velikanih kot sta EA, Ubisoft in Blizzard tudi Bethesda za vedno umika iz odiralske Steam platforme še ni znano. EA in Ubisoftu se je umik iz Steama finančno izplačal in sedaj delata bolje kot kdajkoli prej, Blizzard pa sploh nikoli ni bil na Steamu. Kako bo z Bethesdo bomo pa še videli. Če bo Fallout 76 kolikor toliko uspešen bomo verjetno tudi Fallout 5 in Elder Scrolls 6 igrali samo preko Bethesda.net.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Zmajc ::

Hja, steam je zelo dober za male razvijalce iger, za večje ki imajo že ustaljeno bazo uporabnikov in večjo medijsko prisotnost pa bolj ovira kot kaj drugega.

Je pa vseeno zelo nadležno da ima vsak založnik svoj launcher. :)

oo7 ::

Igra elder scorls Online ob izidu tudi ni bila takoj na voljo na steamu če se ne motim. Enako je bilo z Fallout shelter tako, da igra lahko kasneje pride tudi na Steam ?



Je mogoče kje najti podatke tako kot za Steam koliko igralcev igra kakšno igro npr na Bethesda.net ali Battle.net ?

Zmajc ::

battle.net ima miljone igralcev že zaradi wow-a in d3 oni se steamu lahko samo smejijo pa jim lepo prst pokažejo.

BigWhale ::

Battle.net je zacel delati leta 1996. Steam je pa postal zaresen sele kaksnih deset let kasneje. Ja, obstajal je ze prej ampak kot platforma za 3rd party avtorje je pa zacel nekaj let po pervem izidu.

Zmajc ::

Battle.net še danes ni za 3rd party avtorje. Vse razen Destiny 2 imajo in house, pa še ta je tam verjetno ker imata obe firmi istega lastnika.

Point je da oni steama ne rabijo in bi jim bil samo v breme.

ahac ::

steam je zelo dober za male razvijalce iger
Ampak ne več tolk kot je bil. Nekateri mali razvijalci imajo zdaj težave, ker so njihove igre neopazne med vsem sranjem, ki je na Steamu. Ampak na PCju nimajo alternative, so pa zaradi tega nekateri zdaj dost bolj uspešni na Switchu...

Jaz mislim, da bi bilo ful dobro, če bi nekateri publisherji (npr. Bethesda, Epic, WB, Square Enix, Rockstar / Take Two, Telltale, itd., mogoče še celo Microsoft) skupaj naredil en store / launcher namesto vsak svojega. S tem bi se rešil plačevanja tistih 30% Valvu, hkrati bi pa imel kvaliteten in razširjen client, ki bi resno konkuriral Steamu.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Evolve ::

dokler bo cena ista je vseen drek

za 1€ pa tut ne bom imel nameščenih 100 različnih clientov za špile

oo7 ::

Če kupiš igro v fizični obliki in ne preko Steama in potem igro registriraš preko Steama morajo razvijalci tudi plačati Valvu ?



ahac je izjavil:


Jaz mislim, da bi bilo ful dobro, če bi nekateri publisherji (npr. Bethesda, Epic, WB, Square Enix, Rockstar / Take Two, Telltale, itd., mogoče še celo Microsoft) skupaj naredil en store / launcher namesto vsak svojega. S tem bi se rešil plačevanja tistih 30% Valvu, hkrati bi pa imel kvaliteten in razširjen client, ki bi resno konkuriral Steamu.




Microsoft že ima store in je katastrofa.

Izi ::

Evolve je izjavil:

dokler bo cena ista je vseen drek
Igre izven Steama so ponavadi občutno cenejše. Ubisoft na primer ti pri vsaki igri, ki jo kupiš direkt od njih da 20% popust.

oo7 je izjavil:

Če kupiš igro v fizični obliki in ne preko Steama in potem igro registriraš preko Steama morajo razvijalci tudi plačati Valvu ?
Seveda. Igre v fizični obliki ne obstajajo že več desetletij. Kje in kako si kupil Steam key je pa popolnoma vseeno. Na majhnem papirčku v veliki fizični škatli ali preko emaila pri sumljivih azijskih key dealerjih, vedno bo Steam pokasiral tretjino polne cene.

ahac ::

oo7 je izjavil:

Microsoft že ima store in je katastrofa.
Ravno zato bi pa moral imet nekaj drugega. :P


Izi je izjavil:

Na majhnem papirčku v veliki fizični škatli ali preko emaila pri sumljivih azijskih key dealerjih, vedno bo Steam pokasiral tretjino polne cene.
Mislim, da to ni res. Steam pobere svoj delež samo, če kupiš tam, druge keye (za box, lastni store publisherja ali za ostale trgovine) lahko publisher generira brezplačno.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

oo7 ::

Ja ponavadi so igre na Steamu dražje kot pa tiste v fizični obliki, ki jih jaz kupujem.

