» »

lg ali Philips lcd tv

lg ali Philips lcd tv

1
2
»

bbenci2 ::

LG ne seže SONY-ju niti do gležnja.

dolenska ::

no povejte zdj katera firma je glede lcd ali plazme je do 2000e najjača. slišal sem da so najbolši panasonici, pa philips, sony.... kateri je tukaj jaboljša izbira?

Hardstyle ::

Ne splača se ti dat 2k€ za TV.

djordjevic ::

+1. To, kar je danes 'najjače', boš dobil jutri za jurja.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Okapi ::

In pojutrišnjem še ceneje in če tako razmišljaš, se znaš načakat.

O.

djordjevic ::

Saj ni treba čakat, da pade cena na nulo. ;)
No grave is deep enough to keep us in chains.

Okapi ::

Potem pa prav lahko kupiš že sedaj. Ker LCD-ji se bodo še kar nekaj let cenili. In ravno, ko boš mislil, da so pa že skoraj zastonj, se boš začel ozirati za 3D.

O.

djordjevic ::

Jaz sem kupil pred letom in pol, pa bi se zdaj lahko po glavi tolkel, če bi se sekiral. :)))
No grave is deep enough to keep us in chains.

Hardstyle ::

Ja ampak TV za 2k€ ne nudi nič več kot pa tv za 1k€!

In tak kot je Okapi rekel, tako kot so sedaj popularni LCDji bo čez par let 3D.
Meni se zdi, da danes več ne kupujemo TV za 20 ali več let tako kot je to bilo včasih ampak bolj za 5-10(max) let.

djordjevic ::

Je imho tisti MAX prej pri 5 kot pri 10 letih. ;)
No grave is deep enough to keep us in chains.

Okapi ::

Ja ampak TV za 2k€ ne nudi nič več kot pa tv za 1k€!


Ravno malo več je treba dati za opazen kakovostni preskok. 50'' Pioneerjeva plazma 9. generacije je 2300 €. Boljšega televizorja ta hip skoraj ni. Najboljši LCD-ji z LED osvetlitvijo so še precej dražji. Sony 46X4500 recimo okoli 4 jurje.

O.

roCkY ::

Samsung LE46A956 je odličen kandidat za nakup v segmentu okoli 2000€. Če jih je kaj po skladiščih bo Sony v nslednjih mesecih krepko nižal cene.

Plasmi je treba dodat kakih 1000-1500+€ za elektriko skozi življensko dobo...!

noraguta ::

LG ne seže SONY-ju niti do gležnja.

sony ne zna narediti lcd panela. ali pa se jim ne splača. toliko o sonyju
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

roCkY ::

na osnovi česa je tole tvoje izvajanje

noraguta ::

sony nabavlja panele pri sharpu ter samsungu. mogoče so nekoliko bolši ampak izjava v smislu "neseže do kolen" je pa bosa.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Frgazor ::

Odvisno za koga je kdo boljši :) Predvidevam, da je za svoje delničarje LG preprosto boljši. Sicer pa, če bi bil sony tako dober, ga ne bi samsung in LG po prodaji pustila daleč zadaj. Pa je bil še 3 leta nazaj največji. Pri nas je zelo običajno, da se vrednost kakšne blagovne znamke dokaže z večjim zamikom kot drugje.

Hardstyle ::

Ja ampak TV za 2k€ ne nudi nič več kot pa tv za 1k€!


Ravno malo več je treba dati za opazen kakovostni preskok. 50'' Pioneerjeva plazma 9. generacije je 2300 €. Boljšega televizorja ta hip skoraj ni. Najboljši LCD-ji z LED osvetlitvijo so še precej dražji. Sony 46X4500 recimo okoli 4 jurje.

O.


Če ne gledaš blueray filmov se ti ne splača dat 2k za TV pa je kak je! Ker tisti signal, ki ga do nas spravljajo operaterji oz. kaki signal pride do oddajnikov bo zgledal enako na televizorju za 2k€ in na onem za 1k€ pa povej če ni res? Za tistih par programov, ki so v HD pa nevem, če se splača toliko doplačat, trenutno zagotovo ne.

dolenska ::

ma tako me zanima katera firma je sedaj bestbuy....oz katera je najbolj kvalitetna. saj ne mislim kupit lcd-ja

kneznejc ::

Tudi mene zanima, če mi lahko pomagate in sicer ne vem kaj vzeti, philips 32 pfl 7403 d ali 32lg5700.
eni mi priporočajo enega drugi drugega.
hvala za odgovor

Pierre666 ::

Hm, mislim si, da sta oba tv-ja približno enako dobra tako, da je najbolje, če si jih ogledaš v kakšni trgovini in se potem odločiš. Če ne drugega se boš na koncu odločil glede na izgled tv-ja - glede na to, da sta si tehnično gledano zelo podobna. Vsekakor z nobenim ne boš zgrešil.

Lp

damirez ::

Jest mam doma LGja in Philipsa oba 32" in morem rečt, da je kljub istemu signalu (STB) na Philipsu slika precej lepša. Philips je model 5322 LG je pa tudi nek cenejši model.
Lg pa ima bistveno boljše funkcije in pixelmaping.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Philips "HD Natural Motion" tehnologija

Oddelek: Zvok in slika
373442 (2245) zolja
»

Philips 40PFL7605H ali Sony 40NX700

Oddelek: Kaj kupiti
121583 (1416) fpbs
»

Kateri proizvajalec za LCD tv?

Oddelek: Zvok in slika
202622 (2213) huek111
»

LCD TV SONY ali PHILIPS

Oddelek: Kaj kupiti
133286 (2995) Calligula
»

37" in FullHD

Oddelek: Zvok in slika
5974 (974) mrdaco

Več podobnih tem