» »

Google Pixel

Google Pixel

««
36 / 70
»»

Jerry000 ::

A še komu ne dela Instagram notificationi za DM? Pixel 2XL. Kar od enkrat je nehalo. DM sporočila dobivam, notificatione pa ne. Sem še poskusil log out-log in, počistil cache, uninstal-instal, pregledal settingse,...nič od tega ne pomaga

acookook ::

Notificationi za DM so pri meni (4a 5g 12ka) kul

FireSnake ::

Lahko potrdim visoko porabo.

Včasih je baterija zdržala 2 dni brez težav (google pixel 5a), zdaj pa jo je čez noč požrlo vsaj enih 30%.

Podn od podna tale verzija.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

acookook ::

A je varno flashati nazaj 11ko (razen izgube podatkov)? Pač neko fora je bila pred leti na Xiaomi Mi A1 (Android One), da z določene verzije nisi mogel nazaj. Res mi ni za ta polizdelek od 12ke.

FireSnake ::

Po uradni poti ne vem, da bi se dalo.
Jaz bom počakal na zaplate.
Če jih dolgo ne bo bom zadevo pribil na zid in kupil nekaj drugega.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

OK.d ::

LPOK.d

mirkuma ::

FireSnake je izjavil:

Po uradni poti ne vem, da bi se dalo.
Jaz bom počakal na zaplate.
Če jih dolgo ne bo bom zadevo pribil na zid in kupil nekaj drugega.


Seveda se da, dostop do datotek in navodila so tukaj (se pa moraš strinjat z "disklamerjem"):
https://developers.google.com/android/i...
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

Boobiz ::

In other news... zdaj še težave s polnjenjem.

https://www.gsmarena.com/google_pixel_6...
I'm drunk, what's your excuse?

DoBri ::

Update iz supporta: Nadgradnja NLB Pay je trenutno že naložena v pregled, objavljena bo takoj, ko jo Google Play potrdi. Pričakujete jo torej lahko v kratkem.
Več nas je, manj nas ni.

acookook ::

DoBri je izjavil:

Update iz supporta: Nadgradnja NLB Pay je trenutno že naložena v pregled, objavljena bo takoj, ko jo Google Play potrdi. Pričakujete jo torej lahko v kratkem.

Evo, NLB pay je posodobljen, aplikacija se vsaj ne sesuva več ob zagonu, glede ostalega delovanja pa sporočim, ko bom kaj šel kupit

Stana1953 ::

Meni plačilo ne dela, ne poveže

Egidij88 ::

Že ima kdo Pixel 6? Nekateri ga prodajajo na ebay.de

Stana1953 ::

Zanimivo, flik plačilo dela, dvig na bankomatu in plačilo v trgovini ne gre
Seveda na android 12 in piksel 4xl
Ima kdo podobne težave.

Boobiz ::

Egidij88 je izjavil:

Že ima kdo Pixel 6? Nekateri ga prodajajo na ebay.de


počakaj še kak mesec ali dva. trenutno si beta tester, če kupiš ta shitshow of telefonov. je pa res cena na ebayju že okrog 580€ za še zapečatene škatle.
I'm drunk, what's your excuse?

OK.d ::

Beta tester si tudi, če updejtaš stare Pixle na 12:(
LPOK.d

blackbird42 ::

Stana1953 je izjavil:

Zanimivo, flik plačilo dela, dvig na bankomatu in plačilo v trgovini ne gre
Seveda na android 12 in piksel 4xl
Ima kdo podobne težave.

Jaz sem na bankomatu brez problema prišel do denarja (Pixel 3a XL)

blackbird42 ::

blackbird42 je izjavil:

Stana1953 je izjavil:

Zanimivo, flik plačilo dela, dvig na bankomatu in plačilo v trgovini ne gre
Seveda na android 12 in piksel 4xl
Ima kdo podobne težave.

Jaz sem na bankomatu brez problema prišel do denarja (Pixel 3a XL)

Tudi današnje plačilo na POS-u je delovalo brez problemov

blackbird42 ::

blackbird42 je izjavil:

blackbird42 je izjavil:

Stana1953 je izjavil:

Zanimivo, flik plačilo dela, dvig na bankomatu in plačilo v trgovini ne gre
Seveda na android 12 in piksel 4xl
Ima kdo podobne težave.

