» »

Stanje Spanja Ne Deluje Windows 10-Asus Prenosnik

Stanje Spanja Ne Deluje Windows 10-Asus Prenosnik

Patrek0 ::

Pozdravljeni rabim pomoč....
Na mojem ausovem prenosniku noče dlovate hibridno spanje. Ko zaprem prenosnik dol gre normalno v modus spanja vendar ko ga odprem se kr naenkrat ponovno zažene in vse programe zapre dol. Kar zažene se znova, kot d abi ga ugasnil in ponovno prižgal!
Speroval sem že vse x možnosti glede napajanja pa vse v comand promtu pa mi nič ne pomaga tudi te gonilnike sem posodabljal...edino kar se mi jezdlo cusno ko sem nameščal windows 01 na asusovi strani za model mojega prenosnika sploh ni bilo gonilnikov, razen recovery tool, baje da si jih on najde sam preko updata windows.
Spraševal se tudi vse možne ljdi in so mi samo povedali, da bi bilo možno kaj napraviti z gonilniki oz. da gonilniki nekaj niso združljivi z bisom ali nekaj podobnega..
Ko sem nameščal vendar windows 8.1 je še delalo vse OK..razen zdaj zadnje čase če hočem preit na windows 8.1 mi spanje tudi ne dela... Kaj bi to bilo... Možno da je asus posodabljal izdaje gonilnikov ker je parkrat stran bila ne dosegljiva? in zdaj te novejše verzije niso 100% kompatibilne z mojim prenosnikom?
Sem vse možno pisal že v trgovino kjer sem ga kupil tudi na asus support pa nič, nobenega odgovora,
Upam da mi lahko tukaj negdo pomaga, nujno rabim pomoč.

Hvala že v naprej:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[Windows 10] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 4138 139 140 141 )

Oddelek: Operacijski sistemi
70211308989 (6369) anjica
!

[WINDOWS 8] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1490421021 (4660) jedateruk
»

Toshiba Satellite L350, SSD, HDD v DVD caddy, Win 8.1, problemi

Oddelek: Pomoč in nasveti
141218 (930) seba-beba
»

Počasen zagon win 8.1

Oddelek: Pomoč in nasveti
235011 (3324) seba-beba
»

Windows 8.1 je prispel (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
27081514 (65901) phone8

Več podobnih tem