» »

Star Trek: Discovery

Star Trek: Discovery

Temo vidijo: vsi
««
31 / 35
»»

MrNighthawk ::

Kaj pa Discovery refit, NCC-1031-A ;)
Tale oznaka A se mi zdi, da je namenjena ustvarjalcem "prej smo mal zajebal, dej tole bo zdele bolš"
Nasploh se mi zdi "programable matter" dober sci fi koncept.

Saru postaja pa taprav kapitan, mal je celo s svojim govorom na Picarda spominjal, mislim pa da bi Picard Michael konkretno na p. :D

Ampak vseen mi Michael v tej sezoni ni tok vredu. Eno leto je preživela "sama" in se sprijaznila, da Discoverija mogoče ne bo nikol več vidla. Potem pridejo nazaj, rabi nekaj časa ampak ok, zdej je starfleet in morajo HQ nujno poiskat, ker federacija in starfleet sta oh in sploh. Najdejo, woohoo... a zdej pa spet full on rogue mode, da se bo vmes lahko ponovno v SF vrnila?

Sicer pa. Naredijo retrofit, dobijo nove konzole, badge je zdej tko k je bil prej tricoder, vse :))
A stare uniforme imajo iz nostalgičnih razlogov?

drvo ::

Nikec3 je izjavil:

Michael je v osnovi narejena kot glavni karakter serije, ampak jaz je nikakor ne morem sprejet kot osnovo vsega. Ne vem, morda je kriva tudi igralka, ker nima neke karizme, ozorima igranje zgleda preveč šolsko (vem, bluzim).


Meni gre ta njen način igre, ko 3/4 časa zgleda na robu joka tak na živce, da sem na tem, da bi nehal gledat.

tikitoki ::

Tudi meni se ne zdi primerna. Itak pa the expanse prekaša star trek v vseh pogledih. Ok, zadnja sezona je bila razočaranje.

MrNighthawk ::

tikitoki je izjavil:

Tudi meni se ne zdi primerna. Itak pa the expanse prekaša star trek v vseh pogledih. Ok, zadnja sezona je bila razočaranje.

Primerjave niso smiselne. Star trek je svoja specifična serija, ki ima 50 let zgodovine.
Expanse je pa moderna serija narejena po knjigah.

Zvezdica27 ::

bomo videli. Zdaj smo bolj klasični ST in meni je to všeč. Liki so mi sicer večinoma grozni, ampak kaj čmo. Ekipe ne razvijajo (ono androidko smo vsi pozabili, potem sem mislil, da bodo Detmer nabuildali, pa spet nič) - Samo Saru in Michael, včasih Stammets in sedaj ta Trill. Tilly pa komedijo zganja. Book je potencial, bomo videli.

Michael pa bi za to morala pred preki sud, court-martial ali karkoli ima SF. Bomo videli, če jo ne demotajo bo to hud fail serije. Mnogo se jih je odreklo lastnim interesom za to ali ono vojsko ali SF, tu pa morajo biti posledice (ali pa naj gre z Bookom in zaplodita 10 otrok). Ni to Santa Barbara...

Četudi sta imeli 1 in 2 sezona precej boljše celostne zgodbe in težek zajeb kar se tiče tempa/zaključka (prehitro), je ta 3 sedaj res všečna. Saj pravim, klasični ST so naredili, končno je nekdo pogruntal. Sicer imamo deus ex machina težavo (isto kot onega Wesleya, ta trill baba kr vse ve), ampak bomo že. Ena od stvari je, da sociološko še vedno nimamo arch.enemy rase (Klingon, Romulan) razen toliko, da so Andorijci spet bad guyi - razen dilitija, kaj točno je narobe v tem vesolju, to še ne vemo... torej, kdo je burnal? Sam ne prehitro v to, to je treba počasi...

Torej: kljub vsemu - sedaj mi je bolj všečno.

zz

MrNighthawk ::

Zvezdica27 je izjavil:

Ena od stvari je, da sociološko še vedno nimamo arch.enemy rase (Klingon, Romulan) razen toliko, da so Andorijci spet bad guyi
zz


Razen DS9, nobena druga serija ni imela arch enemyja. V Enterprise so v 3. Sezoni nekaj eksperimentiral.

