» »

Crte na monitorju?

Crte na monitorju?

ziciko ::

Kupil sem nov monitor Samsung SyncMaster 757 NF na zaslonu katerega sem opazil dve zelo tanki vodoravni crti. Ne vem ce je napaka na monitorju, ali pa je to normalno. Crti se pojavita v visini cca 1/5 velikosti monitorja od zgornjega roba ter isto toliko od spodnjega roba, vidne pa so najbolj na belem ozadju. (word, mic.outlook...).
Prosim za nasvet: je to normalno ali je monitor "zrel" za reklamacijo8-O

iration ::

To je normalno za trinitrone.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

ziciko ::

Hvala, Infectiphibian. Jutri sem mislil vprasati v trgovino, no, vidim da je to nepotrebno. Veseli pa me tudi zaradi reklamacije, ker s tem imas samo sitnosti.
L.P.

sash ::

verjetno bi podobno ugotovil če bi pogledal v navodila, ker take zadeve obučajno na veliko napišejo na začetne strani (no vsaj pr sony-ju jih :D )
--------------------
Think different...
TOROiD Group

ziciko ::

No, ja, pa sem pogledal v navodila, se enkrat, tam pa o teh crtah NE pise nic, vsaj ne v Slo. prevodu.:'( Toliko, sash, da bos vedel drugic ko bos primerjal Samsung-a in Sony-ja!!
L.P.

Balandeque ::

Lepo si jo odnesel. Men so se bitveno bolj režali, ko sem pred časom isto vprašal. Potrjujem pa, da Samsung tega res ne zapiše v priložena navodila.
Involvement and commitment is like an eggs-and-ham:
the chicken was involved - the pig was committed.

Zheegec ::

Bodi vesel da imaš ti dve črti. Jaz ju sicer že dolgo ne opazim več, hvala da si me spomnil >:D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

sash ::

kaj pa za NEslovenska navodila si že slišal ?

Sicer pa sem mislo glede na to da sem razlago za tedve črti videl tako pri Sony-ju kot pri iiyami da razlago pač napišejo vsi proizvajalci :\
--------------------
Think different...
TOROiD Group

ziciko ::

kaj pa za NEslovenska navodila si že slišal ?

Mogoce bos presenecen, toda moj je odgovor: da.
No, niti na pamet mi ne pade da bi se zaradi nakupa enega monitorja vpisal v tecaj tujega jezika:\ .Mislil sem da je prodajalec (po zakonu) dolzan priskrbeti navodila v slov.
Pa, ne se razburjat, a ni forum za to da se lahko zastavi vprasanje, ceprav se nekaterim isto zdi neumno?
L.P. in brez zamere.

andrej ::

na te crte pa se bos tak al tak navado, da jih potem niti vec ne bos vido:D preverjeno8-)

ziciko ::

Ja, Andrej, mislim da imas prav. Najbolj pomembno pa je da ni napaka v samem monitorju, ker nimam rad, kot sem ze povedal, sitnosti z reklamacijami in podobno. V vsakem primeru, hvala vsem ki ste mi odgovorili.
L.P.

kuglvinkl ::

Mene so (štacuna) celo kicali, če vem, da majo Trinitroci žičke. No potem sem vprašal zakaj taka obzirnost, in pravijo, da (je) dosti folka prileti nazaj razkačenih, da je z monitorjem nekaj narobe.
Your focus determines your reallity


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse o LCD od A-Ž (strani: 1 2 3 4165 166 167 168 )

Oddelek: Kaj kupiti
8372979781 (44617) hariscorale
»

Tabletka MEDION&#174; LIFETAB (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13724770 (12665) butkomutko
»

lg ali Philips lcd tv (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
709293 (8001) damirez
»

POmoč (dead pixel) (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
595629 (4688) Izi
»

Samsung 757NF (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
634550 (3565) Marjan

Več podobnih tem