» »

Google Pixel

Google Pixel

««
65 / 70
»»

V-i-p ::

Zgoraj so eni pizdili glede knofa za on/off. Sam ga sploh ne uporabljam. Za izklop in zaklepanje imam itak widget na namizju (gumb), ki zaklene ekran, za odklepanje pa dvakrat tapnem pa je. Samo povem, nimam (še) Pixla ;).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: V-i-p ()

PrimozR ::

Widget na desktopu se sliši ful bolj smiselno od fizičnega gumba na boku naprave, ja :D

V-i-p ::

Ne bit brihten, no :). Govorim za tistega zgoraj, ki pravi da mu je postavitev fizičnega gumba napačna ;).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

PrimozR ::

A še komu na Pixel 6a (oz. kateremkoli pixlu s fingerprintom v displeju) fingerprint reader ne dela? Pomojem v 75 % primerov poskusim 5x, potem pa vnašam kodo. Prijem, ki enkrat deluje, pol ure kasnej ne deluje več.

Trojka in 3a sta bila zanesljiva, tole je pa kar polom.

Pinturicchio ::

Znano je da na 6 fingerprint deluje dokaj slabo. Poskusi v nastavitvah povečat občutljivost za prstni odtis.

GupeM ::

Ja, to je kar znano. Meni na 6 pro sicer dela kar OK. Bolje, kot pišejo drugi. Vsekakor pa ni tako fajn, kot je bil na 4a ali 2xl.

Pa opažaš ta problem samo zdaj, ko je zunaj bolj mraz, ali preko celega leta? Lahko, da imaš zdaj bolj suho kožo na rokah, pa ga to zjebe. Jaz imam občutek, da v teh mrzlih dneh dela nekoliko slabše. Ampak nima veze z mrazom (telefon je namreč v pisarni/hiši/žepu, torej na toplem), ampak s tem, da imam pozimi bolj suho kožo na rokah.

PrimozR ::

Imam ga od srede oktobra nekako, že veš čas je problem. Sem razmišljal, da je povezano s tem, ampak se mi zdi precej random...

marS ::

Imam pixel7 od septembra. Nekaj težav je z prstnimi odtisi, ampak sem si naredil več različnih, tko da mi nekaj prepozna vedno.
...no more heroes...
https://ilbis.com/

ZveeZ ::

marS je izjavil:

Imam pixel7 od septembra. Nekaj težav je z prstnimi odtisi, ampak sem si naredil več različnih, tko da mi nekaj prepozna vedno.

Jaz sem opazil, da so tile under display senzorji bolj hit/miss zadeva. Ne govorim samo o pixlih, ampak nasplosno. Npr senzor zadaj ali na tipki mi deluje cca 100%, medtem ko vsak sproban telefon s senzorjem pod zaslonom, prepozna v grobem 30-50% dotikov in sem vedno poleg tega vklopil tudi face unlock. Izjema je trenutni xiaomi 13t pro. Nimam pojma zakaj.

PrimozR ::

Tole s povečano občutljivostjo (v nastavitvah zaslona, kao fix za screne protector) zaenkrat dela dosti bolje, kot prej. Hvala za tole.

Nejkoy ::

Kakšna dobra ponudba za Pixel 8?

NejcSSD ::

960 na amazon.de, bil je že 1059 in najprej 1099
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Nejkoy ::

To verjetno govoriš za PRO model?

vinkop ::

Nejkoy je izjavil:

To verjetno govoriš za PRO model?

tako je, to je cena za 12/128GB PRO model. sama osmica se vrti okoli 800€....

Excavator ::

Ima kdo 8 pro-ja in opazi te težave?
https://www.androidauthority.com/pixel-...

HolyFuck1 ::

Djole ::

Nejkoy je izjavil:

Kakšna dobra ponudba za Pixel 8?

Imas 2 na marketplacu zapakirana, en 750, drug 700.

Pat_MaGroin ::

Jaz imam crnega 7a vakuumsko zapakiranega za 460, 2 leti garancije.

NejcSSD ::

Excavator je izjavil:

Ima kdo 8 pro-ja in opazi te težave?
https://www.androidauthority.com/pixel-...


Jaz nimam težav zaenkrat. Mi je pa enkrat zaglitchal na kameri, recimo nisem mogel spreminjat zooma na kameri, vedno je bilo 1x (čeprav je bilo izbrano 2x/5x),
pomagal je restart.

Všeč mi je kup software pripomočkov, ki jih drugje nisem opazil, vsak dan kaj novega...
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

vinkop ::

uspešno prispel pixel 8 pro iz italijanskega amazona. Presenečen nad hitro dostavo, ker je bil predviden datum 29.12., še najpomembneje pa je, da he bil telefon res v kuverti in originalno zaprt. Zdaj pa bo nekaj dni učnih uric.

Pat_MaGroin ::

Pixel 8 Pro 850 EUR, Pixel 8 600 EUR v MM Avstrija.