Borgi v TNGju so bili praktično samo v treh delih. Voyager arch enemy je bila razdalja do doma :))

Andorians bad guys? Really?
To kar vidimo bad guye so bolj kriminalne organizacije, ta zeleni so pa Orion Syndicate, vsaj bili so.

BigWhale ::

Zvezdica27 je izjavil:

Michael pa bi za to morala pred preki sud, court-martial ali karkoli ima SF. Bomo videli, če jo ne demotajo bo to hud fail serije.


Pa saj ji je rekel, da od zdaj naprej ni vec Number One.

Zvezdica27 je izjavil:


Mnogo se jih je odreklo lastnim interesom za to ali ono vojsko ali SF, tu pa morajo biti posledice (ali pa naj gre z Bookom in zaplodita 10 otrok).


Glede na to, da je cist na konc epizode, dala dol comm badge, imam obcutek, da bo sla bolj solo. Jaz drzim pesti, da se to zgodi in da po moznosti vzame se Phillipo zraven. Potem imamo lahko A/B story kjer je A story to kar se dogaja z Discovery, ki dela klasicne misije za Federation in B story, kjer Micheal in Phillipa raziskujeta The Burn in kaj se je zgodilo.

Zvezdica27 je izjavil:

Sicer imamo deus ex machina težavo (isto kot onega Wesleya, ta trill baba kr vse ve), ampak bomo že.


Po mojem niti ne. Trills so ze od pamtiveka v ST in niso vsevedni. Vedo kar nekaj stvari ampak spet ne toliko, da bi bli kr Deus Ex Machina.

Zvezdica27 je izjavil:


Ena od stvari je, da sociološko še vedno nimamo arch.enemy rase (Klingon, Romulan) razen toliko, da so Andorijci spet bad guyi - razen dilitija, kaj točno je narobe v tem vesolju, to še ne vemo... torej, kdo je burnal? Sam ne prehitro v to, to je treba počasi...


Men grejo arch enemies na zivce. :)) Andorian-Orion syndicate je po mojem bolj priloznostna naveza. Drgac pa Androians niso bli nikol bad guys?

Zvezdica27 ::

to sem pa spregledal, da ji je rekel, da ni več nr1 (na trenažerju šopal in ropota, ko gledam)

Drugače: Romulanci, Borg, changelingi, občasno Klingonci - pač politični nasprotniki, recimo. To (še) manjka. Andorijci so bili kontra v prvi fazi, potem so šli v federacijo, če se prav spomnim. Tudi Vulkancev ni, četudi nismo v reboot JJ vesolju, da Vulkana ne bi bilo (saj Romulus je tudi obstal, ne?).

zz

Furbo ::

Kar naj gre po svoje, ker itak dela po svoje že od začetka. Ne moreš kar laufat reševat težave od tipčka, če si organizaciji, ki je organizirana po vojaško. Pol ji je pa vedno blazno žal, pa toči krokodilje solze. Tale njen šef je res en teliček.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

MrNighthawk ::

Zvezdica27 je izjavil:

to sem pa spregledal, da ji je rekel, da ni več nr1 (na trenažerju šopal in ropota, ko gledam)

Drugače: Romulanci, Borg, changelingi, občasno Klingonci - pač politični nasprotniki, recimo. To (še) manjka. Andorijci so bili kontra v prvi fazi, potem so šli v federacijo, če se prav spomnim. Tudi Vulkancev ni, četudi nismo v reboot JJ vesolju, da Vulkana ne bi bilo (saj Romulus je tudi obstal, ne?).

zz


V teaserju za naslednji del naj bi pokazal Romulana/Vulkana, ki je mel emblem, ki naj bi nakazoval združitev obeh ras.
Romulus ne obstaja več, to je potrdil canon v Picard seriji.

