» »

Iščem pričo. Prometna nesreča Ljubljana 12.02.2018

Iščem pričo. Prometna nesreča Ljubljana 12.02.2018

Vasilii ::

Zdravo!

Zgodila s menoj huda prometna nesreča na križišču Tržaški cesti in Oražnovi ulici 12.02.2018 približno ob 14:00 v Ljubljani.

Peljal sem proti centru in na križišču zavijal na Oražnovo ulico. Na križišču sem ustavil avto in čakal kdaj lahko grem. Ko sem videl, da avta ki je so šli naravnost so ustavil pred linijo ker začel svetiti rdeč luč, začel sem počasi zavijati na Oražnovo ulico, ampak v ta moment moje avto v sprednji del je udaril drug voznik ki peljal naravnost na rdeč luč s pasa za zavijanje levo.

Tega voznika so policisti so kaznovali saj on je bil pijan, plus en fant ki je klical policijo je rekel da je vse videl.

Ne gleda na to danes me povedli da policisti so odločili, da jaz sem bil kriv in drug voznik je šel v zeleni luč. Mogoče policisti tako odločili ker nisem Slovenec.

Zato vprašam kaj moram naredit ker sem definitivno ni kriv, ampak ker to pa bila moja prva prometna nesreča jaz ne vem kaj naj naredim.

Če ste vidili to prometno nesrečo lahko me sporočite v PM.

xda develope ::

Videl sem aftermath same nesreče pa ne. Sicer pa v katerem avtu si bil? Dostavni ali laguna?

Vasilii ::

xda develope je izjavil:

Videl sem aftermath same nesreče pa ne. Sicer pa v katerem avtu si bil? Dostavni ali laguna?
Ja, v dostavnem Renoju sem bil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vasilii ()

xda develope ::

Glede na legi avtov bi vsak normalen človek rekel da je krivec laguna. Prvo kot praviš je bil pijan šofer drugo pa nebi mogel tako daleč odleteti z normalno hitrostjo.

HotBurek ::

A od miličnikov si po nesreči dobil kakšne papirje?

To da je drugi šel v zaleno luč še vseeno ni cela zgodba, če je iz pasa za levo (na Langusovo?) šel nazaj na Tržaško. Nepravilna razvrstitev, pa pijan za volanom. Če bi drug avto zavil na Langusovo, potem ne bi bilo nesreče?


V vednost, če je manjša nesreča (brez telesnih poškodb) in se oba voznika strinjata, kdo je kriv, izpolneta evro obrazec.


S tem ti zavarovalnica krije stroške poravila.
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

MostWanted ::

a sm edini, ki sm pomislu da je text google translate? trololo

Dr_M ::

Sej pise, da ni Slovenec. Kaj ni tukaj jasno?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

MostWanted ::

jp, in se je spounu da obstaja nek slovenski forum na katerem bo iskal priče. c c c

Uros!no ::

In ti si se spomnil, da obstaja nek slovenski forum na katerem boš pisal neumestna vprašanja? Mimogrede, njegova slovenščina je bolj berljiva kot tvoja.

papasmrk ::

Uros!no je izjavil:

Mimogrede, njegova slovenščina je bolj berljiva kot tvoja.

ampak res...tale slovenščina od gametecha pa res izgleda kot, da bi jo prevedel nek translator, ki je še v beta verziji:D
Za komentiranje se moraš prijaviti

Mare2 ::

MostWanted je izjavil:

jp, in se je spounu da obstaja nek slovenski forum na katerem bo iskal priče. c c c


gematech, a nimaš nobenega drugega dela? :)

A si ti videl nesrečo? Napiši, kako je bilo.

Dimnik ::

MostWanted je izjavil:

a sm edini, ki sm pomislu da je text google translate? trololo


Ja verjetno si edini...

fosil ::

Kaj se je dogajalo med nesrečo ne vem, ampak te moram opozorit, da če je nekdo pijan to ne pomeni, da je avtomatsko kriv.
Lahko je pijan, dobi kazen zaradi pijanosti, kriv je pa nekdo drug in tudi oni drugi dobi kazen.
Tako je!