Jaz sem na bankomatu brez problema prišel do denarja (Pixel 3a XL)

Tudi današnje plačilo na POS-u je delovalo brez problemov

Pa potrjevanje spletnega naročila tudi deluje. Sedaj mi ni pa ostalo nič več za testirat. :D

mirkuma ::

So pa sedaj začuda komentarju v Google Play trgovini, da je update NLBPay za A12 "zje.." delovanje na A11...
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

krho ::

Kaj Google dela z A12. Na 4a sem na 12 ki se 1* dobil obvestilo da je na voljo 12, če čem nadgraditi
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

OK.d ::

Pa saj ne moreš verjet, še dobro da si omenil za NLB Pay da ne dela na 11.

krho je izjavil:

Kaj Google dela z A12. Na 4a sem na 12 ki se 1* dobil obvestilo da je na voljo 12, če čem nadgraditi

Če si pameten ne nalagaj, ker so velike težave s preveliko porabo baterije.
LPOK.d

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OK.d ()

acookook ::

Jp, tudi jaz sem na 4a5g dobil ravnokar obvestilo za A12 1.82GB

Naslednji fon bo ziher iPhone.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: acookook ()

OK.d ::

Ma ta tečna onvestila dobivam že cca. 10 dni.Ali se jih lahko kje izklopi?
LPOK.d

krho ::

Jest mam že Android 12 gor.. on mi spet pravi da je na voljo 12 da naj nadgradim.

Sicer pa od vsega sem se najbolj besen na NKBM... Me zanima če mi bodo odšteli naročnino za viso in bančni kartico . Ker se z njima NE da plačevati na spletu
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

GupeM ::

Tudi jaz sem pred kakšnim tednom upgradal na 12, pa sem danes še enkrat dobil notification za 12. Isto 4a 5g.

acookook ::

Pa si posodobil še 1x na 12ko? je kaj boljše/slabše? Men še na "stari" 12ki cel cajt zmrzuje, se podira,..... itd. Factory reseta zaenkrat zaradi eduroama (ki ima tudi svoje fore) ne mislim delat.

mirkuma ::

Posodabljanje ni priporočljivo, zgleda da je bilo namenjeno le Verizon uporabnikom, pa jim je ušlo na globalne uporabnike...
https://www.androidcentral.com/dont-red...
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

GupeM ::

acookook je izjavil:

Pa si posodobil še 1x na 12ko? je kaj boljše/slabše? Men še na "stari" 12ki cel cajt zmrzuje, se podira,..... itd. Factory reseta zaenkrat zaradi eduroama (ki ima tudi svoje fore) ne mislim delat.

Nisem. Sem si rekel, da bom mogoče zvečer, potem pa nisem utegnil. Ko sem naslednjič preveril, updata ni bilo več.

Pa glede na post mirkuma, še dobro da nisem :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

Stana1953 ::

Odstranil sem stari NLB pay in ga še enkrat naložil. Sedaj dela vse : klik in, pay, ....ni da ni.
Na piksel 4 xl,

acookook ::

Meni vse razen enega vizualnega buga dela bp.

Jazzie ::

acookook je izjavil:

Jp, tudi jaz sem na 4a5g dobil ravnokar obvestilo za A12 1.82GB

Naslednji fon bo ziher iPhone.

A niso to security updati? Jaz sem danes ponovno posodobila, je bil pa manjši update (mislim da 25 MB). Tisti prej (večji) mi je izginil, še preden sem ga dala loadat.

acookook ::

Nope, 1.82GB je bil velik build A12 za verizonove fone. Googlov fck up. Ta 25mb bo kar security update.

Boobiz ::

Security updati so 1x mesečno in novemberski je že bil. Vsi intermezzo updati do decembra so sedaj veliki oversighti, ki jih v vseh betah "niso uspeli ujet". Pa pomoje so se tudi malo usrali nad jezikovo župo, ki so jo fasali, ko so mislili, da bodo userji (beta testerji po novem) pridno čakali kot največje budale do naslednjega mesečnega updejta.
I'm drunk, what's your excuse?

WaterBoy ::

Imam P2. Se da kako v nastavitvah izklopiti obvestila da določeno aplikacijo. Ne želim da trese in piska, želim pa da se vedno vidim obvestilo na ekranu da je nekaj.

