» »

Ray Ban - očala

Ray Ban - očala

««
6 / 6
»
»»

element ::

Jaz sm naročil svoje. Mislim, da sm že opisal svojo izkušnjo, če prebrskaš nazaj po temi. Očala so original, s poštnino so me prišla 150€, pri nas so bila 190€.

d0rK ::

Element, povsem 100% so original?

mataur ::

http://www.otticanet.it/

preko te spletne trgovine, sem naročil Ray Ban-e. Dobu pred 14 dnevi...original 100%...zelo profi odnos...

element ::

d0rK je izjavil:

Element, povsem 100% so original?

Oznake imajo identične, kot tiste iz lokalne trgovine, imajo polarizirane leče, kvaliteta izdelave je dobra. So original? Pojma nimam. Sem zadovoljen z njimi? Sem.

d0rK ::

Poleg si dobila vse kar bi moral? Certifikat, pa take fore.

element ::

Ja, A4 certificate of authenticity. Takoj sem ga dal uokvirit in mi visi na steni na vhodu v stanovanje, da vsi lahko vidijo, da sem si privoščil originalna Ray-BanTM sončna očala pa take fore.

d0rK ::

Ne se šalit, to so resne reči. :)

Si dobil al ne?

ahac ::

Tipična slovenska fovšija: Nekdo ima dražja očala od tebe in ga greš prepričevat, da so fake. :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

element ::

Bli so v škatli s čistilno krpo, brošuro in etuijem. Predlagam, da kupiš v fizični štacuni, če te je strah ponaredka.

d0rK ::

Kaj ti kle nekaj bluzis, ahac? Hocem kupit ocala in me zanima ce je vse OK. Kdo te je sploh poklical?

Cene sploh niso za ponaredke in ce ni vse kot mora biti, pac ne bi dal 150eur za očala. ANE. Peki.

dork ::

joj, jaz se še zdej ne morm odločit kje naj naročim?
gledam preko tiste london eye wear, samo nimajo paypala.

element, kako si ti plačal?
ker jaz nimam maestro, vise, mastercard kartice :/

a po povzetju se pa tole ne more plačat?? oz preko pošte...

gulfstream ::

Jaz sem svoja kupil pri nas za 130€. Gledal sem po netu, da se originalna dobi po 40€.

Kolega je kupil aviatorke za 25€ na ebayu (fake, niso trdili da so prave), pa so tako kakovostne da sem potreboval kar nekaj časa, da sem jih ločil od mojih. Tudi stekla kakovostna.

Tako da pomoje se splača razmisliti o nakupu preko ebaya..samo pazi da kupuješ pri nekomu ki ima dober feedback:P

dork ::

Jaz bi polarizirane aviatorke.
Pri nas jih prodajajo za zasoljenih 200€ ali še več….na netu pa gledam za skoraj polovico manj. Toliko pa že ne mislim preplačat!
Saj preko ebaya ne mislim. Če že bi ali od the strani, ki jih priporočajo kot dobro izkušnjo, zato me zanima kako ste plačavali? Samo preko Mastercarda in Vise oz Maestra?

RejZoR ::

Ray Ban se dobi originalne v parih italjanskih spletnih trgovinah po 50-70 EUR ceneje kot pri nas.

http://www.ehow.com/how_5860176_tell-ra...

Poleg zgoraj omenjenih stvari se pri polariziranih na samem steklu nahaja še vgravirana črka "P".
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

dork ::

@RejZoR: če kdo napiše naslove teh trgovin in zraven doda še svojo pozitivno izkušnjo, sem jaz med prvimi v vrsti, da jih kupim, ampak na slepo pa ne mislim kupovat-eni so že imeli izkušnje v glavnem s spletnimi trgovinami iz UK, tako da me zanje zanima kakšno sredstvo plačila so uporabili…
Drugače pa zelo koristen link, hvala! :)

RejZoR ::

http://si.giarre.com

Tle sem sam vzel očala in sestra tud. Takrat še nisva imela kreditne tko da sva plačala z nakazilom na tekoči račun te trgovine. Šlo čez brez problema in jih dobila dost hitro. Sva pa oba vzela Ray Ban, ne vem pa če je za druge znamke kaj drugače ampak pomoje ni.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

dork ::

