» »

ne kupovat LG monitorjev .... !!

ne kupovat LG monitorjev .... !!

shintaro ::

Evo ... pred leti sm imel en LG, kateri se je itak pokvaril po enem letu..

In zdej , spet sem kupil LG monitor, sicer leto nazaj.. LG29'' ultrawide...

Včeraj zmanjkalo elektrike, vžgem komp. In slika je zbledela, ni prave črne. Probal sem vse možne nastavitve in nikakor ni več slike kot je bla..

In to monitor za 260EUR !! https://www.mimovrste.com/led-monitorji...
Zadnjič kupim LG v mojem lajfu...
  • spremenilo: shintaro ()

MostWanted ::

jah pač nimaš sreče, si pač naletel ravno na defektne. jaz imam skos lgjeve ekrane in tvje, brez problema!

Amdforce ::

Jaz pravtako oled tv in ultrawide monitor od lgja ter prej vec monitorjev vse bp. Imam pa probleme z njihovimi telefoni. Oz ne vec ker sem se jih znebil vseh8-)

Dr_M ::

Men se nic od LGja ni crknilo, pa imam tretji telefon, delajo tako kot stare nokie (forever), TV bo star 5 let, zaenkrat se nic ne kaze, da bi mrknil, monitorjev pa se nisem imel, raje kupim Della in to je to.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Dr_M ::

Včeraj zmanjkalo elektrike


Evo, to je tvoj krivec, tko da se pizdis na napacnega. Nabavi si dober UPS in ne bos imel vec tezav.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Scorpia ::

Dr_M je izjavil:

Včeraj zmanjkalo elektrike


Evo, to je tvoj krivec, tko da se pizdis na napacnega. Nabavi si dober UPS in ne bos imel vec tezav.


Ce zmanjka elektrike, naprava ne sme kar tako crknit. Da kupujes ups, ker firme sparajo, sicer se pa strinjam da je imel sreco, da je naletel na defektne modele. Ce se nebi zdaj, bi se pa drugic.
////

Dr_M ::

Lej, naprave so razlicno obcutljive. Kako ves, da je zgolj zmanjkalo elektrike in zraven ni bilo sunka? Ena naprava sploh ne bo opazila, da je kaj bilo, druga bo crknila.
Men je tut strela skurila zvocno na plati, ceprav ni bilo nic priklopljeno gor. A nej zdej govorim okol, da od tega proizvajalca ne kupovat plat?

Kar se pa sparanja tice, consumer monitorji so tako svinjsko poceni, da me preseneca, da tako dobro delajo, kot delajo. Sem ter tja pa res kaksen odleti.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Ales ::

Si zih da je monitor?

Mogoče ti je nadrajsala grafična kartica ali pa si oslepel?

oemdzi ::

Kakšno naključje, meni pa LG W2600H drži že 10. leto... Niti mrtvega piksla ne uspem najti... Itak, da sem imel srečo, ti pa pač smolo...
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

SimplyMiha ::

Jaz imam par LG-jevih monitorjev, večkrat zmanjkalo elektrike, ker pa imam vmes prenapetostno zaščito, ni nobene škode. Ne šparajte in kupite prenapetostno zaščito!

Jirzy ::

Dr_M je izjavil:

Lej, naprave so razlicno obcutljive. Kako ves, da je zgolj zmanjkalo elektrike in zraven ni bilo sunka? Ena naprava sploh ne bo opazila, da je kaj bilo, druga bo crknila.
Men je tut strela skurila zvocno na plati, ceprav ni bilo nic priklopljeno gor. A nej zdej govorim okol, da od tega proizvajalca ne kupovat plat?

Kar se pa sparanja tice, consumer monitorji so tako svinjsko poceni, da me preseneca, da tako dobro delajo, kot delajo. Sem ter tja pa res kaksen odleti.

Strele ne gre enaciti z preprostim zmanjkom elektrike.

Seba22 ::

Jas mam tud stvari od LG,en televizor je star že 9+ let deluje brez problema,monitor tud imam že 2 leti deluje brez problema,sem pa imel v preteklosti en LG monitor ki mi je po 2 mesecih od nakupa leva stran monitorja crknila in je bilo vse neko vijolično,ampak to je pač loterija da glih naletiš na tak primerek jbg samo zato še ni LG škrt roba to se zgodi lahko oz. se dogaja čisto pri vsaki znamki da naletiš na tak primerek
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

shintaro ::

VSI STE TAKO PAMETNI...

Torej

1. IMAM PRENAPETOSTNO .. Ker nisem mona!.. In to drago eno Philips

Ales je izjavil:

Si zih da je monitor?

Mogoče ti je nadrajsala grafična kartica ali pa si oslepel?


Ne ker imam Dual monitorje in na desni je samsung kateri dela brezhibno.

Sami ::

LG TV, deluje bp že 9 let.

LG monitor, deluje bp že 7let.

V familiji smo do sedaj imeli 4 LG/Nexus telefone, samo eden je šel na garancijsko popravilo (menjava matične), sedaj deluje bp.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup ups (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Strojna oprema
23628870 (13152) ender
»

Prenapetostna zaščita!!

Oddelek: Kaj kupiti
305507 (4634) Tomson
»

Kateri soliden UPS

Oddelek: Kaj kupiti
313050 (2096) link_up
»

Nihanje napetosti v vticnicah (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
6310373 (8312) Pyr0Beast
»

Kateri UPS

Oddelek: Kaj kupiti
454059 (3043) Muzo

Več podobnih tem