Pogoj je, da jim daš delujoč telefon v trade-in.

Zgodovina sprememb…

esel ::

Pat_MaGroin je izjavil:

Pixel 8 Pro 850 EUR, Pixel 8 600 EUR v MM Avstrija.


Pogoj je, da jim daš delujoč telefon v trade-in.

Lahko povezavo do ponudbe prosim.

Pat_MaGroin ::

Nejkoy ::

Pat_MaGroin je izjavil:

Pixel 8 Pro 850 EUR, Pixel 8 600 EUR v MM Avstrija.


Pogoj je, da jim daš delujoč telefon v trade-in.


Ni pomembno kakšen? Samo da dela?

opajan ::

Excavator je izjavil:

Ima kdo 8 pro-ja in opazi te težave?
https://www.androidauthority.com/pixel-...

Ne. Vse bp.

Pat_MaGroin ::

Nejkoy je izjavil:

Pat_MaGroin je izjavil:

Pixel 8 Pro 850 EUR, Pixel 8 600 EUR v MM Avstrija.


Pogoj je, da jim daš delujoč telefon v trade-in.


Ni pomembno kakšen? Samo da dela?


Javim jutri :).

Nejkoy ::

Odlično. Kam ga greš iskat?

Pat_MaGroin ::

Beljak.

Kolebam med 8 in 8 Pro.

Nejkoy ::

Zame je 8 dovolj. Mislim, da PRO ne opraviči dodatne €.

vinkop ::

ne najdem plošče ali gumba NFC v pixlu, ko podrsaš od zgoraj navzdol in dvojne slike imam sedaj na pixlu in ne vem kako vse dvojnike izbrisati ? Zaenkrat ta dva problema, ki jih ne znam rešit.

vinkop ::

slike sem brisal ročno, porabil sem uro in pol časa, da sem izbrisal vse duplikate. Še vedno ne vem kako deluje NFC ??? Pri samsungu je bil gumb, ki si ga prižgal in ugasnil zelo enostavno. Pri samsungu sem imel tudi nastavljeno tako, da sem pri vseh prejetih sms-ih, mailih dobil samo zvočno opozorilo, brez da bi se prižgal ekran. Tudi to nastavitev še nisem našel.

Nejkoy ::

NFC vklop imate pod connected devices. V nastavitvah imate iskalnik in vpišite NFC in bo sam našel nastavitev.
Za nastavitev obvestil pa imate za vsako aplikacijo možnost nastaviti, kar vam ustreza.

dev ::

PrimozR je izjavil:

Tole s povečano občutljivostjo (v nastavitvah zaslona, kao fix za screne protector) zaenkrat dela dosti bolje, kot prej. Hvala za tole.


Sem poskusil in hkrati registriral še enkrat oba palca (torej za vsakega imam 2x vnos) in kombinacija obojega dela občutno boljše kot prej.
All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

vinkop ::

večinoma sem že nastavil, oziroma sem našel nastavitve, ki mi ustrezajo, ampak NFC pa je ena cvetka pri pixlu... Najbližjo nastavitev sem našel, da je NFC vseskozi vklopljen in da mora biti telefon odklenjen, da zadeva deluje. Upam, da res čitalci kartic ne zaznajo nfc-ja pri zaklenjenem telefonu...Kako pa imate ostali Pixel uporabniki rešen gpay in NFC ?

GupeM ::

Probaj enkrat plačat z zaklenjenim telefonom, pa ti bo hitro jasno.

marS ::

Sicer ne vem će je to splošna težava ampak, ko sem namestil e-osebno aplikacijo mi Pixel7 ne zazna osebne ko jo približam. Moram snet zaščitno folijo dol in potem mi jo zazna. A je kdo že opazil kaj takega?
...no more heroes...
https://ilbis.com/

dominuspro ::

Meni je točno ta varianta NFC-ja zakon. Odklenem, prislonim, zapiska in rešeno.

kodar ::

Ali je kdo kupoval Google Pixel 8 (ali pa kak prejsnji) v USA in kako se obnese v EU (Slo, Hr, A, ...)?
Kateri US model priporocate 5G sub 6 ali morda (5G sub 6 + mmWave)?

hvala

dunda ::

ZveeZ je izjavil:

marS je izjavil:

Imam pixel7 od septembra. Nekaj težav je z prstnimi odtisi, ampak sem si naredil več različnih, tko da mi nekaj prepozna vedno.

Jaz sem opazil, da so tile under display senzorji bolj hit/miss zadeva. Ne govorim samo o pixlih, ampak nasplosno. Npr senzor zadaj ali na tipki mi deluje cca 100%, medtem ko vsak sproban telefon s senzorjem pod zaslonom, prepozna v grobem 30-50% dotikov in sem vedno poleg tega vklopil tudi face unlock. Izjema je trenutni xiaomi 13t pro. Nimam pojma zakaj.