@RejZoR: Hvala za link. A žal piše, da trenutno nimajo na zalogi skoraj večine očal, (iščem RayBan) in, da se čaka 15dni v najboljšem primeru (dobavni rok).
Tako, da zdaj kolebam med tem, da najprej plačam, upam, da bo vse ok in dobim enkrat sredi julija ali pa naročim preko sunglasses.uk...

dork ::

Tole piše preden dodaš v košarico: "Žal nam je, vendar izbranega izdelka trenutno ni na zalogi. Naročili ga bomo pri proizvajalcu in Vam ga v najkrajšem času dostavili. Dobavni rok je OBIČAJNO 10-15 DELOVNIH dni od naslednjega dneva po prejetju plačila. Čakalne dobe so odvisne od proizvajalca, ki nam očala dobavi, zatorej v primeru, če je čakalna doba daljša od prej omenjene, ne odgovarjamo. V primeru, da ste skupaj z očali izbrali tudi stekla po meri, se dobavni rok podaljša za nekaj dni."

siko66 ::

Zivijo. Za nakup Ray Ban očal toplo priporočam optiko Art v Novi Gorici. Za ista očala, kot so bila v LJ 240 EUR sem plačal 175 EUR (kar sem gledal je cena primerljiva z Amazonom). Kolkor mi je razlagala trgovka sprejemajo celo naročila preko telefona.

dork ::

@siko: hvala za izkušnjo, bom poklicala in povprašala koliko stane model 001/58, polar.stekla. Na Rudniku v Supernovi so okoli zneska, ki ga omenjaš, okoli 220€ se mi zdi...na sunglasses.uk pa s poštnino in popustom 147€ tako, da če so cenejša v NG kupim tam.

RejZoR ::

dork je izjavil:

@RejZoR: Hvala za link. A žal piše, da trenutno nimajo na zalogi skoraj večine očal, (iščem RayBan) in, da se čaka 15dni v najboljšem primeru (dobavni rok).
Tako, da zdaj kolebam med tem, da najprej plačam, upam, da bo vse ok in dobim enkrat sredi julija ali pa naročim preko sunglasses.uk...


To je dost normalno. Če pogledaš koliko znamk pokrivajo je malo težko pričakovati, da bojo imel vseh ne vem 80 proizvajalcev vsak po 100 modelov vse na zalogi. Je pa tko da je Luxottica italjanski proizvajalec (ki je kupil Ray Ban pred leti), tako da se dobavni rok ne sprememni bistveno če naročijo robo, ki je nimajo na zalogi. Moje mislim da tud niso bile na zalogi, pa sem jih dobil okvirno v ~10 dneh. Če plačaš z nakazilom na tekoč račun si spravi vsa dokazila o plačilu pa je.
Je pa seveda čist stvar izbire, lahko da ta trgovina ni najboljša in najcenejša, je pa ugodna in preverjena.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

d0rK ::

Nikjer v Sloveniji ne bos dobila očal ceneje kot v tujini. Si jih sploh že probala da veš katero velikost iščeš?

Teli kljukci na london eyewear rabijo 100 let da odpišejo na mail ampak ok, vsaj odpišejo. Naročilo oddano, zdaj pa da vidimo.

RejZoR ::

Pri Giarre imaš na drugem koncu podpore tud slovence, tako da je kar kul. Pa odgovorili so precej hitro, ko smo spraševali če je možno plačat z nakazilom na tekoč račun trgovine.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

dork ::

@d0rK: Ja, sem šla v optiko, probala očala, zapisala model in to je to. :)
No, upam, da bo vse ok s tvojim naročilom. Katere si pa kupil in koliko pridejo s poštnino vred?

@RejZor: Imaš prav, skrbi me edino tole...namreč jaz že vsa vesela hitim pisat, da bom naročila preko Giarre-a, potem pa za mirno spanje še strica Googla vprašam kaj pravi o tej spletni trgovini: http://giarre.pissedconsumer.com/giarre...
http://www.trustpilot.com/review/www.gi...