Zvezdica27 ::

torej smo v JJ Ambrams vesolju? tudi Vulcana ni?

zz

MisterM ::

Ne, ni Abramsovo vesolje (aka Kelvin timeline). Sodeč po Picardu so sicer ohranili Abramsov plot device, kjer je Romulansko sonce kljub Spockovemu posredovanju eksplodiralo. Spocka in Nera je potegnilo v preteklost, kjer sta ustvarila alternativen Kelvin timeline, "originalen" timeline pa je šel dalje. V njem Vulcan obstane, saj ga Nero ni uničil.

MrNighthawk ::

Zvezdica27 je izjavil:

torej smo v JJ Ambrams vesolju? tudi Vulcana ni?

zz

Po seriji Picard, ki vsekakor omenja uničenje Romulusa.

.

V Kelvin timeline se dogajajo samo JJ filmi

Zgodovina sprememb…

MrNighthawk ::

Nadaljujejo serijo zanimivih epizod, zadnja je imela naslov Unification III. Super povezani dogodki iz TNGja, Picarda in delno JJ (2009) Napredovanje Tilly v number one je preveč privlečen za lase. Razumem, da astrofizini, inženirji, zdravniki itd niso tisti, ki poveljujejo ampak, da je ona edina, ki je dals Command training čez? Ok :)
Moram pa rečt, da je Michael prišla do te meje, da je v tem trenutnku niti ne bi pogrešal. Lahko pa sklepamo, da njena mama nima hude veze z burnom.

Phantomeye ::

jst še vedno mislim, da so iz mirrorja krivci za burn. Ni razloga, da bi sicer omenjali mirror universe v TRETJI sezoni, čeprav je bil njihov ARC zaključen v prvi.

sheeshkar ::

Phantomeye je izjavil:

jst še vedno mislim, da so iz mirrorja krivci za burn. Ni razloga, da bi sicer omenjali mirror universe v TRETJI sezoni, čeprav je bil njihov ARC zaključen v prvi.

Zelo verjetno, še posebej zaradi težav Georgioujeve (in njene prisotnosti na splošno).

BigWhale ::

MrNighthawk je izjavil:

Lahko pa sklepamo, da njena mama nima hude veze z burnom.


Nikol ne ves kaj lahko ena nuna zakuha!111 ;>

Gregor P ::

sheeshkar je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

jst še vedno mislim, da so iz mirrorja krivci za burn. Ni razloga, da bi sicer omenjali mirror universe v TRETJI sezoni, čeprav je bil njihov ARC zaključen v prvi.

Zelo verjetno, še posebej zaradi težav Georgioujeve (in njene prisotnosti na splošno).
... mogoče so ravno to prebliski nek "update" možganov na zadnja dejstva iz tega vesolja.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Gregor P ::

... imam občutek, da je priljubljenost te serije močno padla ...

... kaj a tuki imamo tudi Cylone tko kot pri BSG?;)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

drvo ::

Gregor P je izjavil:

... imam občutek, da je priljubljenost te serije močno padla ...

... kaj a tuki imamo tudi Cylone tko kot pri BSG?;)


Sem skoraj izklopil, ko so nam tisti they/them uturli.

MrNighthawk ::

Gregor P je izjavil:

... imam občutek, da je priljubljenost te serije močno padla ...

... kaj a tuki imamo tudi Cylone tko kot pri BSG?;)

Cylone?

Meni se zadnji deli vse bolj dopadejo.

Furbo ::

drvo je izjavil:

Gregor P je izjavil:

... imam občutek, da je priljubljenost te serije močno padla ...

... kaj a tuki imamo tudi Cylone tko kot pri BSG?;)


Sem skoraj izklopil, ko so nam tisti they/them uturli.

Jaz preskočim dele, kjer v se vsakem delu poklonijo PC bogovom. Trapasto do konca, ampak kaj češ, verski blazneži.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Furbo ()

Gregor P ::

MrNighthawk je izjavil:

Gregor P je izjavil:


... kaj a tuki imamo tudi Cylone tko kot pri BSG?;)

Cylone?
... skrivnostna glasba pa to8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

MrNighthawk ::

Gregor P je izjavil:

MrNighthawk je izjavil:

Gregor P je izjavil:


... kaj a tuki imamo tudi Cylone tko kot pri BSG?;)

Cylone?
... skrivnostna glasba pa to8-)

hmm... pozabil na to, mnja bomo videl kam bodo obrnil zadevo. naslednja dva dela bosta nadaljevanje... tko, da jaz bom počakal na oba :D

BigWhale ::

drvo je izjavil:

Sem skoraj izklopil, ko so nam tisti they/them uturli.


