» »

Google Pixel

Google Pixel

««
11 / 69
»»

louser ::

Me zanima, ce bo res kaj pomagalo tole z baterijo.
Bolj tam, kjer so telefoni slabo implementirali tole rešitev poprej. Pri Pixlu nekih hudih sprememb ne bi smelo biti.

martincek1 ::

Vidim da zadnje čase vsi reviewerji bashajo Pixle zaradi performance dropa. Že dolgo časa razmišljam ali bi vztrajal na Androidu (Google Assistant) in kupil GP2XL, al kupim iPhoneX. Kakšne so kaj izkušnje po slabem letu?

OK.d ::

Po updejtu telefon po občutku deluje bolj tekoče, mogoče zaradi novega gesture-ja namesto home gumba:)
LPOK.d

Mavrik ::

martincek1 je izjavil:

Vidim da zadnje čase vsi reviewerji bashajo Pixle zaradi performance dropa. Že dolgo časa razmišljam ali bi vztrajal na Androidu (Google Assistant) in kupil GP2XL, al kupim iPhoneX. Kakšne so kaj izkušnje po slabem letu?


Moj Pixel XL laufa čist vredu, prav tako od sodelavcev. Tole s performance dropi je nek čuden meme.

(Ne vem pa zakaj primerjaš Pixel 2 XL in iPhone X ker nista čist primerljivi napravi.)
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

martincek1 ::

Oba sta flagshipa na svojem OSu. OnePlus6 mi ni pretirano všeč, ker ni stock Android.

OK.d ::

Če bo kdo nadziral svojo dejavnost na telefonu.
https://www.apkmirror.com/apk/google-in...

LPOK.d

Jerry000 ::

Ima kdo namen kupiti Pixel 3? Pravijo da bo dražji kot je bil 2 :/

pirlo ::

Jerry000 je izjavil:

Ima kdo namen kupiti Pixel 3? Pravijo da bo dražji kot je bil 2 :/

Jaz mam namen, če ne bo predrag. Glede na to da bi naj Apple spustil ceno, bo tudi Pixel, ker 1:1 kopirajo cene. Bomo videli čez mesec dni ko pridejo novi iPhoni kakšna bo cena.

WaterBoy ::

Samo roko na srce, telefon ni vreden svoje cene. Je super telefon, sem zadovoljen z njim, edino kam mi štrajka je UCB C lukna, ker zelo slabo drži kabl not. ČE ne bi bil na google storu znižan za 150eur ga pa verjetno ne bi imel.

Jerry000 ::

Tud iPhone ni vreden svoje cene, in še marsikateri telefon ;).

pirlo ::

Jerry000 je izjavil:

Tud iPhone ni vreden svoje cene, in še marsikateri telefon ;).

Ni, ampak hardwarsko je vseeno veliko boljši telefon. Tudi vsi Samsungi. Sem upal, da bo Pixel 3 prvi pravi telefon razvit z vsemi inženirji ki so jih nabavli od HTC-ja, pa je totalno razočaranje. Vsi budget telefoni boljše zgledajo, ceno pa bi enačli z iPhoni. Ne razumem kako lahko skorajda z neomejenim budgetom firma naredi tako vizualno zanič telefon.
Če so ti leaki seveda resnični, ampak je preveč podobnih, da ne bi bilo res.

Mavrik ::

V resnici zgleda čisto ok (je pa res da na prvi pogled ne izstopa tako zelo kot kak S9).
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

Jerry000 ::

Tamal Pixel 3 je meni (končno) všeč. Itq pa S9 je še vedno najlepši...pa OnePlus6 tudi

louser ::

Mavrik je izjavil:

V resnici zgleda čisto ok (je pa res da na prvi pogled ne izstopa tako zelo kot kak S9).

Grd, da se ga s palico ne bi upal dotakniti. NOKIA 7 Plus je vsaj lep izdelek z zanimivo ceno. Tale je utterclusterfuck. Tsko cenovno, kot vizualno. Še ena state of art cena? I mean, bi ga kupil, a imaš za tako ceno boljše mobilnike.