Se to da?
Hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: WaterBoy ()

Jazzie ::

P2 ne poznam, na Pixel 4a se pa to naredi tako, da tiščiš prejeto obvestilo in med nastavitvami obvestila izbereš Tiho (namesto Privzeto).

WaterBoy ::

Hvala za to. Nisem poznal tega

MPM ::

Egidij88 je izjavil:

Že ima kdo Pixel 6? Nekateri ga prodajajo na ebay.de


Meni je kul. Sicer bi bil bolj vesel če bi bil malo manjši in lažji. Recimo tam nekje kot S21, ampak vseeno upam da se navadim...

acookook ::

Kje bi lahko telefon dal na popravilo na liquid damage? Zgleda, da sem si hlače malo zmočil z vodo(od snega of course, niti ne tak močno, ker se seveda bo snegu valjal ne bi s fonom, ki nima ip certifikata, v bistvu pri čiščenju avta) in je USB port na 4a5g šel v maloro (tu pa tam še sicer zagrabi). Pol mi pa je en čas skoz težil za moker/zamazan port, čeprav sem ga dal asap sušit. Garancijo pri medimarktu (izteče se točno Konc leta) verjetno lahko pozabim (naročeno pri cheaper and more). (Btw se mi že malo spi, zato tak zmedeno pišem)

acookook ::

[Refactored]
A ma kdo kako idejo, kdo popravlja USB porte na Google Pixlih, tu v Sloveniji? Pred dnevi sem čistil avto, pa me je tisti dan skos fon prepričeval, da je v usb portu tekočina / nečistoča, če glih mokrih žepov nisem meu. Tu pa tam se je včeraj še polnil, zdaj pa niti to ne več. Garancijo (kupljeno pri Mediamarktu, dostavljeno preko Cheaper and More) verjetno lahko pozabim (sicer naročil 31.12.2020), ne bi pa dajal ven spet 400€ za nek spodoben telefon.

sekvap ::

https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R...

Naroči in zamenjaj. pa upaj da ti ne poči ekran, ko ga potegneš dol.

acookook ::

Glede na to, da sem "fixal" 0/6 telefonov&tablic bi raje dal komu drugemu.

acookook ::

Noben ne ve,komu bi lahko to dal na popravilo? Glede na članke na redditu, dvomim, da bi mi goolag lahko sploh omogočil garancijo (če lih res ne vem kak je lahko fakin voda prišla do tja). Btw hvala za video sekvap :))

acookook ::

Ma fuck it, ga bom probal sam. Ker iFixit kit je najboljše vzet (tudi za naprej? Od teh manta kitov ne vidim, da bi kateri imel iOpener.

PrimozR ::

Katerikoli servis mobilnih telefonov? Saj mora biti tega en kup...

acookook ::

a ga res nihče ni pošiljal nazaj na warrany claim, (naročen pri mediamarkt in dostavljen prek cheaper & more)

PrimozR ::

acookook ::

acookook je izjavil:

a ga res nihče ni pošiljal nazaj na warrany claim , (naročen pri mediamarkt in dostavljen prek cheaper & more) Je kdo slučajno pooblaščeni serviser za pixle v Sloveniji?

Postavljam vprašanje še enkrat ker ne iščem splošnih serviserjev, če bo claim zavrnjen bom sam probal popraviti.

PrimozR ::

Kakor vem je treba direktno poslati oz. nesti v Mediamarkt, lokalno. Torej za vsa tvoja vprašanja vprašaš Cheaper&More, ker bodo oni hendlali to.

Enjoy.

OK.d ::

5G pa še ne deluje na Pixlih:P, pa tudi e-SIM ne če se ne motim.
https://telemach.si/mobilna/telefoni-in...
LPOK.d

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OK.d ()

PrimozR ::

LOL keri kekci, realno pričakujejo, da bo kdo pri zdravi pameti plačal 200 EUR več za telefon, kjer bo še za 2 leti prodal dušo operaterju? :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()
««
36 / 70
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"Hočem mali Android telefon" (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
32150979 (2349) Karen
»

Mobitel z zelo dobro kamero (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
889983 (6859) Leko
»

Telefoni Pixel 7 na voljo 13. oktobra

Oddelek: Novice / Android
146424 (2684) OK.d
»

Telefoni Pixel 6 prispejo naslednji teden

Oddelek: Novice / Android
4410170 (7181) blackbfm

Več podobnih tem