» »

Google Pixel

Google Pixel

««
37 / 69
»»

Freezy ::

Mogoče ve kdo kje se ugodno dobi Pixla 5 ali 5a?

WaterBoy ::

Razmišljam da bi ga tle kupu:
https://www.ebay.at/itm/165260543121?va...
570€ + ~15€ ua cheaper and more do slo

OK.d ::

Glej feedback - obvoz.
LPOK.d

WaterBoy ::

97,2% pozitivnega??

Freezy ::

Ampak jaz iščem 5 ali 5a, ne pa cigle 6ke.

OK.d ::

WaterBoy je izjavil:

97,2% pozitivnega??

komentarji
LPOK.d

barakus ::

Kaj pa Pixel 4a se kje dobi še sploh po neki normalni ceni? Iščem nek pixel do 400 eur

OK.d ::

LPOK.d

deleted ::

OK.d je izjavil:



Kje bi bila sploh fora, da Google to omejuje? :8)

Je kdo tukaj to naredil in si omogočil 5g?

Excavator ::

Deluje komu na Pixel 5 5G? Sem testiral z e-sim od kolega in presenetljivo deluje brez problemov, 5G pa ne trza. (Telemach)

OK.d ::

Telemach ne podpira e-sim, vo-wifi, volte in 5G na Pixlih, tako da spadajo v ligo nizkocenovnih oparaterjev.
LPOK.d

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OK.d ()

PINki ::

Kje dobiti ekran za Pixel 4A? Zena ga je ze drugic razbila. Prvic smo dali 190€ pri lokalnem serviserju z original displayem. Zdaj ga ne more vec dobaviti. Online sem po slo najdel samo neke cene od 240€ naprej...

Ce ne dobim kaj po pametni ceni, koliko lahko iztrzim za razbitega?

Frgazor ::

moj 4a je s počenim ekranom že od lanskega avgusta pospravljen v predalu in bo tam tudi ostal

glede na to, kako in zakaj je ekran počil, raje ne tvegam z novim

thaway348 ::

A je komu uspelo usposobiti VoLTE pri kateremkoli slovenskemu operaterju?
A1 trdi da Pixel 4a (5g) VoLTE ne podpira. Ne vem ali tu Google blokira operaterje ali obratno.

darkomenart ::

Odgovor tehnične pomoči Telekoma:
trenutno je mogoče uporabljati storitvi VoLTE in VoWIFI samo s telefoni, ki so omenjeni v tej povezavi in so bili kupljeni pri Telekomu Slovenije: https://www.telekom.si/zasebni-uporabni...
Ostali telefoni zaenkrat teh storitev še ne morejo uporabljati.

Frgazor ::

thaway348 je izjavil:

A je komu uspelo usposobiti VoLTE pri kateremkoli slovenskemu operaterju?
A1 trdi da Pixel 4a (5g) VoLTE ne podpira. Ne vem ali tu Google blokira operaterje ali obratno.


Pri A1 za pixla 4a nisem mogel volte niti vklopiti v nastavitvah. Sedaj imam oneplus nord 2 in volte lahko vklopim. A1 mi je storitev tudi aktiviral. Žal med klici vedno prihaja do prekinitev oz. tišine, tako, da sem sprejel dejstvo, da z necertificiranimi telefoni volte pač ne dela.

Na certificiranem xiaomi 11 lite 5g NE od žene volte deluje brezhibno.

thaway348 ::

Aha ok, nekje sem zasledil da Google tudi blokira storitve kot npr. VoLTE (zato ni v nastavitvah), ce je telefon izven podprte drzave (kjer ni google store).

OK.d ::

Ma saj se vsi pritožujejo nad tem iz "nepožegnanih" držav s strani Googla.
https://support.google.com/pixelphone/t...
LPOK.d

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OK.d ()

kiberpunk ::

A se v Sloveniji se zmeraj ne da dobiti Pixel 6 Pro? Je potem alternativa nekaj kot amazon.de? Nimam pa izkusenj kako je kupiti telefon iz DE .. ali so kaksne tezave kadar vstavis 'domaci' SIM?

