» »

Google Pixel

Google Pixel

««
16 / 69
»»

Jerry000 ::

OK.d je izjavil:

Btw, ali kdo uporablja program Led Flow za spreminjanje barv ledice za obvestila na pixel 2?
In če, kako se obnese?
https://play.google.com/store/apps/deta...

Čakaj, pixel 2 ima ledico a pixel 2xl je nima?

dukedl ::

lp dukedl

martincek1 ::

Verjetnost, da boš dobil tak telefon so majhne. In če ga slučajno dobiš, ga zamenjaš. Večina je z 3a/3aXL zelo zadovoljna.

dukedl ::

martincek1 je izjavil:

Verjetnost, da boš dobil tak telefon so majhne. In če ga slučajno dobiš, ga zamenjaš. Večina je z 3a/3aXL zelo zadovoljna.


hotel sem ga naročiti iz Nemčije, če bi dobil "pokvarjenega" kdo bi mi ga v Slo zamenjal pod garancijo? Vama Trade?
lp dukedl

GupeM ::

Jerry000 je izjavil:

OK.d je izjavil:

Btw, ali kdo uporablja program Led Flow za spreminjanje barv ledice za obvestila na pixel 2?
In če, kako se obnese?
https://play.google.com/store/apps/deta...

Čakaj, pixel 2 ima ledico a pixel 2xl je nima?

Wau... Očitno jo imata oba. Sem tudi jaz šele zdaj to ugotovil:

Preberi točko 3 na tem linku:
https://www.droid-life.com/2017/10/17/p...

Nisem še sprobal, piše pa, da dela bolj tako-tako.

Jerry000 ::

Well well pa res...ampak ne dela xD. Vsaj za messenger ne dobim nič. Bom čez dan videl če bo kaj. Hvala za tole, ta lučka mi je kar uporabna in sem po tihem pogrešal jo :)

GupeM ::

Jerry000 je izjavil:

Well well pa res...ampak ne dela xD. Vsaj za messenger ne dobim nič. Bom čez dan videl če bo kaj. Hvala za tole, ta lučka mi je kar uporabna in sem po tihem pogrešal jo :)

Dodatek prejšnjemu postu: Sem sprobal na 2 XL. Od FB Messengerja utripa zeleno zelo počasi, tako kot je prej na Nexusu 5 in 5X. Ostalo bomo še videli. Je pa mogoče malo useless, ker je na OLED zaslonih tako ali tako always screen on, pa že tam vidiš, če imaš kaj obvestil. Mogoče fajn samo zato, ker že po barvi lahko ločiš, kater app ti hoče nekaj povedat.

Jerry000 ::

always screen on nimam, zato bi bila lučka ql dodatek :).

WaterBoy ::

Jerry000 je izjavil:

always screen on nimam, zato bi bila lučka ql dodatek :).

Zakaj :)

To je zelo dobra stvar, vsaj zame

Jerry000 ::

Meeh, nisem fan da mi na zaslonu nekaj gori, imam rad črn (ugasnjen) zaslon. Itak pa imam uro in tam vidim notifikejšne :). Lučka bi bila le "nostalgija" feel good

OK.d ::

Na tole z lučko sem slučajno naletel, ker mi je ena aplikacija za alarmiranje dogodkov na zunanji kameri začela pošiljati zeleno obarvano led obvestilo:P
LPOK.d

Jerry000 ::

Ampak meni nič ne dela lučka...je treba še kaj vklopit?

GupeM ::

Jerry000 je izjavil:

Ampak meni nič ne dela lučka...je treba še kaj vklopit?

Si prebral link, ki sem ga poslal zgoraj? V nastavitvah pod Notifications moraš vklopiti Blink light. Pa mislim, da morajo aplikacije imeti omogočen Notification dot, ampak nisem prepričan glede tega. Seveda samo tiste aplikacije, za katere bi rad, da ti lučka utripa.

Jerry000 ::

Sem prebral in vklopil. Bom malo še pogledal nastavitve aplikacij. Vem da ko dobim kak msg iz IG ali messengerja se nič ne posveti.

