» »

Umor ali samomor?

Umor ali samomor?

1
2
»

Mehmed ::

Okapi je izjavil:

Če bi bil samomor, bi cigareta v roki tlela dalje, na tleh pod njo bi moral biti kupček pepela.

Tko je bilo vcasih. Novejsi ciki so pa narejeni tko, da se kr hitro ugasnejo sami od sebe.

Okapi ::

Druga možnost je pa, da je bila nesreča. Krvav madež je videti bolj kot če z glavo udariš v zid, ne kot posledica strela (sem natančno gledal vse dele Dexterja;) ). Tudi ni videti luknje od krogle v zidu. Mogoče se je spotaknila ob stol, s pištolo v roki, in kresnila z glavo ob zid?

Mehmed je izjavil:

Okapi je izjavil:

Če bi bil samomor, bi cigareta v roki tlela dalje, na tleh pod njo bi moral biti kupček pepela.

Tko je bilo vcasih. Novejsi ciki so pa narejeni tko, da se kr hitro ugasnejo sami od sebe.
Se pravi nimamo dovolj podatkov. Bi morali narediti poskus s to znamko cigaret in videti, ali res hitro ugasne. Ker tudi v primeru nesreče bi tlela dalje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

maco-maco ::

Slikca je najbrž iz tukaj: http://es.slideshare.net/neirimar001/si...
Kaj?

matobeli ::

Okapi je izjavil:

Bi morali narediti poskus s to znamko cigaret in videti, ali res hitro ugasne.


Sem precej prepričan da točno pri tej znamki ugasne po slabem cm. Pepel je lahko tudi tista svinjarija proti omarici. Če pepel pade iz čika se lepo razleti, ga na takih tleh sploh ne bi bilo opazit.

Je pa desničar(ka?), piše se ponavadi z primarno roko, pije coca colo in kadi se pa z sekundarno. svinčnik ni dober indikator ker se ga preveč premika. Sta pa to pepelnik in piksna, to se bolj poredko premika.

Očala in papirji so dober pokazatelj smeri sedenja osebe, če bi pisal z levo roko bi bilo vse skupaj zrcaljeno na levo.

Sem pa bolj za umor in sicer, če upoštevamo kri na steni je jasno da je bila oseba obrnjena z tilnikom proti packi. Vemo tudi da pištola tulec odstreli na desno stran, če bi jo žrtev usmerila proti sebi bi tulec moral leteti v točno nasprotno stran.

Torej, smer nakazuje da je žrtev srteljala od sebe stran, v možni smeri napadalca.

I guess:))

Furbo ::

Postaja jasno, da smo žrtve mi, oziroma poiskusni zajčki za kako raziskavo.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Imate orožje (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
820202992 (18307) gruntfürmich
»

Novo streljanje v Ameriki (Oregon) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
18544683 (32433) c3p0
»

O zgrešenosti slovenskega boja zoper kriminal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Novice / NWO
32473937 (65923) Colt1911

Nov temnopolti Američan žrtev policijske samoobrambe (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
9722734 (20387) Gandalfar

Več podobnih tem