» »

GE-FORCE 2 MX/MX 400 TV OUT

GE-FORCE 2 MX/MX 400 TV OUT

Maniac ::

Lep pozdrav!
Imam grafično kartico geforce 2 mx/mx 400 s tv out izhodom ... zanima me kako lahko usposobim tv out, kje nej dobim gonilnike, ter če že kdo to uporablja, kaj točno potrebuje za to ? ... hvala lepa !

svejk ::

varianta 1. detonator gonilnik na www.nvidia.com, pol pa notr prestavis na clone in tko naprej. v glavnem precej zajeban za nastavit.
varianta 2. kupis tv tool (http://tvtool.info/) in potem cist enostavno kliknes na zeleni gumb pa dobis sliko na tv.
to je to

noogy2noogy ::

Zraven kartice si dobil tudi CD z gonilniki in kabelček za povezavo na TV.
V vsakem primeru pa si lahko snameš zadnje gonilnike kar z nVidiine strani in naložiš.
TV out vklopiš v lastnostih kartice in sicer, ko boš imel povezan PC in TV boš lahko izbral način kako bo izgledala slika. Saj zadeva ni tako komplicirana. Kar naloži gonilnike pa malo preglej kaj se da nastaviti pa ti bo hitro jasno.
Če ne pa še kaj povprašaj konkretno.
lp noogy

Maniac ::

Noggy hvala ti za pomoč... sam lej, js sm zlowdu gonilnike iz strani, pač za XP, pa se mi nekak clo nečejo čist lepo nasnet (ena napaka se zmeri pojav), pol Tv tool sm tut že neki probavu pa mi ni čist jasn, glavn problem je pa ta, da mi je trgovec trdil, da ko sem kupil kabl ni imel činč -scart, ampak mi je dal kabl z 2 čičima (črn+bel) pa pač scart glavo .. in zdj js v grafično vklopm rdeč al pa bel činč in nej bi to kao delal ... sam ne vem, a to res nima veze če je stereo činč kabl, al pa če ni ? ... nč jasn uglavnm ... sam bom še mal probavu ,... hvala ti vseen .. LP, Maniac

podtalje ::

Če morda še nisi opazil, ima SCART kabel veliko pinov, ki niso
čisto brez veze, tako da nikakor ni vseeno, kateri pretvornik
iz činč na SCART kabel kupiš.

Ti si po vsej verjetno kupil kabel za avdio.

Svetujem ti, da kupiš tak kabel, ki ima rumen činč (video) in
pa zraven tudi bel in rdeč (verjetno boš želel tudi zvok, ki pa ga pripelješ
iz zvočne kartice.

Maniac ::

Sej, samo tega kabla niso mel, in trgovec je trdil da to nima veze in da dela navaden avdio kabel (rdeč + bel činč) enako, le da uporabiš samo rdečega ali pa belega ... in to mi ne gre v glavo nikakor ... sam sej tipični nategi, kjer se da ... :\ ajd, tnx

noogy2noogy ::

Kabel je že v redu, samo pravilno ga moraš vtakniti na obeh straneh. Sam uporabljam identično zadevo. Če boš v grafično vtaknil črn kabel potem ga moraš tudi v scart adapter, vendar na scart adapterju vtakni v luknjo za VIDEO signal (ta je ponavadi rumena). Scart adapter ima (bi naj imel) tri luknje: belo in rdečo za avdio ter rumeno za video signal. Ti torej povežeš video izhod na kartici z video vhodom na scart adapterju in to je to. Če pa imaš možnost uporabiti s-vhs kabel pa raje uporabi njega. Drugače pa tudi s činči lepo deluje - preizkušeno.
lp noogy

Maniac ::

aha, tko pol .. hvala noggy, to bomo upedenal, zanima me samo še ne vem, js uporabljam Tv Tool ampak kaj da prikaz na tv v tem programu ... ni mi čisto jasn ... (kaj uporabljaš ti, če uporabljaš Tv Tool, bi te prosil če mi poveš verzijo tega .. ) hvala lepa za vse pomoči drgač .. ajd lepo se mej

go_kyu ::

Hm sam imam podoben problem. Imam isto grafikuljo pa se je zgodilo naslednje. Torej prikljuceno naj bi imel prek scart kabla na televizor. Imam pa 2 kabla iz graficne ven. En ima na obeh samo isti prikljucek, drugi pa je podoben kot pri tipkovnici. Kater sedaj v scart? Probal sem ze z obema pa ne gre. Kako naj bi se slika pokazala na racunalniku? Tudi pri nastavitvah sem pomoje nekaj naredil narobe saj sedaj ne pridem niti v windowse vec. Vse lepo in prav nalozi nato pa tema in nic vec na ekranu. Ni mi vec jasno kaj lahko nardim. Pomagajte prosim. LP
Life is life...

Dr_M ::

tkole zgleda scart
klik

tist kar pa ti imenujes "podobno kot pri tipkovnici" je pa S-video konektor.

tkole pa zgleda konverter s-video v scart + prikljucek za zvocno se.
klik

slik noce pokazat zato dajem link.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

damchy ::

Pozdravljani!

Nekaj bi tukaj vprašal,če smem,da ne odpiram nove teme!?

Zanima me,kakšna je razlika med GeForce 2 Mx 400 grafičnimi glede na proizvajalca?
Kaj je možno to da ene plate podpirajo recimo samo NVidia geforce 2,grafične Geforce 2 od nekega drugega proizvajalca pa ne!

Ker recimo probal sem eno grafično GF2 mx 400,ki ni nVidia na plati ECS elitegroup K7SEM,pa nikakor ne gre!
Katera je najboljša,najzmoglivejša glede proizvajalca,mislim tudi najbolj kompatibilna?

Plata,na kateri poskušam:
http://www.ecs.com.tw/products/pd_spec.asp?product_id=78



Hvala

podtalje ::

Gre za to, da imajo vse isti procesor.
Lahko se razlikujejo v vezju okoli njih (čeprav so ponavadi vse narejene
po referenčnem designu) in pa po frekvenci procesorja in RAMa.

In če deluje ena, potem na isti plati deluje tudi druga (razen, če ni pokvarjena).

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963563302 (2631) anjica
»

PC NA TV

Oddelek: Strojna oprema
458287 (7682) opeter
»

tv out= čb slika

Oddelek: Zvok in slika
253108 (2641) romario
»

zakaj imam crno-belo sliko na tvju?

Oddelek: Zvok in slika
102241 (2096) Gadjit
»

uporabljate tv-out na vaši grafični@NVIDIA? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
505896 (4801) bbobst

Več podobnih tem