OK.d ::

https://mobitrgovina.com/rubrika/novi-m...
Ja, nimaš volte, 5g pa še kaj.
LPOK.d

Boobiz ::

Bog pomagaj te slovenske cene. Tule je za mišji kurac ugodneje https://www.mobileshop.eu/si/google/

Se pa je trenutno malo za vprašat, če je smiselno kupovat šestko. V pol leta Goolagu ni uspelo sproducirat enega samega mesečnega updejta brez problemov. Prav smešno je pravzaprav.
I'm drunk, what's your excuse?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Boobiz ()

OK.d ::

Ja res je žalostno to z updejti, sam še nisem naložil na 4a5G 12-tke zaradi težav z baterijo.
LPOK.d

kiberpunk ::

Boobiz je izjavil:

Bog pomagaj te slovenske cene. Tule je za mišji kurac ugodneje https://www.mobileshop.eu/si/google/

Se pa je trenutno malo za vprašat, če je smiselno kupovat šestko. V pol leta Goolagu ni uspelo sproducirat enega samega mesečnega updejta brez problemov. Prav smešno je pravzaprav.


Res je, berem malce sedaj zadeve glede teh buggov. Baje je zdaj nek update ponovno prisel, kjer bodo spet eno rundo bugov poskusili pofixati.

Mimogrede, a tale webshop ki si ga linkal.. je to vredu posrednik? Nikoli se nisem slisal za njih.

Hvala

Boobiz ::

Nisem še nič kupil tu ampak mi je ostal v spominu, ker je nekaj folka tu gor pisalo, da so tu kupovali brez problemov. Vsaj mislm, da je bilo tu gor. :D
I'm drunk, what's your excuse?

GupeM ::

kiberpunk je izjavil:

Mimogrede, a tale webshop ki si ga linkal.. je to vredu posrednik? Nikoli se nisem slisal za njih.

Hvala

Jaz sem kupil 4a 5g pri njih. Brez problemov, kar se tiče dostave. Pride iz Slovaške, traja nekaj dni. Kakšnih drugih opravkov pa z njimi nisem imel, tako da kaj več pa ne morem povedat.

@OK.d: kakšnih težav z baterijo? Jaz imam že dolgo 12, pa razen grdega UI ne opazim nobenih težav.

Jerry000 ::

Baje je S22 boljši android telefon kot google pixel sam, še neki ekskluziv ma od googla samega ki ga tudi pixel nima + 4 leta upgrejdanja, pixel pa samo 3. Ob vsem tem se malo vprašam...zakaj sploh bi pixel, niti google jih ne želi prodajat pri nas. Tako da bo kmalu vprašanje S22 ali iPhone

dejanslo ::

Jaz sem vzel 6ko za ženo tudi na tej strani, pa kolega pred leti 4ko, težav ni bilo. Do sedaj, po slabem mesecu, tudi ni bilo nobenih težav z bugi, zaenkrat dela top notch, tudi baterija.
There`s More Than One Way To Do It

OK.d ::

GupeM je izjavil:

kiberpunk je izjavil:

Mimogrede, a tale webshop ki si ga linkal.. je to vredu posrednik? Nikoli se nisem slisal za njih.

Hvala

Jaz sem kupil 4a 5g pri njih. Brez problemov, kar se tiče dostave. Pride iz Slovaške, traja nekaj dni. Kakšnih drugih opravkov pa z njimi nisem imel, tako da kaj več pa ne morem povedat.

@OK.d: kakšnih težav z baterijo? Jaz imam že dolgo 12, pa razen grdega UI ne opazim nobenih težav.

In kakšen imaš SOT?
Drugače tudi ta UI kakor sem gledal in bral, da ni prav nič revolucionaren, tako da zaenkrat ostajam na 11.
LPOK.d

OK.d ::

Jerry000 je izjavil:

Baje je S22 boljši android telefon kot google pixel sam, še neki ekskluziv ma od googla samega ki ga tudi pixel nima + 4 leta upgrejdanja, pixel pa samo 3. Ob vsem tem se malo vprašam...zakaj sploh bi pixel, niti google jih ne želi prodajat pri nas. Tako da bo kmalu vprašanje S22 ali iPhone

Sem pred kratkim dobil v roke in testiral S20FE na 12-tki in me je najbolj zmotila hitrost-počasnost fotoaparata proti Pixlu(point and shoot), tako da bom verjetno ostal kar na Pixlu, čeprav ima tudi Samsung veliko dobrih rešitev in možnosti nastavljanja v svojem UI-ju.
LPOK.d

mstoji1 ::

O katerih težavah je sploh govora? Jaz ne opazim nič posebnega na moji 6-ki Pro.
Visca el Barca!!!

kiberpunk ::

