» »

Tabletka MEDION® LIFETAB

Tabletka MEDION® LIFETAB

1
2
3

francek1 ::

Clip, Hofer ima povsem primerljive tehnične izdelke za ponavadi občutno nižjo ceno. Eni seveda tega ne morete skapirati...Da ne govorim o možnosti vrnitve izdelka brez vprašanj. Navedi mi ENO računalniško trgovino, ki nudi kaj takega. Tako, da je njihov slogan, ki govori o fer igri povsem resničen.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

M-XXXX ::

Da ne govorim o možnosti vrnitve izdelka brez vprašanj. Navedi mi ENO računalniško trgovino, ki nudi kaj takega. Tako, da je njihov slogan, ki govori o fer igri povsem resničen.

Čisto POPOLNOMA VSAKA spletna trgovina v sloveniji :)

opeter ::

M-XXXX je izjavil:

Čisto POPOLNOMA VSAKA spletna trgovina v sloveniji :)


To je res. A koliko ti jih vrne denar?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Blazz ::

vse ti morajo. In pri 2 imam izkušnje, da vrnejo brez problema...

trnvpeti ::

Merkur ne vrne!

2x'=2 ::

Hofer NI spletna trgovina.

Bias ::

tudi v Merkurju sem nabavu stvari, jih nesel nazaj in brez ogovarjanja na osnovi računa, dobil vračilo kupnine.

cukl ::

tester123 je izjavil:


Od 32 GB sem imel samo 28GB na voljo

4gb je verjetno rezerviranih za aplikacije, 28gb pa za ostalo sranje. Drugače pa thumbs up za mnenje iz prve roke. :)

Alamar ::

Jao, pa ne moreš ocenjevat izdelek na podlagi defektnega zaslona. Za 400 EUR definitivno ni boljšega nakupa in za ta denar je tablica odlična (še boljša pa bo, ko bo cena znižana:D). Očitno si imel defekten primerek, kar se pač pri več deset tisoč naročenih zgodi vsaki firmi. Ne vidim, pa kje je problem. Imaš dva meseca časa, da brez vprašanj vrneš tehnično robo in dobiš nazaj denar instantno na roke. Tak rok in pogoje definitivno ne ponuja niti ena spletna trgovina v Sloveniji, kaj šele fizična. Zadeva ima tudi triletno garancijo, zelo dobre ocene na testih in potrjeno nadgradnjo na android 4.

Bias ::

Jaz še vedno mislim da je Asus Transformer (brez docka) definitivno mnogo boljša izbira.

Alamar ::

Razmerje cena/zmogljivost/prodajna storitev?

destroyer2k ::

tester123

A glede prostora ali znas uporabljati enostavni racun?

32000/1024=31.25 in dobis da tablica ima realno 31.25 gb pomnilnika kar nanese 3.25 gb rezerviranega pomnilnika. Od kod sem to dobil toliko pa uporabi google, ker ce imaš čas za godrnjati tukaj, potem imaš tudi da pogledas od kod sem dobil 31.25.

clip ::

francek1 je izjavil:

Clip, Hofer ima povsem primerljive tehnične izdelke za ponavadi občutno nižjo ceno. Eni seveda tega ne morete skapirati...Da ne govorim o možnosti vrnitve izdelka brez vprašanj. Navedi mi ENO računalniško trgovino, ki nudi kaj takega. Tako, da je njihov slogan, ki govori o fer igri povsem resničen.



Ja itak ....Hofer je pravi naslov za vse avdio video naprave, vendar res za prave poznavalce in že skoraj profesionalce.Pa portugalske sardine brez kože imajo perfektne....
Pozdrav od Clipa

Alamar ::

Sardine so sicer iz Maroka in so popolnoma zanič okusa.