PS Sony je sedaj nekaj let fursl res grozen dizajn. Zadnji primerki sicer zgledajo še vedno ne tako dobro z bezli, a čeprav zna Nokia lepše oblikovati te bezle, jih zna Google celo še slabše od Sonyja. FFS, še Xiaomi je to estetsko lepo izpeljal

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: louser ()

pirlo ::

Upam, da je to res. To je edino kar ostane Googlu pred največjo sramoto v zgodovini Nexusov in Pixlov.

Jerry000 ::

Google trolling next lvl xD

pirlo ::

Jerry000 je izjavil:

Google trolling next lvl xD

To bi pa odmevalo... pa rečejo zato smo odstranili "don't be evil" in ga vrnejo >:D

Mavrik ::

louser je izjavil:


Grd, da se ga s palico ne bi upal dotakniti. NOKIA 7 Plus je vsaj lep izdelek z zanimivo ceno. Tale je utterclusterfuck. Tsko cenovno, kot vizualno. Še ena state of art cena? I mean, bi ga kupil, a imaš za tako ceno boljše mobilnike.


V rokah je čist vredu - je precej bolj pomembnih stvari okoli katerih se odločaj za telefon.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

Nejkoy ::

Prodaja kdo Pixel 2 XL panda verzijo mogoče? :)

pirlo ::

Mavrik je izjavil:

louser je izjavil:


Grd, da se ga s palico ne bi upal dotakniti. NOKIA 7 Plus je vsaj lep izdelek z zanimivo ceno. Tale je utterclusterfuck. Tsko cenovno, kot vizualno. Še ena state of art cena? I mean, bi ga kupil, a imaš za tako ceno boljše mobilnike.


V rokah je čist vredu - je precej bolj pomembnih stvari okoli katerih se odločaj za telefon.

To je res, da ni vse v dizajnu, ampak na žalost tudi drugje ne briljirajo. Samo vrhunska kamera je za telefon ki stane 700+ eur žal premalo. Da ne govorimo o tem, da OnePlus, ki je precej cenejši dela bolj tekoče. Zdaj če ta visual core procesor dvigne ceno toliko... ne vem no. In glede na to, da Pixel 2 ne dela tekoče s 4gb rama, nikakor ne razumem poteze da Pixel 3 dajo spet s 4gb rama. Recept za katastrofo. Upam da je vse to eno vlko trollanje in bo oktobra nekaj popolnoma drugačnega predstavljeno, ker bi si rad nabavil Pixla, pogrešam čase Nexusa. Ampak zgleda da hardwarsko (razen kamere) ne bo kaj bistveno boljši od S7, ki ga imam sedaj. Ne vidim smiselnosti dat za to 700e... ok, sem že offtopic.

Mavrik ::

Joj, dajte ne tale MKBHD bullshit širit okoli no - ne vem kakšno okvaro ima on, ampak vsi Pixli 2, ki jih mamo tule okoli delajo na žalost še vedno precej hitreje od mojega S9. To da "Pixli 2" ne laufajo gladko s 4GB rama je neumnost - večinoma statistike kažejo da imajo manj kot 3GB rama zasedenega. Kar bi vedel če bi dejansko kakega imel.

Tale debilna histerija okoli notchev in RAMa je spet nekaj na nivoju otroškega dretja (kot so vse Apple histerije... ali pa histerija okoli bezelov na prvih Pixlih). Na koncu bodo ljudje spet opazili da bo to najhitrejši telefon na trgu ;)
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

Jerry000 ::

pirlo je izjavil:

Mavrik je izjavil:

louser je izjavil:


Grd, da se ga s palico ne bi upal dotakniti. NOKIA 7 Plus je vsaj lep izdelek z zanimivo ceno. Tale je utterclusterfuck. Tsko cenovno, kot vizualno. Še ena state of art cena? I mean, bi ga kupil, a imaš za tako ceno boljše mobilnike.


V rokah je čist vredu - je precej bolj pomembnih stvari okoli katerih se odločaj za telefon.

