» »

Samsung 757NF

Samsung 757NF

1
2
»

Amadeus ::

Hy ze res da majo NF-ji lepso sliko samo v tem primeru za dodatnih 10k SIT dobis 2" vecjo vidno povrsino, razlika v sliki pa mislim da spet ne more biti za vola ubit? Konec koncev je filme se vedno bols gledat na 19" kot na 17".:DVsaj mislim da mam prov, bomo vidl ce ga bom kupu;)

Amadeus ::

Aja pa se nekaj za vse ki se odlocate med modeloma 757 ali 755DFX in 757NF. Danes sem vidu v delovanju doticne monitorje in z gotovostjo lahko trdim da ima 757NF neprimerno boljso se pravi ostrejso, kontrastnejso sliko in veliko bolj zive barve. Res pa je da se na svetlejsi podlagi opazijo dve temni crti, samo ce vas to moti pri delu je nekaj narobe z vami ne z monitorjem, pri igranju iger in gledanju filmov pa crti itak sploh nista opazni.

krucymucy ::

Pa še to: tisti dve crti sta niti ki drzita trinitronsko mrezo, prav tako imajo te crte tud precej drazji sony monitorji, pa tud nokia.... skratka vsi trinitroni!!!!

kuglvinkl ::

Mene je prodajalec klical (monitor sem naročil prek maila), če sem že kdaj uporabljal "monitor s trinitron tehnologijo". Ko sem se ovedel iz nezavesti, mi je pojasnil, da je prejel že veliko reklamacij, ker ima monitor "dve tanki VIDNI črti" in da je tako pokvarjen. Folku se res ne sanja...

BTW: pravno to ni razlog za reklamacijo, razen, če je bila kupna pogodba sklenjena pod posebnimi pogoji (npr. kup NA poskušnjo).
Your focus determines your reallity

krucymucy ::

700NF in 757NF, kateri je novejši, boljši???

BigAl ::

757NF!

krucymucy ::

757NF za 65K sit - ker biznis!!! :D

krucymucy ::

no sem ga prvleku dam! in 757NF - zaenkrat se mi zdi slika bolj za en k***!!! Nekdo je napisal, da je po nekaj urah mal boljša slika... bomo vidli!
Ta modra barva kar nekako ni modra... kar nekam pusta je ... tud če nastavitve premikam!
Na kaki frekvenci jih laufate! jest mam 1024x768 100Hz... bi kej znalo šjkoditi monitorju???

kuglvinkl ::

Meni laufa na 85 MHz kristalno čisto s toplimi in živimi barvami.
Your focus determines your reallity

krucymucy ::

kaj pa kakšni driverji... je kej? jest ne najdem na netu-u nč!

Marjan ::

Spet sem preveč dobr :O

TUKAJ so najnovejsi drajverji za tvoj monitor.

krucymucy ::

kaj je zdej glede frekvence?

zenith1 ::

Se zna zgodit da bos pri uporabi dotičnega monitorja dobil rdeče oči. Jaz sem jih, sem ga vrnil in kupil LCD-ja.

Marjan ::

To je hudič. Jest nikol ne verjamem tistim zlatim monitorjem in podobnim nagradam v slo. revijah.
Tuki vzadi je samo dnar.

Npr. ta monitor 757NF je zdele vec kot 5 jurjev drazji kot 757DFX (ki ga imam jaz), kvalitetnejsi pa ne verjamem da je. Vsi ga namrec hvalijo in cena mu je poskocila prav zaradi zlatega monitorja.

Tko da jest tem foram ne nasedam več.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj pa monitor? Flat CRT ali Trinitron?

Oddelek: Kaj kupiti
81064 (921) undefined
»

Samsung SyncMaster 765MB 17" ali kaj druga?

Oddelek: Kaj kupiti
81241 (1160) Dead_Eye
»

Razlika med Natural Flat in Dyna Flat monitorji

Oddelek: Pomoč in nasveti
221716 (1342) eland
»

Sony,samsung,iiyama trinitron?

Oddelek: Kaj kupiti
111133 (856) Dredd
»

Kateri monitor z ravnim zaslonom?

Oddelek: Kaj kupiti
232357 (1851) Uporabnik

Več podobnih tem