GupeM ::

Jerry000 je izjavil:

Sem prebral in vklopil. Bom malo še pogledal nastavitve aplikacij. Vem da ko dobim kak msg iz IG ali messengerja se nič ne posveti.

Jaz sem do sedaj samo še pri FB messengerju opazil zeleno lučko, pa še to samo včeraj, ko sem testiral. Drugače vedno pogledam na ekran, ker je always on, tako da glede zanesljivosti ti ne znam nič povedat.

martincek1 ::

Pride Pixel3a/3a XL kej kmalu do A1/Telekom? Oziroma kje se ga splača kupiti?

dukedl ::

ne, naši operaterji ga ne bojo imeli..sm vprašal..
nato sem ga pa naročil na google store Nemčija :)
lp dukedl

TheBlueOne ::

Mojo mika Pixel, ampak ji ne znam razloziti, kaj se splaca. Gledala sva 3a, potem opazim, da dobis klasicen 2 za nekoliko ceneje in da je Pixel 3 unizan iz 850€ na 550€.

Torej imas:
Pixel 2 (bivsi flagship) 395€
Pixel 3a 399€
Pixel 3 550€ (+150€)

Ce bi bil Pixel 3 850€ potem je skoraj no brainer pri 550€ pa je ze vreden premislek... Tnx za nasvet.

Mavrik ::

Pixel 3/3a precej lepše sedeta v roko in imata precej lepši design kar se mene tiče. Tudi haptic feedback je nekaj kar ju dela posebnega, obenem pa bosta dobivala posodobitve več časa. Jaz bi vzel 3a če ne rabiš igrat igric ali pa 3 če hočeš najboljši telefon.
The truth is rarely pure and never simple.

ant ::

Imam pixel 2 in ima zame premajhen ekran.

TheBlueOne ::

Mavrik je izjavil:

Pixel 3/3a precej lepše sedeta v roko in imata precej lepši design kar se mene tiče. Tudi haptic feedback je nekaj kar ju dela posebnega, obenem pa bosta dobivala posodobitve več časa. Jaz bi vzel 3a če ne rabiš igrat igric ali pa 3 če hočeš najboljši telefon.


Verjetno imas prav. Drugace zame je ze 400€ overkil ampak moja rada fotka na telefonu in je ravno pravi cas priletel tale novi Pixel. Verjetno bo tudi vzdrzljiv glede na to, da je plasticen.

Jerry000 ::

Kako je Pixel 3 z baterijo? Kolikor gledam ima napram 2XL precej manjšo baterijo, 2XL imam na koncu dneva 30% baterije, sklepam da pri navadnem 3 bi mi že crknil

Old Spice ::

Jest imam Pixel 3. Zjutraj okol 90%, čez dan dokaj aktivne uporabe (Nine mail, nekaj malega navigacije, viber, klici, SMS, koledarji in kontakti, slikanje, VPN, Gmail etc..) konec dneva nekje 30%. Lite use komot 2 dni. Še najbolj ga zvije razne panoramske slike. Sicer so aplikacije od Googla (Maps, YouTube ipd) dosti dobro optimizirane kot opažam. Na iPhone 8 npr. mi je YouTube in Maps pobral baterijo kot keks (verjetno to delajo nalašč tak). Sicer pa za to ceno (cca. 500 eur) tudi če ga menjam na leto, leto in pol ni panike. Večina da za flagship 1k eur in ga ima 2 leti...

Jerry000 ::

Na uradni strani je 500EUR?

Dosan ::

Jerry000 je izjavil:

Kako je Pixel 3 z baterijo? Kolikor gledam ima napram 2XL precej manjšo baterijo, 2XL imam na koncu dneva 30% baterije, sklepam da pri navadnem 3 bi mi že crknil


Še kar nisi kupil?? Pust zdej pa začni cincat za 4ko. 550€ je Pixel 3 na saturn.de drgač.