AvtoR ::

Pustimo zdaj Hofer! Lastniki Lifetaba raje malo pokomentirate vtise ki ste jih dobili pri tej napravi... kaj so plusi, kaj so minusi itd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AvtoR ()

ivanuscha ::

Kako je tale Medionova tablica najboljši nakup, če pa dobiš Asusa za 350€? Ta logika pa mi ni jasna zdej.

tester123 ::

Danes sem si prilastil se enkrat medion tablico. Sedaj so me pa Res razkurili! Ko imam tab pokoncno je v zgornjem desnem robu 4 centimetre navpicno dolga , slab centimeter siroka svetlejsa linija!! Zdaj imam ze 2 tab ki ima zaslon v k****! Za 400eur se to enostavno ne sme zgoditi!

fosil ::

tester123 je izjavil:

Danes sem si prilastil se enkrat medion tablico. Sedaj so me pa Res razkurili! Ko imam tab pokoncno je v zgornjem desnem robu 4 centimetre navpicno dolga , slab centimeter siroka svetlejsa linija!! Zdaj imam ze 2 tab ki ima zaslon v k****! Za 400eur se to enostavno ne sme zgoditi!

V tvojem prvem postu si zadevo popolnoma spljuval, sedaj pa si šel kupit še eno?
Nekako vidim samo dve možnosti
a) si mazohist
b) samo pljuvaš po medionu
Tako je!

tester123 ::

fosil

Res je, da ni ipad. Ampak probal sem še enkrat! prvič ko sem ga vrnil sem ga zaradi:
-trepetajoče slike
-dead pixel na srednini ekrana

Sedaj bom ga vrnil ker ima 3-4 cm dolgo in 3 mm debelo svetlejšo črt (črta je vedno na enakem mestu, kakor koli ga obračaŠ)

Res je, da še nikoli nisem lastil firme MEDION! Ampak glede s primerjavo Galaxyja je to kar vredu zadeva. Android 3.2, velik zaslon, okey je debelejši in težji in manj priznana firma, enak procesor...

Nevem zakaj bi naj bil proti MEDION firmi:) In nevem po kaki logiki bi naj bil tisto prvo zadevo kot si napisal:)

Človek, na strani http://www.dealextreme.com/?gclid=CM_u-... ,,,tam lahko pričakuješ, da imajo tabletke take napake (stanejo po 100 eurov). Ampak pri 399 eurov pa bi lahko bila stvarca malo bolj porihtana!

In full mi je žal, ker ga moram spet nazaj vrnit. Zadeva izgleda zelo lepo, ampak očitno nimam sreče pri izbiri:(
Marsikaj sem že kupil, ampak toliko smole še nisem imel.

Tako ,da bom še malo počakal, ko pride kakšna druga z androidom ,,,seveda po lepi ceni:)
Škoda, da nisem nasvete določenih računalničarjev poslušal: HOfer je trgovina z živili in ne z računalniki:) So pa zelo prijazni ker vrnejo denar!

LP in lepo uporabljajte LIFETAB, ker očitno nekateri nimate toliko smole!

Bias ::

povej mi en (ali več) dober razlog, da si ne nabaviš transformerja iz mojega linka? in še kar vstrajaš pri medionu???

jabe ::

ivanuscha je izjavil:

Kako je tale Medionova tablica najboljši nakup, če pa dobiš Asusa za 350€? Ta logika pa mi ni jasna zdej.


Medion ima režo za SIMko, 32GB spomina in 3 leta garancije. In četudi jih je 28GB, je to še vedo več kot Asusovih 16GB. Da ne govorim, da pridejo vsi kabli, torbice in krpice zraven, ni potrebno posebej kupovati.

Ko sem kupovala:
- Asus Transformer (brez docka, kar pomeni brez USB): 350€, slabše: prednost dober ekran, čeprav se da tudi veliko prebrati, da jih je precej zanič, pa potem menjavaš (kot pri MEdionu očitno), ni USB, samo 16 GB, brez UMTS
- Acer Iconia: 340€ za 16GB in 390€ za 32GB; prednosti normalen USB (ne zgolj microUSB), brez UMTS
- Motorola Xoom: 390€, brez UMTS

Edino za Transformerja verjamem (sem prepričana), da ima boljši ekran, vendar meni to ni bilo tako važno kot ostale stvari. Pač nekatere nas ne moti, da gor piše Medion in ga kupiš v Hoferju. Če pa človek lahko gre preko tega, pa ni več tako vprašanje, zakaj je lahko za nekoga Medion boljši nakup od ostalih zgoraj naštetih. Torej Medion ni bil cenejši, je cenovno tam tam z ostalimi, ampak v paketu je pa še vseeno več.

Lahko pa je za nekoga en velik minus to, da sigurno nima take podpore skupnosti (oz zaenkrat kakršnekoli), kot ostali trije. Če ne bi Medion sam napovedal ICSja za Lifetaba, ga ne bi kupila. Je pa seveda to lahko za marsikoga lahko dealbreaker, nič ne rečem.

