» »

Goljufanje in prevara slovenske policije

Goljufanje in prevara slovenske policije

1 2
3
»

Phantomeye ::

MadMicka je izjavil:

Ampak folk, vi res nimate vse pošlihtano pod kapo. Ni problem za sodobno, demokratično, pravno in socialno državo, če mulc zafrkava policaja. Problem je, če policaj podtika dokaze. Dejte raj vsaj pol tolk povedat okol tega, kokr ste okol tiste trave, a se jo lahko kadi al ne.


Nočem se sicer postavljati na nobeno stran, ampak ali ni kazen za žaljenje uradne osebe tudi okoli 400EUR? Kak tak manever z lažno drogo bi se menda lahko vrglo v to kategorijo. Meni se zdi skoraj bolj verjetno kot pa zgodba o pokvarjenem policaju, ki je ponaredil dokaze, da bi mulca naučil lekcije.

Seveda pa, če avtor govori resnico, potem je lažni kokain še najmanjši problem v tej zgodbi. Slovenija vseeno ni divji zahod.

Zgodovina sprememb…

prox ::

Odvisno, kaj oseba smatra kot žaljenje. Lahko da ga boš samo "grdo" pozdravil in boš fasal -minimalca.

Sicer pa deluje to bolj kot ne troll tema. Ampak je treba vedno predpostaviti, da OP govori resnico in iz tega vleči zaključke, tudi če ni res.

Če bo OP hotel pokazati dokazna gradiva, jih bo če ne pač ne.
>>Rajš sn od slo-tech/a odvisn kot pa od Facebooka<<
|Asus K55VJ | Intel i5-3210m | 8Gb ram | nVidia GT635m|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: prox ()

mihec87 ::

Phantomeye je izjavil:

MadMicka je izjavil:

Ampak folk, vi res nimate vse pošlihtano pod kapo. Ni problem za sodobno, demokratično, pravno in socialno državo, če mulc zafrkava policaja. Problem je, če policaj podtika dokaze. Dejte raj vsaj pol tolk povedat okol tega, kokr ste okol tiste trave, a se jo lahko kadi al ne.


Nočem se sicer postavljati na nobeno stran, ampak ali ni kazen za žaljenje uradne osebe tudi okoli 400EUR? Kak tak manever z lažno drogo bi se menda lahko vrglo v to kategorijo. Meni se zdi skoraj bolj verjetno kot pa zgodba o pokvarjenem policaju, ki je ponaredil dokaze, da bi mulca naučil lekcije.

Seveda pa, če avtor govori resnico, potem je lažni kokain še najmanjši problem v tej zgodbi. Slovenija vseeno ni divji zahod.


Sicer cele zgodbe ne bomo zvedli...

Samo to da imaš zdrobljen rupurut v neki vrečkici v žepu nebi smel biti problem. Namreč potem je problem tudi če ima gdo kakšno tableto v ziplock vrečici(recimo proti alergiji ipd.. nekatere tablete so pakirane v steklenički in da ne vlačiš cele stekleničke jo daš v vrečkico) saj to da je v vrečkici še ne pomeni da je to extasy ipd.. oz zajebavanje policajev...

Phantomeye ::

mihec87 je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

MadMicka je izjavil:

Ampak folk, vi res nimate vse pošlihtano pod kapo. Ni problem za sodobno, demokratično, pravno in socialno državo, če mulc zafrkava policaja. Problem je, če policaj podtika dokaze. Dejte raj vsaj pol tolk povedat okol tega, kokr ste okol tiste trave, a se jo lahko kadi al ne.


Nočem se sicer postavljati na nobeno stran, ampak ali ni kazen za žaljenje uradne osebe tudi okoli 400EUR? Kak tak manever z lažno drogo bi se menda lahko vrglo v to kategorijo. Meni se zdi skoraj bolj verjetno kot pa zgodba o pokvarjenem policaju, ki je ponaredil dokaze, da bi mulca naučil lekcije.

Seveda pa, če avtor govori resnico, potem je lažni kokain še najmanjši problem v tej zgodbi. Slovenija vseeno ni divji zahod.


Sicer cele zgodbe ne bomo zvedli...

Samo to da imaš zdrobljen rupurut v neki vrečkici v žepu nebi smel biti problem. Namreč potem je problem tudi če ima gdo kakšno tableto v ziplock vrečici(recimo proti alergiji ipd.. nekatere tablete so pakirane v steklenički in da ne vlačiš cele stekleničke jo daš v vrečkico) saj to da je v vrečkici še ne pomeni da je to extasy ipd.. oz zajebavanje policajev...


