» »

Google Pixel

Google Pixel

««
40 / 70
»»

bigbada ::

Google Pixel 6 lahko dobim za 500€. Je to good deal, bi vzeli?

Jazzie ::

OK.d je izjavil:

nlb pay verjetno še ne deluje na 13?


Nope.

Od posodobitve naprej imam nenavadno težavo: če med klicem uporabljam (navadne) slušalke, je "hreščeč" zvok. Zelo se sliši zunanje, kot da bi jih ojačalo. Kaj lahko naredim? In kako lahko sploh javimo takšne težave?

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Jazzie ()

alkoo ::

black ice je izjavil:

Kakšne težave z N26 in Revolut na 13ki?


Tudi mene zanima kako je z N26 in pa tudi z M.Stik-om na verziji 13?

In pa zanima me še Pixel 6a, če ga že kdo ima in kako je z njim zadovoljen?

OK.d ::

LPOK.d

Excavator ::

Revolut dela brez težav na Pixel 5, Android 13.

Jazzie ::

A se že kaj ve, kdaj bo posodobitev NLB Pay?

OK.d ::

Čez 2 meseca, so mi rekli na info.
LPOK.d

Boobiz ::

bigbada je izjavil:

Google Pixel 6 lahko dobim za 500€. Je to good deal, bi vzeli?


to je standard deal za nemčijo. celo 490€ je trenutno cena novega. torej ne, ni good deal. zgolj normalen deal, če seveda ne gledaš smešnih rupetinskih cen (sploh na kakem telesmehu).
I'm drunk, what's your excuse?

acookook ::

OK.d je izjavil:

Čez 2 meseca, so mi rekli na info.

To si ti sarkastičen, ali je to je banka sarkastična?

Excavator je izjavil:

Revolut dela brez težav na Pixel 4a 5G, Android 13.
.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: acookook ()

acookook ::

Btw, a je še komu kdaj uspelo priti notri brez pravilnega pin-a (ne vem če pay ali klikin)? Pač fingerprint detection je recimo zdaj uspešen 75%, za razliko od prej, ko je bil okoli 50%.
.

OK.d ::

acookook je izjavil:

OK.d je izjavil:

Čez 2 meseca, so mi rekli na info.

To si ti sarkastičen, ali je to je banka sarkastična?

Excavator je izjavil:

Revolut dela brez težav na Pixel 4a 5G, Android 13.

Očitno je banka sarkastično, ko daje takšne odgovore uporabnikom:|
LPOK.d

Mavrik ::

alkoo je izjavil:



Tudi mene zanima kako je z N26 in pa tudi z M.Stik-om na verziji 13?

In pa zanima me še Pixel 6a, če ga že kdo ima in kako je z njim zadovoljen?


N26, Revolut oba delata bp na Android 13. Pixel 6a je kul, kompaktnejši od 6k, drugače pa precej podoben.
The truth is rarely pure and never simple.

pobcc ::

Sem se mogočno nagibal v mesecu dni kupit pixel 6, pa sedaj vidim, da je v bistvu več težav s software-om, kot pri 4 leta starem huawei-u.
Torej če pravilno povzemam:
- nlb pay in klikin ne delujeta ? - brez tega pri meni ne gre, si ne predstavljam kako sploh operirat
- 5G tudi ne deluje ? - pa je sploh za upat, da bo kdaj ali so tu že hardwarske omejitve ?

Mogoče izkušnje lastnik s prve kaj jih še moti ? Niti ne vem kaj je alternativa temu telefonu do recimo cca 600€ ?

OK.d ::

Nlb pay bo začel delat drugi mesec, Klik deluje
5G-ja ne boš videl na tem telefonu.
Alternativa je mogoče NOTHING phone.
LPOK.d

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OK.d ()

pobcc ::

NOTHING phone-a ne poznam, sicer na papirju mi deluje solidno. Vendar je verjetno še manj zagotovil in slovenskih uporabnikov, ki bi povedali svoje izkušnje o delovanju predvsem kar se tiče NLB-ja, 5G itd..

Mogoče še kakšen predlog ?

PrimozR ::

NOTHING je lopata.

NLB ni problem Pixla samega. Pixli pač prvi dobijo update, problem so ali NLB, ki ne plača razvijalcev dovolj hitro, ali pa so razvijalci sami leni, ker bi sicer lahko aplikacijo že par mesecev prej pripravljali na beta izidu.