To je res, da ni vse v dizajnu, ampak na žalost tudi drugje ne briljirajo. Samo vrhunska kamera je za telefon ki stane 700+ eur žal premalo. Da ne govorimo o tem, da OnePlus, ki je precej cenejši dela bolj tekoče. Zdaj če ta visual core procesor dvigne ceno toliko... ne vem no. In glede na to, da Pixel 2 ne dela tekoče s 4gb rama, nikakor ne razumem poteze da Pixel 3 dajo spet s 4gb rama. Recept za katastrofo. Upam da je vse to eno vlko trollanje in bo oktobra nekaj popolnoma drugačnega predstavljeno, ker bi si rad nabavil Pixla, pogrešam čase Nexusa. Ampak zgleda da hardwarsko (razen kamere) ne bo kaj bistveno boljši od S7, ki ga imam sedaj. Ne vidim smiselnosti dat za to 700e... ok, sem že offtopic.


Tukaj piše 6GB RAM
https://www.gsmarena.com/google_pixel_3...

Tr0n ::

Pixel > boljse od vsega, kar je Samsung kadarkoli skupaj napacal. Se enka Pixel je boljsa v skoraj vseh pogledih. :)

louser ::

Mavrik je izjavil:

louser je izjavil:


Grd, da se ga s palico ne bi upal dotakniti. NOKIA 7 Plus je vsaj lep izdelek z zanimivo ceno. Tale je utterclusterfuck. Tsko cenovno, kot vizualno. Še ena state of art cena? I mean, bi ga kupil, a imaš za tako ceno boljše mobilnike.


V rokah je čist vredu - je precej bolj pomembnih stvari okoli katerih se odločaj za telefon.

Ne bi dal 800eur + zato, da bom podpiral Googlov brand. Če mislijo prodajati predlansko tehnologijo, jo naj vsaj po primerni ceni. LG je to že ugotovil, HTC se maje z eno nogo v grobu, Sony pa gre proti prepadu, rešujejo ga zgolj oldschool fani, ki v njem dejansko še prepoznajo nekaj vrednosti. Po drugi strani kitajci, Nokia in pa še Samsung z nekaterimi mid-end modeli prepoznajo, kaj želi trg in ponudijo še vsaj za solidno ceno.

Mavrik ::

louser je izjavil:


Ne bi dal 800eur + zato, da bom podpiral Googlov brand. Če mislijo prodajati predlansko tehnologijo, jo naj vsaj po primerni ceni. LG je to že ugotovil, HTC se maje z eno nogo v grobu, Sony pa gre proti prepadu, rešujejo ga zgolj oldschool fani, ki v njem dejansko še prepoznajo nekaj vrednosti. Po drugi strani kitajci, Nokia in pa še Samsung z nekaterimi mid-end modeli prepoznajo, kaj želi trg in ponudijo še vsaj za solidno ceno.


Saj s tem prav nič ni narobe. Pixli bodo itak gotovo spet zelo dragi in bodo meli druge probleme (juhu, clusterfuck z USB-C adapterji za slušalke). Jaz samo pravim da je histerija okoli RAMa in designa mal čudna. Še posebej ker je ne-XL prav lepo designan telefon, ki ne zgleda nič kaj slabše od recimo S9.

Ampak če nočeš porabiti toliko denarja, so Nokie recimo zelo dobri telefoni (1+ si ne upam priporočati ker imajo slabo zgodovino s softwarom - če bodo držali podporo za 1+3 dovolj dolgo jih bom priporočal. So me preveč nategnili z 1+X.).
The truth is rarely pure and never simple.

pirlo ::

Mavrik je izjavil:

Joj, dajte ne tale MKBHD bullshit širit okoli no - ne vem kakšno okvaro ima on, ampak vsi Pixli 2, ki jih mamo tule okoli delajo na žalost še vedno precej hitreje od mojega S9. To da "Pixli 2" ne laufajo gladko s 4GB rama je neumnost - večinoma statistike kažejo da imajo manj kot 3GB rama zasedenega. Kar bi vedel če bi dejansko kakega imel.

Tale debilna histerija okoli notchev in RAMa je spet nekaj na nivoju otroškega dretja (kot so vse Apple histerije... ali pa histerija okoli bezelov na prvih Pixlih). Na koncu bodo ljudje spet opazili da bo to najhitrejši telefon na trgu ;)

No, upam da res. Ampak MKBHD video je nastal na podlagi tega twitta. Poglej video. Ne verjamem da je izmišljeno, ker je Marques drugače velik zagovornik Pixla v vseh videjih do tega. Sem mislil že da ga Google financira kar je sicer večkrat zanikal.

