» »

Nakup sončnih očal

Nakup sončnih očal

Kleemen ::

Kupujem sončna očala v rangu okrog 50eur in zanimajo me vaši predlogi. Očala bi imel predvsem za v hribe (pohodništvo), občasno pa tudi samo tako za nosit - poleti naprimer. Kar sem gledal po športnih trgovinah se mi zdijo ta še najboljša za to ceno.

http://www.kibuba.com/cat-3?pID=8089

Mnenja? Podobni predlogi v tem rangu? Hvala za pomoč.

koyotee ::

Dvomim da so za 50€ polarizirana
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Kleemen ::

Piše da so.. Dvomim da bi si takšna trgovina kot je Kibuba privoščila zavajanje kupcev. Tudi kar sem gledal po drugih spletnih trgovinah (amazon, itd.) piše da so polarizirana.

Whether you're training for your next race or relaxing after 18 holes, you'll love the superior protection of the Polaroid polarized sunglasses. Nine functional elements deliver maximum protection by blocking 100% of harmful UVA, UVB and UVC rays while you're playing or relaxing outdoors. Polaroid's Thermofusion process delivers phenomenal protection while you enjoy the sun in these Active Range Polarized sunglasses.

lisjak ::

če so lahko ona iz lidl/hofer za 5 eur polarizirana, zakaj ta ne bi mogla bit ?

Stari maček ::

TRISTONAURO ::

Za pohodništvo: glej da so dovolj velika/se dovolj dobro prilegajo da te ščitijo tudi sevanja iz tal/snega.

V kibubi sem že kupil polarizirana mislim za kakih 35 par let od tega, in so bila res polarizirana

Kleemen ::

Super, verjetno bom kar ta vzel ker so mi všeč.. Samo še sprobat jih moram da vidim prej če bodo ok.

Pac-Man ::

Polarizacijo se BP testira z LCD monitorjem. Zavrtiš očala za 90 stopinj, če skoraj popolnoma zatemnijo, so polarizirana.



Pri UV zaščiti je važno samo, da so stekla iz polikarbonata, ampak verjet Kitajcem je spet druga. Vse ostalo je marketinški mumbo jumbo.

Kleemen ::

Bom sprobal takoj ko jih dobim. Hvala za nasvet. :)

klekej ::

Kakšna je razlika med polarizacijo, reflective glass lenses with mercury, photochromic? Kaj je najbolje za oči? Je res, da imajo polarizacijo samo temne zelene "šipce"?

bambam20 ::

klekej je izjavil:

Kakšna je razlika med polarizacijo, reflective glass lenses with mercury, photochromic? Kaj je najbolje za oči? Je res, da imajo polarizacijo samo temne zelene "šipce"?



Jaz mam polarizacijska očala in moje šipce so sive.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

katera sončna očala? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23560843 (1288) yayo
»

Ray Ban - očala (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
296110857 (2835) geofull
»

Poceni vs draga sončna očala (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23259873 (50840) darkolord
»

Ray Ban (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6518367 (16360) Rok Woot
»

Sončna očala

Oddelek: Loža
257305 (6391) Ramon dekers

Več podobnih tem