Sem rekla, da bom še malo "prespala" zadevo...:)

d0rK ::

Model je kaj, 3025? Obstajajo tri velikosti aviatork, 55, 58 in 62. Ves katero isces?

Kupil sem polarizirane aviatorke, 3025 velikost 62. 143 s poštnino. V Sloveniji 220.

Jackass ::

Kako je pa kaj z garancijo in uveljavljanjem morebitnih napak na izdelku, pri naročanju preko spletnih trgovin iz tujine? Ima kdo morda kakšno izkušnjo glede tega?
jAcKaSS

RejZoR ::

dork je izjavil:

@d0rK: Ja, sem šla v optiko, probala očala, zapisala model in to je to. :)
No, upam, da bo vse ok s tvojim naročilom. Katere si pa kupil in koliko pridejo s poštnino vred?

@RejZor: Imaš prav, skrbi me edino tole...namreč jaz že vsa vesela hitim pisat, da bom naročila preko Giarre-a, potem pa za mirno spanje še strica Googla vprašam kaj pravi o tej spletni trgovini: http://giarre.pissedconsumer.com/giarre...
http://www.trustpilot.com/review/www.gi...

Sem rekla, da bom še malo "prespala" zadevo...:)


Ne vem, jezst sem dobil svoje RayBan-ke in sestra isto. Jih imam še zdej, Ray Ban model RB3391-POL.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Yamaha159 ::

Živjo. Zanimam se za nakup Raybank. Zanima kje bi se dalo po ugodni ceni dobiti originalna očala v sloveniji. Brskal sem po spletu in zasledil na raybanovi uradni strani očala katera so mi všeč. Problem je v tem da se prek njihove strani ne da naročiti v Slovenijo. Gledal sem pa ta očala. http://www.ray-ban.com/usa/sunglasses/r.... Odločil sem se za Aviator model in pa stekla morajo biti polarizerana. Že vnaprej se zahvaljujem za nasvete.

RejZoR ::

Ne vem sicer če so najcenejši ampak Ray Ban prodajajo v Interspar Vič in v BTC hala nasproti tržnice oz Kratochwilla. Mislim da je Hala 7, nisem pa ziher. Pa vglavnem imajo razni optiki tud te zadeve, ker je Ray Ban dost poznana in razširjena znamka.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

gulfstream ::

V MB pri Pircu so 180€ bili nazadnje ko sem gledal, nepolarizirani pa 130€.

OChack ::

v italiji je večina očal superg in cunj Fake, ker poznam par izdelovalcov iz kitajske kateri pravi da se tja ogromno proda, tudi na ray banih piše made in italy, in ko sme probaval modele v italiji so začuda kar isti ;). cert se drugač tud pr fejk dobi, verjetn bi še našo vinjeto lahko kupil ceneje na kitajskem
Int€l inside, IDIOT Outside

Ibrahimovic ::

Optika Pirc v mariboru.

zadnjič sem si kupil Rayban.

Imaš tam vsaj 30 raličnih modelov. Vse so po isti ceni 185€...

Tako da se splača it tja, pa še prodajalka je res ful prijazna.

Piggykiller ::

Kje se jih bolj splača kupit pri nas v optiki ali preko neta iz tujine?

koyotee ::

Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koyotee ()

Piggykiller ::

Hvala za informacije in link :D

martincek1 ::

Kdo ve, kje bi lahko preizkusil več velikosti Ray Ban očal WayFarer? Klasik so mi namreč prevelike, torej iščem 50mm ali manj.

smejko ::

mogoče kdo ve, kje v SLO ali pa preko spleta (da je original) bi se dalo dobiti http://www.ray-ban.com/international/pr...?

Yugos ::

ma kdo velko betico in so mu očala premejhna in kupuje večja?

RockyS ::

smejko je izjavil:

mogoče kdo ve, kje v SLO ali pa preko spleta (da je original) bi se dalo dobiti http://www.ray-ban.com/international/pr...?



Optika Clarus ali Galerija (europark mb). Kolegica nabavla, ampak z drugačnimi stekli.