Hja, spet odvisno, kakšna je bila izmenjava besed tistega dne. Lahko je avtor kaj izpustil. Pač occam's razor.

diler515 ::

sj sem že napisal kako poteka zadeva, če op ni prodajal tistega rupuruta kot da je droga pa če ni šel pošiljat policaja v 3pm gre stvar lepo na testiranje v forenzični laboratorij in če test ne najde nobenih prepovedanih snovi si safe

fikus_ ::

OP trola in nabija. Če so našli kaj, gre to preko sodišča! Mnogi mu nasedate, kako je ubog, ker mu je policija podtaknila dokaze!
Se vidi da je čas kislih kumaric!

Rampage ::

Verjetno in je OP samo žalosten ker se ne more brez strahu drogirati?

Nič ne obsojam, da nebo pomote, je pač vseeno dokler ne vpliva na druge in dokler si stroške zdravljenja krijejo sami. Če bo OD pa jebiga, naravna selekcija in to...

Bam-Bam ::

Kaj pa stroški zdravljena v primeru, ko se poškoduje tekač, nogometaš, košarkaš, alpinist? Ali pa ko se gre za kadilca, ali za ljudi z prekomerno težo.

fikus_ je izjavil:

OP trola in nabija. Če so našli kaj, gre to preko sodišča! Mnogi mu nasedate, kako je ubog, ker mu je policija podtaknila dokaze!
Se vidi da je čas kislih kumaric!


Jaz sem že videl, da so mulca na policijo odpeljali brez praske. Ko so ga spustili je imel polno modric po telesu.

Machete ::

Ja sej, v filmih in gostilni se res da videt marsikaj.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

fikus_ ::

Bam-Bam, zakaj pa nisi prijavil nasilje policistov?!

Bam-Bam ::

Ne gre se zame. Sosedovega mulca so pred menoj odpeljali. Tepli naj bi ga zamaskirani. Bom pa naslednjič prijavil policiste ob sumu, da počnejo kaj nezakonitega.

[D]emon ::

Mogoce so ga v kibli peljali na grad. Pa dol. Pa spet gor. Pa spet dol.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Bam-Bam ::

Kakorkoli, kje izvedeti več o naših pravicah in kako odreagirati, če so nam kršene?

Machete ::

Na policiji :P
ali pri odvetniku.

Namig: pravica je, da te nihče ne tepe
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

111111111111 ::

Pa kje se najdete. Vozil sem že pijane ljudi (v avtu je smrdelo po šnopsu, viskiju, sem napihal 0,0, so mi zaželeli lep večer in varno vožnjo), vozil sem brez vozniške, brez prometne, pa so bili vedno razumevajoči policaji, nisem fasal niti minimalca, pa bi ga lahko, ker nisem imel dokumentov.

Prišli so težit na fešto zaradi prekomernega hrupa, smo se zmenili stišali in ni bilo panike. Če jih pa jebeš v glavo in vedno eni in isti, pa bi tudi jaz nabil 400€ pa se naj OP žali sodišču. Poznam take in onake zagodbe, ampak zanimivo mi je da je to vedno po forumih, v živo pa noben od kolegov ni imel slabe izkušnje. Kdo je kdaj prespal pri njih, ampak to je pa tudi vse, mogoče so samo moji kolegi neki normalni ljudje in niso ko zabluzijo, še neki jaki jebači, ki so nad sistemom.

V splošnem sem z delom naše policije zadovoljen in nimam nekega občutka da te zatirajo samo zaradi veselja. Mogoče sem pa jaz čuden, če me ustavi in sem prijazen, da zastopim da ob 1h zjutraj ni fino bit v službi in brez ugovarjanja pokažem dokument, odpiham in zaželim lep večer.

Bam-Bam ::

A sm jst kriv, da ma policistova žena rajši mene kot njega?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

111111111111 ::

Bam-Bam je izjavil:

A sm jst kriv, da ma policistova žena rajši mene kot njega?

Touché. Tako daleč naprej pa nisem gledal. :) Upam da je tudi ona dobila kako lekcijo, da nisi samo ti kriv. :)

mancini ::

Valda da nabija OP

ko pride patrulja v vas, pregledajo vse moške v vasi stare od 14 do 30, tudi očete z majhnimi otroki, ljudi ki pridejo ven iz trgovine, ...

katera vas pa je to in katera PP

Furbo ::

Morda so še vedno pod nemško okupacijo
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

solatko ::

Stroški zdravljenja zaradi alkohola, cigaret in športa, so večkratno plačani iz trošarin, stroški bolezni zaradi ilegalnih drog in podobne robe, pa so izključno na ramenih davkoplačevalcev.
Delo krepa človeka

solatko ::

Invictus - Kolikor je meni poznano, naj bi bile trošarine namenska sredstva, problem je, da se porabijo nenamensko, tako kot denar zdravstva, ko se plačuje poškodbe prometnih nesreč, smučanja, športnikov,.......