Mare2 ::

Vasilii je izjavil:

ampak v ta moment moje avto v sprednji del je udaril drug voznik ki peljal naravnost na rdeč luč s pasa za zavijanje levo.

Tega voznika so policisti so kaznovali saj on je bil pijan, plus en fant ki je klical policijo je rekel da je vse videl.

Ne gleda na to danes me povedli da policisti so odločili, da jaz sem bil kriv in drug voznik je šel v zeleni luč. Mogoče policisti tako odločili ker nisem Slovenec.



Tole je kar težek primer. Če je tako kot praviš, je človek s pasu za levo kar naenkrat zavil in šel naravnost, torej je menjal pas. Po neki logiki bi moral biti res on kriv. Po drugi strani pa ni ziher, da so nasproti vozeči ustavili, ker se je prižgala rdeča. nekateri ustavijo že pri rumeni.

Seveda, kaka priča v tvojo korist bo zagotovo dobrodošla.

mat xxl ::

Policija nekaj mutovodi, vsa večja križišča v Ljubljani so pod kamerami, če ne drugače se obrni na Javno razsvetljavo za poizvedbo, oziroma si priskrbi pravno pomoč in naj ta oseba potem od policije jasno zahteva, da se pridobijo posnetki, kjer bo vse jasno.......

Mehmed ::

http://skrci.me/tynn3
Ce ne najdes druge kamere povprasaj tukaj. Vcasih odsev dela cudeze, mogoce se vidi po katerem pasu je pripeljal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mehmed ()

Vasilii ::

Zivjo!

Hvala za odgovor.

Spomnil sem se, da na tem križišču je bil gospod, v mislim da temnozelenem avtu, in on čakal pri semaforu v smer proti centra. Na levi strani avta imel več majhnih nalepk, in on me še po nesreče vprašal kako sem počutim.

Če poznate tega fanta sporočite mu prosim da ta gospod pokliče policijo ali kontaktiral me.

Hvala.

Mare2 ::

Vasilii je izjavil:

plus en fant ki je klical policijo je rekel da je vse videl.


Na policiji imajo sigurno podatek o tem fantu, ki je klical policijo. Pogovori se snemajo. Zahtevaj od policije podatke.

shintaro ::

eh spet te ljubljanski policisti delajo probleme, ko pa je kakšna resna težava pa so nesposobni.
Na tržaški sem sam videl enkrat eno nesrečo, naključno med hojo v center. Pa ob 2 zjutraj so se celo zimo 2015 peljali izredno močni avti poln gas. Zgleda da jih ni brigalo. Tista cesta je bad.

zobnik ::

Pomojem si kriv, ti ker si izsilil drugega voznika. In ja vem katero križišče, tam zavijal že XXX krat...to da je on zavijal levo in se premislil in šel naravnost je to, da si ga izsilil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zobnik ()

jero_no1 ::

zobnik je izjavil:

Pomojem si kriv, ti ker si izsilil drugega voznika. In ja vem katero križišče, tam zavijal že XXX krat...to da je on zavijal levo in se premislil in šel naravnost je to, da si ga izsilil.


Glede na tvoje pisanje predvidevam, da ti večkrat tako delaš...
Če verjamemo OP-ju potem je pijani voznik pripeljal v rdečo po pasu samo za levo in šel nato naravnost. V normalni državi bi tak voznik sedaj na hladnem razmišljal, kako bo čez 1 leto ali še kasneje morda spet lahko delal teorijo iz CPP.

zobnik ::

Tko so se policaji odločil, vrjetno pravilo srečanja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako se obravnavajo primeri ko bi nekdo lahko preprečil nesrečo pa je ne? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8111994 (9666) koyotee
»

Prometna nesreča-kdo je kriv (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6211553 (8527) next3steps
»

Prometna nesreča (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Na cesti
52191466 (82234) St235
»

kazen za rumeno luč (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10720421 (17975) WarpedGone
»

Opravki s policijo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10723543 (19397) Keyser Soze

Več podobnih tem