» »

Muha?

Muha?

Loups ::

Read this.


Mnenja?
  • spremenilo: Loups ()

Sergio ::

gadno...
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

OmegaBlue ::

damn..
Tega pa nobenmu ne privoščim.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Zgodovina sprememb…

Popeye ::

A mislte, da se je to 100% res zgodil??? Tega pa tud je res nebi nobenmu prvoscu, razn kaksnim najhujsim kriminalcem.......za kazen!!!

lp

Loups ::

Si predstavljate, da urinirate muhe?

BlackHole ::

We want pictures.>:D

Ampak tole je pa spoooky!

Si predstavljate: "Mami, mene pa muhat."

McHusch ::

bljak

OldSkul ::

Ogabno.

Double_J ::

Kaj pa ženske? Pri njih bi šel pa lahko ven cel roj!:D

Sicer pa se s tem ne obremenjujte. Sem enkrat malo bral o teh parazitih in jih je ogromno, še posebej raznih glist in trakulj.;(. Še posebej me je presunil stavek, kako, da je popolnoma običajno in navadno, če imaš gliste v enem predelu. Potem sem pa raje zapru stvar(too much), in si šel obsedeno umivat roke.:D

Uglavanem naše telo je svinjarija najhujše sorte. Biology is nature first quick dirty way, how to compute with meat. Tko je en stric reku in se strinjam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

karafeka ::

Kaj pa ženske? Pri njih bi šel pa lahko ven cel roj


:D :D :)) >:D

Thomas ::

Tudi jest sem odnehal na polovici (?) spoznavanja, kakšne grozote so vse na svetu.

Ko bo kdorkoli hotel, da se "ohrani naravno stanje stvari" - se ga bo ignoriralo!

:D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Double_J ::

Ja, hehe...

Sej zato se pa precej čudim, kako je možno, da smo ljudje večinoma tolk fajn.

Praktično vse kar je, je sranje, razen človek, ki je edina svetla izjema. Se kr malo čudim, kako je prišlo do nje, ja.:D

Aspirinix ::

No, people da ne bi bili presenečeni. Še več takih parazitov je na našem planeteku. Poznam še primer črva, ki živi v vodi. Zelo tanek je. V bodoega okuženca se zrije skozi katerokoli telesno odprtino, običajno spodnje. Tam odloži jajčeca in zapusti telo. Kmalu ima žrtev probleme. Biva pa ta žvad le v Vzhodni Aziji (Indija,...)

McHusch ::

Groza že samo razmišljat o tem.

Me prime, da bi se preselu na Grenlandijo. ;)

moj_nick ::

V Amazonki obstaja tudi ribica po imenu candiru. Če uriniraš v njeni bližini najde pot do tvojega spolovila in zleze vanj. Po kakšni urci bolnik umre v hudih bolečinah. Ko jo imaš, je edini izhod takojšnji kirurški poseg (sred Amazonke, ja)

Double_J ::

To sm slišu, samo nevem kako ji rata te ubit...

Oziroma zdej vem.:D Google.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

moj_nick ::

To je bil članek v ŽIT. Meni se poraja enako vprašanje

Jackal ::

v bistvu se ribica potem odpte kot dežnik in ne more več it ven. Menda neko indijansko pleme zna narediti nek zvarek, ki prežene ribico iz telesa.
Walking the way is something completely different than imagining the way.

moj_nick ::

Actual surgery is extremely expensive and involves inserting the Xagua plant and the Buitach apple up the urethra.


hehe, supr >:D apple?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: moj_nick ()

Double_J ::

Jah nič, morem rečt, da če si v kopalkah in si svinja ter ščiješ preko njih nisi v nevarnosti.

Pa tudi dvomim, da tale ribica lahko plava proti toku, ko se fajn uščijem. Odplaknilo bi jo, pa neglede koliko bi s plavutjo migala.:D

moj_nick ::

hmmm... kaj bi se zgodilo, če bi prišlo do orgazma???
bi jo peristaltika ubila,
mogoče sperma zalila?

:D :D :D

Double_J ::

Lol, zgleda, da je mal drugače. Bolano, no...;(

You may have heard a simpler version, in which the Candiru swims right up the Urethra, right up somebody’s penis. That would actually be less horrible than the real method. Instead of wriggling right up the urethra and lodging there, the Candiru wriggles up the victim’s anus, then gnaws its way into the urinary tract.

The pain is reportedly agonizing. And once the Candiru is in place, it’s impossible to dislodge, thanks to several sharp, back-pointing spines which pop up when the critter has reached its destination.

Men who have been Candiru-ized have an option, at least: cutting off their penis. The pain and horror of infestation is so great that victims not only accept but beg for this radical therapy. Women aren’t so lucky. They have no way at all to get rid of the spiked hook inside them.

DarkTemplar ::

Jest sm pa gledov eno oddajo o parazith in je tut pokazal to muho. Tam so tut rekl o tem de bi bla lohk ta muha biološko orožje.8-O Pol bi pa vsi scal in sral muhe.:D :D :D

Arkadij ::

Ko se prebral ----> 8-O :O

Phil ::

Bad. Kar težko verjameš kaj vse skuha "mati narava". Kdo pa je primarni gostitelj teh candiru ribic? Predvidevam da človek ni.
LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

citati za tiste k znate angleško (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11112570 (1495) yansek
»

En smešen vic (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24232532 (3475) PacificBlue
»

Šale (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Loža
1124163478 (34248) Gapi
»

Najbolj neumno vprašanje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
544252 (3160) Mike
»

Nekaj statističnih zanimivosti...

Oddelek: Loža
422320 (1675) Dexxx

Več podobnih tem