» »

Fallout 76

Fallout 76

««
8 / 8
»
»»

oo7 ::

Fallout 76: Steel Reign Reveal Trailer



Fallout 76: Expeditions - The Pitt Teaser

oo7 ::

Fallout 76 dobil večjo posodbitev, ki zaključi zgodbo Brotherhood of Steela

https://hop.si/2021/07/08/fallout-76-do...

oo7 ::

Fallout 76 še vedno živi. Zunaj že 8 sezona.

Fallout 76 Season 8 Out Now, Adding Alien Invaders to Appalachia

oo7 ::

Fallout 76: The Pitt - Official Launch Trailer

LunKi ::

Sem probal s kolegom. Tolk wonky, da bolj ne more bit. Fan Fallout serije od začetka ampak tole je pa heresy.

Magic1 ::

Joj, ta video zgldeda po kvaliteti kot nek Quake. Pa kaj delajo v programerji v tej firmi (verjetno so vsi sposobni že dalno odšli).
Magic

ahac ::

Fallout 76 naj bi bil "free" s Prime Gaming (Twitch Prime) naročnino.

Ampak tokrat se je prvič zgodilo, da igre ne morem aktivirati, ker key (za MS store) v Sloveniji ne deluje.



Sicer mislim, da bo šlo, če spremenim regijo v Windows, ampak to je res bullshit. Microsoft se obnaša kot da v Sloveniji sploh ni gamerjev...;((
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

Igra še med živimi.

Xbox and PS5 fans push worst Fallout game past 17 million players
Though Starfield is available, many Xbox and PS5 players are still enjoying Fallout 76, as the highly maligned RPG sets a new record.

https://www.theloadout.com/xbox/fallout...

HNBas ::

For those who are looking to enhance their gaming experience further, whether it's through upgrading gear or finding better in-game items, Gamer Choice is a fantastic platform. They offer a secure and efficient way to buy Fallout 76 items, which can help you get ahead in the game without the grind. It's definitely worth checking out if you're into other games as well.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

dvince ::

Igra še to kdo?
Sem začel na novo po dolgem času pa sem broken.
Če bi mi kdo pomagal s kašnimi capsi ali da mi scrafta fixer?

Zmajc ::

Moraš scavengat matse, da popravljaš opremo, pa vloži v perke da se ti orožja počasneje kvarijo.

Če igraš redno nebi smel bit problem z nabiranjem materjalov, ki jih rabiš za popravilo.

Če nimaš matsov ker igraš znova raje igraj na stealth in rifle, ker se ti bojo orožja kvarila dosti počasneje, pa še zadeli te ne bojo ker boš stealthan.

Poglej, kaj rabiš za popravilo, tagaj potrebne sestavine in vsakič ko boš kje, kjer ti kaže da vsebuje te materjale poberi in scapaj.

Če boš to delal redno ne boš imel nikoli težav.

Osebno trenutno ne igram.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

dvince ::

"Broken" v smislu, da nimam capsov in bi rad imel Fixer rifle z dobrimi prefixi: Quad ali AA.
Materialov za popravljat opremo imam dovolj..

Zmajc ::

Kmalu bojo uvedli legendary mod crafting. Jaz bi počakal na tvojem mestu.

Zmajc ::

Osebno mi je postalo dolgčas ko sem nabavil Quad Expl railway rifle, in je vse padalo kot za šalo. Sem raje začel igrati z Handmade rifle, je blo bolj zanimivo.

todman74 ::

dvince je izjavil:

"Broken" v smislu, da nimam capsov in bi rad imel Fixer rifle z dobrimi prefixi: Quad ali AA.
Materialov za popravljat opremo imam dovolj..


Če hočes na hitro do capsov in materijala nasploh, pozabi na queste, ampak se udeležuj public eventov. Že te easy varijante, za lvl 15 in 25, ti dropnejo vsaj en "legendaren" kos opreme, hard eventi (lvl 50+), pa ti jih včasih navržejo tudi blizu 10. Enkrat sem jih pobral 14, potem pa sem "pešačil" do najbljižjega vendorja, ker sem bil pretežak.

Zmajc ::

Pač vsak dan prodaj robe za 500 legendary scripov in kupuj legendary modulese. Ko jih nabereš dovolj kockaš.

Osebno sem hitro daily naredil 2 expeditiona speedruna pa takoj dobil na tone legendariyev.

dvince ::

Zmajc je izjavil:

Pač vsak dan prodaj robe za 500 legendary scripov in kupuj legendary modulese. Ko jih nabereš dovolj kockaš.

Osebno sem hitro daily naredil 2 expeditiona speedruna pa takoj dobil na tone legendariyev.


Po novem je boljše scrapat legendary iteme za legendary mod-e in scripe kot jih prodajat za module, ali pa ne?
Šansa za dobit željen legendary mod je samo 1% pri 1-star itemu, 2% pri 2-star in 3% pri 3-star..

Kakšno taktiko boste ubrali pri novem legendary crafting sistemu?

https://www.theduchessflame.com/post/20...

Zmajc ::

Ja .... od včeraj.

Ubral ne bom nobene taktike, ker ne igram v tem trenutku. Ko dodajo malo več contenta čez kako leto ... može.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

todman74 ::

dvince je izjavil:

Po novem je boljše scrapat legendary iteme za legendary mod-e in scripe kot jih prodajat za module, ali pa ne?
Šansa za dobit željen legendary mod je samo 1% pri 1-star itemu, 2% pri 2-star in 3% pri 3-star..

Kakšno taktiko boste ubrali pri novem legendary crafting sistemu?

https://www.theduchessflame.com/post/20...


Se še nisem dost poglabljal v ta novi crafting sistem, ampak osebno kakor hitro naberem 15 modulov iz public eventov, jih porabim magari za en random orožje, če bo kaj pametnega ven ratal, ga obdržim, če ne, pa scrapam. Drugače mi znajo ti moduli gužvo delat.

Če bi bil pa novienc v igri, pa bi legendarye najprej pretapljal v scripe, kupil željen BP, šele nato bi začel scrapat legendary opremo, ter iskat željene mode.
««
8 / 8
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Starfield (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Igre
1920208347 (258) oo7
»

Fallout 5 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11924545 (314) oo7
»

Fallout 4 (strani: 1 2 3 460 61 62 63 )

Oddelek: Igre
3105528139 (5000) oo7
»

Fallout: New Orleans

Oddelek: Igre
132242 (1460) ahac

Več podobnih tem