» »

Khepri - Egyptian Scarab God?

Khepri - Egyptian Scarab God?

kajetan ::

Vedno me je zanimala egipčanska zgodovina in mitologija pa vendarle nisem nikoli zasledil tega:

Khepri @ Wikipedia

wtf!? kot če bi kdo photoshopal pa mu prilimal tega skarabeja na glavo - enostavno mi ne zgleda pravilno.



vem da je bilo veliko faraonov in Bogov itd. ampak v 30 letih bi pač opazil kaj takega pri najmanj 300 urah, ko sem se ukvarjal s temi stvarmi.

pa tudi če greš na google pa napišeš:

https://www.google.si/search?q=egyptian...

ga težko najdeš - pa tako izstopa. saj vem da jih veliko ima telo človeka in glavo živali (lev, mačka, ptica) ampak skarabeja še nisem videl lol. in, ker tako izstopa bi moral biti med prvimi zadetki na google.

zgleda kot neki photoshopan vesoljec. pa saj smo se učili o tem - pa mi nihče ni omenil. there is a new dude in town. :D

najbolj me moti to - da mi res zgleda kot da bi to egipčani narisali - preveč je površno. je še komu čudno ali me boste povozili s tankom? :D

TheBlueOne ::

Meni se ne zdi kaj posebnega, niti se mi ne zdi, da ce nekaj izstopa mora biti na zacetku samo ker je drugacen. To se mi zdi prej retorika YouTube zarot kakor plod logike.

Ce ti ni vsec doticni artwork ali je cuden, se ne pomeni, da je kaj posebnega. Ce pogledas danasnjo krscansko umetnost in koliko slabega designa se najde v domeni RKCja opazis, da nikakor ni garantirano, da vse sledi identicne smernice in kakovost. Zakaj menis, da je takrat bilo drugace?

Morda ni bil dovolj pomemben, da bi se mu pretirano posvecali in so placali samo bol slabe umetnike. Teh primerov imas iz poznanih casov kolikor hoces.

Zgodovina sprememb…

XIIT ::

Lahko ga je kaka upokojenka restavrirala. Ne bi bilo prvič :))
 Exhibit A

Exhibit A

chort ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tomb Raider (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
36962404 (13285) oo7
»

Shadow of The Tomb Raider (Tomb Raider 3) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21229945 (4287) oo7

Tomb Raider (2017) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Sedem umetnosti
41759112 (39030) ahac
»

Rise of the Tomb Raider (Tomb Raider 2) (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
609109810 (54767) ahac

Več podobnih tem