Skoraj se nikoli nisi zajca ujel. :>

MrNighthawk ::

Furbo je izjavil:

drvo je izjavil:

Gregor P je izjavil:

... imam občutek, da je priljubljenost te serije močno padla ...

... kaj a tuki imamo tudi Cylone tko kot pri BSG?;)


Sem skoraj izklopil, ko so nam tisti they/them uturli.

Jaz preskočim dele, kjer v se vsakem delu poklonijo PC bogovom. Trapasto do konca, ampak kaj češ, verski blazneži.


drvo je izjavil:

Gregor P je izjavil:

... imam občutek, da je priljubljenost te serije močno padla ...

... kaj a tuki imamo tudi Cylone tko kot pri BSG?;)


Sem skoraj izklopil, ko so nam tisti they/them uturli.


Jaz se ubadam z bolj kompliciranimi zadevami. Kako so lahko z ladjo od Booka sesul ladjo od Emerald Chain? Ima Emerald Chain številčno premoč?
Kako bodo izgledal nadgrajeni phaserji? Bodo streljal s fotonskimi torpedi ali s quantum? To so problemi s katerimi se moraš ubadat v Star Treku :))

Niso vsi tako preprosti kot vidva.

Okapi ::

Bojevanje je nasploh čudno,ne samo v Startreku, tudi v Zvezdnih vojnah in še marsikje. "Letalstvo" in "mornarica" uporablja taktiko iz prve svetovne vojne. Pehota se pa strelja v slogu kavbojcev in indijancev, plus občasno z meči v slogu samurajev.

drvo ::

Te zgodbovne idiotizme, ko "čolniček" praktično raztrga "bojno ladjo" in podobne stvari odmislim.

Furbo ::

Jap, pa ko pride do kake vojaške akcije vsi skačejo naokoli v nekih oklepih, ki jih vsak ročni laser zlahka preluknja.. zakaj potem vlačijo naokoli to dodatno težo?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Gregor P ::

... sesuli so jo bojda lahko le zato, ker so točno vedeli, kam ciljati v pravilnem zaporedju oz. jim je to informacijo izdal Andorian Ryn ... vsaj tako je bilo razloženo.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Okapi ::

Bojujeo se kot na tej sliki, samo v vesolju.

Phantomeye ::

MrNighthawk je izjavil:

Furbo je izjavil:

drvo je izjavil:

Gregor P je izjavil:

... imam občutek, da je priljubljenost te serije močno padla ...

... kaj a tuki imamo tudi Cylone tko kot pri BSG?;)


Sem skoraj izklopil, ko so nam tisti they/them uturli.

Jaz preskočim dele, kjer v se vsakem delu poklonijo PC bogovom. Trapasto do konca, ampak kaj češ, verski blazneži.


drvo je izjavil:

Gregor P je izjavil:

... imam občutek, da je priljubljenost te serije močno padla ...

... kaj a tuki imamo tudi Cylone tko kot pri BSG?;)


Sem skoraj izklopil, ko so nam tisti they/them uturli.


Jaz se ubadam z bolj kompliciranimi zadevami. Kako so lahko z ladjo od Booka sesul ladjo od Emerald Chain? Ima Emerald Chain številčno premoč?
Kako bodo izgledal nadgrajeni phaserji? Bodo streljal s fotonskimi torpedi ali s quantum? To so problemi s katerimi se moraš ubadat v Star Treku :))

Niso vsi tako preprosti kot vidva.


Mene je zmotil ta "načrt" kako bo ne-federation ladja napadla emerald chain in da se bodo tako izognili krivdi. Ker ta načrt ni imel želenega payoffa. Bi blo boljše, če bi rekl, da rabjo za manever zlorabe šibke točke majhno ladjo.
Se mi zdi, da je bil bolj namen situacije, da pilotka dobi nazaj nekaj samozavesti.



drvo je izjavil:

Te zgodbovne idiotizme, ko "čolniček" praktično raztrga "bojno ladjo" in podobne stvari odmislim.