Evolve ::

Igre izven Steama so ponavadi občutno cenejše. Ubisoft na primer ti pri vsaki igri, ki jo kupiš direkt od njih da 20% popust.


ti jih pa pihneš

Izi ::

oo7 je izjavil:

Ja ponavadi so igre na Steamu dražje kot pa tiste v fizični obliki, ki jih jaz kupujem.

Jasno, kupovanje direkt na Steamu je najdražje kupovanje iger na svetu. Jaz Steam keye kupujem izključno poreko azijskih posrednikov.
Osebno se mi zdi najboljši sistem, ki ga ima Ubisoft s svojim Uplayom. V njihovem klientu imam največ kupljenih iger. Približno 4-krat letno imajo znižanja do 70% + še 20% popusta na vsako igto.

Malo smo zašli iz teme.

BigWhale ::

Izi je izjavil:

Seveda. Igre v fizični obliki ne obstajajo že več desetletij.


A si ravnokar prisel iz prihodnosti?

Berserker ::

Ne vem no, sam včasih se ob razprodajah tudi na steamu da dobit kaj ugodnega. Osebno mi ni ravno po volji delat vsakič novi acc za trgovino, ki ima slučajno najbolj ugodno ceno.

oo7 ::

Why Fallout 76 is not on Steam according to Pete Hines: "we think having a direct relationship with our customers in an online game like this will allow us to serve them better"

BigWhale ::

Tole je kr mal smesn, oziroma zalostn. Neumn v bistvu. :D

oo7 ::

Danes

Saturday, August 11

11:00am - Fallout 76 and Fan Q&A
Todd Howard and others from Bethesda Game Studios will host a panel and Q&A revealing more information about Fallout 76.


Mislim, da bo tole okoli 18.00 ure pri nas ? Quakecon je v Texasu kjer je ura zdaj 8 zjutraj.

oo7 ::

FALLOUT 76 - Character Creation and S.P.E.C.I.A.L. System Gameplay Demo (2018)

oo7 ::

Fallout 76 will not launch on Steam--but that doesn't mean all future Bethesda games will avoid releasing on the platform, the publisher has said.

"We did not announce 'all future Bethesda games will not be on Steam'. That is not what we said. We said 'this game will be available exclusively on Bethesda.net,'" Bethesda's Pete Hines told IGN yesterday.

http://www.ign.com/articles/2018/08/11/...


When asked whether Doom Eternal would be skipping Steam as well, Hines said they don't know yet. "We haven't decided on anything else, this is specific to Fallout 76 given the kind of game it is -- it's an online, ongoing game," he continued. "[Doom Eternal] may or may not, but it hasn't been decided on anything else yet."


Additionally, Hines said he's not totally sure if Fallout 76 will ever make it to Steam. "Is it possible? I guess, but I honestly couldn't give you any guarantee one way or the other on whether it will or won't." Notably, The Elder Scrolls Online and The Elder Scrolls: Legends both made their way to Steam after initially launching exclusively on Bethesda.net.

When asked what the reason for Fallout 76 not launching on Steam was, Hines explained it was to have more control over the online experience of players, saying "we feel like the best way for us to provide the best experience and service to our customers is to be dealing with them directly, and not through someone

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Fallout 76 - Vault-Tec Presents: Let's Work with Others! Multiplayer Video

BigWhale ::

Oh, kako ljubko posiljevanje z multiplayerjem. Super! :D

Naslednji educational video bo najbrz o tem kako in-game currency kupis s svojo kreditno kartico. :>

oo7 ::

FALLOUT 76 - Vault-Tec Presents: Home Building & Crafting Trailer (2018)

oo7 ::

Fallout 76 - Vault-Tec Presents: Atomics for Peace! Nukes Video

BigWhale ::

Ne razumem teh teaserjev s prakticno enako vsebino.

oo7 ::

BigWhale je izjavil:

Ne razumem teh teaserjev s prakticno enako vsebino.