Jaz imam trenutno iPhone 12 Pro. Pred tem sem bil pa zmeraj uporabnik Android telefonov, naceloma Samsung G serij. S22 deluje OK, seveda, top-notch HW specs ipd. Ampak tokrat me bolj zanima SW features. V Pixlu je le not Googlov Tensor chip, in bo verjetno z update vse bolj zmogljiv .. to je tudi point ML-based chipov, they need to learn, they need data. :)

Mislim da 6 Pro deluje soliden, seveda, omenja se veliko bugov.. ampak morda velja reskirati. Ne bom rekel da sem z iPhone 12 Pro popolnoma nezadovoljen, je pa to drugacen 'svet', ko gres iz Android na iOS in je stvar navade. Druzina in znanci nimajo iPhoneov, tako da te zanimive 'ekosistem' forice ne morem utilizirati.

OK.d ::

Forum nezadovoljnih uporabnikov.
https://support.google.com/pixelphone/c...
LPOK.d

MPM ::

Jaz tudi z mojim P6 nimam nobenih LTE/wifi/bluetooth težav kot so jih opisovali. Februarski update je odpravil težavo s kvaliteto zvoka v primeru Bluetooth AAC, večjih težav pa nimam/nisem imel.

igor0203 ::

Tisti ki imate P6/Pro, kako je s signalom? Na forumih je polno tem, kjer bentijo cez izredno slab signal

MPM ::

Pri meni je ok. Primerljivo z ostalimi telefoni (samsung, iphone) ki so okoli mene.

Freezy ::

Lahko poročam za 5a.
Marčevski update je zjebal odklepanje s prstnim odtisom, ki sedaj traja dobro sekundo. Vsi majo te težave, upam da bodo z naslednjim updatom popravljene.
Vse ostalo vrhunsko, sploh baterija.

igor0203 ::

MPM je izjavil:

Pri meni je ok. Primerljivo z ostalimi telefoni (samsung, iphone) ki so okoli mene.


Super, najlepsa hvala! Lahko se vprasam pri katerem operaterju si?

kiberpunk ::

Bi prosil se za nekoga, ki morebiti ima izkusnjo z Galaxy Watch 4 in Pixel 6 Pro. Danes sem sel v Samsung vprasat, pa pravijo da to zagotovo ni compatible. Spletne strani (google) navajajo da je to trenutno najboljsi smartwatch za Pixel 6, vse dokler ne pridel enkrat Pixel Watch.

A ima kdo kaksno izkusnje iz prakse morebiti? Da ne bom placal 300 EUR pa res ne bo delovalo.

MPM ::

igor0203 je izjavil:

MPM je izjavil:

Pri meni je ok. Primerljivo z ostalimi telefoni (samsung, iphone) ki so okoli mene.


Super, najlepsa hvala! Lahko se vprasam pri katerem operaterju si?


Bob (a1).

GupeM ::

OK.d je izjavil:

GupeM je izjavil:

kiberpunk je izjavil:

Mimogrede, a tale webshop ki si ga linkal.. je to vredu posrednik? Nikoli se nisem slisal za njih.

Hvala

Jaz sem kupil 4a 5g pri njih. Brez problemov, kar se tiče dostave. Pride iz Slovaške, traja nekaj dni. Kakšnih drugih opravkov pa z njimi nisem imel, tako da kaj več pa ne morem povedat.

@OK.d: kakšnih težav z baterijo? Jaz imam že dolgo 12, pa razen grdega UI ne opazim nobenih težav.

In kakšen imaš SOT?
Drugače tudi ta UI kakor sem gledal in bral, da ni prav nič revolucionaren, tako da zaenkrat ostajam na 11.

2 - 4 ure na dan. Predvsem odvisno od tega, koliko sem v avtu, zaradi navigacije. Filam ga vsako noč, redko imam težavo, da bi mi proti koncu dneva zmanjkovalo baterije ali da bi ga moral polniti pred spanjem. Ponavadi mi ostane cca 30 %.

V glavnem nisem opazil povečane porabe v primerjavi z Android 11.

OK.d ::

kiberpunk je izjavil:

Bi prosil se za nekoga, ki morebiti ima izkusnjo z Galaxy Watch 4 in Pixel 6 Pro. Danes sem sel v Samsung vprasat, pa pravijo da to zagotovo ni compatible. Spletne strani (google) navajajo da je to trenutno najboljsi smartwatch za Pixel 6, vse dokler ne pridel enkrat Pixel Watch.