No prosim, kako je bilo pa v starwars? En mali "čolniček" je sesul death star. Če ima neka ladja weak point (pa četudi je deus ex machina), potem ni pomembno, s kakšnim kanonom jo boš sesul.

Zgodovina sprememb…

Zvezdica27 ::

aha... vidim, da je že nova epizoda

MrNighthawk ::

Gregor P je izjavil:

... sesuli so jo bojda lahko le zato, ker so točno vedeli, kam ciljati v pravilnem zaporedju oz. jim je to informacijo izdal Andorian Ryn ... vsaj tako je bilo razloženo.


To se mi zdi, da je pilotka dobila naknadno informacijo. Zdi se mi hecno iz razmerja moči. En UPS freelancer ima na razpolago ladjo, ki je ekvivalent U.S.S. Defiant. Ali so pa ladje Emerald Chain bolj švoh, ne vem no.

Okapi je izjavil:

Bojevanje je nasploh čudno,ne samo v Startreku, tudi v Zvezdnih vojnah in še marsikje. "Letalstvo" in "mornarica" uporablja taktiko iz prve svetovne vojne. Pehota se pa strelja v slogu kavbojcev in indijancev, plus občasno z meči v slogu samurajev.


1. SV? V Star Treku so se ladje do Defianta in potem Enterpise (serije) borile v stilu gusarskih ladjih. Razdalje so bile la med 200 in 300 metrov. Delno so te zadeve povezane z budgetom in "umetniškim" delom. Ustvarjalci serij in filmog želijo, da bodo ljudje gledali gledali. "Dolgočasno" bojevanje in gledanje v monitor, da bodo pikce iz ekrana izginile ni vedno zabavno.

Zgodovina sprememb…

Gregor P ::

... to, kako je Book prišel do tako dobre ladje, nam morajo še razložiti.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

klemenSLO ::

Zadnji del "Terra Firma "je bil kr neki....
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Nikec3 ::

Zdaj sem ravnokar ustavil gledanje 7. epizode, da lahko to napišem.

Tale konstantno cmeravo/presenečena faca Burnhamce je negledljiva! Cel čas s to faco, pa vsakič ko je kaka nova informacija, ki ni ravno enaka kot je bila 1000 let prej so vsi začudeni, kot da ni nekaj normalnega, da se stvari v 1000 letih drastično spremenijo. Razumel bi, da to delajo prvih nekaj epizod, ampak res se mi ne da gledat tega začudenja v vsaki epizodi celo sezono, vsakič ko nekdo omeni, da nekaj ni več povsem enako kot pred tisočletjem.

Ostali karakterji so prav kul, Burnham je pa katastrofa.

EDIT: Aja še to... čisto vsako misijo in nalogo do zdaj je Burnhamca želela bit v ospredju. Potem ji pa Admiral enkrat reče, da mora nekam it, ker je Spockova sestra, nakar sama zavrne. Give me a break!
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nikec3 ()

Furbo ::

Ja zagotovo obstaja kakšna boljša igralka, pa tudi kakšni boljši scenariji. Ampak zgleda so pisci bolj zaposleni s tem, kako bi porivali naprej svojo PC agendo, kot pa s top zgodbo. Škoda.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Nikec3 ::

Furbo je izjavil:

Ja zagotovo obstaja kakšna boljša igralka, pa tudi kakšni boljši scenariji. Ampak zgleda so pisci bolj zaposleni s tem, kako bi porivali naprej svojo PC agendo, kot pa s top zgodbo. Škoda.

Kako PC agendo? V zgodovini najbrž še ni bilo manj ideološkega Star Treka. Je pa res, da ko ste gledali stare serije še niste bili boomerji. ;)
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

MisterM ::

"Vratar" na planetu bi znal biti Q.

Okapi ::

Jaz sem takoj pomislil nanj.;)

buttcrack ::

Tale zadnja epizoda je bla pa men totalna muka. Nasplošno mi je ta sosednji svet čudn.