Kar se ekranov tiče. Kolikor berem in gledam po Youtubu, je Transformerjev ekran najboljši, dokler nimaš prevelike smole s screen bleedingom (tega je pa kar veliko). Nekako podobno je vidno na mojem ekranu, ko je osvetljen, gor ni pa nič. To je samo takrat, ko zaženeš Lifetaba, najprej vidiš lučke spodaj, ko pa slika pride, se pa tega ne opazi več. Kar pri Transformerju še vedno lahko je (pri mnogih, kolikor se da brati po forumih). Ne pravim, da je Transformer zanič, sigurno jih je mnogo več takih, ki takih problemov nimajo, samo tisti ne pišejo po forumih. Moj poimt je, da tudi Transformer, ki prodaja ravno svoj ekran, ima v svojih vrstah primerke, ki pogrnejo prav tu. Dobro, če pustimo to. Verjamem, da bo nekdo, ki mu je ekran od vsega najbolj važen, pogledoval po Transformerju ali Samsungu, ampak meni ni toliko, tako da je bila to mala žrtev (če ne bi pač enega izmed tistih dveh kupila). Taba nimam za gledanje filmov ali slik, ampak za razno razne tekste v obliki internetnih strani in knjig ter podobno. Tu pa ni toliko važno.

Kar se tiče drugih stvari, ki so uporabnika (Tester_nekaj) zmotile. Čisto legitimno, mene je tudi negativno presenetilo, da ni lučke, ko se polni baterija. Vendar pa, če je prvi nima, je tudi drugi ne bo imel. Ne rabiš še enkrat kupovati...

Taba sem kupila takoj 8ga zjutraj in ga vsakodnevno uporabljam. Baterija drži cel dan igračkanja in ja, je cel dan. Sem trenutno doma ležečki in imam res cel dan časa se z njim zafrkavat, je pa za v posteljo veliko bolj udoben kot netbook. Baterija je zadovoljiva, čeprav verjamem, da imajo druge tablice boljšo. Prvi vtis je bil, da je tablica težka, vendar če pogledamo ostale, niso lažje, če sploh, torej to ne more biti tak minus. Kar se pa izdelave tiče, je pa tudi čisto OK. Ni to tankost in eleganca Samsunga ali iPada, bolj tak kmečki na izgled, ampak je pa čisto OK skupaj dan. Nimam nobenih pripomb nad izdelavo. Mi je pa všeč, da je ozadje takega "gumiranega" občutka in ne drsi. Evo še en velik minus - ni Gorilla Glass, ampak to sem vedela, preden sem kupila, tako da pač jaz osebno vzamem v zakup.

Vse ostalo je pri Medionu tipi topi. Ne laga, dela vse, kot je treba in kot sem pričakovala in se tudi lahko pričakuje od tablice s takimi specifikacijami. In ne zagovarjam nekaj brez veze, zato da pač opravičim nakup, ker mi ni potrebno. Če bi bilo kaj narobe, bi pač romal nazaj in bi kupila kaj drugega.

Bias ::

ok, si podal kar argumentirano.

Jaz na srečo nimam težav z ekranom, je pa res, da mi ekran pomeni ogromno. 3gja ne potrebujem, zato nisem bil pozoren na to funkcionalnost, ko sem podal link. (jaz se povežem na mobitel, kjer ni wifija in potrebujem tab). Sam imam 32gb ampak tud če bi imel 16 nep blo nič narobe, ker mi tab ni primarna naprava (za to imam laptop), glede usbja je pa res transformer ju ima na docku in je uporaben.
Ja pa asus ponuja plac v oblaku (za eno leto neomejen) kar je super zadeva (ala dropbox).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bias ()

tester123 ::

jabe

Dobro napisano. Meni osebno je predvsem Lifetab prepričal z android 3.2 in specifikacijami. Okey ipad 1 je lepša, tanjša...ampak nima androida...