A ima kdo kaksno izkusnje iz prakse morebiti? Da ne bom placal 300 EUR pa res ne bo delovalo.

Wear OS je kompatibilen s Pixlom, pri Samsungu nimajo pojma in na pamet govorijo.
Pač nabaviš preko spleta in če slučajno res kaj ne deluje vrneš.
LPOK.d

PrimozR ::

Kaj pa hočeš od ure?

kiberpunk ::

Dvoje mi je pomembno:
- Fitnes / Health tracking, ki podpira Google Fit (ne potrebujem ravno EKG pa merjenje pritiska ipd., ampak bolj za vadbo, sprehode, sleep, ... ipd.)
- Prejemanje notificationsov (SMS, Klici, ...)

Ostalo realno ne potrebujem. Morda se interface za Spotify, da lahko na uri skippam kaksen soundtrack (trenutno imam se zmeraj Airpods Pro, in mislim da ne bodo delovali gestures na samih slusalkah ko so uparjene z Pixlom).

Morda se mi bo splacalo pocakat sicer do maja, ce bodo res announcali Pixel Watch.

AndraZK ::

A ima še kdo težave z aplikacijo Flik pay na androidu 12 na pixlu (3a) od zadnje posodobitve (popravkov sistema, ne appa)? Ne morem vzpostavit, še sistemska prijava crash debuga crkne pol.
The Matrix Has Me...

Bolt ::

Mene pa zanima kakšna je situacija s Pixli 6 PRO?
Ali je smiseln prehod iz S21 ultra? Glede na nedavne težave, ki so se opisovale na pixlih.



Ali so že kaj storili oziroma odpravili te težave.
Nočem pa it na S22 ultra, ker kot berem je še več težav. Ali vseeno, če ostanem na S22 ultra?
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

Boobiz ::

Najbrž je to bolj Android 12 problem v splošnem. Težko bi bil večje govno. Več si pa preberi na GooglePixel subredditu, kjer so zelo vokalni v obeh ekstremih in se potem odloči, koliko si pripravljan plačat ali trpet za eksperiment menjave.
I'm drunk, what's your excuse?

AndraZK ::

Ni nujno. Jaz imam S20 z Androidom 12, pa imam manj težav kot Pixli (seveda so še vedno bili primeri, ko kaj na 12 nikjer ni delovalo). Lahko da Samsung dela več na kompatibilnosti, ali pa so enostavno bolj pogosti telefoni in več testirani.

Lahko kdo potrdi, da mu (ne)deluje Flik na Pixel telefonu? Bankartov support me ignorira...
Hvala
The Matrix Has Me...

PrimozR ::

Meni dela na trojki... Sem pa svoje čase imel težave na mobilnem omrežju, enostavno se ni odprla aplikacija (itak je wrappan websajt zgleda), na hotspotu je pa delalo (pa je bil telefon, ki je della hotspot, na istem mobilnem omrežju).

Andre ::

Meni dela Flik(DH Denarnik) placevanje brez problemov na Pixel 6.
So pa rabili kar nekaj casa za podporo Android 12.

Bolt ::

Boobiz je izjavil:

Najbrž je to bolj Android 12 problem v splošnem. Težko bi bil večje govno. Več si pa preberi na GooglePixel subredditu, kjer so zelo vokalni v obeh ekstremih in se potem odloči, koliko si pripravljan plačat ali trpet za eksperiment menjave.

Pri obeh Pixel 6 pro in S22 berem, da so problemi. Cenovno je Pixel 6 pro cenejši tako, da denar ni problem. Če bi hotel bi že vzel S22 ultro toda na Samsunga nekaj časa ne grem več. Sedaj iščem alternative. Moram pa najti nekaj za zamenjati tam v roku meseca ali dva tako da na sedmico pa tud ne mislim čakat. Najbolj se mi gre samo delovanje, povezave, kamera in baterija.
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bolt ()
««
37 / 69
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"Hočem mali Android telefon" (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
32149181 (551) Karen
»

Mobitel z zelo dobro kamero (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
889074 (5950) Leko
»

Telefoni Pixel 7 na voljo 13. oktobra

Oddelek: Novice / Android
146267 (2527) OK.d
»

Telefoni Pixel 6 prispejo naslednji teden

Oddelek: Novice / Android
449971 (6982) blackbfm

Več podobnih tem