Phantomeye ::

Furbo je izjavil:

Ja zagotovo obstaja kakšna boljša igralka, pa tudi kakšni boljši scenariji. Ampak zgleda so pisci bolj zaposleni s tem, kako bi porivali naprej svojo PC agendo, kot pa s top zgodbo. Škoda.


lol star trek je bil vedno to čemur praviš "PC agenda".


MisterM je izjavil:

"Vratar" na planetu bi znal biti Q.



Skoraj verjetno je. Škoda da ni sicer bil The Q, ki ga poznamo. Čeprav je bil tudi ta zabaven.

Zgodovina sprememb…

Nikec3 ::

buttcrack je izjavil:

Tale zadnja epizoda je bla pa men totalna muka. Nasplošno mi je ta sosednji svet čudn.

Meni je bila tudi ta epizoda kr nekaj. Ne da se mi gledat tega mirror universa.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Okapi ::

Sem imel občutek, kot da so kar en neuporabljen del iz prejšnje sezone dali na koncu, ker jim je zmanjkalo materiala.;)

buttcrack ::

Tko nekak ja, kao en brez zvezni filler.

MisterM ::

Čemu se vama zdi, da je ta "filler" epizoda brezvezna? Mirror Philippa je namreč izrazito izstopajoč član posadke, saj je v pičlih dveh letih prešla iz Teranske cesarice v neko nedefinirano članico Flote. Lik je po mojem mnenju zelo potreboval nekaj svoje zgodbe, s katero lahko dobi epilog svojega mirror življenja, da se bo lahko bolj primerno umestil v zasedbo, čeravno je veliko indicev, da bo ostala v tem vesolju in šla po svoje (Section 31).

SasoS ::

Meni je pa mirror zanimiv. Je več svobode kaj lahko delajo :)
A je kdo opazil da so povezali Kelvin timeline, ko je kazal tistega Yora? Sem mislil da bo to ločen canon...

tikitoki ::

MrNighthawk je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Tudi meni se ne zdi primerna. Itak pa the expanse prekaša star trek v vseh pogledih. Ok, zadnja sezona je bila razočaranje.

Primerjave niso smiselne. Star trek je svoja specifična serija, ki ima 50 let zgodovine.
Expanse je pa moderna serija narejena po knjigah.


50 let zgodovine? Nej bi to kaj pomenilo?

MisterM ::

SasoS je izjavil:

Meni je pa mirror zanimiv. Je več svobode kaj lahko delajo :)
A je kdo opazil da so povezali Kelvin timeline, ko je kazal tistega Yora? Sem mislil da bo to ločen canon...

Kelvin timeline je omenil že admiral, ko je Michael povedal za Spockov in Nerov skok v preteklost. Torej jim je bilo jasno, da sta s tem skokom ustvarila nov timeline, najbrž pa ne morejo vedeti, kaj točno se v Kelvinu dogaja.

Glede na vse Temporal vojne, ki so se dogajale med 26. in 31. stoletjem je najbrž vsem v ST univerzumu jasno, da obstaja skoraj neskončno različnih timelineov. Nam, ubogim gledalcem iz 21. stoletja pa je v izogib preveliki kompleksnosti bržkone najlažje slediti osrednjemu, četudi nam je Abrams v treh filmih predstavil Kelvina.

Ta mirror, ki naj bi bil isti, katerega spremljamo že od Kirkovega obiska kot v DS9 in ENT, pa je izgleda nekaj posebnega. S tem, da so sedaj omenili, da je v 32. stoletju že zelo oddaljen in je prehod med Prime in njem že zelo otežen.
««
31 / 35
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stargate Universe in druge Sci-fi serije (strani: 1 2 3 466 67 68 69 )

Oddelek: Sedem umetnosti
3427553515 (3039) Pithlit
»

Star Trek: Strange New Worlds (TV serija) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Sedem umetnosti
39861798 (7341) predi
»

Star Trek 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9726911 (22539) Dami
»

Star trek enterprise - Pa pa (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
529667 (7727) simnov

Več podobnih tem