To so standardni tezerji Fallout iger.

oo7 ::

Fallout 76 Map Is Called Appalachia

How does Appalachia differ from the Commonwealth or Capital Wasteland? It starts with a Guitar Sword



https://twitter.com/Fallout/status/1042...

oo7 ::

FALLOUT 76 Opening Cinematic Intro Trailer (2018)

oo7 ::

Mapa Fallout 76




EXCLUSIVE Fallout 76 Multiplayer Gameplay! (PVP, Nuke Launch, & Explosion!) FIRST LOOK



Fallout 76 - How STEALTH Works! - More Stealth PVP Mechanics Info Revealed



Fallout 76 - How VATS Works! - Real Time VATS Explained

oo7 ::

Fallout 76 - Original Main Theme

Jst ::

Fallout 76 ne bo na Steamu:

gamespot: Here's Why Fallout 76 Isn't Coming To Steam

"Well because of the kind of game it is," Hines said when asked by Fallout 76 is bypassing Steam. "Because it's an online, always-on game-as-a-service.



Well, Glede na to, da sem z veseljem preigral Fallout 3, izpustil Vegas, kupil Fallout 4 in prišel nag izven Vaulta ter nato nehal igrati, bom raje preigral Vegas, nato Fallout 4, Fallout 76 pa izpustil, ker čeprav mi je bil koncept na začetku zanimiv, več detajlov kot je prihajalo ven, bolj skeptičen sem bil, je pa to zadnja žeblja v krsto. Že tako imamo Steam, Origin, Windows Store, še ene par drugih, sedaj pa naj bi še Bethesin klient moral uporabljati? Ne hvala.

Upam na Anthem....

(Po objavi nisem nič spremljal, a mogoče bo ravno prava igra zame, ki več ne morem igrati uro ali več zaporedoma več dni v tednu, ampak mi bolj pašejo igre, ki jih lahko igraš po 30 minut vsakih par dni. Zato igram Forza Autosport 7, recimo, čeprav mi racing nikoli ni bil pretirano zanimiv žanr.)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

Jst je izjavil:

Fallout 76 ne bo na Steamu:

gamespot: Here's Why Fallout 76 Isn't Coming To Steam

"Well because of the kind of game it is," Hines said when asked by Fallout 76 is bypassing Steam. "Because it's an online, always-on game-as-a-service.



Well, Glede na to, da sem z veseljem preigral Fallout 3, izpustil Vegas, kupil Fallout 4 in prišel nag izven Vaulta ter nato nehal igrati, bom raje preigral Vegas, nato Fallout 4, Fallout 76 pa izpustil, ker čeprav mi je bil koncept na začetku zanimiv, več detajlov kot je prihajalo ven, bolj skeptičen sem bil, je pa to zadnja žeblja v krsto. Že tako imamo Steam, Origin, Windows Store, še ene par drugih, sedaj pa naj bi še Bethesin klient moral uporabljati? Ne hvala.

Upam na Anthem....

(Po objavi nisem nič spremljal, a mogoče bo ravno prava igra zame, ki več ne morem igrati uro ali več zaporedoma več dni v tednu, ampak mi bolj pašejo igre, ki jih lahko igraš po 30 minut vsakih par dni. Zato igram Forza Autosport 7, recimo, čeprav mi racing nikoli ni bil pretirano zanimiv žanr.)


Fallout 4 le preigraj je dobra igra.
Fallout new Vegas je pa odlična igra ampak si naloži kakšne mode za grafiko.

Mene pa anthem ni prepričal tako kot ne Fallout 76. Bi igral če bi bila igra na Steamu tako pa ne. Itak pride ta mesec ven velik MOD Fallout New California za Fallout New Vegas :)

Jst ::

Saj ravno grafični Modi za New Vegas so me pritegnili, če bom le imel čas.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

GeForce_GTX ::

Multiplayer only? Ali tudi Story ne bo imela?

ABX ::

GeForce_GTX je izjavil:

Multiplayer only? Ali tudi Story ne bo imela?


Majhna firma, še za game engine jim je zmanjkalo denarja.
/sarkasm

Osebno me je vse skupaj razočaralo in sploh ne razumem kako jih ni sram.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

oo7 ::

oo7 ::

Fallout 76 beta start time
The Fallout 76 beta will begin on Xbox One on Tuesday, October 23, and on PlayStation 4 and PC on October 30. You can only access the beta if you have pre-ordered Fallout 76, so don't fall for any sites that say you can get a code without a pre-order.

The first phase of testing on the Xbox One starts at the following times:

UK: 12 midnight - 4 am BST, October 24
Europe: 1 am - 5 am CEST, October 24
East Coast US: 7 pm - 11 pm ET, October 23
West Coast US: 4 pm - 8 pm PDT, October 23


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fallout 4 (strani: 1 2 3 455 56 57 58 )

Oddelek: Igre
2872477726 (743) oo7
»

Fallout 5 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10418565 (600) matobeli
»

Starfield (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Igre
1864172084 (4469) oo7
»

Fallout: New Orleans

Oddelek: Igre
132102 (1320) ahac

Več podobnih tem