Ampak MEDION me je razočaral že drugič in to ravno zaradi ekrana.
Ko je ekran skoraj čisto prazen in bel npr: v wordu, koledarju, internet, slikar, v programi eknjig... je ta bela črta preveč vidna.

jabe
bom ti pa še enkrat napisal: nisem menjal lifetaba zaradi prepisanih pomanjkljivostih iz internetnih strani!!!!
Zamenjal sem ga zaradi napak! In te napake se ne smejo pojavit na tabih ki stanejo 50 eur!
Me prav zanima koliko folka bo vrnilo svoje lifetabe pred 20 dni ko se začne garancija!

Tile LIFETABI čes eno leto ne bodo več vredni kot 50 eurov! Ipad ali pa galaxy-ja leto starega še vedno lahko prodaš za 200 eurov.

jabe ::

Jaz te čisto razumem. Takega ekrana tudi jaz ne bi gledala, pa sem med manj zahtevnimi ko pride do tega, saj ga uporabljam za namene, kjer to ni toliko važno.

Kar se ostalega tiče pa vsakemu svoje. Nobeden nima vsega, pa je potrebno delati kompromise in vsak izbere tisto, kar mu je najbolj važno oz. bo v nasprotnem pripravljen seči še globje v žep. Recimo, sama sem se ukvarjala le s stvarmi, ki sem jih zgoraj napisala, ti si pa podal še eno, ki zna biti marsikomu važna - to je cena, ko se bo prodajala naprej. Jaz na to niti pomislim ne, kupim vedno novo in ko se naveličam (kar pa zna ponavadi kar trajati, ker se zelo navadim, da stvar deluje na določen način) mi na misel ne pride, da prodam. Vse šenkam prvemu okoli sebe, ki pokaže najmanjši interes, ker se mi ne da ubadati ne s prodajo, še manj pa z "nevarnimi" odpadki ali pod karkoli že spada elektronika. Sto ljudi, sto čudi.

2x'=2 ::

tester123

Imaš kakšno fotografijo te napake zaslona?

tester123 ::

Mislim, da se NA fotografiji ta napaka ne Bo videla. Ti pa lahko podrobno opisem.

Ko Imas tablet pokoncno in odpres Google, je napaka 3 cm stran levo od napisa google.
Napaka je 3-4 cm dolga in 4mm siroka dolga svetlejsa crta.
Napaka ni za unit, ampak je moteca ko uporabljas Google, word, eknjige, koledar...skratka crta je bolj moteca kot dead pix ki sem jih mel prvic ko sem GA nazaj poslal.

Trenutno ga uporabljam in pisem z njega.

JanezH ::

A to govorite o Transformerju ali novem Transformer prime, ki je sodeč po review-ih s prestola vrgel ipad2 in je nov kralj med tablicami?

http://www.engadget.com/2011/12/01/asus...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JanezH ()

tester123 ::

Smukec

Ne o MEDION LIFETAB

Bolf3nk ::

seveda se bo videlo na sliki... ali pa samo trolaš. zaradi pluvanja po lifetabu si se registriral na slotech? dokaza pa dobenega? Čudno,da se drugi nihče ne buni, pa jih je kar nekaj kupilo to napravo. ti pa kar DVE pa obe zanič? trol

Alamar ::

Hehe itak trol - 16.12 registracija. Pa poslal ga je nazaj - to se pri Hoferju ne dela, ampak se ga osebno nese v trgovino, kjer se uredi zapisnik.

Bias ::

no če je to res (trolanje) tega ankol nam razumel, zakaj zaboga bi si človek jemal toliko časa za pisanje bedarij. Aja, bedak. Kar neki!

gslo ::

mogoče ma na lagerju 500 transformerjev in mora preusmerit potencialne kupce stran od konkurence :D

tester123 ::

Bedaki jedni. Seveda sem ga nesel nazaj, kjer so mi naredili zapisnik na katerem sem se moral podpisati. Mater pa glupi folk!

Bolf3n; če se tvoji mozolji na fotografijah vidijo, še n pomeni, da se bo moja opisana napaka. Po drugi strani pa si n bom jemal čas, da bom tebi nekaj dokazoval...bedak! Pokliči v Hofer in vprašaj če je bila kakšna reklamacija!

Alamar
Jah kdaj se bom pa registriral??????????????? Saj zadevo sem kupil 15.12.2011! 16.12.2011 sem jo vrnil. Prej nisem vedel s kakim shitom se ukvarjam:)

gx86
Kakšni transformerjev?? Kaj neki bluziš in pišeš v 3pm! Kdaj sem te jaz omenjal kakšen ASUS??????