APPluk ::

Ima kdo izkušje z nakupom preko eyerim.si?
In pa z modelom RB4264 CHROMANCE?

mailer ::

Imam reklamacijo za Rayban model RB8305 082/9A. Zdaj gledam na strani in imajo samo 2 leti garancije. A niso imeli včasih 10 let na leče. Gre za polarizirane leče iz umetne mase.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

SmeskoSnezak ::

Za kolega iščem, če se kje najde kak bolj ugodne ,podobno stil ,očale? Rayban 3447,se mi zdi.

APPluk je izjavil:

Ima kdo izkušje z nakupom preko eyerim.si?
In pa z modelom RB4264 CHROMANCE?
to je lep model, hvala za idejo.
@ Pusti soncu v srce... @

Zgodovina sprememb…

SmeskoSnezak ::

Kakšno pa je mnenje o RayBan vs noname ? Je kakovost zrcal, ali pa modelov res tako vredna? Ie. Tazgornji model se baje prodaja po 170eur. Najdeš pa podobne modele, že tudi po 10eur. V čem je razlika? LP, Smeškica
@ Pusti soncu v srce... @

Zgodovina sprememb…

floyd1 ::

Ne vem, kako je sicer z drugimi "firmskimi", a moje zadnje raybanke sem nosil kakih 9 let. Malo so stekla že tudi fasala (praskice), a nič hujšega. Pol pa je žal počil okvir iz umetne mase...

Lani sem nabavil en zelo podoben model, a so plastična. Iz "mojeleče" trgovine. Polaroid kao. Sploh niso slaba, a ta "plastika" ni ok za stekla, moraš pazit kot hudič ker se drugače res hitro popraskajo. Stala so (primerjalno) nekako ravno toliko, kot so tudi "realno" vredna, enih 4x manj od starih. Naslednja bodo pa sigurno spet steklena.

kuglvinkl ::

Sam imam ene za 10e in wayfarerke, ta tretje, prvse sem pustil v restavraciji, druge so se pa polomile. In glavnem, razlika je znatna. Tiste za 10e so za tam kjer jih ni škoda, v "štacuno" polet al pa na bicikl do službe. je pa cena kar huda. sem pa našel nekega optika v nemčiji, k je je hotel za očala okol 110 €, pri nas so pa 150. Se splača pogledat okrog.
Your focus determines your reallity

Vanadium ::

Če hočeš res dobra očala in da imajo tudi opcijo steklenih leč, je recimo tole top: Randolph Engineering, Inc.. Ray-Ban naj bi bile dobre, dokler jih ni Luxotica prevzela (tako se baje govori), jaz imam ene polarizirane Ray-Ban kupljene pri nas še iz časa tolarjev in to vse pove o kakovosti, res je pa, da jih zelo pazim kot po navadi na vse stvari. Skratka kolega ima Randolph in resno razmišljam da si jih nabavim. V kakovost pa glede na to da so dobavitelj za US Army/US Air Force/ US NAVY ne dvomim. Tudi od Randolph Engineering, Inc. so baje top (bivši dobavitelj za ameriške oborožene sile). Pač enkrat kupiš malo boljše pa ti drži komot vsaj desetletje ali dva če jih paziš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vanadium ()

geofull ::

Mene pri sončnih očalih moti svetloba s strani. Tako da kristalno steklo ne pride v poštev, ker je ponavadi ob strani velika luknja. To nisem nikoli razumel: imaš sončna očala, posledično se zenica odpre, hkrati pa ob strani vdira svetloba v oko. Kako se na to navadiš?
Drugače, če očala s steklom zadenejo ob kamen, se pozna na polikarbonatu, cr39, pa tudi na kristalnih ray bankah...verjetno pa na kristalu manj. Je pa verjetno bolj krhek?
««
6 / 6
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

katera sončna očala? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21957541 (615) del0
»

Nakup Ray Ban sončnih očal (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6221816 (16693) Cervantes
»

Ponaredki

Oddelek: Pomoč in nasveti
4210716 (7625) Mehmed
»

Ray-Ban očala - Fake (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10221805 (15370) Jst
»

Ray Ban (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6517579 (15572) Rok Woot

Več podobnih tem