Ravno tako, kot mora pokojninski sklad pokrivat pokojnine po zakonskih določilih, ki jih ne pokrivajo prispevki iz zavarovanja in bi jih moral pokrivat proračun.
Delo krepa človeka

Invictus ::

Glede na to, da gredo vse davščine v en žakelj, lahko malo podvomimo v namensko trošenje...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

solatko ::

Seveda imaš prav, vendar zdravljenje posledic kajenja in pijančki, večino svojega zdravljenja, sami nekajkrat preplačajo, uživalci drog, tablek, extazijev in kar je še te krame, trošijo za socialno in zdravstveno oskrbo, denar davkoplačevalcev, kot tudi za vse stroške uživanja (tatvine, ropi, vlomi,....).
Delo krepa človeka

Invictus ::

Mogoče za svoje zdravljenje preplačajo (čeprav dvomim, ena usrana presaditev jeter ni ravno poceni), tudi obsevanja ne.

Da ne govorimo o posledicah na drugih ljudeh zaradi teh mamilašev (ja, alkohol je uradno trda droga).

Suma sumarum se najbrž ne izide...

Na koncu boš še zagovarjal naj ljudje kadijo in pijejo, ker se splača ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

solatko ::

Od vseh držav na svetu, so kompletni izračun naredili samo Švedi in zato otežkočili dostop do alkohola, cigarete imajo pa že skozi med najdražjimi.

Ob večjem nakupovanju dragih alkoholnih pijač, dobiš domov socialno delavko, da preveri kako globoko si padel, v potrošnji, sicer dovoljene droge. V precep te vzamejo v službi, težave imaš, če imaš vozniško,......., vse na lep in miren način, brez prepovedi.
Preventiva stane veliko manj, kot kurativa, vendar se, kar se tiče stroškov zdravljenj, izide v korist trošarin.
Koliko pijančkov pa poznaš, ki so jim zamenjali jetra? Po navadi jih prej pobere, preden so dovolj trezni za operacijo.
Jetra se menja zaradi drugih vzrokov in bolezni.
Največji strošek še vedno predstavljajo neuspešni poizkusi odvajanja, ko se z enim pijančkom ukvarja nekaj visoko šolanih strokovnjakov, ki sicer, kaj dosti drugega dela nebi imeli.

Vsekakor se večini držav prodaja tobaka in alkohola izplača.
Delo krepa človeka

111111111111 ::

Alkoholikom ne presajajo jeter. Morajo najprej biti 5 let čisti brez alkohola. Zdravniška praksa. Sploh ne prideš na listo za transplantacijo, ker je škoda jeter zate, ker jih boš itak uničil.

#000000 ::

Kje so pa to zvedel ? Mislm a obstaja kaka taka uredba ? Pomojem jih enako kot ostalim, le da verjetno ga prepričajo naj neha piti oky nisem 100% ampak mislm da to ne igra vloge.

111111111111 ::

Citiram:

Danica Avsec
09 Feb 2009 18:20
Spoštovani, žal vam odgovarjam malo z zamudo, se opravičujem. Na vaše vprašanje obstaja žal zelo jasen odgovor. Stanje, ki ga opisujete pri vaši sorodnici ni primerno za presaditev jeter. Pri kroničnih alkoholikih se odločimo za presaditev, kadar so vsaj 6 mesecev vzdržni od alkohola in ko pokažejo željo in moč, da bodo spremenili način življenja. V tem času se opomore tudi telo, da lažje prenese zdravljenje z zamenjavo organa. Stanje, ki ga opisujete je končna faza neke bolezni, ki ni samo bolezen organa , pač pa celega telesa zaradi načina življenja. Upam, da sem vam odgovorila, sicer se še oglasite. Lepo vas pozdravljam. Danica Avsec

************************

prim. Danica Avsec dr.med, svetnica

01-300-68-64

Zavod RS za presaditve organov in tkiv, Slovenija transplant


Vir: http://med.over.net/forum5/viewtopic.ph...

Očitno je 6 mesecev dovolj, če je stanje kritično.

EDIT: To mi je enkrat povedala kolegica zdravnica in sem tudi jaz samo pobuljil, ker ona je rekla da moraš konkretno spremeniti način življenja, če si alkoholik, da sploh prideš na listo.

Zgodovina sprememb…

Furbo ::

Edino logično, vsaj dokler ne začnejo delati jeter v tovarnah.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

THC in vožnja (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8529624 (16753) CoolBits
»

Ilegalne droge, uporaba in mladostniki (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Problemi človeštva
477120130 (110225) innerspace
»

posedovanje marihuane (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13545624 (41158) Phantomeye
»

Dekriminalizacija marihuane za rekreativno uporabo v USA(col, was) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13425431 (22140) jype
»

problem s policijo in travo... (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30760351 (37259) donfilipo

Več podobnih tem