Jerry000 ::

Dosan je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Kako je Pixel 3 z baterijo? Kolikor gledam ima napram 2XL precej manjšo baterijo, 2XL imam na koncu dneva 30% baterije, sklepam da pri navadnem 3 bi mi že crknil


Še kar nisi kupil?? Pust zdej pa začni cincat za 4ko. 550€ je Pixel 3 na saturn.de drgač.

Ne, ker sem zelo neodločen glede tega. Po eni strani mi je ok 2xl, ampak za prenašat je pa groza. Ko bo cena simpatična za 128GB bom verjetno zamenjal :). 4ka bo pa predraga.

Mavrik ::

Jerry000 je izjavil:

Kako je Pixel 3 z baterijo? Kolikor gledam ima napram 2XL precej manjšo baterijo, 2XL imam na koncu dneva 30% baterije, sklepam da pri navadnem 3 bi mi že crknil


Moj je mel okoli desetih zvečer še cca 30% baterije. Za primerjavo: S9 ima tam 15% okoli šestih.
The truth is rarely pure and never simple.

PrimozR ::

Jaz iz službe pridem na navadni trojki s 70 % baterije. 5X prej je bil na 50 % ali manj. V službi tapkam po chromu, SMS-i, Facebook chati, kolikor služba pač dovoljuje (včasih manj, včasih več).

MilkoLešnik ::

A lahko kdo napiše, če ima pixel 3a slovenski meni?

Hvala.

Mavrik ::

Ja.
The truth is rarely pure and never simple.

Veso123 ::

Ali je Google Store trenutno najboljša izbira za nakup Pixla 3a? Kakšne so kaj izkušnje s takšnim nakupom?

Dosan ::

Veso123 je izjavil:

Ali je Google Store trenutno najboljša izbira za nakup Pixla 3a? Kakšne so kaj izkušnje s takšnim nakupom?


Precej se boš namatral da ga dejansko kupiš preko Google Store. Še najlažje če imaš družino/kolega v DE (tam so ponavadi najboljši deal-i, v UK so slabši).

https://www.saturn.de/de/search.html?qu...

Saturn + Cheaper&More je ok opcija.

PrimozR ::

Na Mindfactory je prav tako 400 €, preverjeno enostavno naročiš na mailboxde, ki prepošlje v Slovenijo (preverjeno s 5 jurji računalniškega HW-ja in enim Pixlom 3).

Navaden Pixel 3 je 550 €, IMO je vredno doplačati 150 €.

bosslipxx ::

Na saturn.de je 3a stal 404 eur (fon + poštnina - dobiš pa Google home mini zastonj zraven), potem pa še 14 eur za cheaper&more
slo-fishing.si

martincek1 ::

Jaz sem ga dobil od brata iz Nemčije, 385e iz MediaMarkta. Zaenkrat super zadovoljen, velika razlika napram Nexus5 :D

Edini stvari, ki me 'motita', sta:
- ekran bi bil lahko malenkost bolj svetel za na sonce
- telefon mi je malenkost prevelik, rajš bi videl če bi bil ekran za kakšne pol cm/cm nižji, dobro da nisem vzel XL.. design sam mi je pa top

Zgodovina sprememb…

Old Spice ::

Ali se še komu dogaja mu bližnica za fotoaparat (dvojni klik na gumb) včasih odleti v loop (govorim o Pixel 3 64GB, ni XL)? Se pravi štartam kamero, ko kliknem na zaslonu da gre v meni, tega ne naredi ampak skače nazaj na fotoaparat. Opazil pa sem še en precej zoprn problem. Da se mi telefon spontano restartuje. Čez prst 1x tedensko. Ni fora v pregrevanju. Nazadnje se mi je restartal doma pod klimo. Je opazil kdo podobne probleme?

Mavrik ::

To se sliši kot problem s fizičnim power gumbom.
The truth is rarely pure and never simple.

Old Spice ::

Na to nisem pomislil. Hvala. Bom najprej probal dat za kak teden ovitek dol, da le-ta kje ne pritiska preveč na knof.