Na vsaki strani pišejo pozitivne in negativne zadeve o tehniki. Tukaj pa kot če bi imeli nekateri skisane možgane! Še dobro da obstajajo angleški forumi.
Če vam je vseeno za 400 EUROV kako bo vam stvarca delovala pa kapo dol!

Mah trčeni froci, so vam sigurno mamice kupile ali pa država podarila preko socialne štipendije:)

Za tiste resne bralce: Če vam mogoče MEDION kaj nagaja ga brez skrbi zamenjajte oz. vzamite nazaj denar.

Alamar ::

Pol pa pejt na angleške forume in ne trolaj tukaj. Enkrat je shit, pol pišeš, kako je vredu, samo slab primerek si dobil, sedaj je pa spet shit. Človek se vpraša, kdo je tukaj trčen froc. Moderatorji kje ste, da tole pisanje gor kaznujete!

Janac ::

Tablica je cisto OK, Jo uporabljam ze end teden

Robertos664 ::

jaz tudi ne razumem zakaj kupujete ta jajca od mediona, če imate za 400€ veliko izbiro priznanih proizvajalcev?
Če ne druga bodo čez leto, ko jih boste prodajali vredni enkrat več.
V hoferju kupovati tehniko je po moje kot v mesnici kupovat čevlje :)

lp

Zgodovina sprememb…

Alamar ::

Tvoje osebno mnenje. Žal se milijoni s tabo mogoče ne strinjajo. Medion JE priznana znamka z odličnim razmerjem zmogljivost/cena/prodajna storitev

marS ::

baje da jih/je/bo/hoče kupit Lenovo....sem nekje prebral pred kakim mescem...
...no more heroes...
https://ilbis.com/

urosh ::

lenovo ga je kupil že en čas nazaj: http://www.bbc.co.uk/news/business-1362...

Drugače imam kar nekaj stvari iz Hoferja tako od orodij, kot do raznih monitorjev, rač itd. Do sedaj same ok stvari. Kar pa ni ok, pa lepo neseš nazaj in mir. 3 leta default garancije pa tudi ni kar tak.
Imam tudi že skoraj 3 leta 42" LCD ki so jih takrat prodajali po 700€ in mi je lani ekran crknil. Nesel nazaj, čez dober teden imel doma novega. V slo čakaš zakonskih 45 dni, tega pri Hoferju nisem opazil...
Folk, ki misli, da klobase in tehnika ne gredo skupaj, pa naj lepo kupujejo v "specializiranih" trgovinah in to tudi plačajo. Kakor kdo želi - je najverjetneje njegov denar, tako da... Bi si ga kupil, pa trenutno ni €€€ na lagerju (mogoče, ko/če bo znižan)...

lp

kmetek ::

V slo čakaš zakonskih 45 dni: toliko kolikor je zakon napisan oziroma čim hitreje za kupca, ne vem kaj ima trgovina/dobavitelj/proizvajalec veselje, da sam od sebe drži 45 dni? Ne vem od kje vam ta ideja.

ivanuscha ::

Hofer je nasplošno super glede elektronike, pravtako Medion. A vseeno je price/performance pri njih ponavadi dosti bolje kot pa pri tej tablici. Najbrž bodo v prihodnosti kej spustili ceno...

androiks ::

tester123... glede na to, da imam doma iMAC 27" in se kar spoznam na te zadevce, bi si omislil iPada, ker imam GalaxyS2 bi si omislil Galaxy Taba-a, pa je še vseeno stalisce naslednje...
Vse naprave ne morejo imeti vsega. Eni prisegajo na design, drugi na "drobovje", tretji na ceno itd...
Konec koncev so to komercialne poteze, da kupuješ različne zadeve pri različnih proizvajalcih. Če bi imel iPad vse, bi vsi kupili iPada in bi imel posel samo Apple... Ker tega nima, so alternative...
Skratka, kaj je "boljše" je preveč subjektivno za "prepucavanje" na tak način...
Meni osebno prednost pomeni povezljivost na vse načine in pa Android... Če sem ga dobil po "primerljivi" ceni brez pogodbene vezave in za po vrhu s 3 letno garancijo toliko bolje... Če ima 3 letno garancijo že mora biti nekaj na tem, da bodo morebitne težave promptno odpravljali... Celo več, Medion kot firma ne more in ni dolžna menjati blaga, pa to stori Hofer, na svojo roko... Torej mora biti nekaj na kvaliteti sodelovanja Hofer - Medion...