Mavrik ::

pirlo je izjavil:


No, upam da res. Ampak MKBHD video je nastal na podlagi tega twitta. Poglej video. Ne verjamem da je izmišljeno, ker je Marques drugače velik zagovornik Pixla v vseh videjih do tega. Sem mislil že da ga Google financira kar je sicer večkrat zanikal.


Ja, saj je Google poslal tja inženirje. Taki problemi se pojavljajo zaradi strojnih okvar (okvarjen flash ali kakšni senzorji). Bomo vidli če bodo kaj pogruntali :)
The truth is rarely pure and never simple.

OK.d ::

Naj ga raje na servis nese, ne pa da joka po tweetu;)
LPOK.d

louser ::

Ja, factory reset baje pomaga.
Gospod, ste že resetirali modem?

misticnimrk ::

Rad bi kupil dodaten adapter za polnenje pixel 2 xl-a.
A kdo v sloveniji prodaja power delivery kompatibilne polnilce za telefone?
Če ja, kdo in kje lahko kupim.
Našel sem to ampak ne potrebujem toliko portov.

Hvala za pomoč.
Lp, m

Zgodovina sprememb…

OK.d ::

Ne vem kako je z zgornjim iz tvojega linka, ampak tega katerega sem nabavil iz aliexpresa telefon ne j..e 5%, piše samo charghing:P
https://www.aliexpress.com/item/Ugreen-...
LPOK.d

misticnimrk ::

Googlove naprave (Nexus, Pixel) ne podpirajo QuickCharge tehnologije, ker ni po usb regulativah.
Torej potrebuje se Power Delivery (PD) polnilec/adapter.

Zanima me, kje se lahko pri nas to kupi. kot da smo 100 let za kačami.

OK.d ::

Ja zdaj vem:P, drugače na original polnilcu dobiš naslov proizvajalca.
https://phihong.com/show-model.php?cate...
LPOK.d

misticnimrk ::

mislim da je ta v redu, naj nekdo potrdi, če lahko.
https://www.amazon.de/AUKEY-Ladeger%C3%...

OK.d je izjavil:

Ja zdaj vem:P, drugače na original polnilcu dobiš naslov proizvajalca.
https://phihong.com/show-model.php?cate...

hvala, ampak ni na zalogi :P

Zgodovina sprememb…

louser ::

Nintendo switch polnilc z 39W ti je alternativa.

mimo ::

misticnimrk je izjavil:

Rad bi kupil dodaten adapter za polnenje pixel 2 xl-a.
A kdo v sloveniji prodaja power delivery kompatibilne polnilce za telefone?
Če ja, kdo in kje lahko kupim.
Našel sem to ampak ne potrebujem toliko portov.


Hvala za pomoč.
Lp, m


https://www.amazon.de/AUKEY-Ladegerät-D... mogoče tole? Imam že en aukey polnilec ampak je QC 3.0, ker sem ga rabil za prejšnji telefon in dela kot je treba. Sem se malo bal, ker sem ga naročil prek aliexpressa, da sploh nebo podiral QC standarda ampak izgleda da je znamka legit. Če si upaš reskirat 20 eur pa prosim sporoči, če bo res deloval po PD standardu, ker tudi jaz iščem dodaten polnilec za Pixel 1 pa mogoče še kdo.

pirlo ::

mimo je izjavil:

misticnimrk je izjavil:

Rad bi kupil dodaten adapter za polnenje pixel 2 xl-a.
A kdo v sloveniji prodaja power delivery kompatibilne polnilce za telefone?
Če ja, kdo in kje lahko kupim.
Našel sem to ampak ne potrebujem toliko portov.