OK.d ::

Kaj pa še ostane alternativa čim bolj čistega androida?
LPOK.d

Alfonso ::

Samsung že kar nekaj časa ni bloatan tolk. Sam sem bil na nexusih in pixlih, sedaj sem na samsungu, pa je kar za preživet.

No laucher sem dal drug pa je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Alfonso ()

pobcc ::

Oneplus mi samo pride še na misel

Egidij88 ::

Kupiš android, izbrišeš/disable kar ne rabiš, naložiš kar rabiš, izbereš launcher ki ti odgovarja in to je to.

OK.d ::

Ni ravno tako preprosto kot pišeš.;)
LPOK.d

PrimozR ::

Itak da ni, zatakne se pri updejtih...

ZveeZ ::

PrimozR je izjavil:

Itak da ni, zatakne se pri updejtih...

Pa tudi pri dizejblanju appov:)
Niso vsi androidi kakor pixli, da pustijo disablat vecino nesnage v sistemu.

Alfonso ::

Samsung ima več garantiranih updejtov kot pixel. Preko ADB lahko disejblaš kar hočeš.

PrimozR ::

Gre se tudi za timing teh updejtov. Pol leta zamude je na letni kadenci ta večjih verzij kar malo smešno.

Alfonso ::

Updejti verzij, če ti je pa to pomembno :). (Še slabo je ker ti razne bančne app ne delajo v začetku) Security updejti so pa mesečni, večkrat tudi prej kot pri pixlu.

PrimozR ::

Meni so bančne aplikacije vedno delale vse.

Alfonso ::

Lepo da tebi, preberi si ta thread.

PrimozR ::

Vote with your wallet, zamenjaj banko za takšno, ki ima delujočo ponudbo.

OK.d ::

Lažje se je ločiti kot zamenjati banko:)
LPOK.d

Alfonso ::

Mah sta smešna res, saj niso samo banke, je tudi kaj drugega kar ne dela v začetku nove verzije. Pa ni to point, sem samo omenil. Mi je pa res smešno da nekomu še kaj pomeni da dobi novo verzijo androida par mesecev prej kot drugi. Ko bi bila zadnja leta sploh kakšna tako dobra sprememba da bi bilo vredno. V glavnem se polira in kvečjemu dodaja v stock android kar so posamezne firme imele že prej v svojih flavour androidih.

PrimozR ::

https://www.androidcentral.com/phones/r...
https://gagadget.com/en/utechki-i-sluhi...

Ni mi sicer jasno jamranje čez baterijo, manjšo od 4400 mAh. Pixel 3 ima 2900, pa ni neke grozne panike...

predi ::

alkoo je izjavil:

In pa zanima me še Pixel 6a, če ga že kdo ima in kako je z njim zadovoljen?
Sam sem resno premišljeval o nakupu, pa sem se odločil, da ne grem v to. Cena je postavljena previsoko za to kar dobiš. Poleg tega ima polno problemov, od nekontroliranega segrevanja (na levi strani, kjer naj bi bil modem), hitrega praznjenja baterije, nestabilne povezljivosti, do težav z bralnikom prstnih odtisov. Nekaterih se sploh ne da OEM unlockat. Pojdi malo čez XDA podforum za 6a. Ni da ni.

Ko sem pred štirimi leti kupil OnePlus 6 za podoben znesek, je bila to neprimerljivo boljša kupčija, čeprav so me na koncu za*ebali s pol-delujočim operacijskim sistemom in opustitvijo supporta. Tudi Google mi je že nekoč to naredil s Samsung Galaxy Nexusom, tako da..

sekvap ::

Je kdo že naročal nov display za pixle? Kje in ali je enak originalu? Gledam za 3a

Najbolj me skrbi, da bi dobil kakšno nekvalitetno steklo katero poči ko ga malo bolj grdo pogledaš. Na ebayu je par kitajskih prodajalcev z EU skladiščem, katerim bi se rajši izognil, razen če mi kdo iz izkušenj lahko pove da je isto kot original.
Potem so pa še:
https://repairbase.eu/
https://stellatech.com/
https://tinyurl.com/3zu4uzzk - ta je iz ebaya in trdi da ima original

opcija bi bila tudi zamenjati samo steklo, ampak se dobi samo ponaredke kateri niso niti kaljeni, kaj šele da bi preživeli 1 mesec :D

Excavator ::

sekvap je izjavil:

Je kdo že naročal nov display za pixle? Kje in ali je enak originalu? Gledam za 3a

Najbolj me skrbi, da bi dobil kakšno nekvalitetno steklo katero poči ko ga malo bolj grdo pogledaš. Na ebayu je par kitajskih prodajalcev z EU skladiščem, katerim bi se rajši izognil, razen če mi kdo iz izkušenj lahko pove da je isto kot original.
Potem so pa še:
https://repairbase.eu/
https://stellatech.com/
https://tinyurl.com/3zu4uzzk - ta je iz ebaya in trdi da ima original

opcija bi bila tudi zamenjati samo steklo, ampak se dobi samo ponaredke kateri niso niti kaljeni, kaj šele da bi preživeli 1 mesec :D


https://eustore.ifixit.com/

Zgodovina sprememb…

sekvap ::

sem gledal ampak nimajo za 3a na lagerju :)
fun fact. Po več kot treh letih ima telefon še vedno 2650mah/3000 :) Polnim vsak dan, običajno pride do 30-40% zvečer

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sekvap ()

kokoon ::

A se komu sanja zakaj NLB pay se vedno ni updejtan za android 13?
[kokoon]

acookook ::

Banki se ne da. Bo treba menjat v kratkem.
.

blackbird42 ::

kokoon je izjavil:

A se komu sanja zakaj NLB pay se vedno ni updejtan za android 13?

Meni je bilo rečeno, da imajo večje težave z aplikacijo na Android-u 13 (karkoli že to pomeni).

Drugače pa je tu nekdo napisal pred več kot mesecem, da ima NKBM update (za Android 13) že pripravljen in naj bi bil na voljo v kratkem. No, do danes tud oni še nimajo delujoče mDenarnice.

ZveeZ ::

Ocitno bo vsako leto ista zgodba, nefunkcionalen app za 2 meseca.

acookook ::

Odvisno za ker fon. Za 4 (XL) je to zadnjič.
.

flyby ::

bi koga zanimal pixel 4a, kupljen julija 2020?

Jazzie ::

kokoon je izjavil:

A se komu sanja zakaj NLB pay se vedno ni updejtan za android 13?


Meni so prejšnji teden napisali "NLB Pay aplikacija je v zadnji fazi testiranja. Tudi v našem interesu je, da bo aplikacija omogočena uporabnikom Android 13." :))

Pat_MaGroin ::

Pixel 7 ali vzet Pixel 6 v kakšni odprodaji?

Imam P30 Pro in zaobljenih robov ne bi imel, zato Pixel Pro odpade.

kokoon ::

blackbird42 je izjavil:

kokoon je izjavil:

A se komu sanja zakaj NLB pay se vedno ni updejtan za android 13?

Meni je bilo rečeno, da imajo večje težave z aplikacijo na Android-u 13 (karkoli že to pomeni).

Drugače pa je tu nekdo napisal pred več kot mesecem, da ima NKBM update (za Android 13) že pripravljen in naj bi bil na voljo v kratkem. No, do danes tud oni še nimajo delujoče mDenarnice.

Ja sej to, kaksne tezave imajo? Ocitno je, da jih imajo na Android 13 :)
[kokoon]

destroyer2k ::

Zakaj pa pričakujete da slovenski trg bi moral podpirati android 13 aplikacije trenutno? Ker kolikor je meni znano še nobeden drug proizvajalec ni izdal novo verzijo in pixel je edini pa še to uradno v sloveniji ni podprt.

Vem da ga lahko uvoziš od drugje, sam res ne vem zakaj bi razvojno okolje spreminjali za par deset telefonov v sloveniji.

acookook ::

.

ZveeZ ::

acookook je izjavil:

Telesmeh ponuja 6ko https://telemach.si/naprave/pixel-6-crn...

Cena da te kap:)))
Z vezavo stane cca 350€ prevec :D

GupeM ::

"Ekskluzuva"

acookook ::

Verzija operacijskega sistema

Android 11:)) Bi kupil, če bi blo res.
.
««
40 / 70
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"Hočem mali Android telefon" (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
32150833 (2203) Karen
»

Mobitel z zelo dobro kamero (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
889934 (6810) Leko
»

Telefoni Pixel 7 na voljo 13. oktobra

Oddelek: Novice / Android
146408 (2668) OK.d
»

Telefoni Pixel 6 prispejo naslednji teden

Oddelek: Novice / Android
4410149 (7160) blackbfm

Več podobnih tem