Odločite se po svoji vesti - jaz sem ga sicer tudi zamenjal pa nisem zahteval denarja, ker je čisto solidna napravica... Za enkrat "ta nova" deluje BP...

nE171 ::

Imam vprašanje glede povezave Lifetab-a z internetom mobilnega operaterja (Wi-Fi dela brezhibno). Ko v tablico vstavim Simobilovo SimplNet SIM kartico, me sploh ne vpraša za pin, nastavitve APN-a sem moral vnesti ročno, po informacijah iz statusa piše, da je operater nastavljen, signal je normalen, pa mi kljub temu piše "no internet connection". :'( V eni od tem sem prebral, da je še nekdo imel isti problem, ki ga je rešil z resetom tablice - to pri meni ni delovalo.

Mi lahko, prosim, nekdo pove, kako se lahko povežem na internet?

Hvala in lp,

Sem uredil, hvala vseeno. 8-)

lp,

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nE171 ()

Runnagain ::

Sem še našel dotično tablico in opažam enake sindrome kot tester123, kar je posledica močnega backlighta, ko je stvar v celoti bela. Mene osebno to niti ne moti kaj dosti, ampak opazka je na mestu.

Je kdo mogoče že zasledil, kje bi se dobil kakšen screen protector za dotično tablico?

LP, Runnagain!!

Runnagain ::

Je komu uspelo dotično tablico povezat s PC-jem preko USB-ja za prenos datotek? Meni to zaenkrat še ni uspelo, ali pa sploh ne dela (na splošno oz. je moja tablica defektna).

Lp, Runnagain!!

Janac ::

Meni tudi to ne dela, probal sem samo na xp-jih

L.p

zoki12 ::

To bi vama moralo delat. Meni se je normalno povezala.
Jaz sem svojo zadevco včeraj vrnil, ker si bom nabavil galaxy tab 10.1. Imel sem svetlejša polja, ko je bilo ozadje belo (kot pri uporaniku testerju). Motilo me je tudi trepetanje ozadja pri določeni sivi barvi.
Predvsem pa me je zmotilo, ko je nekdo omenil, da ima zadeva samo 512 RAM.
Sem pa 2x probal galaxija in je zadeva dosti bolj kvalitetna in tudi hitrejša.

Janac ::

Ja kok rama ma zdej???

Runnagain ::

zoki12 je izjavil:

To bi vama moralo delat. Meni se je normalno povezala.
Jaz sem svojo zadevco včeraj vrnil, ker si bom nabavil galaxy tab 10.1. Imel sem svetlejša polja, ko je bilo ozadje belo (kot pri uporaniku testerju). Motilo me je tudi trepetanje ozadja pri določeni sivi barvi.
Predvsem pa me je zmotilo, ko je nekdo omenil, da ima zadeva samo 512 RAM.
Sem pa 2x probal galaxija in je zadeva dosti bolj kvalitetna in tudi hitrejša.


Kolk pa je časa, da zadevo vrneš, če z njo nisi zadovoljen?
Meni se zdi, da baterija bolj malo zdrži oz. da je en dva tri prazen. Rama ima pomojem 768, pa 28Gb notranjega pomnilnika (sem videl izpise iz ADB-ja)?

So kaj komplicirali pri vrnitvi, oz. v kakšnem stanju si zadevo vrnil?
Kolk pa stane Galaxy najceneje?

EDIT:
zoki12, v čem se pa galaxy razlikuje, kako misliš hitrejša in boljša stvar? A ni zadeva hardversko skoraj identična?

LP, Runnagain!!

Zgodovina sprememb…

Janac ::

Ma js sm zadovoljen, ampak mislim da bom tudi jas zamenjal kupil sem jo pa kaksen mesec nazaj
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tablica za nezahtevno uporabo (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
526862 (3410) kanarin
»

Tablični računalniki - so za kaj ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
13962457 (29433) Opkow
»

kateri tablični računalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
154214 (3068) broken/link
»

Tablični računalniki & slovenščina

Oddelek: Kaj kupiti
91741 (1119) Phil

Več podobnih tem