GupeM ::

Podoben problem je imel Nexus 5. Mogoče je na Pixlu 3 isto. Ovitek bi tudi lahko povzročal te težave.

greatdrakon ::

jaz sem pixla 3a dobil za EUR 365,95 na mindfactory (plus poštnina cheapandmore). sem zelo,zelo zadovoljen. vse dela super - sem ga orenk stestiral ta mesec. tudi baterija na googlovih storitvah je top. kamera je top.
kdor ima probleme z random reseti, če se ne motim (bral nekje), je kriv digital wellbeing al neki tasga, zato probajte to izklopit... jaz imam itak vso to neuporabno navlako izklopljeno - ni težav ...
edino strinjam se, telefon bi bil malo manjši... ampak za povprečnega uporabnika (ki ne igra iger) za to ceno, je težko dobit boljši telefon...

Zgodovina sprememb…

N0t0ri0us ::

se ga še kje dobi za tak denar? :D Tudi za moje pojme bi lahko bil nižji, ampak v tem primeru to ni dealbreaker :D

[SkA] ::

Je že kdo potreboval servis za Pixel 3, ki ga ni kupil v Sloveniji?

Vama Trade mi ne deluje, da bi bil kje naštet kot authorized service partner, tako da sklepam, da sprejemajo samo tiste, ki so jih sami uvozili. Če prav razumem, Google zavrača RMA zahtevke za države, v katerih se uradno ne prodaja (ergo: Slovenija).

Sem iskal kak e-mail, da bi pri Google podpori preveril, pa obupal - več ali manj samo kontakte za posamezno regijsko trgovino najdem (kjer dvomim, da bom dobil pameten odgovor).

Sprašujem, ker se odločam kje kupit in glede na nemške cene, se zdi nemški Amazon kot najbolj varna izbira - a so brez zalog. Pri ComputerUniverse in Mindfactory sumim, da bodo hitro začeli preusmerjati direktno na Google, kar potem očitno ne bo šlo čez.

Dosan ::

Vprašaj direkt VamaTrade?

[SkA] ::

Glede na to, da preteklih naprav, kupljenih drugje, niso servisiral, se mi zdi škoda neumnosti spraševat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: [SkA] ()

N0t0ri0us ::

saturn.de mi je napisal, da bodo dobili pixla v 30-tem tednu, torej konec meseca.

Sedaj sem našel 2 prodajalca iz nemčije na ebayu. Ogromno pozitivnih reviewov, praktično nobenega negativnega.
mobile-online-shop (84427 )
99.9% Positive feedback

ms-electronics*net (325020 )
100% Positive Bewertungen

Pošiljata v slovenijo, enemu sem pisal glede garancije, drugemu pa piše 24m oz 6m na dodatke.

https://www.ebay.com/itm/Google-Pixel-3...
https://www.ebay.com/itm/Google-Pixel-3...

Vaše mnenje glede ebay prodaje?

[SkA] ::

Ta telefon ima pa gibljivo ceno kot kaka kriptovaluta. Na nemškem Amazonu so dobili zalogo črnih in ceno znižali na cca 530€ z DDV, če še iščeš.

ant ::

Na eni novički sem zasledil, da bodo pixel 3 in xl še dodatno znižali.

PARTyZAN ::

Možno, počasi se bliža čas, ko naj bi izšel pixel 4.

[SkA] ::

Zdej je cena spet na 670€ z DDV, pa tudi drugje, ko je Amazon dobil novo zalogo, se je cena večinoma dvignila na to raven - tko da kot sem rekel, v duhu kripto valute. :D

OK.d ::

LPOK.d
««
16 / 69
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"Hočem mali Android telefon" (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
32149213 (583) Karen
»

Mobitel z zelo dobro kamero (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
889093 (5969) Leko
»

Telefoni Pixel 7 na voljo 13. oktobra

Oddelek: Novice / Android
146267 (2527) OK.d
»

Telefoni Pixel 6 prispejo naslednji teden

Oddelek: Novice / Android
449971 (6982) blackbfm

Več podobnih tem