Se strinjam. Prej sem uporabljal telefone s fizičnim senzorjem in je delovalo res hipno. Sedaj pa uporabljam Samsunga s senzorjem pod zaslonom. Pa to je neverjetno, koliko težav je s tem.
Face unlock se mi zdi prepočasen ali pa se odklepa po nepotrebnem (če človek pač pogleda na telefon, koliko je ura ali če je kakšno sporočilo).
Senzor zadaj meni ni všeč, senzorjev spredaj pa praktično ne vidim več. Kako pa se obnesejo senzorji ob strani?
https://www.kacnje.eu

vinkop ::


Kako odstraniti spodnjo Google vrstico ? In ali se lahko nastavi, da ko telefon zvoni in ga obrneš, da se zvok izključi ?

opajan ::

vinkop je izjavil:


Kako odstraniti spodnjo Google vrstico ? In ali se lahko nastavi, da ko telefon zvoni in ga obrneš, da se zvok izključi ?


-Google vrstice ne mores odstraniti.
-Zvok se pa da izkljuciti, ko obrnes telefon.
Settings > System › Gestures. In imas nastavitev Flip to Shhh

kodar ::

Ali kdo uporablja eSIM & SIM za DualSIM na Pixlu?
Djeluje OK?

NejcSSD ::

Jaz. Telekomovo eSIM in službeno SIM navadno, tudi od Telekoma.
Deluje BP. V Telekom centru sem se povezal na njihov WIFI in ustrelil sprintano QR kodo, po nekaj trenutkih in ročnem vklopu mobilnih podatkov je vse začelo delat.
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Mato989 ::

Kako ne mors zgornje vrstice odstranit jaz sem jo na pixel 8
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

carlosk1966 ::

kodar je izjavil:

Ali je kdo kupoval Google Pixel 8 (ali pa kak prejsnji) v USA in kako se obnese v EU (Slo, Hr, A, ...)?
Kateri US model priporocate 5G sub 6 ali morda (5G sub 6 + mmWave)?

hvala

Imam Pixla 7 Pro kupljenega v USA.
Vse deluje normalno.

Excavator ::

kodar je izjavil:

Ali kdo uporablja eSIM & SIM za DualSIM na Pixlu?
Djeluje OK?


Uporabljam tudi pri telemachu - klasičen Telekom SIM + Telemach eSIM. Testiral tudi v tujini, drugi eSIM dodalo brez težav (seveda je pa možno uporabljati le enega naenkrat).

kodar ::

NejcSSD je izjavil:

Jaz. Telekomovo eSIM in službeno SIM navadno, tudi od Telekoma.
Deluje BP. V Telekom centru sem se povezal na njihov WIFI in ustrelil sprintano QR kodo, po nekaj trenutkih in ročnem vklopu mobilnih podatkov je vse začelo delat.


Hvala.

Excavator ::

carlosk1966 je izjavil:

kodar je izjavil:

Ali je kdo kupoval Google Pixel 8 (ali pa kak prejsnji) v USA in kako se obnese v EU (Slo, Hr, A, ...)?
Kateri US model priporocate 5G sub 6 ali morda (5G sub 6 + mmWave)?

hvala

Imam Pixla 7 Pro kupljenega v USA.
Vse deluje normalno.


Pixel 5 USA model, vse deluje normalno.

kodar ::

carlosk1966 je izjavil:

kodar je izjavil:

Ali je kdo kupoval Google Pixel 8 (ali pa kak prejsnji) v USA in kako se obnese v EU (Slo, Hr, A, ...)?
Kateri US model priporocate 5G sub 6 ali morda (5G sub 6 + mmWave)?

hvala

Imam Pixla 7 Pro kupljenega v USA.
Vse deluje normalno.


Hvala.
Predvidevam da si vzel Model GP4BC za AT&T in ne Verizon?

kodar ::

Excavator je izjavil:

kodar je izjavil:

Ali kdo uporablja eSIM & SIM za DualSIM na Pixlu?
Djeluje OK?


Uporabljam tudi pri telemachu - klasičen Telekom SIM + Telemach eSIM. Testiral tudi v tujini, drugi eSIM dodalo brez težav (seveda je pa možno uporabljati le enega naenkrat).


Hvala.
Kaj si mislil s tem "le enega naenkrat"? eSIM, ali to da podatki po drugem (e)SIM ne prihajajo dokler si npr. v tel. klicu?
Sem bral, da Pixel 8 podpira tudi 2 eSIM-a (torej ne rabiš fizično SIM za drugo številko).
««
65 / 70
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"Hočem mali Android telefon" (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
32151630 (3000) Karen
»

Mobitel z zelo dobro kamero (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8810250 (7126) Leko
»

Telefoni Pixel 7 na voljo 13. oktobra

Oddelek: Novice / Android
146458 (2718) OK.d
»

Telefoni Pixel 6 prispejo naslednji teden

Oddelek: Novice / Android
4410225 (7236) blackbfm

Več podobnih tem