» »

Nenehni trojanci

Nenehni trojanci

francek1 ::

Zanima me ,če je normalno (se dogaja tudi vam),da Norton nenehno(na 2 do 10 sekund) zaznava prisotnost "Default Block GirlFriend Trojan horse "?Imam Win 2000 pro ,povezan pa sem prek kabla 256/128.

ali3n ::

Ni normalno! :D
Pober z neta tool za odstranjevanje tega izmečka, odklopi kabl in temeljito spucaj mašino!
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

boštjan ::

norton bi ti ga moral zbrisat takoj ko zazna trojanca.kere strani pa obiskuješ oz.kaj d/l kaj sumljivega.

sash ::

moral bi, pa nena, tako Norton 2002 kot 2003 (oba vedno obogatena z zadnjimi popravki) sta mi spustila že eno par trojancev not ;(( , vendar sem se zadeve nato loto še z drugmi programi (Trojan Remover, Anti-Torjan,..), tako da sem se jih za zdaj rešo
--------------------
Think different...
TOROiD Group

boštjan ::

no saj meni je norton tudi enega trojanca not spustil,samo ko sem da system scan,pa mi ga je brisal

sash ::

men pa NE :O , pa še šrecej škode je to torjansko bitje naredlo ;((
--------------------
Think different...
TOROiD Group

francek1 ::

Mislim da se nismo ravno razumeli.V računalnik trojanec ni vdrl ,pač pa zaščita zaznava napade(vseskozi se kaže opozorilni "jeziček") iz neta(želi vdret).

iskra ::

smao 1x sm mel nortona na računalniku in nikoli več!! to je sranje od programa!! Predn se mi je neki zjebu napajalnik (ko sem bil še neizkušen) sm pelju rač na servis in ker se je moj fotr pač poznal s serviserjem je zrihtu še nortona ker se je pač bal za računalnik

in potem se je začelo: nism mogu it na internet sploh nč en čas ... nism mogu nč pošiljat po ircu, kazaa ni delu prou in sploh use je delalo počasi. potem mi je začelo neki jebat računalnik (ugašanje, random premikanje miši etc...) in sm ga spet nesu na servis. in pol ga je tip pregledu preko svojega računalnika in našu na mojem celo leglo virusov!!! neki čez 20 različnih je laufalo na njemu kljub usem popravkom nortona k sm jih skozi pobiru ...

norton je za spucat z računalnika k samo lomi škatle :( ;((

francek1 ::

Z Nortonom sem zadovoljen ;špila BP že 3 leta.Okužbe v tem času nisem staknil nobene ;motijo me samo ta obvestila.Vem ,da se to da izklopit ,zanima pa me ,če se to dogaja tudi drugim.

MOJNET.net ::

O Nortonu ne bi zgubljal besed, temveč si raje umislite kakšno boljšo zaščito, kot je RAV oz. sedaj ko ga je Microsoft kupil, se nekako usmerjam na eScan . Zame je to drugi najboljši protivirusni program, kar ga lahko ta trenutek tržišče ponudi. Poleg učinkovitega anti-popup-a, se mi je danes kar dvakrat nadgradil >:D . Aja, tudi vem ne da je gor!
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security Solutions /


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Anti-virus programi (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Informacijska varnost
2491617770 (16508) mat xxl
»

Kateri firewall? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Informacijska varnost
413129944 (19431) Qushaak

NOD32

Oddelek: Pomoč in nasveti
212770 (1854) bluefish
»

Ms blast ali zakaj se mi sistem ugaša po eni minuti? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
29339518 (14500) brainiac20
»

antivirus (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
10711218 (8581) frikihamster

Več podobnih tem