Hvala za pomoč.
Lp, m


https://www.amazon.de/AUKEY-Ladegerät-D... mogoče tole? Imam že en aukey polnilec ampak je QC 3.0, ker sem ga rabil za prejšnji telefon in dela kot je treba. Sem se malo bal, ker sem ga naročil prek aliexpressa, da sploh nebo podiral QC standarda ampak izgleda da je znamka legit. Če si upaš reskirat 20 eur pa prosim sporoči, če bo res deloval po PD standardu, ker tudi jaz iščem dodaten polnilec za Pixel 1 pa mogoče še kdo.

Aukey in Blitzwolf sta legit. Jaz mam polnilce od obeh firm in so vredu.

OK.d ::

Verjetno je še najboljše iti v BB in stestirati zadevo, če se pojavi na telefonu charghing rapidly in požreti tistih par € razlike:|
https://www.bigbang.si/igralni-dodatki/...
LPOK.d

misticnimrk ::

OK.d je izjavil:

Verjetno je še najboljše iti v BB in stestirati zadevo, če se pojavi na telefonu charghing rapidly in požreti tistih par € razlike:|
https://www.bigbang.si/igralni-dodatki/...


Charging raplidly se pokaže tudi z ankerjevim QC3, ampak na dolgi rok tega nebi rad počel, zaradi baterije same.

PARTyZAN ::

Jaz se pa ne bi sekiral. Ko in če gre baterija zugrunt jo zamenjaš sam, kar te bo stalo cca 10€ (zelo verjetno bo to čez več kot 2 leti), ali pa plačaš do 40€ za zamenjavo na servisu, če je na tisti točki to še naprava, ki ti ustreza in je strošek smiseln.

WaterBoy ::

Že dolgo niem delal tega: ko se updejta telefon, je pomoje fajn če naredim hard reset? :)

PARTyZAN ::

Ne. Ko se updata uporabljaj normalno dokler si zadovoljen. Reset se dela samo ko prodajaš telefon/če pride do kakšne napake/ko oddajaš na servis.

louser ::

WaterBoy je izjavil:

Že dolgo niem delal tega: ko se updejta telefon, je pomoje fajn če naredim hard reset? :)

Od Androida osmice reset več ni potreben, če je proizvajalec de facto rešitev implementiral.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: louser ()

louser ::

Pardon, rešitev je na voljo od 7.1 dalje, se je pa začela širše uporabljati z 8.
https://source.android.com/devices/tech...

WaterBoy ::

Hvala za to :)

pirlo ::

Mavrik je izjavil:

pirlo je izjavil:


No, upam da res. Ampak MKBHD video je nastal na podlagi tega twitta. Poglej video. Ne verjamem da je izmišljeno, ker je Marques drugače velik zagovornik Pixla v vseh videjih do tega. Sem mislil že da ga Google financira kar je sicer večkrat zanikal.


Ja, saj je Google poslal tja inženirje. Taki problemi se pojavljajo zaradi strojnih okvar (okvarjen flash ali kakšni senzorji). Bomo vidli če bodo kaj pogruntali :)

Se premika. Očitno pomaga, če javno objaviš, se veliko hitreje odvijajo stvari :)

parafield ::

Pozdravljeni, zanima me ali kdo ve kje bi lahko kupil pixla 3 xl na obroke?
Lep pozdrav :)

Jerry000 ::

Pomoje zelo težko. Jaz bi tukaj vprašal:

https://si.mobileshop.eu/iskanje/?searc...

OK.d ::

https://mobitrgovina.com/rubrika/novi-m...
Vprašaj jih kdaj jih dobijo, za nakaup na obroke ti pa bodo tudi povedali če je možno.
LPOK.d

tomy5 ::

parafield je izjavil:

Pozdravljeni, zanima me ali kdo ve kje bi lahko kupil pixla 3 xl na obroke?
Lep pozdrav :)


Kredit na svoji banki vzami, še cenejše bo, kot da te trgovina financira
««
11 / 69
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"Hočem mali Android telefon" (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
32150316 (1686) Karen
»

Mobitel z zelo dobro kamero (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
889680 (6556) Leko
»

Telefoni Pixel 7 na voljo 13. oktobra

Oddelek: Novice / Android
146374 (2634) OK.d
»

Telefoni Pixel 6 prispejo naslednji teden

Oddelek: Novice / Android
4410113 (7124) blackbfm

Več podobnih tem