» »

nwiev

nwiev

mcerar ::

Imam graficno Geforce mx 440 in imam nastiman na nwiev klon tako da mi prikazuje cist lepo sliko iz comp na TV sedaj pa imam problem da ko hocem gledat film mi ne kaze slike na drugem ekranu..a mogoce za to obstaja kaksen kodek (imam ffdshow)!
Hvala

Sami ::

Tudi jaz sem imel GF 4 MX 440 in sem imel enak problem, sedaj pa ga imam tudi na GF4 TI 4200 128MB. Težava ni v grafični kartici, ampak v driverjih. Probaj naložiti malo starejše driverje verzije 30.82, imajo manj funkcij, ampak filmi pa bodo na TV out delovali.

LP
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

robio ::

Res je da s starejšimi driverji tv out deluje amapk ponavadi iščemo novejše driverje a ne.Imaš še eno možnost. Ko prideš v Nview kjer izberaš prikaz slike (clon, običajno, vertikalni zasuk...) izbereš klon. V oknu pod to izbiro se ti pokažeta dva ekrana. Klikneš n drugega da ga izbereš in sopdaj obkljukaš "Uporabi ta zaslon za osnovni". Potrdiš z OK (kolikokrat te pač vpraša). Če sedaj poženeš film se bo predvajal na TV na računalniku pa nebo slike(samo filma, ostalo vidiš normalno).
Če želiš spremeniti nazaj ponoviš postopek. Zopet klikneš na drugi monitor in obkljukaš "Uporabi ta zaslon kot osnovni". Spet potrdiš z OK in film se ti predvaja na monitorju na TV pa ne.
To je to
Sporoči če dela.
Robi

OwcA ::

Eki in ostali, prosim držite se teme! ;((
Otroška radovednost - gonilo napredka.

robio ::

Sorry

Robi

prismo ::

Pa se ti to pojavla samo pri filmih? Namizje vidiš?
Jaz sem glih to včeraj reševal!

bbobst ::

Jaz mam tudi MX440 in detonatorje 44.03 pa mi vse lepo dela.
Pod Overlay controls ---- Full Screen Device nastavi Secondary Display s tem da imaš TV naštiman kot Secondary.

brzy ::

Hm...
Kateri predvajalnik pa uporabljate ? :8)

prismo ::

bbobst:
Zanima me če ti pod Overlay dela Pan Scan v BsPlayerju? Meni ne!

Za podnapise pa maš to obklukano- Draw subtitles to Overlay..? Al pa pač če upor. ffdshov lahko tam narediš.

podtalje ::

Ta tem je bil ze velikokrat obdelana in če bi malo pogledal po forumu, bi hitro našel odgovor.
Tale je star le nekaj dni:

Dajte se malo bolj potrudit

lp

Nikita H ::

da ne bom odpiral nove teme....

mam podoben problem. Na tv se vidi le ozadje od računalnika (ni ikonc) in ko film startam se tudi ne prikaze na tv-ju. Ja vem, da moram nastavt tv kot primaren zaslon, sam je fora v tem, da je ta opcija onemogočena (ne da se je izbrat)- sive barve je napis

a je mozno, da racunalnik ne zazna tv sploh (zakaj je potem ozadje vidno)

bbobst ::

Overlay Pan Scan v BsPlayerju ne dela na TV-ju.
Sicer pa zakaj vsi nonstop povdarjate,da je treba imeti TV kot primarni zason - to ni res.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nič Divx na TV spljoh

Oddelek: Zvok in slika
101467 (1268) tha_man
»

Filma se ne vidi naTV-ju, na monitorju pa ja

Oddelek: Pomoč in nasveti
221692 (1284) Pro2Type
»

Podnapisi. A zna kdo to zadevo rešit?

Oddelek: Zvok in slika
172292 (1876) Anazor
»

uporabljate tv-out na vaši grafični@NVIDIA? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
505844 (4749) bbobst
»

TV-out istocasno

Oddelek: Kaj kupiti
292037 (1537) Kawl6

Več podobnih tem